Аутор Тема: Слободна тема 3  (Прочитано 1283379 пута)

0 чланова и 1 гост прегледају ову тему.

Ван мреже Dragoljub Krstic

• Administrator foruma
  • Поруке: 3.792
  • Године: 39
  • Локација: Врбас
  • Следимо дух својих предака...
Слободна тема 3
« послато: 06-04-2012, 15:18:59 »
Нова тема, уживајте...

Ван мреже Slobodan Stanojkovic

• Starosedelac
  • Поруке: 8.209
  • Године: 62
  • Локација: vranje
  • ko zna i zna da zna, sledi ga
Одг: Слободна тема 3
« Одговор #1 послато: 10-04-2012, 20:19:06 »
Opstina Vranje raspisala konkurs za dodelu 100 kosnica, najvise do 10 kom po coveku,koji ce imati obavezu da ide godinu dana na edukaciju i da po isteku tri godine pokloni 5 kosnica narednom zainteresovanom za pcelarstvo, ako sam sve dobro zapamtio i preneo, a koji su kriterijumi cu saznati sutra. Ovo me podseca na ono u decembru prosle godine, sa vracanjem novca potrosenim za opremu, ovo vazi do 12 aprila a danas sam video oglas ;) . Na stranu sto se prosle godine pricalo o 200 kosnica koje donira Japan, sad je to spalo na 100. Izbori su cudo, neki stari Vranjanci su u vreme Kraljevine, za izbore za narodne poslanike mogucim glasacima davali levi opanak. Desni su davali posle izbora, ako prodju!! ;D :D
Za bolesne - postoji bolnica, za lude - postoji ludnica, za budale nema nista, zato ih ima svuda!

Ван мреже milic dragoslav bozevac

• Starosedelac
  • Поруке: 988
  • Године: 69
  • Локација: bozevac
  • Pcelarim kosnicom Rodna Voja
« Одговор #2 послато: 12-04-2012, 17:45:08 »
Gospodine Puzicu da zavrimo sa ovim vreme ce pokazati ko je bio u pravu Ako vam nije tesko pogledajte Wikipediji o Vuku karadzicu videce te ko ga je podrzavao a ko ga je najvise napadao  izgleda da se kod nas istorija stalno ponavlja oni sto su ga napadali pamte se po tome sto su bili protivnici velikog reformatora  VUKA KARADJICA    Neko jedavno rekao ISTORIJA JE MAJKA MUDROSTI  Ja te pozdravljam j zelim ti sve najbolje Nemoj ovo primiti licno ovo je samo razlika u misljenjima

На мрежи Sreten Puzic

• Starosedelac
  • Поруке: 3.130
  • Локација: Власотинце
« Одговор #3 послато: 12-04-2012, 18:16:19 »

Колега Милићу,

Наука се заснива на сталним и непроменљивим природним принципима и то је права наука а договорне такозване "друштвене науке" су сурогат праве науке. Ви узимате као еталон својих тврдљи "сурогат" који има важност до првог састанка неког тела да доживи промене. За разлику од Вас ја размишљам овако: "Мудрост је правилно разумети исорију" Да је овакав правилан приступ опште прихваћен код нас у нашем окружењу уопште небисмо били у овим г...... , и не би се понављала .
 Поздрав

• Starosedelac
« Одговор #4 послато: 12-04-2012, 19:42:08 »
Gospodine Puzicu odosmo u filo zofiju                                                                                                                                                                                 Ja Vam postavljam konkretno pitanje  Dali je i cime je VOJO BRSTINA naneo stetu pcelarstvu Srbije ili dali ostetio nekog pcelara svojim preparatima ili bilo cime drugim pa je izazvao bes VAS  I VASIH ISTOMISLJENIKA    MOLIM KONKRETAN ODGOVOR  pa da zavrsimo sa ovom temom    pozdrav iz bozevca                                             

• Starosedelac
« Одговор #5 послато: 12-04-2012, 21:46:08 »
Ne razumem, zasto se toliko uznemiravate pa toliko koristite velika slova? Sta je u pitanju?
Za bolesne - postoji bolnica, za lude - postoji ludnica, za budale nema nista, zato ih ima svuda!

• Starosedelac
« Одговор #6 послато: 12-04-2012, 21:59:51 »
DALI JE VAS VOJA NESTO OSTETIO  DO SUTRA PRIMAM PRITUZBE  ISALJEM NADLEZNIM ORGANIMA  HVALA UNAPRED

• Starosedelac
« Одговор #7 послато: 12-04-2012, 22:51:31 »
A koliko naplacujes zastupanje pred sudom? Imam neki spor oko neke medje, pa rekoh da probam da ustedim neki evro? :D ;D ::)

На мрежи Sreten Puzic

• Starosedelac
  • Поруке: 3.130
  • Локација: Власотинце
« Одговор #8 послато: 13-04-2012, 00:03:25 »
Gospodine Puzicu odosmo u filo zofiju                                                                                                                                                                                 Ja Vam postavljam konkretno pitanje  Dali je i cime je VOJO BRSTINA naneo stetu pcelarstvu Srbije ili dali ostetio nekog pcelara svojim preparatima ili bilo cime drugim pa je izazvao bes VAS  I VASIH ISTOMISLJENIKA    MOLIM KONKRETAN ODGOVOR  pa da zavrsimo sa ovom temom    pozdrav iz bozevca                                             

Колега Милићу, Или не читаш написано или не памтиш шта си прочитао. А написао сам:"Моје инересовање за Воју је као за лањски снег."
 На друго питаље одговорићу питањем: " Шта је то урадио епохално за спас српског пчеларења " ?
 На треће : из досадашњег писања требали сте да закључите да никакав бес не избија из мене. На против. Свако пажљив ко прати шта сам разложно писао у преписци с вама, неће делити Ваше мишљење.
 Џабе трошите своју драгоцену енергију на доказивање недоказивог уместо да као почетник читате што више супротстављених ставова, размишљате о њима и покушате да откријете које скривене поруке носе у себи а користе Вама у савладавању пчеларског заната.
 Овако без икаквог искуства заступати једну страну је у најбезболније речено неозбиљно.

Надам се да ће те после овог писања схватити да даља дискусија по овом питању нема никаквог смисла а ја ћу се на даље односити максимално неозбиљно.

Поздрав

Uzastopna poruka: 13-04-2012, 00:41:45

Уклапа се у досадашњу дискусију:

09_Sojic - Ja se zovem djokic djoka
« Последња измена: 13-04-2012, 00:41:45 Sreten Puzic »

• Starosedelac
« Одговор #9 послато: 13-04-2012, 07:16:39 »
Gospodo nisam imao nameru da se prepucavam sa Vama i sa ovim cu zavrsiti neznam dali ste znali da u apotekama postoji lek  SILIMARIN koji se upotrebljava za lecenje jetre a dobija se iz semena biljke sikavice jos je zovu GUJINA TRAVA  kod nas je zovu boca imajte vise poverenja u biljne lekove    pozdrav iz bozevca

• Starosedelac
« Одговор #10 послато: 13-04-2012, 07:56:15 »
Upravu si, sto se tice leka za jetru. Ali njega prave ljudi koji su u skolu isli da bi znali sta rade i za sta ce sluziti odredjena trava ili mesavina, a neki drugi ljudi koji su malo vise isli u skolu, su ga ispitivali vise godina, mozda i vise od deset-petnaest i dali mu zeleno svetlo za prodaju i upotrebu. Nije ga tamo neka baba-s... smuckala, pijucnula i pustila u promet!
« Последња измена: 13-04-2012, 15:07:36 marjanovic slobodan »

Ван мреже Slobodan Jevtic

• Dokazani prijatelj foruma SPOS Info
  • moderator
  • Поруке: 18.363
  • Локација: St.Kostolac
« Одговор #11 послато: 13-04-2012, 08:05:38 »
Gospodo nisam imao nameru da se prepucavam sa Vama i sa ovim cu zavrsiti neznam dali ste znali da u apotekama postoji lek  SILIMARIN koji se upotrebljava za lecenje jetre a dobija se iz semena biljke sikavice jos je zovu GUJINA TRAVA  kod nas je zovu boca imajte vise poverenja u biljne lekove    pozdrav iz bozevca

Dragiiiiiii
šta ja tebi juče reče ti si sačuvao tvoje košnice i u njima pčele ove zime, što je pohvalno, sada samo treba učiti i samo učiti, ostavi se nozeme, za ovu godinu je završena. Ovi mnogo znaju, a ti se opterećuješ, sada treba razmišljati o sutra. Ti imaš 4 košnice Rodne a kupio si još 40 od Ajdinovića to si lepo uradio i odlično, po pisanom  štivu sada samo počni odavde da savlađuješ štivo, to treba napuniti da ne stoje prazne evo linka

http://spos.info/forum/index.php?topic=552.msg5003#msg5003

Ja se neću više uključivati u nikakvu diskusiju zato bez prozivke.
srdačan pozdrav i napredak ;)

• Starosedelac
« Одговор #12 послато: 13-04-2012, 09:07:06 »
Slobo hvala ti na dobrim savetima znas da te ja cenim i postujem svaki tvoj savet mi je bio dragocen Malo su me ponele emocije pozdravi gospodju Nadu  pozdravljam te iz suncanog bozevca

Ван мреже Dragoljub Krstic

• Administrator foruma
  • Поруке: 3.792
  • Године: 39
  • Локација: Врбас
  • Следимо дух својих предака...
« Одговор #13 послато: 30-04-2012, 21:59:57 »

• Starosedelac
« Одговор #14 послато: 30-04-2012, 22:46:06 »
Ja bih pre bio u ekipi koja sate menja, ovi sa minutima nagraisase!! ;)

• Starosedelac
« Одговор #15 послато: 05-05-2012, 07:10:15 »
Stigao novi vlagomer, za merenje vlage u dasci.

Uzastopna poruka: 05-05-2012, 07:12:51
;)

Ван мреже Djordjevic Predrag

• Starosedelac
  • Поруке: 604
  • Године: 53
  • Локација: Paracin
« Одговор #16 послато: 05-05-2012, 08:12:24 »
Slobo odakle stigao i koja je cena?
43°47'32.20"N
21°29'34.76"E
Moj pcelinjak

• Starosedelac
« Одговор #17 послато: 05-05-2012, 10:23:07 »
Iz Norveske, bez malo 60 evra, ima tri stepena za rad, drvo i proizvodi od drva, beton i malter i izolacioni materijali.

Ван мреже Tadić Savo

• moderator
  • Поруке: 11.700
  • Године: 42
  • Локација: Stanišić
  • što ne želiš sebi ne poželi ni drugom.......
« Одговор #18 послато: 18-05-2012, 21:55:49 »
Dodjem veceras kuci i da se ulogujem na forum i nece pa nece.... kontaktiram druge ....isto..
Ljudi moji posle ovakve situacije shvatim koliko sam tezak slucaj ..... sto rece jedan kolega sve sam strane na fb pregledao.......... ;) ;D ;D ;D
http://spos.info/forum/index.php?topic=15387.0

...pčelarstvo je postojalo pre nas ,nadajmo se da će i posle...

Ван мреже Rodoljub Živadinović

• Predsednik SPOS-a
  • Starosedelac
  • Поруке: 11.658
  • Године: 46
  • Локација: Житковац
« Одговор #19 послато: 18-05-2012, 21:59:05 »
Звао сам ЕУнет, очигледно су нешто урадили, сада лети, чекам извештај шта му је било.
Ако немате непријатеље, значи да нешто нисте урадили како треба (Конфучије).

Веома је тужна судбина оног ко нема непријатеље (Публилије).

"I'm not sorry they stole my ideas, I'm sorry they didn't have their own" - Nikola Tesla