Аутор Тема: Успеси у спорту  (Прочитано 69858 пута)

0 чланова и 1 гост прегледају ову тему.

Ван мреже Dusan Ilic

• Starosedelac
  • Поруке: 793
  • Године: 36
  • Локација: Nis
Одг: Успеси у спорту
« Одговор #280 послато: 12-09-2019, 19:26:12 »
Da im srce ne mrda ne bi se oni ni odazvali nego bi sa ženama trošili lovu na nekom ostrvu i čekali sezonu. Oni su pali jer su očekivanja i pritisak bili strahoviti, a konkurencija ozbiljna. Kako je to splaslo tako smo ih danas videli. Trebalo im je oduzeti internet u Kini
Pozdrav

Ван мреже Tadić Savo

• moderator
  • Поруке: 11.671
  • Године: 42
  • Локација: Stanišić
  • što ne želiš sebi ne poželi ni drugom.......
« Одговор #281 послато: 12-09-2019, 19:33:13 »
Za početak odmah da kažem da ne pratim sport, pogledam kad igra reprezentacija po nekad. Ono što mi smeta je odnos prema igračima kad gube. Takmiče se protiv najboljih svetskih momčadi. Nisu to invalidi pa da sve pregaze... Drago mi je kad pobede ne osuđujem ih kad izgube.... Verovatno mogu i bolje i srčanije ali opet protivnici su im najbolje svetske momčadi....
http://spos.info/forum/index.php?topic=15387.0

...pčelarstvo je postojalo pre nas ,nadajmo se da će i posle...

Ван мреже Radovan Cirkovic

• Rado viđen gost
  • Поруке: 70
  • Године: 44
  • Локација: Zitiste
« Одговор #282 послато: 12-09-2019, 20:53:59 »
Demantovali su naši momci sve loše reči. Još kad vidim da neko misli da su teški dani pred našom košarkom, pitam se da li zna šta je sport.
Izdigli su se, pobeda kao kuća velika i dobra najava za naredna takmičenja.
Pozdrav

Cela reprezentacija Srbije, izuzev Jokića, igra ili je igrala u Zvezdi ili Partizanu.
 Sad mi nabroj dva mlada igrača iz Zvezde i Partizana koja su budućnost Srpske košarke??

Nažalost, greška je što nam sport zavisi od Partizana i Zvezde.

Vi Nišlije treba da navijate za Radnički, a ne za BG klubove, tu leži spas Srpskog sporta. Piksi je postao reprezentativac kao igrač Radničkog, i to kao drugoligaš. Nije Zvezda stvorila Piksija.

Ван мреже Dusan Ilic

• Starosedelac
« Одговор #283 послато: 12-09-2019, 21:21:22 »
Naravno da navijam za Radnički ali volim i zvezdu. Nije čudo što nam sportovi zavise od Bg klubova jer jedna trećina stanovnika živi u ili oko Beograda, to je jedina metropola u Srbiji.
Pričati da nam košarka nema budućnost je ne realno jer imamo školu, uvek će se roditi neki novi Jokić, da li ćemo uvek uzeti medalju, nećemo i ne treba jer smo u svetskim okvirima ne važni, a imamo silne uspehe.
Mi smo sportska, borbena nacija, nacija Novaka Djokovića, Igora Milanovića , Bodiroge, i treba da smo presrećni što smo toliko uspešni u raznim sportovima i tek ćemo biti, a toliko mali i materijalno siromašni
Pozdrav

Ван мреже Nenad Tucakov

• Starosedelac
  • Поруке: 2.284
  • Године: 59
  • Локација: Pančevo
    • Pčelarska i radio-amaterska stranica
« Одговор #284 послато: 13-09-2019, 07:45:25 »
Nažalost, greška je što nam sport zavisi od Partizana i Zvezde.

Vi Nišlije treba da navijate za Radnički, a ne za BG klubove, tu leži spas Srpskog sporta. Piksi je postao reprezentativac kao igrač Radničkog, i to kao drugoligaš. Nije Zvezda stvorila Piksija.

Bravo Radovane.
Sport mora da se neguje i u malim sredinama, kako bi baza bila što šira.
Nismo nevažni u mnogim sportovima - košarci, odbojci, vaterpolu...
Smatrati sebe nevažnima u sportu, je nerealno i linija je nižeg otpora - ono, ako trenutno omanemo, ili ne   stižemo do
realno zacrtanog cilja, da imamo na šta da se vadimo.
Verujem da Kubanci nikad nisu ni pomislili da su nevažni u boksu, iako su vrlo mala i siromašna zemlja.
Naprosto, postoje u sportu i neke predispozicije, koje ne   zavise od materijalnog bogatstva i brojnosti..

Doduše, nije nemoguće da smo potpuno bez važnosti, kad je futbal u pitanju...
Kupujmo domaće
www.yu2m.rs/prodavnica

Ako se ne preteruje u količinama šećera i pravilnim prihranjivanjem nema bojazni da šećer dospe u med za vrcanje i nema bojazni da se slabi imunitet pčela.  - Rade Stanković
Kakvih nas ima, takvih nas i treba - Radićeva baba

Ван мреже Moma Milovanovic

• Starosedelac
  • Поруке: 9.007
  • Године: 70
  • Локација: Valjevo-Osecina-Gornje Crniljevo
« Одговор #285 послато: 13-09-2019, 09:59:42 »
Sada kada bude izgradjen stadion od 8 hiljada gledalaca u Leskovcu, svi moraju navijati zaa "Dubocicu" koja trenutno ima oko 150 gledalaca po utakmici...i takmici se  u 4-toj ligi...Da bi se napunio stadion potrebno je jos 7850 dobrih sendvica, pardon gledalaca... Tako je nazalost u svim gradovima gde se planira izradnja novih stadiona...Razlog prost, nije da narod ne voli fudbal, nego nema para da plati ulaznicu...Bez jake privrede nema sporta u provinciji...

Pozdrav...

ps: ako neko smatra da sam zabazao u politiku, neka mi  da realno i prihvatljivo objasnjenje, pa onda  ova moja poruka moze  da ide i u korpu....

Ван мреже tomica glisic

• Novi stanovnik
  • Поруке: 180
  • Године: 65
  • Локација: Beograd-Kaludjerica
  • covek mora mnogo da zna da bi nesto malo uradio
« Одговор #286 послато: 13-09-2019, 10:33:19 »
                 Eh,nekada bejahu RADNICKE SPORTSKE IGRE,pa se pola Juge bavilo sportom a ne politikom,ali sta ces sada su takva vremena.

Ван мреже Sasa Blagojevic

• Starosedelac
  • Поруке: 1.067
  • Године: 38
  • Локација: Negotin
  • Lr+fr, f8
« Одговор #287 послато: 13-09-2019, 10:54:05 »
Sada kada bude izgradjen stadion od 8 hiljada gledalaca u Leskovcu, svi moraju navijati zaa "Dubocicu" koja trenutno ima oko 150 gledalaca po utakmici...i takmici se  u 4-toj ligi...Da bi se napunio stadion potrebno je jos 7850 dobrih sendvica, pardon gledalaca... Tako je nazalost u svim gradovima gde se planira izradnja novih stadiona...Razlog prost, nije da narod ne voli fudbal, nego nema para da plati ulaznicu...Bez jake privrede nema sporta u provinciji...

Pozdrav...

ps: ako neko smatra da sam zabazao u politiku, neka mi  da realno i prihvatljivo objasnjenje, pa onda  ova moja poruka moze  da ide i u korpu....

Ne slažem se da ne treba da se prave stadioni, igrališta i sve što mladu decu animira da se bave sportom. Što se tiče para i ulaznica verujem da svaka porodica ima 200 dinara mesečno da plati karte za jedno dete i da ide na neku utakmicu. Ako imaju para za diskoteke svaki vikend i tu plaćaju ulaznice, a one su nam upravo i preuzele omladinu ja glasam za sportske objekte u svakom mestu naše zemlje

Ван мреже Dusan Ilic

• Starosedelac
« Одговор #288 послато: 13-09-2019, 14:17:57 »
I sada ima radničke sportske igre, sindikati obično sebi organizuju nešto slično, leglo dzabolebaroša, ja bi ih nazvao i varoom ovog društva protiv koga ni amitraz ne deluje, mislim na vrhove sindikata.
Bez infrastrukture nema ni sporta. Napravljen je stadion u Nišu i uz malo kapitala i političke volje tj Tončeva, vratili smo se u igru posle mnogo godina. Znači radi se na tome.
Pozdrav

Ван мреже Moma Milovanovic

• Starosedelac
  • Поруке: 9.007
  • Године: 70
  • Локација: Valjevo-Osecina-Gornje Crniljevo
« Одговор #289 послато: 13-09-2019, 16:20:44 »
Napravljen je stadion u Nišu i uz malo kapitala i političke volje tj Tončeva, ....

Dule Nis je po velicini treci grad u Srbiji...Sta ce biti kad ne bude politicke volje? Ako nema para dzaba od politicke volje...Leskovac je 14 grad po velicini, Vranje 16-to, Zajecar 22-gi, Loznica 28-mi grad po broju stanovnika...Ti stadioni se ne mogu napuniti ni pored najbolje politicke volje....a lopta moze da se pika i na jeftinijim terenima,...Zar ne!!

Najbolji brazilski fudbaleri su poceli da pikaju loptu na pescanim plazama...

Pozdrav Moma...

ps: da se razumemo nisam ja protiv gradnje, ali sve u svoje vreme, cemu igranje, ako narod nema sta da jede...

• Rado viđen gost
« Одговор #290 послато: 13-09-2019, 16:23:28 »

Pozdrav...

Izvinite, ali niste u pravu. Nije problem u ulaznicama, one za prvoligaške fudbalske utakmice koštaju 200-300dinara, a često su i besplatne. Za 5-6 kg meda možete kupiti godišnju kartu. :) 

Uzastopna poruka: 13-09-2019, 16:24:12

Pozdrav...

Izvinite, ali niste u pravu. Nije problem u ulaznicama, one za prvoligaške fudbalske utakmice koštaju 200-300dinara, a često su i besplatne. Za 5-6 kg meda možete kupiti godišnju kartu. :) 

Ван мреже Dusan Ilic

• Starosedelac
« Одговор #291 послато: 13-09-2019, 16:31:46 »
Upravu ste čika Momo kad bi gledali samo iz entuzijazma ali mi nismo Brazil. Može se reći da imamo više uspeha u sportu nego Brazil, fudbal nije jedini sport. Kad ne bude političke volje za Niš, videće me ponovo na trgu kao 96. god kada sam urlao i dobio zapaljenje pluća kao dete i jurio se sa policijom 2000 te kod tvrdjavskog mosta zbog tadašnjih sendvičara, a imali smo sve u kući. Ne mogu se napuniti ako igraju četvrtu ligu ali od nečega mora da se počne
Pozdrav

Uzastopna poruka: 13-09-2019, 17:46:41
Večeras tučemo Vojvodinu iz Novog Sada barem 2 nula
« Последња измена: 13-09-2019, 17:46:41 Dusan Ilic »

Ван мреже tomica glisic

• Novi stanovnik
  • Поруке: 180
  • Године: 65
  • Локација: Beograd-Kaludjerica
  • covek mora mnogo da zna da bi nesto malo uradio
« Одговор #292 послато: 13-09-2019, 17:57:06 »
   Nije neki problem skupiti pare za ulaznicu,vec je po meni veci problem skupiti hrabrost pa otici na Zvezdin ili Partizanov stadion ,pogotovu ako covek zeli da povede dete.
Treba prvo eliminisati huligane sa stadiona i iz sporta uopste. Sve je zagadjeno.

Pozdrav.

Ван мреже Miodrag S Stanković

• Starosedelac
  • Поруке: 2.304
  • Године: 56
  • Локација: Beograd
« Одговор #293 послато: 13-09-2019, 19:35:36 »
A svako ima u Crnoj travi za paklo duvsna dnevno, tri kafe i po litra rakije a ako se neko ne daj Boze bavi sportom on je lud ili budala ... Na srecu i u najmanjim sredinama postoje oni koji imaju volju pre svega i zelju da se bave sportom pa je tako MTB klub iz Crne trave "Orlovac" medju tri najbolja kluba u Srbiji sa vrlo malo novcane podrske. Svake godine organizuje 2-3 MTB trke a ove je bilo i jedno iz kalendara UCI federacije a vodilo se i kao Balkansko prvenstvo.

A u Leskovcu ne grade samo stadion vec je pocelo i renoviranje sportske hale pa Vi svi kojima to smeta setite se kada je ta hala zatvorena pa demolirana.

Takodje u Leskovcu 7-godisnji unuk mog dobrog prijatelja Ivana (taksista pred penzijom) je poneo do sada dve zlatne i mislim par srebrnih medalja na balkanskim sampionatima u plivanju (zlatne kraul ove srebrne ne znam) i po recima trenera u prethodnih dvadeset godina je najbolji materijal za plivackog asa. Medjutim taj Ivan vodi borbu sa svojom cerkom (majkom) da nastavi sa plivanjem jer - treba da ide deckic u muzicku skolu plus neki jezik sta ce mu sport ...

Tako da nije sve u Beogradu i daleko od toga ali razumem sindrom male sredine koja u stvari nije svesna svoje velicine i snage ...

Uzastopna poruka: 13-09-2019, 19:39:26
I ne postoji kao sport samo fudbal ili kosarka vec mnogo toga gde imamo realne i opipljive uspehe - sta to bese streljastvo, borilacke vestine(aj mali kviz - kako se zovu one dve devojke sto mlate redom naokolo po svetu?), jel to Ivana Spanovic ne osvaja medalje (ih zaboravih podrzala je drzava pa ona nista ne vredi - koji li mamlaz to izmisli ) itd. itd...

Ван мреже Dusan Ilic

• Starosedelac
« Одговор #294 послато: 14-09-2019, 11:13:32 »
Pukao je Radnički načisto juče. Otac mi je bio na stadionu, kaže sinko mi nemamo blage veze sa fudbalom. Otišao Lalatović u Novi Sad i odmah smo izgubili sa 2:1 od njih. Skandal sa Lalatovićem je sramota ali čovek ima kratak fitilj. Ovi iz uprave Radničkog kada su videli da sigurno gubimo, rešili da ga provociraju . Jeste isteran sa terena ali ovi naši sami da su ostali na terenu, mi bi izgubili. Polako ali sigurno mi ćemo na dno tabele, tu nam prija

• Rado viđen gost
« Одговор #295 послато: 14-09-2019, 12:05:06 »
Pukao je Radnički načisto juče. Otac mi je bio na stadionu, kaže sinko mi nemamo blage veze sa fudbalom. Otišao Lalatović u Novi Sad i odmah smo izgubili sa 2:1 od njih. Skandal sa Lalatovićem je sramota ali čovek ima kratak fitilj. Ovi iz uprave Radničkog kada su videli da sigurno gubimo, rešili da ga provociraju . Jeste isteran sa terena ali ovi naši sami da su ostali na terenu, mi bi izgubili. Polako ali sigurno mi ćemo na dno tabele, tu nam prija

Nije to toliko strašno, izgubili ste od jačeg kluba. Da je naše prvenstvo regularno, od raspada SFRJ, Vojvodina bi bila naš najtrofelniji klub. Vojvodina ima jaku školu fudbala.
    Realno je da se Radnički bori za peto mesto.

Ван мреже Рајко Борић

• Starosedelac
  • Поруке: 1.390
  • Локација: Београд
Успеси у спорту
« Одговор #296 послато: 14-09-2019, 16:37:19 »
Честитке кошаркашима! Пети на свету је изванредан успех. Све преко тога је чудо.

Ван мреже Raša Radivoje Stojanović

• O Tim
  • Поруке: 2.901
  • Године: 53
  • Локација: Novi Beograd - Barajevo
« Одговор #297 послато: 14-09-2019, 17:27:38 »
Tako je Rajko, 
Čestitke od srca,  idemo na OI da tamo ukrštamo koplja sa velesilama košarke.
Мој пчелињак

"Искуство је најбоља школа, само је школарина врло скупа". Сократ

"Добро чини, добром се надај"

Ван мреже ilic igor

• Starosedelac
  • Поруке: 2.432
  • Године: 43
  • Локација: Beograd-Borca
« Одговор #298 послато: 14-09-2019, 17:56:12 »
Mali Bogdan je na mene ostavio poseban utisak.
Pored ozbiljnog zalaganja igre , njegov odnos prema suparnickoj ekipi kao i klupi posle utakmice je perfetan.
On prilazi sa punim postovanjem i pozdravlja sve.
Pokazuje da je stvarno za respekt i kao igrac i kao covek.
Ekipa je perfektna , ali los dan i neke kockice su doprinele losijem plasmanu ,a naravno i protuvnici nisu kako smo ih mi opisivali pre pocetka.
Ne zalim sto su drugi pokrali moje ideje. Zalim sto nemaju svoje.           Nikola Tesla

063--711-6-345
065--820-75-10

IZRADA KOSNICA
http://spos.info/forum/index.php?topic=20736.0  

Moj pcelinjak
http://spos.info/forum/index.php?topic=18340.0

Ван мреже Sasa Blagojevic

• Starosedelac
  • Поруке: 1.067
  • Године: 38
  • Локација: Negotin
  • Lr+fr, f8
« Одговор #299 послато: 14-09-2019, 20:01:57 »
Tako je Rajko, 
Čestitke od srca,  idemo na OI da tamo ukrštamo koplja sa velesilama košarke.

Moraće kvalifikacije da prodju, dve najbolje plasirane Evropske imaju pravo, a mi smo iza Španije i Francuske tako da nas čekaju izuzetno teške kvalifikacije