Аутор Тема: NOVE TABLICE  (Прочитано 5140 пута)

0 чланова и 1 гост прегледају ову тему.

Ван мреже Grujicic Ivan

• Stanovnik
  • Поруке: 221
  • Године: 42
  • Локација: Topola
Одг: NOVE TABLICE
« Одговор #20 послато: 21-01-2011, 00:18:58 »
Taj mucenik je nagrabusio jer ne sme da bude pijan na trotoaru.
Sa pravom se pitaju neki poznanici sta ce da rade kada se napiju u kafani.
Da voze kola ne smeju.
Da se voze na prednjem sedistu ne smeju.
Da peske odu kuci opet ne smeju.
A u kafani fajront.
Pomaze Bog!
"Ne bojte se braco Srbi,bolje biti nece!"
N.Pasic

Ван мреже knezzlatko

• Novi stanovnik
  • Поруке: 189
  • Године: 59
  • Локација: Carska Bara - Ečka -Zrenjanin
« Одговор #21 послато: 21-01-2011, 05:33:42 »
  Ovo je super, platiš nove tablice i doneseš stare da se "bace". Šta je tu aluminuminijuma, plus bronza, ima otpadi da rade punom parom. ;D
Nisam verovao dok nisam video, a kad sam video, nisam mogao da verujem

Ван мреже miodrag stanovic

• Starosedelac
  • Поруке: 469
  • Године: 53
  • Локација: Zajecar
« Одговор #22 послато: 21-01-2011, 12:44:02 »
Kakav mucenik? nema vise pijanstva proslo vreme.osim mozda kad su nove godine pa se na trgovima deli besplatno grejana rakija,pa opet cekanje na iducu godinu.

Ван мреже Grujicic Ivan

• Stanovnik
« Одговор #23 послато: 21-01-2011, 12:54:26 »
Pa Ovi to i hoce,da sve sto zaradimo(a puno puta i ne zaradimo)damo njima,cak vise necemo imati ni za pice.
Spremajte pare za nove tablice(koje se menjaju i sledece godine),i nove namete,jer drzava zivi od poreza i kazni.
Cak ni pijance nisu mimoisli.
Pomaze Bog!
N.Pasic

Ван мреже stojanovic predrag

• Starosedelac
  • Поруке: 5.723
  • Године: 72
  • Локација: Vlasotince
« Одговор #24 послато: 21-01-2011, 14:24:10 »
Izdate registarske tablice se neće menjati

Ministar unutrašnjih poslova Ivica Dačić kaže da već izdate nove registarske tablice za vozila, na kojima je utisnut, kako je rekao, deo grba, a ne ceo državni grb Srbije, neće moći da se zamene pre isteka sedmogodišnjeg roka njihove važnosti.

"Nećemo ići na štetu poreskih obveznika, koja bi se merila desetinama miliona evra, i tablice se neće menjati pre njihovog isteka", rekao je Dačić.

On je rekao da na novim tablicima nema nikakve greške, jer nije ni neophodno da na njima bude državni grb.

Dačić je, međutim, napomenuo da će od Zavoda za izradu novčanica, koji pravi tablice, tražiti da bude utisnut ceo državni grb Srbije, kada se sredinom godine bude pravio novi kontigent.
Uzimaj med kao hranu da ga ne bi uzimao kao lek.

Ван мреже Todor Popov

• Starosedelac
  • Поруке: 2.085
  • Године: 63
  • Локација: Novo Miloševo
  • Deda i unuka
    • Bee Cloud
« Одговор #25 послато: 21-01-2011, 18:39:13 »
Da su oni u francuskoj nebi opstali ni tri dana a kod nas opstaju 30 godina šta ćeš bili smo pod turcima 500 godina pa smo navikli na zulum mada su oni manje uzimali od ovih a i ovima je izgleda moto pare ljude kvare pa ne dozvoljavaju da se narod iskvari      mnogo se brinu za narod od njihove brige nama sve gore      kako bi lepo bilo da više ne brinu o nama
Život je kratak,iskoristite ga maksimalno!
http://bee-cloud.co - Web aplikacija za pčelare

Ван мреже marjanovic slobodan

• moderator
  • Поруке: 8.926
  • Године: 58
  • Локација: Uzice
« Одговор #26 послато: 21-01-2011, 19:22:42 »
Neko isto tako rece da se drzavna obelezja mogu koristiti u skladu sa ustavom a to znaci vazeca obelezja onako kako je zakon propisao. Kako to pomiriti. Deo grba staviti i da bude ispravno. Zasto onda za zastavu ne koristimo samo npr belu boju. I to je deo zastave. Kod nas sve moze.

Ван мреже Fehratovic Izet - Zoi

• Starosedelac
  • Поруке: 389
  • Године: 40
  • Локација: NOVI PAZAR
  • med na medu rodi
    • http://zlatna-dolina.moy.su
« Одговор #27 послато: 21-01-2011, 20:02:43 »
Neko isto tako rece da se drzavna obelezja mogu koristiti u skladu sa ustavom a to znaci vazeca obelezja onako kako je zakon propisao. Kako to pomiriti. Deo grba staviti i da bude ispravno. Zasto onda za zastavu ne koristimo samo npr belu boju. I to je deo zastave. Kod nas sve moze.

Sve sem drvena sporeta ;) ;D

Ван мреже marjanovic slobodan

• moderator
  • Поруке: 8.926
  • Године: 58
« Одговор #28 послато: 21-01-2011, 20:06:21 »

Sve sem drvena sporeta ;) ;D

Moze i to ali za jednokratnu upotrebu

Ван мреже Vucic Dejan

• Starosedelac
  • Поруке: 1.798
  • Године: 43
  • Локација: Trstenik
  • DB12 moj izbor
« Одговор #29 послато: 21-01-2011, 20:25:01 »
Tablice po sopstvenom izboru-80.000 RSD.
Proizvodnja i prodaja parnih topionika i ostalih pcelarskih alata 063 81 27 515      vucic.dejan75@gmail.com 

http://spos.info/forum/index.php?topic=24072.0

Ван мреже Predrag Markovic

• Starosedelac
  • Поруке: 342
  • Године: 45
« Одговор #30 послато: 21-01-2011, 20:40:40 »
Kratko-jasno! ;D

Ван мреже Grujicic Ivan

• Stanovnik
« Одговор #31 послато: 21-01-2011, 21:56:18 »
Postavlja se pitanje da li ce moci sa novim neustavnim tablicama da se putuje u inostranstvo,kad napr. na svim granicnim prelazima,traze cak i nalepnicu Srbije,koja mora zadovoljiti odr.kriterijume?
Pomaze Bog!
N.Pasic

Ван мреже dragan tucic

• Starosedelac
  • Поруке: 415
  • Године: 50
  • Локација: Zrenjanin
« Одговор #32 послато: 21-01-2011, 22:11:20 »
  Ko će dobiti poene kad me uvate da vučem prikolicu bez tablice, štampači ili ja ?
  svaka prikolica mora da se registruje posebnom tablicom kao do sada prikolice koje su imale vecu nosivost od 750kg
  drzava je resila da obraduje svoje podanike da ih oslobodi jos koje pare jer pare kvere :P
ovih dana sam se baš  baš "obradovao" :-\ :( ......u decembru sam registrovao jedan stari auto po starim pravilima......danas registrovao drugi auto koji sam doterao iz Holandije ovog meseca...... a u februaru mi ističe registracija za treći,pa još i prikolica(koja mi treba svaki dan a ne mogu da dobijem treću tablu jer još ni oni ne znaju kako će to biti i izgledati)......pa još ne mogu da dobijem z.karton jer dobijam potvrdu na osnovu koje ne mogu u inostranstvo(a idem često)........jako lepo moderna i savremena nam ova država sa novim pravilima koja  ne poznaju još ni službenici MUP-a....samo te nešto koče,deru ti kožu,a kad se uključiš u saobraćaj traže da bude sve po propisima a oni sami ne znaju koji su to propisi.....neverovatno.....
"Ne verujte rečima ni svojim, ni tuđim; verujte samo delima i svojim i tuđim" - Tolstoj

Ван мреже Vucic Dejan

• Starosedelac
  • Поруке: 1.798
  • Године: 43
  • Локација: Trstenik
  • DB12 moj izbor
« Одговор #33 послато: 22-01-2011, 15:37:25 »
  Ko će dobiti poene kad me uvate da vučem prikolicu bez tablice, štampači ili ja ?
  svaka prikolica mora da se registruje posebnom tablicom kao do sada prikolice koje su imale vecu nosivost od 750kg
  drzava je resila da obraduje svoje podanike da ih oslobodi jos koje pare jer pare kvere :P
ovih dana sam se baš  baš "obradovao" :-\ :( ......u decembru sam registrovao jedan stari auto po starim pravilima......danas registrovao drugi auto koji sam doterao iz Holandije ovog meseca...... a u februaru mi ističe registracija za treći,pa još i prikolica(koja mi treba svaki dan a ne mogu da dobijem treću tablu jer još ni oni ne znaju kako će to biti i izgledati)......pa još ne mogu da dobijem z.karton jer dobijam potvrdu na osnovu koje ne mogu u inostranstvo(a idem često)........jako lepo moderna i savremena nam ova država sa novim pravilima koja  ne poznaju još ni službenici MUP-a....samo te nešto koče,deru ti kožu,a kad se uključiš u saobraćaj traže da bude sve po propisima a oni sami ne znaju koji su to propisi.....neverovatno.....

dobro je,bice gore ;D
Proizvodnja i prodaja parnih topionika i ostalih pcelarskih alata 063 81 27 515      vucic.dejan75@gmail.com 

http://spos.info/forum/index.php?topic=24072.0