Аутор Тема: Predstavljanje Gorana Radulovića iz Kruševca  (Прочитано 1095 пута)

0 чланова и 1 гост прегледају ову тему.

Ван мреже Zoltan Varga

• Starosedelac
  • Поруке: 402
  • Локација: Temerin
Predstavljanje Gorana Radulovića iz Kruševca
« послато: 07-07-2012, 22:08:43 »
Veliki pozdrav cenjenim pcelarima.Bojim se da bi mozda sa moje strane jos uvek pretenciozno zvucalo kazati postovanim kolegama.Za tu privilegiju i takav status sasvim je sigurno moracu svojim radom i postignutim rezultatima tek da se izborim kako bih ga casno zasluzio,a zatim i poneo.
Imam 54 godina i pcelarski staz u trajanju od jedne pcelarske sezone,za koju mogu reci da je svakako mogla i morala da bude uspesnija.Zatim je nastala visegodisnja pauza na koju su nazalost uticaj imale objektivne okolnosti sa kojima nisam mogao da se borim,da bi konacno sada kada su one prestale da postoje snaznije nego ikada pozeleo da se vratim i prepustim toj mojoj velikoj ljubavi i svih ovih godina do sada tihoj patnji.
   Nov sam tek pridosao clan ovog prelepo zamisljenog i korisnog foruma,koji pruza izuzetne mogucnosti pre svega nama kojima svakako nedostaje neophodno znanje i iskustvo ali ne i ogromna volja i zelja da njima i ovladamo.Velika je pivilegija biti u mogucnosti koju nam ovaj sada vec to mogu reci zajednicki forum pruza da mozemo da budemo  u kontaktu sa vrhunskim poznavaocima pcelarskog zanata sa cije strane smo iskreno i rado rado prihvaceni.Njihova dobra volja kojom nam izlaze u susret i spremnost da kada i koliko god je to moguce nam pomognu i postede nepotrebnog lutanja koja veoma cesto za posledicu mogu da imaju veoma skupu cenu je zaista nemerljiva.
Veliki pozdrav cenjenim pcelarima.Bojim se da bi mozda sa moje strane jos uvek pretenciozno zvucalo kazati postovanim kolegama.Za tu privilegiju i takav status sasvim je sigurno moracu svojim radom i postignutim rezultatima tek da se izborim kako bih ga casno zasluzio,a zatim i poneo.Zovem se Goran Radulovic rodjen sam pre 54 godina u Krusevcu gde i danas zivim. Pcelarski staz u trajanju od jedne pcelarske sezone,za koju mogu reci da je svakako mogla i morala da bude uspesnija.Zatim je nastala visegodisnja pauza na koju su nazalost uticaj imale objektivne okolnosti sa kojima nisam mogao da se borim,da bi konacno sada kada su one prestale da postoje snaznije nego ikada pozeleo da se vratim i prepustim toj mojoj velikoj ljubavi i svih ovih godina do sada tihoj patnji.
   Nov sam tek pridosao clan ovog prelepo zamisljenog i korisnog foruma,koji pruza izuzetne mogucnosti pre svega nama kojima svakako nedostaje neophodno znanje i iskustvo ali ne i ogromna volja i zelja da njima i ovladamo.Velika je pivilegija biti u mogucnosti koju nam ovaj sada vec to mogu reci zajednicki forum pruza da mozemo da budemo  u kontaktu sa vrhunskim poznavaocima pcelarskog zanata sa cije strane smo iskreno i rado rado prihvaceni.Njihova dobra volja kojom nam izlaze u susret i spremnost da kada i koliko god je to moguce nam pomognu i postede nepotrebnog lutanja koja veoma cesto za posledicu mogu da imaju veoma skupu cenu je zaista nemerljiva.
  Jos jednom najiskreniji pozdrav vrednim ljudima pcelarima I forumasima!
« Последња измена: 07-07-2012, 22:14:01 Zoltan Varga »

Ван мреже Горан Чакардић

• Član Izvršnog odbora SPOS-a
  • Starosedelac
  • Поруке: 773
  • Године: 51
  • Локација: Лазаревац
Одг: Predstavljanje Gorana Radulovića iz Kruševca
« Одговор #1 послато: 09-07-2012, 10:27:57 »

Нека ти је са срећом, пријатељу!

Ван мреже Zvezdan Radojkovic

• Rado viđen gost