Аутор Тема: Drugovi po "štapu"  (Прочитано 33413 пута)

0 чланова и 1 гост прегледају ову тему.

Ван мреже Vlada Jovanovic

• Starosedelac
  • Поруке: 1.158
  • Године: 50
  • Локација: Nis,
Одг: Drugovi po "štapu"
« Одговор #120 послато: 17-01-2013, 10:40:39 »
Nema potrebe za pozivom na bojkot.
Ovde bojkot spontano ide, kada su ribolovci culi za nove cene dozvola.

pozdrav
Pcelinjak na Oblacinskom jezeru
43*18' 08" N, 21*40'30" E
303m.n.v.

Ван мреже Grujičić Velizar

• Doseljenik
  • Поруке: 149
  • Године: 42
  • Локација: Kragujevac
« Одговор #121 послато: 17-01-2013, 11:01:51 »
Ma ja cu izgleda ribolov polako da batalim...
Samo trosak, i opet trosak.. Ribe sve manje, a cene dozvole i pribora sve vece.

Ван мреже Rajic Darko

• Starosedelac
  • Поруке: 253
  • Године: 41
  • Локација: zrenjanin
« Одговор #122 послато: 17-01-2013, 12:33:49 »
Neka  i treba bojkot ,pa stvarno nisu normalni taj RSS i RSV imali smo skupstinu  a zatim i upravni odbor kluba "KSR Banat"pa smo diskutovali.Kazu drugari koji drze prodavnice i distribuiraju dozvole da ljudi  dodju,pitaju i kad cuju obicno imaju bezobrazne  komentare i da ce kupiti dozvolu neki drugi put!

Ван мреже Pavlović Branko

• Starosedelac
  • Поруке: 1.003
  • Локација: Požarevac
« Одговор #123 послато: 17-01-2013, 14:05:09 »
Nisu komentari bezobrazni nego pravi,zasluženi. Po malo i poribe, a šta rade po nacionalnim parkovima ?Seku lipu nemilice i dođu traže pare po košnici.Vaćaroši.

Ван мреже Zvezdan Radojkovic

• Rado viđen gost
  • Поруке: 76
  • Године: 49
  • Локација: Velika Plana
« Одговор #124 послато: 09-02-2013, 20:44:28 »
Ribolov sam voleo ali sam ga ostavio po strani kada sam poceo da se bavim pcelarstvom i verujem da nisam pogresio sto sam se poceo baviti pcelarstvom jer je ovo mnogo bolje i lepse a uz to i korisno.A nemoze se nikad uporediti ribolov i pcelarstvo,sum mutne vode i neizvesnost dali ce da trza ili nece i napet si  celo vreme a zvuk pcela te opusta i smiruje i nesta lepse nego kad si na pcelinjaku i slusas to tajanstveno i opustajuce zujanje :) :)

Ван мреже Slobodan Tomic

• Gost
  • Поруке: 42
  • Године: 37
  • Локација: Sabac
  • sacuvajmo prirodu da bi ona sacuvala nas.
« Одговор #125 послато: 27-02-2013, 22:52:43 »
Ribolov volim najvise od svih sportova ,odrastao sam pored Save i nemogu zamisliti zivot bez njega, 17 godina redovno vadim dozvolu i mada je svake godine sve veca nemogu odustati strast je jaca od materijalnog...Kada podjem na letovanje stap je obavezan ,tako da sam pecao preko Grcke ,Crne gore,Bugarske,pa sve do Spanije itd...Camac,sator,rostilj,Drina,Sava,Dunav i riba na stapu za mene su poseban dozivljaj..Evo neka slika ako nekog zainteresuje okacicu jos BISTRO  :)
Što se više širi krug znanja, to se više širi i krug neznanja  ( VLADIKA NIKOLAJ )

Ван мреже Pavlovic Vladimir

• Starosedelac
  • Поруке: 304
  • Године: 49
  • Локација: elemir
  • nezaposlen,ozenjen,ribolovac
« Одговор #126 послато: 17-03-2013, 21:57:07 »
24.03 u 10 u centru grada ZRENJANINA biće izveden performans S.O.S REVIRI ZUTA CIGLA.Naziv je taj zato što jeplato od žute kaldrme.Taj plato će ustvari biti zamišljena slika naših ribolovnih područja u budućnosti nebudeli se išta preduzelo u vezi zaštite voda i ribe.Po platou(jezeru)će biti ribe od papira a mi kao i naša deca koja isto asociraju na budućnost će mo pecati tu ribu.Nešto mora pod hitno da se menja u vezi zaštite.60 eura je dozvola ali zašto gde te pare idu ,riba se krade ,voda truje,kome te pare idu.

Ван мреже Vlada Jovanovic

• Starosedelac
  • Поруке: 1.158
  • Године: 50
  • Локација: Nis,
« Одговор #127 послато: 18-03-2013, 10:34:29 »
Ja i moj kum, posle celovecernjeg vecanja, definitivno doneli odluku da ne kupujemo dozvole za ovu godinu, a da pare "usmerimo" na rostiljanje kod mene na vikendici. Posto imamo jos par kandidata, nikako nece biti dosadno.

Pozdrav
Pcelinjak na Oblacinskom jezeru
43*18' 08" N, 21*40'30" E
303m.n.v.