Аутор Тема: A SAD MALO ISTINE  (Прочитано 7339 пута)

0 чланова и 1 гост прегледају ову тему.

Ван мреже Dragan Radovic

• Starosedelac
  • Поруке: 417
  • Године: 44
  • Локација: Beograd
A SAD MALO ISTINE
« послато: 28-02-2012, 12:31:31 »
[youtube]http://www.youtube.com/watch?feature=player_embedded&v=sy9JZk8GBlw[/youtube]

Ван мреже Dragan Radovic

• Starosedelac
Одг: A SAD MALO ISTINE
« Одговор #1 послато: 01-03-2012, 17:37:46 »
Interesantno da ovaj post ima preko 100 pregleda i da niko nema sta da kaze

Ван мреже zoran čurlić

• Starosedelac
  • Поруке: 670
  • Године: 45
  • Локација: Шумарице-Краљево
  • Ушће Ибра у Западну Мораву 220м/нв
« Одговор #2 послато: 01-03-2012, 19:00:00 »
Dragane ja sam ovo pogledao na Youtube pre nego što si ti postavio kao i gomilu sličnih.Ovaj narod zaslužuje mnogo bolju, obrazovanu i pametnu elitu.To nisu moje reči već sam je čuo od jednog Šveđanina.
Ministar policije ne može da sastavi prostoproširenu rečenicu,ministar kulture srednjoškolac,gomila ljudi sa kupljenim diplomama vodi izuzetno važne i složene sisteme.Pre nekoliko godina direktor toplane u Kraljevu koja vredi 12 miliona evra postao nabeđeni mašinac sa višom školom dok najbolji studenti mašinca u Kraljeva ne mogu da se zaposle.Dva političara i sada se vode da rade i primaju platu u našoj toplani a ne dolaze na posao.Plate su im sa doprinosima na godišnjem nivou oko 2400000 dinara...Nadam se da je ovaj komentar dovoljan bojim se da će neko reći da se bavim politikanstvom a ja samo ukazujem na eroziju društva zbog čega se u mom mestu sa preko 450 stanovnika za 14 meseci rodila samo jedna beba i da će nam na 5km od Kraljeva možda zatvoriti školu...

Ван мреже Dragan Karancevic

• Starosedelac
  • Поруке: 2.781
  • Локација: Domaszék, Madjarska
« Одговор #3 послато: 01-03-2012, 19:18:51 »
Imenjace, a sta tu ima da se kaze, i ja sam ovo odgledao prvog dana?...
Proradila coveku savest, blizi mu se susret sa "sudijom" pa da se opravda...
To je trebalo da kaze pre 13 godina i to javno jer je bio NEKO. Sada je progovorio kada je NIKO.
Potrosni materijal, iskoriscen i odbacen... Takvih je neverovatna gomila sirom sveta samo sto ne snimaju svoje ispovesti...
Licno smatram da se nista ne bi promenilo ni da je to rekao tada, samo bi ga precrtali i isli dalje...
To je i on znao...
Pitanje staro 2000 godina - "Sta je istina?" (Pontije Pilat)

Ван мреже Milos Bogdanovic

• Starosedelac
  • Поруке: 952
  • Године: 31
  • Локација: Galibabinac-Svrljig
    • Pcelarstvo M. Bogdanovic
« Одговор #4 послато: 01-03-2012, 19:31:40 »
Tesko je komentarisati na ovu temu a ne ubaciti politiku. Tema je dosta delikatna. Po pitanju Kosova ja sam liberalnog shvatanja, i mislim da se dosta ljudi ne bi slozilo sa tim. A verujem da je moje shvatanje takvo jer nikada nisam imao dodirnih tacaka sa Kosovom, niti smatram da mi je ta teritorija nesto dobro donela u zivotu. Samo znam da mnogi lepo zive u Srbiji, sto bi se reklo "bez motike", na racun nekadasnjeg zivota na Kosovu.
Zvali su ga dar bogova, sok nebeske rose i tecno zlato prirode jer je od vajkada bio i hrana i lek...

Prezentacija pcelinjaka:
http://pcelarstvombogdanovic.weebly.com/

Ван мреже Srdjan Velickovic

• Starosedelac
  • Поруке: 1.289
  • Године: 42
  • Локација: Vladicin Han
  • Nemam sve sto volim,ali volim sve sto imam !
« Одговор #5 послато: 01-03-2012, 20:25:21 »
Ovo a i jos neke druge dokumentarce na Youtube sam video mnogo pre nego sto je to ovde postavljeno . Sta reci ... !
Slazem se sa predhodnikom da su svi ti koji su znali za ovakve stvari trebali jos onda da progovore , a kad malo bolje razmislim i bolje je sto nisu jer kad je neko na nasoj televiziji video nesto slicno ovome , dali su nasi novinari znali za ovakve stvari ili nisu , dali je njima neko branio da o ovome pisu i zvone na sva zvona . Dali nasi politicari znaju za ovakve stvari , pa naravno da znaju ali njih to ne tangira ni malo da bi o tome pricali i pokusali da ublaze zali i zablude o Srbima . Ne kazem da su Srbi bezgresan narod ali toliki krvoloci ( kako su nas opisivali ) nismo sigurno . Nasi politicari gledaju samo kako da iskukaju neku donaciju od nekog i da onda sednu za sto sa tajkunima ( lopovima ) i to zajedno opljackaju . Ne znam jeli neko gledao vecerasnji dnevnik i obecanje vlasti malinarima kako ove godine nece biti nikakvih problema oko cene i otkupa malina . Sve je vec kupljeno samo treba da se obere . I nama ce najverovatnije nesto slicno obecati samo dali ce neko i od nas i od malinara da im veruje .

Jel dovoljno ili treba jos Dragane ?

pozdrav
Jedini normalan u svetu ludih,ili jedini lud u svetu normalnih...

Ko zna da ne zna - poduci ga, ko ne zna da zna - podseti ga, ko zna da zna - sledi ga...Ko ne zna da ne zna - bezi od njega!!!

Ван мреже Vucic Dejan

• Starosedelac
  • Поруке: 1.798
  • Локација: Trstenik
  • DB12 moj izbor
« Одговор #6 послато: 01-03-2012, 20:50:24 »
Interesantno da ovaj post ima preko 100 pregleda i da niko nema sta da kaze

Nemogu da verujem da ISUZU ima ovoliki tovarni prostor????
Proizvodnja i prodaja parnih topionika i ostalih pcelarskih alata 063 81 27 515      vucic.dejan75@gmail.com 

http://spos.info/forum/index.php?topic=24072.0

Ван мреже Dragan Radovic

• Starosedelac
« Одговор #7 послато: 01-03-2012, 21:34:03 »
U redu ljudi,..verovatno ste u pravu. Nema nikakve koristi od nasih komentara. Ali eto ,..nesto mi bilo glupo  da svi ćute....Treba  promeniti običnim ljudima  u okruženju sliku o nama i mislim da treba ovakve stvari da vide svi

U zdravlje

Ван мреже Vucic Dejan

• Starosedelac
  • Поруке: 1.798
  • Локација: Trstenik
  • DB12 moj izbor
« Одговор #8 послато: 01-03-2012, 21:36:49 »
U redu ljudi,..verovatno ste u pravu. Nema nikakve koristi od nasih komentara. Ali eto ,..nesto mi bilo glupo  da svi ćute....

U zdravlje

Dragane brate sta nam vredi sto je rekao istinu.Koga bise njega i j.....  pozdrav
Proizvodnja i prodaja parnih topionika i ostalih pcelarskih alata 063 81 27 515      vucic.dejan75@gmail.com 

http://spos.info/forum/index.php?topic=24072.0

Ван мреже Tadić Savo

• moderator
  • Поруке: 11.733
  • Године: 43
  • Локација: Stanišić
  • što ne želiš sebi ne poželi ni drugom.......
« Одговор #9 послато: 01-03-2012, 21:39:54 »
nesto slicno je nekad nazvao GROMOGLASNA TISINA....
http://spos.info/forum/index.php?topic=15387.0

...pčelarstvo je postojalo pre nas ,nadajmo se da će i posle...

Ван мреже Радосављевић Ненад

• Starosedelac
  • Поруке: 7.386
  • Локација: Осаоница
  • Чини другима оно што би волео да други чине теби.
« Одговор #10 послато: 01-03-2012, 21:49:50 »
Мој кометарје следећи,, Шта смо им скривили да нам тако нешто ураде"! >:(
Добро чини , добру се надај.
Помозимо слабијим и немоћним и људима у невољи јер се добро се добрим враћа.
Да су људи само мало бољи и да имају више вере у Бога , било би нам боље свима.
http://www.pouke.org/forum/index

Ван мреже Драган Д Јовановић

• Starosedelac
  • Поруке: 345
  • Године: 60
  • Локација: Грљан
« Одговор #11 послато: 01-03-2012, 21:57:58 »
Tesko je komentarisati na ovu temu a ne ubaciti politiku. Tema je dosta delikatna. Po pitanju Kosova ja sam liberalnog shvatanja, i mislim da se dosta ljudi ne bi slozilo sa tim. A verujem da je moje shvatanje takvo jer nikada nisam imao dodirnih tacaka sa Kosovom, niti smatram da mi je ta teritorija nesto dobro donela u zivotu. Samo znam da mnogi lepo zive u Srbiji, sto bi se reklo "bez motike", na racun nekadasnjeg zivota na Kosovu.

Која ти је териоторија донела добро у животу и коју територију сматраш да би ти донела добро у животу?
Покажи ми пут, светло у тунелу, просветли ме.
« Последња измена: 02-03-2012, 09:56:01 Zoltan Varga »

Ван мреже Dragan Blagojevic

• Starosedelac
  • Поруке: 427
  • Године: 38
  • Локација: Vlasotince
  • CARPE DIEM !!!
    • BAN`s ANGELS - AMSTAFF KENNEL
« Одговор #12 послато: 01-03-2012, 22:28:25 »
Ja nemam komentar ( inace video odavno ) jer na ovako finom mirnom i pre svega korisnom forumu, ne vidim potrebu za bilo kojom vrstom politike...
CARPE DIEM !!!

http://www.ban.rs

Ван мреже Stevan Banković

• Stanovnik
  • Поруке: 213
  • Године: 49
  • Braće Srnić 29/23 Beograd
« Одговор #13 послато: 01-03-2012, 23:26:38 »
Sta vise reci. Resili su da nas izrokaju, da nam otmu teritoriju, da malo istrguju sa drogom i ljudskim organima...itd. A onda kako bi sve to lepo zataskali, najbolje je optuziti nas kako smo mi krivi za sve. Sve ostalo je cista rutina.

Mi smo mali, i drugi nam kroji kapu. Ako im Svevisnji ne bude sudio, ostace nekaznjeni.

• Starosedelac
« Одговор #14 послато: 01-03-2012, 23:50:57 »

Која ти је териоторија донела добро у животу и коју територију сматраш да би ти донела добро у животу?
Покажи ми пут, светло у тунелу, просветли ме.

Svaka gde su ljudi naucili da zive posteno, od rada, da placaju struju i ostale dazbine.
Zvali su ga dar bogova, sok nebeske rose i tecno zlato prirode jer je od vajkada bio i hrana i lek...

Prezentacija pcelinjaka:

Ван мреже Moma Milovanovic

• Starosedelac
  • Поруке: 9.067
  • Године: 70
  • Локација: Valjevo-Osecina-Gornje Crniljevo
« Одговор #15 послато: 02-03-2012, 09:29:13 »
Naknadne pameti su vrlo interesantne za neka psiholoska i socioloska, a bogami i psihijatrijska istrazivanja...Najvise mrzim te naknadne pameti....

Pozdrav Moma...

Ван мреже Драган Д Јовановић

• Starosedelac
  • Поруке: 345
  • Године: 60
  • Локација: Грљан
« Одговор #16 послато: 02-03-2012, 10:30:17 »
Милоше, Милоше, тако млад а већ Габриел.

Домаћине Драгане, није ово последња неправда нанешена нашем народу и последње испирање савести, ветар дува увек са исте стране.

Вратимо се пчелама, њихов свет је једино савршен и само такву диктатуру подржавам а  што се људи и нација тиче за мене је проста подела: добри и лоши.

Велики поздрав

Ван мреже Dejan Jankovic

• Starosedelac
  • Поруке: 685
  • Локација: Šar planina, Brezovica
  • od 2005. LR
« Одговор #17 послато: 02-03-2012, 10:41:44 »
Milose Bogdanovicu, neznam sta je to s'tobom al cu ovo samo ovaj put da ti kazem,
mani se komentarisanja stvari koje ne razumes i prestani da generalizujes, vredjas i omalovazavas.
 Ako, kao sto i sam kazes, neka tema teska za komentarissanje i rizicna zbog politicke konotacije pitam se sta ti treba da se tu javljas.
Za tvoju informaciju u mojoj opstini su uvek ljudi "tesko" ziveli, uvek su posteno radili ( verovatno ne svi) , i uvek ( od kad je struja dovedena) najredovnije platise racuna za struju.
Mnogi su mukom steceni novac ulozili u neku nekretninu u Srbiji, ne da bi provocirali starosedeoce vec iz nekih drugih egzistencionalnih razloga.
Nemam nameru da moje dragoceno vreme trosim uzalud na temama koje mi na ovom forumu nisu prioritetne razmenjujuci misljenje sa nekima koji imaju ekstremno-liberalno shvatanje.
Pozdrav od Deje sa Sar planine!
Anyone who has never made a mistake has never tried anything new.

• Starosedelac
« Одговор #18 послато: 02-03-2012, 10:49:48 »
Милоше, Милоше, тако млад а већ Габриел.

Домаћине Драгане, није ово последња неправда нанешена нашем народу и последње испирање савести, ветар дува увек са исте стране.

Вратимо се пчелама, њихов свет је једино савршен и само такву диктатуру подржавам а  што се људи и нација тиче за мене је проста подела: добри и лоши.

Велики поздрав

Za pcele ste u pravu, da nam je i drustvo takvo bilo bi mnogo bolje. A sto se tice nepravde uvek ce je biti. Kako se ono kaze: "Sila Boga ne moli". Samo sto smo u mnogim situacijama sami sebi pomogli da do raznih nepravdi dodje, pa onda krivimo druge, jer nas narod nikad nije prihvatao krivicu, uvek su mu drugi krivi.
Ne opravdavam ono sto se desilo 99-te, ali je to moglo da se spreci, sa par pametnih poteza, na zalost u to vreme nije bilo nikog da osmisli te pametne poteze.

Pozdrav

Uzastopna poruka: 02-03-2012, 10:55:28
Milose Bogdanovicu, neznam sta je to s'tobom al cu ovo samo ovaj put da ti kazem,
mani se komentarisanja stvari koje ne razumes i prestani da generalizujes, vredjas i omalovazavas.
 Ako, kao sto i sam kazes, neka tema teska za komentarissanje i rizicna zbog politicke konotacije pitam se sta ti treba da se tu javljas.
Za tvoju informaciju u mojoj opstini su uvek ljudi "tesko" ziveli, uvek su posteno radili ( verovatno ne svi) , i uvek ( od kad je struja dovedena) najredovnije platise racuna za struju.
Mnogi su mukom steceni novac ulozili u neku nekretninu u Srbiji, ne da bi provocirali starosedeoce vec iz nekih drugih egzistencionalnih razloga.
Nemam nameru da moje dragoceno vreme trosim uzalud na temama koje mi na ovom forumu nisu prioritetne razmenjujuci misljenje sa nekima koji imaju ekstremno-liberalno shvatanje.
Pozdrav od Deje sa Sar planine!

Dejane, samo cu te pozdraviti, jer ako udjemo u neku raspravu uci cemo u politiku. Nemam ekstremno-liberalno shvatanje, i ne vredjam nikog. Samo gledam sta se desava oko mene, ko ima prednosti pri zaposljavanju, ko rentira po 2-3 stana, ko je podigao cenu nekretnina u nisu i tome slicno.
« Последња измена: 02-03-2012, 10:55:28 Milos Bogdanovic »

Prezentacija pcelinjaka:

Ван мреже Tadić Savo

• moderator
  • Поруке: 11.733
  • Године: 43
  • Локација: Stanišić
  • što ne želiš sebi ne poželi ni drugom.......
« Одговор #19 послато: 02-03-2012, 10:57:51 »
Milose 99' si imao 11 godina . pisi malo o pcelama i svom pcelarenju....
http://spos.info/forum/index.php?topic=15387.0

...pčelarstvo je postojalo pre nas ,nadajmo se da će i posle...