Sasvim opuštene teme, nevezane za pčelarstvo > Pomoć oko korišćenja forumske tehnike

Питање

(1/14) > >>

Радосављевић Ненад:
Пошто сам написао име и презиме ћирилицом , мени не иду приватне поруке .Ја бих замолио колеге да ми кажу шта треба да урадим како бих могао да примам приватне поруке . Како да променим корисничко име и да напишем латиницом. Хвала у напред.

Slobodan Jevtic:
Nenade ti ne primaš poruke zato sto ti je slovo ć na kraju promeni
u latinicno
napiši Saši pp i on će to uraditi

Igor Radunovic:
Ma i ne mora da pise,cim dodje Sasa,promenice ti u latinicu.. ;)

Рајко Борић:

--- Цитат: Радосављевић Ненад  10-10-2010, 18:24:45 ---Пошто сам написао име и презиме ћирилицом , мени не иду приватне поруке .Ја бих замолио колеге да ми кажу шта треба да урадим како бих могао да примам приватне поруке . Како да променим корисничко име и да напишем латиницом. Хвала у напред.

--- Крај цитата ---
Лакше ти је да у профил ставиш Е-пошту.
Ако се бојиш спамовања можеш да направиш посебну за ту сврху , ја сам ставио адресу и нисам имао проблема

Радосављевић Ненад:

--- Цитат: Рајко Борић  10-10-2010, 19:05:36 ---
--- Цитат: Радосављевић Ненад  10-10-2010, 18:24:45 ---Пошто сам написао име и презиме ћирилицом , мени не иду приватне поруке .Ја бих замолио колеге да ми кажу шта треба да урадим како бих могао да примам приватне поруке . Како да променим корисничко име и да напишем латиницом. Хвала у напред.

--- Крај цитата ---
Лакше ти је да у профил ставиш Е-пошту.
Ако се бојиш спамовања можеш да направиш посебну за ту сврху , ја сам ставио адресу и нисам имао проблема

--- Крај цитата ---

Рајко ,нема разлога да се плашим било чега на овом форуму . Овде су све добри људи.

Навигација

[0] Индекс порука

[#] Следећа страна

Иди на пуну верзију