Аутор Тема: Pa kada je tako...NECU NI JA DA SMETAM!  (Прочитано 5376 пута)

0 чланова и 1 гост прегледају ову тему.

Ван мреже darko karamanovic

• Starosedelac
  • Поруке: 721
  • Године: 41
  • Локација: Smederevo
Одг: Pa kada je tako...NECU NI JA DA SMETAM!
« Одговор #20 послато: 28-08-2011, 22:57:08 »
Salim se, ;D
Zivot je kratak, bice pcela i posle nas!

Kada sam pročitao naziv teme, pomislio sam da je vreme da se svi lagano odjavimo sa foruma.
drago mi je da je bila šala.
Od Vas može mnooogo da se nauči.

Ван мреже rajic zivoslav

• Starosedelac
  • Поруке: 1.632
  • Године: 67
  • Локација: kostolac
« Одговор #21 послато: 28-08-2011, 23:03:40 »
Onda nesto za ove tople letnje dane.Ako imate stan ili kucu u kojoj je temperatura ni danju ni nocu ne silazi ispod 30 stepeni, a ne volite    klasicne klimate evo idealnog resenja:klima uredjaj iz 90-ih godina prosloga veka proizveden u Poljskoj.Prenosiv,sto se vidi na slikama.Potpuno ekoloski,stedi energiju jer radi na principu promaje.Kolicina svezeg vazduha:neogranicena.Postavlja se u basti ili na nekoj drugoj travnatoj povrsini.Unutrasnji kapacitet:za sada jedna osoba(druga se premislja).Potpuno bezsuman:zvuk motora zamenjuje zrikanje zrikavaca.Ako je blizu kokosinjca,kao ovaj model(15 m) ima i ugradjeno jutarnje budjenje petlovima(2 komada stara 3 godine,deru se kao ludi).Ima i dodatak,koji ide preko,predvidjen za nevreme.Tada se dobija i tekuca voda i osvetljenje.Kod iznenadnih pljuskova,potpuno besplatno se dobija orosavanje atmosvere.Mada,najbolji efekat orosavanja se dobija pred zoru kada temperatura spadne na prijatnu.Sa nekoliko struka bosiljka i nane ispod jastuka postize se efekat davno zaboravljenog spavanja u senu.Nema toplotnog udara kada se izadje napolje,samo mora dobro da se pogleda u obucu ostavljenu ispred.Ko zna koja je zivotinja resila da u cipeli provede dan.Preporucljiv starijima od 50 godina jer budi secanja na mladost,ferijalni savez i ostala slobodoumna druzenja.Jedina mana u odnosu na klasicne klimate je sto ne greje zimi.Naprotiv,jos je hladnije.Ali nista nije idealno.Mada je za sada najvaznije preziveti leto.Hranimo se zdravo,zivimo zdravo.
Za coveka je najvaznije da bude istinit.
               Otac Sava Rukumijski.

Ван мреже Predrag Ivanković

• Starosedelac
  • Поруке: 3.336
  • Године: 37
  • Локација: Barajevo
« Одговор #22 послато: 28-08-2011, 23:14:41 »
Kada izbace model za dve osobe biće i zanimacije ...
Oprostite mi moju prošlost.

Ван мреже rajic zivoslav

• Starosedelac
  • Поруке: 1.632
  • Године: 67
  • Локација: kostolac
« Одговор #23 послато: 28-08-2011, 23:23:02 »
Pedja,tebi je nesto promaklo oko tih godina i modela.Kada sam bio tvojih godina,taj model je bio za 10 osoba,sada je za jednu.
Za coveka je najvaznije da bude istinit.
               Otac Sava Rukumijski.

Ван мреже Vlada Jovanovic

• Starosedelac
  • Поруке: 1.158
  • Године: 50
  • Локација: Nis,
« Одговор #24 послато: 29-08-2011, 11:30:47 »
Kako je krenulo, najbolje je da pokrenemo novu temu "Izvinjavamo se,mlogo se izvinjavamo". Pa neka se izvini unapred svako svakome. A mozda treba i "Ispovedaonica" da olaksamo dusu. Ja bi ih pokrenuo, ali neznam kako.
Pcelinjak na Oblacinskom jezeru
43*18' 08" N, 21*40'30" E
303m.n.v.