Аутор Тема: ЛИЧНА ФОТОГРАФИЈА чланова форума  (Прочитано 10323 пута)

0 чланова и 1 гост прегледају ову тему.

Ван мреже Rodoljub Živadinović

• Predsednik SPOS-a
  • Starosedelac
  • Поруке: 11.658
  • Године: 45
  • Локација: Житковац
ЛИЧНА ФОТОГРАФИЈА чланова форума
« послато: 25-05-2013, 13:13:16 »
Приметио сам нови талас кршења једне одредбе правилника о раду форума, па желим да јавно опоменем и уреднике и чланове форума да морају да поштују све одредбе правилника, па и ову одредбу о којој говорим. Као што знате, правилник је јасан. Своју фотографију (аватар) не морате да поставите, али ако је постављате, она мора бити фотографија вашег лица, таква да се лице мора јасно препознати. Ако фотографија није таква, уредници је морају обрисати.
Ево шта о томе каже правилник:

Avatar je lična stvar svakog korisnika, i samo od njih samih zavisi da li će postaviti avatar...
Svaki učesnik foruma mora da postavi fotografiju svog lica novijeg datuma na avataru, na kojoj se lice može jasno prepoznati. Oni koji ne žele da stave svoju fotografiju, mogu da učestvuju u radu foruma bez fotografije, ali je zabranjeno koristiti bilo kakve druge fotografije sem navedene.

Значи, нису дозвољене фотографије поред кошница, на пољанама, планинама, фотографије целог тела и слично. Само лик, или ништа.
Ако стављате фотографије, оне могу да служе само једној сврси, а то је препознавање када се негде сретнемо, све друге сврхе фотографија можете остваривати кроз теме на форуму које ћете отворити и тамо постављати слике.
Ако немате непријатеље, значи да нешто нисте урадили како треба (Конфучије).

Веома је тужна судбина оног ко нема непријатеље (Публилије).

"I'm not sorry they stole my ideas, I'm sorry they didn't have their own" - Nikola Tesla

Ван мреже Slobodan Jevtic

• Dokazani prijatelj foruma SPOS Info
  • moderator
  • Поруке: 18.275
  • Године: 68
  • Локација: St.Kostolac
Одг: ЛИЧНА ФОТОГРАФИЈА чланова форума
« Одговор #1 послато: 25-05-2013, 13:27:10 »
Tvoja sugestija je na mestu
Prihvatam kao  jedan od urednika ličnu odgovornost zbog ovoga
Nadam se da će korisnici blagovremeno promeniti slike
i staviti u krupnom planu.

Hvala vam unapred

Ван мреже nenad savic

• Starosedelac
  • Поруке: 5.767
« Одговор #2 послато: 25-05-2013, 14:08:49 »
  licno sam pre godinudana a mozda i jace kad je promenjen pravilnik obisao sve avatare koji nisu bili po praviniku naravno obavestavao molio ... korisnike za to mi je bilo potrebno 10 dana tj. puno vremena nista drugo na forumu nisam radio sem toga otad ih je ponovo umnozeno reagujemo kad na njih naletimo medjutim ima korisnika koji ni po molbi nece da promene te ovom prilikom ponovo molim korisnike koji poseduju avatar koji nije po pravilniku da ga zamene ili izbrisu ili na moj mail ( nesamed@gmail.com ) dostave drugi da ga postavim ako to neucine brisacu ih bez obrazlozenja jer kad sam obrazlagao stizalo mi je puno besa od pojedinih korisnika pa nebi se izlagao bespotrebnom nerviranju svako je potpisao pravinik kod uclanjenja nek se shodno njemu ponasa
Kap nebusi kamen snagom nego cestim kapanjem

Ван мреже Slobodan Stanojkovic

• Starosedelac
  • Поруке: 8.209
  • Године: 61
  • Локација: vranje
  • ko zna i zna da zna, sledi ga
« Одговор #3 послато: 25-05-2013, 14:13:07 »
Mene ste naterali da sklonim sliku sa unukama, a sta vi radite?? Moraces prvo ti promeniti sliku, pa ces i druge lakse ubediti da to urade ;) ;D ;D

Приметио сам нови талас кршења једне одредбе правилника о раду форума, па желим да јавно опоменем и уреднике и чланове форума да морају да поштују све одредбе правилника, па и ову одредбу о којој говорим. Као што знате, правилник је јасан. Своју фотографију (аватар) не морате да поставите, али ако је постављате, она мора бити фотографија вашег лица, таква да се лице мора јасно препознати. Ако фотографија није таква, уредници је морају обрисати.

Avatar je lična stvar svakog korisnika, i samo od njih samih zavisi da li će postaviti avatar...
Svaki učesnik foruma mora da postavi fotografiju svog lica novijeg datuma na avataru, na kojoj se lice može jasno prepoznati. Oni koji ne žele da stave svoju fotografiju, mogu da učestvuju u radu foruma bez fotografije, ali je zabranjeno koristiti bilo kakve druge fotografije sem navedene.

Значи, нису дозвољене фотографије поред кошница, на пољанама, планинама, фотографије целог тела и слично. Само лик, или ништа.
Ако стављате фотографије, оне могу да служе само једној сврси, а то је препознавање када се негде сретнемо, све друге сврхе фотографија можете остваривати кроз теме на форуму које ћете отворити и тамо постављати слике.

Za bolesne - postoji bolnica, za lude - postoji ludnica, za budale nema nista, zato ih ima svuda!

• Predsednik SPOS-a
  • Starosedelac
« Одговор #4 послато: 25-05-2013, 14:15:07 »
Ја мислим да је толико пута о томе причано, и да је сада апсолутно дошло време да се моментално без икаквог образложења побрише све што није у складу са правилником. Докле ћемо да падамо на ситницама?
Нико никоме не брани да све те слике објави, али у оквиру одговарајућих тема. Аватар на ОВОМ форуму има своју сврху, она је само једна, и других не може бити: Да се боље упознамо и распознајемо кад се негде сретнемо.

Uzastopna poruka: 25-05-2013, 14:15:43
Mene ste naterali da sklonim sliku sa unukama, a sta vi radite?? Moraces prvo ti promeniti sliku, pa ces i druge lakse ubediti da to urade ;) ;D ;D

Ма о чему ти причаш?

"I'm not sorry they stole my ideas, I'm sorry they didn't have their own" - Nikola Tesla

Ван мреже nenad savic

• Starosedelac
  • Поруке: 5.767
« Одговор #5 послато: 25-05-2013, 14:34:26 »
Ма о чему ти причаш?
  ma na mene misli  ;D aj uporedi slobo moj i tvoj lik sad na avataru jer tvoj lik veci od mog mislim ko je glavatiji  ;D nema veze nemoj ali je slicno stim sto kod mene imas pride suprugu ona se sigurno nezove nenad pa nema zbora ciji je nalog nisamo ni do sada pravili problem jer su likovi vlasnika naloga bili dovedeni do raspoznavanja
  tvoj avatar sa unukom koliko se secam slikan je sa kraj na kraj sobe pored kompa pa se sve videlo ti unuka a ponajvise komp bilo je sitno jel se dobro secam? i nije bio problem unuka nego sitni likovi ... jel sam u pravu?
Kap nebusi kamen snagom nego cestim kapanjem

Ван мреже Zoran Filipovic

• Starosedelac
  • Поруке: 922
  • Године: 32
  • Локација: vladicin han
« Одговор #6 послато: 25-05-2013, 14:42:49 »
Razumeo,pravila su pravila!!!

Ван мреже slobodan ilic

• Starosedelac
  • Поруке: 508
  • Године: 57
  • Локација: Calgary-Kanada
« Одговор #7 послато: 25-05-2013, 18:54:08 »
Samo je  jedno pravilo na svijetu koje  vazi za sve ,na zalost.

Riblja Corba - Pravila Pravila - mp3 kvalitet

Ван мреже miodrag jovanovic

• Starosedelac
  • Поруке: 1.456
  • Локација: Donja Rasovača
« Одговор #8 послато: 25-05-2013, 19:01:36 »
E šta se sve ovde krši i kršiće se  ::) >:( .Ako počnem da linkujem sve biće spisak oko milion ili više  :-[ :-\.Sada kada smo rešili obeležavanje košnica  ::) i podnošenje zahteva za subvencije  :P možemo da uredimo i slike  8) 8).
Pozdrav

PS na ovo sam ukazivao još pre dve godine ali niko nije hteo da se zamera "boli ga uvo".

Ван мреже Rancic Zoran

• Starosedelac
  • Поруке: 4.308
  • Године: 47
  • Локација: Velika Plana
« Одговор #9 послато: 25-05-2013, 19:03:41 »
Mislim da je to sa slikom bez veze jer bolje je da neko ima bilo kakvu sliku nego nikakvu.Ja imam na glavnom ekranu dve -tri u odgovarajucem formatu i stalno postavljam kako koju dohvatim.Ne znam zasto mi stalno komp brise sliku s foruma,predpostavljam da to radi onaj glupi program CCleaner.Sto se mene tice,postavicu onaku sliku kako pravila nalazu,al mi nekako glupo da se slikam ko za licnu kartu.

На мрежи Moma Milovanovic

• Starosedelac
  • Поруке: 8.337
  • Године: 69
  • Локација: Valjevo-Osecina-Gornje Crniljevo
« Одговор #10 послато: 25-05-2013, 19:58:46 »
Zoki nemoj da se brines, tebe svi poznaju i tu nema promasaja.. ;)

• Predsednik SPOS-a
  • Starosedelac
« Одговор #11 послато: 25-05-2013, 20:00:00 »
E šta se sve ovde krši i kršiće se  ::) >:( .Ako počnem da linkujem sve biće spisak oko milion ili više  :-[ :-\.Sada kada smo rešili obeležavanje košnica  ::) i podnošenje zahteva za subvencije  :P možemo da uredimo i slike  8) 8).
Pozdrav

PS na ovo sam ukazivao još pre dve godine ali niko nije hteo da se zamera "boli ga uvo".

ОДМАХ напиши СВЕ што се крши, и то мора ОДМАХ да се исправи.

Ван мреже Rancic Zoran

• Starosedelac
  • Поруке: 4.308
  • Године: 47
  • Локација: Velika Plana
« Одговор #12 послато: 25-05-2013, 20:12:33 »
Jel cika Momo,samo se ja sam po neki put ne prepoznam!?! ;D ;D ;D ;D
Desava se u trenucima destrukcije. ;)

На мрежи Moma Milovanovic

• Starosedelac
  • Поруке: 8.337
  • Године: 69
  • Локација: Valjevo-Osecina-Gornje Crniljevo
« Одговор #13 послато: 25-05-2013, 20:14:20 »

Zoki tebe svi poznaju, ali to sto ti ponekad ni sam sebe ne prepoznajes, to nije tema za Forum... ;) :D, red je da se malo i nasalimo... :)

Ван мреже zoran čurlić

• Starosedelac
  • Поруке: 663
  • Године: 44
  • Локација: Шумарице-Краљево
  • Ушће Ибра у Западну Мораву 220м/нв
« Одговор #14 послато: 25-05-2013, 20:19:11 »
Kad si majstor za maskiranje. ;) ;D ;D ;D

Ван мреже Makuljevic Predrag

• O Tim
  • Поруке: 1.025
  • Године: 44
  • Локација: Voluja,Kucevo
« Одговор #15 послато: 02-06-2013, 23:54:28 »
Zoki slikaj se ti u dresu partizana,unapred zahvalan.

Ван мреже Miodrag MILE Jovanovic

• Namernik
  • **
  • Поруке: 16
  • Локација: sremcica Beograd
  • pcelar amater
« Одговор #16 послато: 03-06-2013, 22:35:00 »
e sto bas u dresu p kad postoji i radnicki  nis pozdrav

Ван мреже Radicevic Aleksandar

• Prolaznik
  • *
  • Поруке: 4
  • Године: 43
  • Локација: Vrnjacka Banja
« Одговор #17 послато: 30-06-2013, 12:06:46 »
posto sam novi clan na forumu a i novi pocetnik pcelar hteo sam da pitam kako da postavim sliku svoju

Ван мреже miodrag jovanovic

• Starosedelac
  • Поруке: 1.456
  • Локација: Donja Rasovača
« Одговор #18 послато: 30-06-2013, 12:13:36 »
Aco klikni na ovaj link pa pročitaj http://spos.info/forum/index.php?topic=17170.msg274625#msg274625
Pozdrav

Ван мреже boskovic katarina

• Starosedelac
  • Поруке: 609
  • Године: 36
  • Локација: Sremski Karlovci,pcelinjak u Karasu
« Одговор #19 послато: 03-09-2013, 23:34:00 »
Ja se izvinjavam,evo vidim da je Rodoljub na mreži pa reko da pitam zašto mi je slika izbrisana?
Ima istine u recima, da se lepota nalazi u ocima onoga koji gleda.