Аутор Тема: Хакерски напад  (Прочитано 1858 пута)

0 чланова и 1 гост прегледају ову тему.

Ван мреже Ivan Ristic

• Starosedelac
  • Поруке: 1.752
  • Године: 42
  • Локација: Negotin
Хакерски напад
« послато: 18-01-2011, 11:18:58 »
Од суботе 15.01. до 17.01. био сам потпуно одсечен од интернета наиме у суботу поподне фајервол мог антивирусног софтвера опоменуо ме је да је нека ИД протекција искључена и даје највероватније био хакерски напад нисам посебно дао пажњу томе али сам касније приметио да не могу да приступим ниједном сајту.Међутим ни тада се нисам опасуљио већ сам мислио да су прекиди до каблова или је прекид до мог провајдера јер су већ једном радили на мрежи па сам такође био два дана одсечен али наравно уз извињење и умањење претплате итд.У понедељак позовем ја свог провајдера и прошнирамо целокупно упутство о коришћењу и подешавању и установимо да ми је промењено корисничко име и лозинка и човек који је радио потврдио ми је да је највероватније хакер упао и потпуно бесплатно користио интернет скоро два дана.Сматрам да за човека хакера који се и мало разуме у комјутере корисничка имена и лозинке нису никаква препрека за разне упаде и безправна коришћења било каквих добара са туђих компјутера. Па вас колеге молим покушајте да се заштитите на сваки могући начин да неби долазило до оваквих нежељених догађаја. Поздрав.
Čovek daje malo kad raspolaže samo materijalnim dobrima,ali daje mnogo kad predaje celog sebe.

Ludim proglašavaju onog čije se ludilo ne poklapa sa ludilom većine.

Тек кад и последње дрво буде срушено,последња река затрована,последња риба уловљена,човеку ће постати јасно да се новац не може јести.

Ван мреже Milanko Bjelic

• Starosedelac
  • Поруке: 486
  • Године: 59
  • Локација: Нова Варош
  • Ко ХОЋЕ нађе начин-Ко НЕЋЕ нађе разлог
Одг: Хакерски напад
« Одговор #1 послато: 18-01-2011, 13:17:30 »
Koliko jos i kakvih napada ce pcelari doziveti.Jos samo da dignu nevidljive i da nas sliste sa mape zemlje."Daleko bilo"