Аутор Тема: Labrador  (Прочитано 2859 пута)

0 чланова и 1 гост прегледају ову тему.

Ван мреже Goran Pantic

• Starosedelac
  • Поруке: 475
  • Године: 44
  • Локација: Pozarevac
Labrador
« послато: 01-08-2011, 21:53:54 »
Pozdrav, forumasi.
Ako neko zeli kvalitetno stene labradora, izvanrednih krvnih linija neka se javi na pp ili na 064/1275390.
Ima tri crne zenke i dva crna muzijaka. Stari su pedeset dana ocisceni su i vakcinisani.
« Последња измена: 02-08-2011, 14:48:29 Slobodan Jevtic »

Ван мреже Dusan Ilic

• Starosedelac
  • Поруке: 1.605
  • Године: 37
  • Локација: Nis
Одг: Labrador
« Одговор #1 послато: 24-08-2011, 22:24:42 »
  Prelepo, prelepo. Imamo i mi jednog muzijaka belog starosti 5 godina. To je fantasticna rasa,pas koji uvek vraca osmeh, dovoljno mi je da ga pogledam (kao iz crtanog filma),  moji ga cuvaju cesto volim da kazem bolje nego mene sto su :D

Ван мреже Goran Pantic

• Starosedelac
« Одговор #2 послато: 24-08-2011, 22:40:52 »
  Prelepo, prelepo. Imamo i mi jednog muzijaka belog starosti 5 godina. To je fantasticna rasa,pas koji uvek vraca osmeh, dovoljno mi je da ga pogledam (kao iz crtanog filma),  moji ga cuvaju cesto volim da kazem bolje nego mene sto su :D
Ja ih cuvam vec dest godina. Mislim da su najsvestraniji psi.

Ван мреже Dusan Ilic

• Starosedelac
« Одговор #3 послато: 24-08-2011, 23:11:55 »
  Slazem se Gorane, nikada ga nismo ostavili da prenoci sam, veoma su mu pre svega moji posveceni. On voli ljude, on je spreman da zalaje, uvek je za igru. Jedini veliki problem koji imamo jer ga moji cuvaju na selu je sto nema devojku, a vlasnici sa zenkama u Nisu nisu nesto spremni da pare jer neznaju sta ce sa stencima

Ван мреже Goran Pantic

• Starosedelac
« Одговор #4 послато: 24-08-2011, 23:15:32 »
  Slazem se Gorane, nikada ga nismo ostavili da prenoci sam, veoma su mu pre svega moji posveceni. On voli ljude, on je spreman da zalaje, uvek je za igru. Jedini veliki problem koji imamo jer ga moji cuvaju na selu je sto nema devojku, a vlasnici sa zenkama u Nisu nisu nesto spremni da pare jer neznaju sta ce sa stencima
Pa kupi mu jedno zensko stene. ;D

Ван мреже Dusan Ilic

• Starosedelac
« Одговор #5 послато: 24-08-2011, 23:21:53 »
  Nece otac, molio sam ga, kaze samo mu jos jedan nedostaje pa kada je temperatura dnevna ispod nule i pusti ih unutra on da se iseli u njihovu kucicu ;D. Kaze on meni "dzabe mi njemu devojku da nadjemo na sat sto bi rekli, kada sticem utisak da bi on non stop", sou  :D

Ван мреже Goran Pantic

• Starosedelac
« Одговор #6 послато: 24-08-2011, 23:35:23 »
  Nece otac, molio sam ga, kaze samo mu jos jedan nedostaje pa kada je temperatura dnevna ispod nule i pusti ih unutra on da se iseli u njihovu kucicu ;D. Kaze on meni "dzabe mi njemu devojku da nadjemo na sat sto bi rekli, kada sticem utisak da bi on non stop", sou  :D
A sto ga pusta unutra kad je minus? Hladnoca njima ne smeta. Bolje da ga pusta unutra sada kada je plus cetrdeset. Vrucina im smeta.

Ван мреже Dusan Ilic

• Starosedelac
« Одговор #7 послато: 24-08-2011, 23:43:52 »

Slazem se Gorane, sada kada je vrucina drzimo ga u debeloj hladovini, a zimi kada su ledeni dani boravi unutra uglavnom nocu

Ван мреже Goran Pantic

• Starosedelac
« Одговор #8 послато: 26-08-2011, 14:01:07 »
Svi stenci su nasli svoje nove vlasnike. Hvala Vam na interesovanju i nadam se da ste uzivali u slikama. Pozdrav.