Аутор Тема: И ја бих да не сметам  (Прочитано 11982 пута)

0 чланова и 1 гост прегледају ову тему.

Ван мреже milan bobic

• Gost
  • Поруке: 23
  • Године: 52
  • Локација: beograd
Одг: И ја бих да не сметам
« Одговор #40 послато: 28-08-2011, 20:52:45 »
Значи, Милане, ти си тај што чита Курир?  ;D
 ::) ::) ::)
The advantage of a bad memory is that one enjoys several times the same good things for the first time.
Friedrich Nietzsche

Ван мреже Zoran Sević

• Starosedelac
  • Поруке: 497
  • Године: 52
  • Локација: Љубовија, Соколске планине
  • Zimi kolko leda, leti tolko meda
« Одговор #41 послато: 28-08-2011, 22:04:20 »
Ja da se pitam, nebi privatnih poruka ni bilo!
Ako neko hoće da komun icira lično i diskretno svi koji smo na forumu, imamo svoje mejl adrese i to je to!
Samo tako se može prevazići ti problemi koji su se pojavljivali. Pa ako neko krši propise - pravila foruma u javnim porukama koje svi čitamo, onda je svima jasno ko dan.

Ali ja se ne pitam..................
A ako gledam sa aspekta profesije koju obavljam kao državni službenik, ništa mi nije jasno...............

Ja samo da predložim to kao dobro rešenje, šta će nam privatne poruke!!!!!!!!!!!!!!!!

Slobo čim ovako pišeš, nisi razumeo šta sam napisao!

Uzastopna poruka: 28-08-2011, 22:07:30
Sta ce nam privatne poruke....
Sta ce nam i pisma, i telefoni i mailovi, mora se sve znati sta ko pise i sta ko prica.....

Na srecu to je vreme proslo
Mozda jos ne za sve....
Ja da se pitam, nebi privatnih poruka ni bilo!
Ako neko hoće da komun icira lično i diskretno svi koji smo na forumu, imamo svoje mejl adrese i to je to!
Samo tako se može prevazići ti problemi koji su se pojavljivali. Pa ako neko krši propise - pravila foruma u javnim porukama koje svi čitamo, onda je svima jasno ko dan.

Ali ja se ne pitam..................
A ako gledam sa aspekta profesije koju obavljam kao državni službenik, ništa mi nije jasno...............

Ja samo da predložim to kao dobro rešenje, šta će nam privatne poruke!!!!!!!!!!!!!!!!
Nebi bilo privatnih poruka na forumu, već bi bila komunikacija mejlom ko želi diskreciju u pisanju!
Zato Slobo izgleda nisi razumeo....
Pozdrav od Sokola Alekse!

Ван мреже Vlada Jovanovic

• Starosedelac
  • Поруке: 1.158
  • Године: 50
  • Локација: Nis,
« Одговор #42 послато: 29-08-2011, 11:15:41 »
Vlado procitaj malo deo krivicnog zakona koji se odnosi na kompjuterski kriminal.  Tada ce ti mnogo sto-sta biti jasnije....POsebno deo koji se odnosi na podatke o zastiti licnosti...I da ti bude malo jasnije OZNA-DB-BIA, ne daju svoje poruke (kao ti tvoje) vec su to drzavne poruke (na svakoj stoji pecat sa drzavnim grbom, jer su te institucije drzavni organi)...i na svaku od njih se odnose odredbe zakona koje se moraju postovati......ipak da ne idemo dalje...

Pozdrav Moma,,,
Gospodine Momo,
imam par pitanja, kako za Vas tako i za ostale clanove foruma:
Koliko nas ima legalne softvere na svojim racunarima? Koliko nas placa odnosno ne placa TV pretplatu? Sta cete da radite ako sutra uvedu taksu na radio i TV aparate, kako se najavljuje, za zastitu autorskih prava "umetnika", da bi i dalje pisali hitove kao sto je "Pracnuo se sarancic" i sl? Napominjem da je nas premijer "bio" suvlasnik jedne takve agencije (ovo nisam izmislio, vec je i on sam izjavio, a bilo i u stampi, i da "nije vise u tim vodama", valjda naso covek bolju tezgu)
Svima nama je jasno da zivimo u drzavi u kojoj zakon postoji uglavnom samo na papiru, i koristi se selektivno, prema potrebi, i da nema potrebe da budemo veci policajci od policije.

Pozdrav

P. S.   Dobro je sto makar i ovakve teme drze Rodoljuba jos uvek na forumu, pa ce valjda i da se "odljuti". Za Dragana nisam siguran, izgleda da je tvrdji orah
« Последња измена: 29-08-2011, 12:48:46 nenad savic »
Pcelinjak na Oblacinskom jezeru
43*18' 08" N, 21*40'30" E
303m.n.v.

Ван мреже Rodoljub Živadinović

• Predsednik SPOS-a
  • Starosedelac
  • Поруке: 11.658
  • Године: 47
  • Локација: Житковац
« Одговор #43 послато: 29-08-2011, 11:32:58 »
Можда нема разлога да будемо већи полицајци од полиције, али онда смо пред Законом саучесници, и први ће нас због тога једног дана пријавити управо инкриминисани.
Овако, ми смо само одрадили нашу грађанску дужност и пријавили крађу за коју имамо доказе, а већ посао полиције није наш.
Ако немате непријатеље, значи да нешто нисте урадили како треба (Конфучије).

Веома је тужна судбина оног ко нема непријатеље (Публилије).

"I'm not sorry they stole my ideas, I'm sorry they didn't have their own" - Nikola Tesla

Ван мреже Slobodan Stanojkovic

• Starosedelac
  • Поруке: 8.209
  • Године: 62
  • Локација: vranje
  • ko zna i zna da zna, sledi ga
« Одговор #44 послато: 31-08-2011, 21:13:43 »
Rodoljube, pa ti sada upravo cinis ono sto oni koji te na mirisu bas mnogo, zele. zaboravi malodusnost i teraj sve u PM  i guraj dalje. tek sada sam procitao o cemu se radi
Za bolesne - postoji bolnica, za lude - postoji ludnica, za budale nema nista, zato ih ima svuda!