Скорашње поруке

Странице: [1] 2 3 ... 10
1
Ostale teme van pčelarstva / Одг: Ваше фотографије дана.
« Последња порука Petar Petrović послато 15-07-2018, 20:53:54 »
Hvala Savo.
Evo jedna od prije 15-tak minuta.
2
Ostale teme van pčelarstva / Одг: Aforizam? (atomska bomba mudrosti)!
« Последња порука Угљеша Булатовић послато 15-07-2018, 19:11:09 »
Продали аеродром,изгасили жељезничку станицу,подигли гориво на максимум. Изгледа да се плаше да не побјегнемо неђе.
3
Ostale teme van pčelarstva / Одг: NAŠ NOVAK ĐOKOVIĆ
« Последња порука Miljan Tošić послато 15-07-2018, 12:22:28 »
Pre bih ja to nazvao - ritual. Zajedno sa flasicama, peskirima i dr. meni sve to izgleda kao neko "bajanje", sujeverni ritual protiv malera. Vidim da mnogima smeta a ja ne obracam paznju previse. Vaznije su njegove majstorije i rezultati.
4
« Последња порука Nenad Tucakov послато 14-07-2018, 22:14:32 »
To su takozvane rutne.
Treba "rutine".
Nešto mi "i" trokira na tastaturi. Izvin'te.
5
Ostale teme van pčelarstva / Одг: Светско првенство у фудбалу Русија 2018
« Последња порука Marko Volarevic послато 14-07-2018, 17:36:41 »
E ti sto se pitaju su najbolji drugari sa ovima na drugoj strani. Samo dele lovu nasu lovu a mi delimi jad I bol!
Sto se mene tice u celoj bivsoj Jugi ja imam kucu.
Odnosno gde uvek mogu da dodjem I pozovem.
Lazem, u Sloveniji slabo. Ne iz namere nego mi se nisu putevi ukrstali nisakim iz SLO.
Inace Makedonac kod vas mi je najlepse!
A kada zovem drugara iz SK ko brata ja ga pitam sta ima u juznoj Srbiji a on mene sta ima u severnoj Makedoniji. ;D
6
« Последња порука Sasa Blagojevic послато 14-07-2018, 16:38:59 »
Posle dve godine prvo GS finale, nadam se i titula
7
« Последња порука Nenad Tucakov послато 14-07-2018, 00:58:38 »
To su takozvane rutne. Ponavlja uvek identične pokrete, za koje je vezao svoju koncentracju. Nije obavezno da prst ide, tamo gde već njemu ide. Sam je odabrao. ;D
Čak mi se čini da ima neke simbolke i veze i  sa krštenjem (u smislu molitve).
8
« Последња порука ilic igor послато 13-07-2018, 23:14:03 »
Moze Nadal da bude dozivotno najbolji i to mi ne smeta, ali mi je toliko iritantan sa onim njegovim,, prst u d....e, pa pomirise i oslusne,, (valjda miris
Ne kapiram znacaj i vrednost toga, meni je pomalo bolesno.
9
Ostale teme van pčelarstva / Одг: Светско првенство у фудбалу Русија 2018
« Последња порука Sasa Blagojevic послато 13-07-2018, 23:06:01 »
Kada se ne bi pitali ovi iz fotelja bila bi druga priča. Ali oni sastanče i od njih sve to polazi.
10
Људи,пријатељи,колеге пчелари,годинама граѓани свих бивших YU република,негују пријатељства,фамилијарне везе,другарства и тд...
Нама,свима,не требају политичари да нам кажу шта и како,то смо МИ обични,мирнољубиви граѓани својих реублика Доказали да се може живети у добрим пријатељским добросуседским односима!
Годинама нас трују,сатане и убијају пропагандом,историју не можемо променити,и нико то није успео,али можемо будуќност пробати да променимо,и да се бар трудимо бити мирнодопски људи,то можемо сигурно ако ништа да се трудимо ширити љубав,је 50% људи који су били криви за сва срања нису више меѓу нама,не мојмо њихове идеје и замисли продужавати даље!
Поздрав
Странице: [1] 2 3 ... 10