Скорашње поруке

Странице: [1] 2 3 ... 10
1
Ostale teme van pčelarstva / Одг: Да ли форум губи своју "драж"?!
« Последња порука branko mijic послато 14-11-2018, 23:07:31 »
Forum ti je kao bivsa devojka , reklo bi se da nam je sve kod nje poznato , a ipak rado bi jos koji put istoj vratili da jos jednom "detaljno" proverimo da nam nesto ranije nije promaklo ili se ima u međuvremenu sta novo uociti. E sad slozice da ima drazi u tom vracanju
2
« Последња порука Nenad Ilic послато 14-11-2018, 22:27:02 »
Znaci, apsolvirali smo tu temu. :)
3
Pravilnik o radu foruma SPOS-info / Молбе и примедбе уредништву форума 2
« Последња порука Рајко Борић послато 14-11-2018, 20:44:28 »
Вероватно има неки разлог за закључавање бајатих тема али је мени логика тога нејасна.
Например, била је тема о књигама (осим пчеларских). Хтео сам данас да пар књига препоручим, можда би некоме биле занимљиве.
Али нема где. Не чини ми се довољно битно за отварање нове теме па ћу пропустити.
4
« Последња порука Randjic Jovica послато 14-11-2018, 19:15:03 »
Nema,kolega Bikar je postigao vecu cenu a samim tim i kvalitet se podrazumeva..svaka mu cast..cena za respekt...
5
« Последња порука Nenad Ilic послато 14-11-2018, 18:36:05 »
 Pa cekaj bata Joco...nismo utvrdili da li Nikola ima najkvalitetniji med. Ja mislim da ima! 8)
6
« Последња порука Randjic Jovica послато 14-11-2018, 18:17:14 »
Posle odlicnog Marinelovog posta nema se sta vise reci...sve je lepo receno..
7
Ostale teme van pčelarstva / Одг: Aforizam? (atomska bomba mudrosti)!
« Последња порука Krsta Sredojević послато 14-11-2018, 15:47:32 »
Školovana budala je mnogo opasnija i štetnija od proste i nepismene budale.
8
« Последња порука Jakovljevic Vladan послато 14-11-2018, 13:25:05 »
Вук:" трава је зелен”.магарац: “Трава је жута” Оду код лава да разреши. Лав саслуша и вука осуди на месец дана затвора а магарца пусти. Вук: О краљу, зар и ти тврдиш да је трава жута, па ме осуди?" Лав:" Не, трава је зелена али крив си јер се расправљаш са  магарцем".
9
« Последња порука Vladimir Kovacevic послато 13-11-2018, 20:14:19 »
Joooj, šta se sve ovde neće pročitati i nema veze sa temom kao i ovo moje što pišem...ali reći ću vam nešto:
Postoji jedan veliki pčelar u Sremskim Karlovcima, g-din Aleksandar Bikar, ovde je na forumu, pčelari možda i 50 godina, član je redakcije časopisa  "Srpski Pčelar" itd...veliki gospodin. Od kad znam za njega, znam da proizvodi u proseku 4,5 tona meda godišnje, više vrsta meda, i dok je bio u radnom odnosu ali i sada u penziji. Proizvodi odličnu medovinu, likere, smese meda i đumbira itd, mnogo toga...Niste ga čuli da se hvali po forumu ali ste možda čuli da on nikad nije prodao niti jedan kg. meda na veliko. Ono što ga ističe jeste da sve vrste meda prodaje po istoj ceni. Visokoj ceni prema svakom i uvek, bez pardona. Poslednji put sam bio na njegovoj tezgi u septembru prošle godine, na Grožđebalu, baš u njegovom mestu u Sremskim Karlovcima. Između više pčelara koji su svoj med prodavali na malo po 600 i 700 dinara, neko i po 800 dinara, g-din Bikar je kako suncokretov (deklarisan na etiketi kao suncokretov) tako i druge vrste meda, prodavao tik uz ostale pčelare ali svae po ceni od 1.100 dinara. Nikad loše nije rekao ni za jednog pčelara niti je kudio tuđi med. Cenio je i prodavao SVOJ i svoju muku. 4.500 kg. meda godišnje, na malo, po izuzetnoj ceni, ni kg. na veliko...Neznam zašto sam ovo napisao ali....mislite o tome drage kolege...!
10
Ostale teme van pčelarstva / Одг: Какву би Србију желели да имамо .
« Последња порука grujicadragicevic послато 13-11-2018, 18:44:03 »
   Meni najviše smeta  prokleto  smeće (plastika) koje se baca svuda. Treba nam samokultura pa ono što ne bi bacili u svoje dvorište ili imanje da ne bacamo u tuđe.
 Kada bar malo poštovali sebe  tada bi poštovali i druge.
     Pozdrav iz Ivanjice!!!
Странице: [1] 2 3 ... 10