Аутор Тема: И ја бих да не сметам  (Прочитано 11959 пута)

0 чланова и 1 гост прегледају ову тему.

Ван мреже Vlada Jovanovic

• Starosedelac
  • Поруке: 1.158
  • Године: 50
  • Локација: Nis,
Одг: И ја бих да не сметам
« Одговор #20 послато: 26-08-2011, 10:34:57 »
To sam i predpostavio, ali sam hteo da budem siguran.
Ako je Djoko stigao na drugi nacin (dobio ih od prijatelja, ili prijateljevog prijatelja), a ne "kradjom" sa foruma, onda nije ni bilo osnova za njegovo iskljucenje. Mogli ste da ga prozivate za necasne radnje, ili da sankcionisete onoga ko mu ih je dao.
Nisam njegov potparol, jer osim par poruka, ali ne privanih, nisam imao sa njim, ali mi smeta nepravda.
Mozda je on i los covek, previse ambiciozan, ne svidja se nekome, ali to nije razlog za iskljucenje.
Necu vise da pisem o ovome, i opterecujem druge, ali mislim da nisam izasao iz okvira teme.

P.S. Nisam video Rodoljubovu poruku pre nego sto sam poslao ovu
« Последња измена: 27-08-2011, 20:32:42 erne palinko »
Pcelinjak na Oblacinskom jezeru
43*18' 08" N, 21*40'30" E
303m.n.v.

Ван мреже Rodoljub Živadinović

• Predsednik SPOS-a
  • Starosedelac
  • Поруке: 11.658
  • Године: 47
  • Локација: Житковац
« Одговор #21 послато: 26-08-2011, 10:42:33 »
Није тачно, јер Закон не прави разлику између крађе и поседовања таквих украдених ствари. То је нов Закон, и толико смо о томе писали, да мислим да не треба поново отварати то питање, јер су ствари јасне. Док он не каже (све податке о инкриминисаном лицу), тј. ко му је тачно проследио поруке, ми смо немоћни. А полиција не може да ради без података.
Ако немате непријатеље, значи да нешто нисте урадили како треба (Конфучије).

Веома је тужна судбина оног ко нема непријатеље (Публилије).

"I'm not sorry they stole my ideas, I'm sorry they didn't have their own" - Nikola Tesla

Ван мреже Dragoljub Krstic

• Administrator foruma
  • Поруке: 3.820
  • Године: 40
  • Локација: Врбас
  • Следимо дух својих предака...
« Одговор #22 послато: 26-08-2011, 10:59:55 »
Није тачно, јер Закон не прави разлику између крађе и поседовања таквих украдених ствари. То је нов Закон, и толико смо о томе писали, да мислим да не треба поново отварати то питање, јер су ствари јасне. Док он не каже (све податке о инкриминисаном лицу), тј. ко му је тачно проследио поруке, ми смо немоћни. А полиција не може да ради без података.

Слажем се са Родољубом, то је тако прежвакана тема да нема потребе поново покретати то питање.

Осврнуо би се на једну ствар, наиме свако ко жели да пише овде је добродошао, али се правила форума морају поштовати, па био то члан ИО, председник СПОС-а, или неки други корисник правила су јасна.
Зашто неки људи не пишу или не долазе то је само њихов избор, исто као што сам и јуче написао за Рођу и Шолета, да свако одлучује да ли жели да долази или не, а наравно да би било боље да је што више квалитетних пчелара на форуму.

Ван мреже stojanovic predrag

• Starosedelac
  • Поруке: 5.810
  • Године: 72
  • Локација: Vlasotince
« Одговор #23 послато: 26-08-2011, 11:06:50 »
Vrućina je nesnosna. Hajde da njoj sve prepišemo.

Pozdrav Peca
Uzimaj med kao hranu da ga ne bi uzimao kao lek.

Ван мреже Vlada Jovanovic

• Starosedelac
  • Поруке: 1.158
  • Године: 50
  • Локација: Nis,
« Одговор #24 послато: 26-08-2011, 11:13:03 »
Ne znam imena pa cu ovako.
Ako je osoba A poslala osobi B neku poruku, a osoba B osobi C (u ovom slucaju Djoko), onda je osoba B odgovorna za sirenje. Posto osoba A zna ko je osoba B, onda je lako doci do nje.
Da postoji stvarna zelja da se to rascisti, bilo bi dovoljno i par sati.
Moje privatne poruke moze da pogleda ko god hoce, dajem ih javnosti na uvid kao OZNA - DB - BIA (vuk dlaku-ime menja, ali cud nikada) i  ne cekam 50 godina, jer to isto i javno mogu da kazem i pogledam svakome u oci, ali ne verujem da bi bile nesto posebno interesantne. Ako je neko jedno pisao, drugo mislio a trece govorio onda je tu veci problem.
Sad stvarno pocinjem da izlazim iz teme

Pozdrav

Uzastopna poruka: 26-08-2011, 11:15:22
Opet drugi bili brzi od mene pa pustili poruke
Vrućina je nesnosna. Hajde da njoj sve prepišemo.

Pozdrav Peca

Neka bude tako
Pcelinjak na Oblacinskom jezeru
43*18' 08" N, 21*40'30" E
303m.n.v.

Ван мреже Dragoljub Krstic

• Administrator foruma
  • Поруке: 3.820
  • Локација: Врбас
  • Следимо дух својих предака...
« Одговор #25 послато: 26-08-2011, 11:18:32 »
Ne znam imena pa cu ovako.
Ako je osoba A poslala osobi B neku poruku, a osoba B osobi C (u ovom slucaju Djoko), onda je osoba B odgovorna za sirenje. Posto osoba A zna ko je osoba B, onda je lako doci do nje.
Da postoji stvarna zelja da se to rascisti, bilo bi dovoljno i par sati.
Moje privatne poruke moze da pogleda ko god hoce, dajem ih javnosti na uvid kao OZNA - DB - BIA (vuk dlaku-ime menja, ali cud nikada) i  ne cekam 50 godina, jer to isto i javno mogu da kazem i pogledam svakome u oci, ali ne verujem da bi bile nesto posebno interesantne. Ako je neko jedno pisao, drugo mislio a trece govorio onda je tu veci problem.
Sad stvarno pocinjem da izlazim iz teme

Pozdrav

И мој новчаник(пош.сандуче) свако може да гледа, али нико нема право да га отуђи, јавно објави или штатијазнам

Владо, опрости што не персирам, али хајде да не ширимо причу о овоме, стварно је излизано да се враћамо стално на ово, чланови који су забрањени, забрањени су са разлогом и то је крај свакој полемици.

Ван мреже Moma Milovanovic

• Starosedelac
  • Поруке: 9.242
  • Године: 70
  • Локација: Valjevo-Osecina-Gornje Crniljevo
« Одговор #26 послато: 27-08-2011, 18:42:19 »
Vlado procitaj malo deo krivicnog zakona koji se odnosi na kompjuterski kriminal.  Tada ce ti mnogo sto-sta biti jasnije....POsebno deo koji se odnosi na podatke o zastiti licnosti...I da ti bude malo jasnije OZNA-DB-BIA, ne daju svoje poruke (kao ti tvoje) vec su to drzavne poruke (na svakoj stoji pecat sa drzavnim grbom, jer su te institucije drzavni organi)...i na svaku od njih se odnose odredbe zakona koje se moraju postovati......ipak da ne idemo dalje...

Pozdrav Moma,,,
« Последња измена: 27-08-2011, 18:51:00 Moma Milovanovic »

Ван мреже Zoran Sević

• Starosedelac
  • Поруке: 497
  • Године: 52
  • Локација: Љубовија, Соколске планине
  • Zimi kolko leda, leti tolko meda
« Одговор #27 послато: 27-08-2011, 21:11:16 »
Ja da se pitam, nebi privatnih poruka ni bilo!
Ako neko hoće da komun icira lično i diskretno svi koji smo na forumu, imamo svoje mejl adrese i to je to!
Samo tako se može prevazići ti problemi koji su se pojavljivali. Pa ako neko krši propise - pravila foruma u javnim porukama koje svi čitamo, onda je svima jasno ko dan.

Ali ja se ne pitam..................
A ako gledam sa aspekta profesije koju obavljam kao državni službenik, ništa mi nije jasno...............

Ja samo da predložim to kao dobro rešenje, šta će nam privatne poruke!!!!!!!!!!!!!!!!
Pozdrav od Sokola Alekse!

Ван мреже marjanovic slobodan

• moderator
  • Поруке: 9.030
  • Године: 58
  • Локација: Uzice
« Одговор #28 послато: 27-08-2011, 21:38:33 »
Sta ce nam privatne poruke....
Sta ce nam i pisma, i telefoni i mailovi, mora se sve znati sta ko pise i sta ko prica.....

Na srecu to je vreme proslo
Mozda jos ne za sve....

Ван мреже Dragan Stantić

• Starosedelac
  • Поруке: 610
  • Локација: Subotica
« Одговор #29 послато: 27-08-2011, 22:37:14 »
Ne razumem se u kompjuterski kriminal, ali neke stvari mi nisu jasne, naime gdin Zečević je okvalifikovan kao neko ko je prekršio zakon time što je na neki način došao do tuđih PP i deo stavio javno na forum, i tada je bilo pisano da će MUP to rasčistiti, a sada MUP ne može ništa da uradi bez podataka, tj dok god im gdin Zečević ne kaže odakle mu te poruke a on je to već napisao na Apikultu.
Drugo, šta sam ja dužan da uradim, npr ako meni neko pošalje PP u kojoj je grubo oklevetana neka treća osoba, nanesena joj je uvreda časti recimo, a da se ne ogrešim o zakon, a ni o moralne norme, jer u toj poruci je takođe povređen zakon?
De lingua stuita veniunt incommoda multa
Većina nevolja dolazi od luda jezika

• Predsednik SPOS-a
  • Starosedelac
« Одговор #30 послато: 27-08-2011, 22:53:49 »
Разумем ја да је тешко схватити шта значи приватност. Такође је, видим, тешко прочитати и шта пише у Закону, ваљда боле очи од белог папира, шта ли?
Да и ја дам пример.
Ти можеш да оговараш председника Србије да је криминалац, у себи или евентуално у четири ока са неким, али кад то кажеш јавно, за то се одговара ако немаш доказе. Проста ствар.

Строга приватност и обавеза плаћања пореза су највеће тековине западне демократије. Е сад, проблем је што неки што су лупали у шерпе, нису имали појма зашто лупају и за шта лупају.

А није тачно да је Зечевић написао на Апикулту ко му је рекао, тј. тачно је, али податак није комплетан, написао је "господин Вукић из Ужица", а таквих има ко зна колико. А и погрешио је, јер не може бити господин онај који крши Закон и шири туђе приватне поруке. То су људи ниског морала, када се радо баве таквим стварима које се кривично кажњавају.
Господин Зечевић је одмах требао да каже одакле му туђе ПП, и тиме би све било решено. Значи, требао је да поступи по Закону и пријави инкриминисану особу полицији, као што је СПОС пријавио крађу ПП полицији. Ми нисмо никога окривили као могућег лопова, то је посао полиције, али доказ је ту да је до крађе дошло, и чека.

"I'm not sorry they stole my ideas, I'm sorry they didn't have their own" - Nikola Tesla

Ван мреже Dragan Stantić

• Starosedelac
  • Поруке: 610
  • Локација: Subotica
« Одговор #31 послато: 28-08-2011, 02:06:43 »
Znam ja šta je privatnost, jako dobro. :) Zakon? Na koji misliš? Imaš neke reference? Da se vratim na inkriminisane poruke, ako je učinjena povreda zakona u tom delu privatnosti, a ne sumnjam da jeste, te poruke su u momentu objavljivanja na forumu postale javne i u njima je verovatno nanesena uvreda i povreda časti gdina Zečevića i naravno za to on može potražiti satisfakciju na sudu ako želi. Dakle, tu imamo dva prekršaja, jedan je krađa PP a drugi je uvreda. E sad, kako je moguće da se prekršilac pravila foruma, o zabrani objavljivanja PP na forumu, razapne, a autor ili autori poruka gde je očigledna uvreda, nijednom rečju ne budu opomenuti. A upravo je ta uvreda dovela do svega.Tako se stiče pogrešan utisak da je dozvoljeno pisati svašta u PP samo ako te ne uhvate. Pa valjda bi i u tom segmentu foruma trebali da se ponašamo po nekom moralnom kodeksu. A svako ko je objektivan, morao bi osuditi obe pojave.
Takođe znam, da ja u sebi mogu ogovarati predsednika, ali i u toj prilici imam neke granice, prvenstveno limitirane onim, što sam poneo iz roditeljskog doma. A to što sam poneo sa sobom mi ne dozvoljava da čak ni u PP nekog starijeg kolegu sa foruma nazovem npr "međedom" ili nešto još ružnije, ne daj Bože.To nema veze sa zapadnom demokratijom i lupanjem u šerpe.
De lingua stuita veniunt incommoda multa
Većina nevolja dolazi od luda jezika

Ван мреже milan bobic

• Gost
  • Поруке: 23
  • Године: 52
  • Локација: beograd
« Одговор #32 послато: 28-08-2011, 07:22:59 »
ja se izvinjavam što sam pao s' marsa, ko je to u Srbiji odgovarao što je nekoga oklevetao da je lopov,ili da prima mito? pa stalno u novinama čitam kako su svi u vlasti lopovi,kako otimaju naše pare, i to je to. niko ne odgovara ni za klevetu ni za lopovluk.
« Последња измена: 28-08-2011, 10:54:30 Nenad Ilic »
The advantage of a bad memory is that one enjoys several times the same good things for the first time.
Friedrich Nietzsche

• Predsednik SPOS-a
  • Starosedelac
« Одговор #33 послато: 28-08-2011, 12:07:52 »
Значи, Милане, ти си тај што чита Курир?  ;D

Стантићу, нема потребе да губимо време, веруј ми. Ко је оклеветан, он ће сатисфакцију и да тражи. Не видох да си се ти залетео да осудиш моје клеветање овде на форуму, па се ја због тога не љутим.
Немој мешати бабе и жабе.
А кад већ тражиш референце (нисам сигуран да то може помоћи ономе кога браниш, али ти си их тражио), ево ти какве су казне запрећене Законом за таква дела, па ћу ти овде цитирати целу истину (коју прате наведени докази), јер сада на форуму има доста нових чланова који не знају шта се догађало по овом питању, а на крају ти се налази РЕФЕРЕНЦА, тј. извод из Закона. Ово што цитирам је моја дискусија на интернет групи Апикулт где се о томе водила дискусија. Понављам да су докази ту, и да је стварно контрапродуктивно по Ђоку Зечевића да се ово пише, чак и на твој захтев, али кад већ тражиш - ево, јер ако оћутим, значило би да нешто кријем:

U jednom trenutku, jedan od tadasnjih urednika foruma SPOS-a, Djoko Zecevic, prema informaciji dobijenoj od administratora foruma Sase Colaka, pise u jednoj svojoj poruci na urednickoj zoni foruma, sto su videli i drugi urednici, da poseduje neke privatne poruke. Urednik foruma me zove i kaze da se to dogodilo, da je time prekrsen pravilnik jer urednik foruma poseduje tudje privatne poruke i uz to, onaj ko poseduje privatne poruke, ili je izvrsilac krivicnog dela jer se one mogu samo neovlasceno nabaviti, ili prikriva krivicno delo, jer je svaki gradjanin valjda duzan da prijavi krivicno delo istog trenutka kada za njega sazna. Ja onda saopstavam administratoru foruma da od njega trazim samo da postuje pravilnik do kraja, te ga podrzavam u njegovoj nameri da to cini bez izuzetaka i on onda sklanja Djoku Zecevica iz urednistva. Odmah po saznanju, SPOS prijavljuje izvrsenje krivicnog dela specijalnom delu policije koji se bavi sajber kriminalom, jer bi cutanje o tome predstavljalo saucesnistvo i prikrivanje krivicnog dela, prema mom shvatanju i saznanju. Nakon toga, Djoko Zecevic u jednoj poruci na javnom delu foruma doslovno citira deo jedne privatne poruke, te ga administrator zbog toga, a po pravilniku, udaljava i sa foruma.

Znaci, neko je neovlasceno prisvojio tudje privatne poruke, sto je krivicno delo. Niko ne kaze da je to uradio Djoko Zecevic, ali je cinjenica da je priznao da ih poseduje. Uz to ne zeli da kaze ko mu ih je poslao. Na forumu je i Zivoslav Stojanovic priznao da ima privatne poruke, da mu ih je neko poslao. U Drustvu pcelara Uzice je Milic Vukic privatne poruke pokazivao javno clanovima udruzenja, sto znaci da ih i on poseduje, bar nam je tako preneseno iz Uzica. Sve ove informacije bice prosledjene nadleznim organima, pa neka oni otkrivaju ko je kriv, to nije nas posao. Svako od nas ima pravo da sumnja kao covek, i ja licno ne verujem da je to Djoko Zecevic izveo, a ko je, vreme ce pokazati. Toliko o tome.

Znaci, CINJENICE su sledece:

1) Izvrseno je krivicno delo

2) Ne znamo ko ga je izvrsio

3) Znamo koja trojica ljudi imaju privatne poruke, pa ce objasnjavati onome kome treba otkud im

4) To sve ne samo da je krivicno, nego i nemoralno, jer zamislite da neko prisluskuje vas razgovor sa vasom zenom u cetiri oka, a onda sve te poruke pusta u javnost

5) Razumem Djokin bes, ali ne treba da bude besan na SPOS, i ne sme jos i da se hvali kako ima necije privatne poruke u kojima je neko o njemu lose pisao. Privatna poruka na forumu potpuno se ravna sa razgovorom dva coveka u cetiri oka i nije deo javne forumske tehnike. To je isto kao kada bi neko procitao moj mail upucen nekome, ili me prisluskivao neovlasceno, ili citao tudje pismo. Prema tome, privatne poruke su privatne po zakonu, i na njih se ne moze odnositi pravilnik o radu foruma. Djoka moze privatno da se ljuti na one koji su o njemu valjda ruzno pisali, a SPOS sa tim nema nista. SPOS sada mora da gasi vatru, a upalio je neki kriminalac koji je neovlasceno procitao i razdelio drugima te poruke

6) I na kraju, evo sta kaze Krivicni zakonik Srbije o neovlascenom pristupu elektronskim podacima:

Član 302

(1) Ko se, kršeći mere zaštite, neovlašćeno uključi u računar ili računarsku mrežu, ili neovlašćeno pristupi elektronskoj obradi podataka,
kazniće se novčanom kaznom ili zatvorom do šest meseci.

(2) Ko snimi ili upotrebi podatak dobijen na način predviđen u stavu 1. ovog člana,
kazniće se novčanom kaznom ili zatvorom do dve godine.

Ван мреже Dragan Radovic

• Starosedelac
  • Поруке: 417
  • Године: 44
  • Локација: Beograd
« Одговор #34 послато: 28-08-2011, 12:55:37 »

Ako neko hoće da komun icira lično i diskretno svi koji smo na forumu, imamo svoje mejl adrese i to je to

Tacno

• Predsednik SPOS-a
  • Starosedelac
« Одговор #35 послато: 28-08-2011, 13:00:26 »
Слажем се са Севићем, ја сам то више пута раније говорио, док ни сањао нисам шта ће се десити са ПП.
Јер, све може да се украде, али је много мања вероватноћа код мејлова.
Међутим, и ПП су теоријски безбедне, јер до њих можете доћи само ако направите кривично дело, тј. употребите своја знања у том правцу.

Ван мреже nenad savic

• Starosedelac
  • Поруке: 5.767
« Одговор #36 послато: 28-08-2011, 14:50:24 »
U jednom trenutku, jedan od tadasnjih urednika foruma SPOS-a, Djoko Zecevic, prema informaciji dobijenoj od administratora foruma Sase Colaka, pise u jednoj svojoj poruci na urednickoj zoni foruma, sto su videli i drugi urednici, da poseduje neke privatne poruke. Urednik foruma me zove i kaze da se to dogodilo, da je time prekrsen pravilnik jer urednik foruma poseduje tudje privatne poruke i uz to, onaj ko poseduje privatne poruke, ili je izvrsilac krivicnog dela jer se one mogu samo neovlasceno nabaviti, ili prikriva krivicno delo, jer je svaki gradjanin valjda duzan da prijavi krivicno delo istog trenutka kada za njega sazna. Ja onda saopstavam administratoru foruma da od njega trazim samo da postuje pravilnik do kraja, te ga podrzavam u njegovoj nameri da to cini bez izuzetaka i on onda sklanja Djoku Zecevica iz urednistva. Odmah po saznanju, SPOS prijavljuje izvrsenje krivicnog dela specijalnom delu policije koji se bavi sajber kriminalom, jer bi cutanje o tome predstavljalo saucesnistvo i prikrivanje krivicnog dela, prema mom shvatanju i saznanju. Nakon toga, Djoko Zecevic u jednoj poruci na javnom delu foruma doslovno citira deo jedne privatne poruke, te ga administrator zbog toga, a po pravilniku, udaljava i sa foruma.

Znaci, neko je neovlasceno prisvojio tudje privatne poruke, sto je krivicno delo. Niko ne kaze da je to uradio Djoko Zecevic, ali je cinjenica da je priznao da ih poseduje. Uz to ne zeli da kaze ko mu ih je poslao. Na forumu je i Zivoslav Stojanovic priznao da ima privatne poruke, da mu ih je neko poslao. U Drustvu pcelara Uzice je Milic Vukic privatne poruke pokazivao javno clanovima udruzenja, sto znaci da ih i on poseduje, bar nam je tako preneseno iz Uzica. Sve ove informacije bice prosledjene nadleznim organima, pa neka oni otkrivaju ko je kriv, to nije nas posao. Svako od nas ima pravo da sumnja kao covek, i ja licno ne verujem da je to Djoko Zecevic izveo, a ko je, vreme ce pokazati. Toliko o tome.
  potpisuyjem
  kao tadasnji urednik znam da je bilo jos dosta toga ali kao tadasnji i sadasnji urednik nije lepo da se iznose delovi iz urednistva pa ce tako i ostati dosta puta sam progutao gorku pilulu citajuci tekstove po drugim forumima grupama kada se pise o tom slucaju izbegavajuci pravu istinu
  moram napisati da su skoro svi iskljuceni ili clanovi koji su se samo iskljucili ponovno pokusali ukljuciti u rad foruma neki normalno funkcionisu kad ih prodje ljutnja ima clanova koji su trajno iskljuceni i nedobijaju ponovni pristup ustvari malo je ljudi koji su trajno otisli pa zvuci neverovatno kad neko kaze da se mnogo clanova osipa
  moja moralna obaveza je ako ikad uvidim osipanje da dam ostavku na urednistvo i nemam sumlje da ce tako postupiti celo urednisvo zato molim sve clanove da se odreknu ispraznih prica i pocnu delati u jednom smeru poboljsanju pcelarstva u srbiji

pisem u rodoljuvoboj temi ... meni nesmetas dobro sto si dalje sa nama
Kap nebusi kamen snagom nego cestim kapanjem

Ван мреже darko karamanovic

• Starosedelac
  • Поруке: 721
  • Године: 41
  • Локација: Smederevo
« Одговор #37 послато: 28-08-2011, 15:40:41 »
zato molim sve clanove da se odreknu ispraznih prica i pocnu delati u jednom smeru poboljsanju pcelarstva u srbiji

pisem u rodoljuvoboj temi ... meni nesmetas dobro sto si dalje sa nama

Nenade ovo ti je najbolji deo.
Ovako treba da razmišljamo.

Ван мреже Todor Popov

• Starosedelac
  • Поруке: 2.085
  • Године: 64
  • Локација: Novo Miloševo
  • Deda i unuka
    • Bee Cloud
« Одговор #38 послато: 28-08-2011, 16:20:42 »
Rodoljube  zašto povlačenje  dokazao si do sada da si borac  i da si sposoban da se nosiš sa problemima  pa me tvoja izjava iznenađuje  mislim da je šteta što se povlačiš sa foruma  i za SPOS   iza  pčelarstvo  mada se u nekim stvarima ne slažem sa tobom    ali znaj da veoma cenim tvoj rad  a iznad svega iskrenost    pozdrav
Život je kratak,iskoristite ga maksimalno!
http://bee-cloud.co - Web aplikacija za pčelare

Ван мреже Belic Sasa

• Novi stanovnik
  • Поруке: 196
  • Локација: Koceljeva
« Одговор #39 послато: 28-08-2011, 17:39:12 »
Voleo bih da obe strane ovog konflikta nastave da "smetaju" pocetnicima poput mene.Do znanja se jako tesko dolazi,a do iskustva jos teze.
Oba gospodina verujem da imaju odgovornost prema mladjim narastajima pcelara u Srbiji,i to bi trebalo da svim iskusnim i velikim pcelarima ovde bude prvo na umu.
Pre neki dan na drugom programu RTS-a,stigoh da odgledam sam kraj emisije o pcelarstvu u Srbiji i kratak intrvju sa gospodinom Rodoljubom. Covek je na mene ostavio utisak odmerenog,inteligentnog i upucenog coveka koji zna o cemu prica.
I cim taj isti covek suprotnoj strani priznaje strucnost,o kakvom smetanju mi pricamo?
Uz zelje da se ovaj nezeljeni nesporazum sto pre resi na zadovoljstvo svih nas,veliki pozdrav iz doline Tamnave !