Аутор Тема: HAARP  (Прочитано 77700 пута)

0 чланова и 1 гост прегледају ову тему.

Ван мреже Петар Пантелић

• Starosedelac
  • Поруке: 2.653
  • Године: 54
  • Локација: Гроцка -Пударци
HAARP
« послато: 12-10-2012, 07:36:47 »
  Сећате се 99. те како су падале кише. а2000.године врућине почеле јошу априлу плус онај земљотрес. И ова година ненормалне врућине. Изгледа да временске прилике и неприлике сада зависе од нечије воље или интереса.

[youtube]
Raskrinkan HAARP i Chemtrails na History kanalu [kliknite na CC ako nema prevoda]
[/youtube]

Ван мреже Milos Bogdanovic

• Starosedelac
  • Поруке: 952
  • Године: 31
  • Локација: Galibabinac-Svrljig
    • Pcelarstvo M. Bogdanovic
Одг: HAARP
« Одговор #1 послато: 12-10-2012, 09:55:36 »
Kolega da li stvarno verujete u to?
Zvali su ga dar bogova, sok nebeske rose i tecno zlato prirode jer je od vajkada bio i hrana i lek...

Prezentacija pcelinjaka:
http://pcelarstvombogdanovic.weebly.com/

Ван мреже Sasha Mrkailo

• Starosedelac
  • Поруке: 853
  • Локација: Sombor
« Одговор #2 послато: 12-10-2012, 10:13:30 »
Nauka ne moze dovoljno precizno ni da predvidi vreme a kamoli da ga kontrolise.
Ubi apis, ibi salus. - Gaius Plinius Secundus
Gde su pčele, tu je zdravlje. - Gaj Plinije Stariji

Ван мреже Dragan Radovic

• Starosedelac
  • Поруке: 417
  • Године: 43
  • Локација: Beograd
« Одговор #3 послато: 12-10-2012, 12:18:21 »
Ovo istrazivanje traje vec godinama, i nema tu sta da se veruje ili ne veruje. Bas sam pitao jednog mog prijatelja koji je nuklearni fizicar i radi u institutu u Vinci,.. za haarp,..i rekao mi je da se vec godinama vrse istrazivanja i eksperimentisanja sa tim,..sve je to kao u osnovi u korist covecanstva ali moze da bude veoma opasno ako se upotrebi u nekom drugom smeru. Pitao sam ga da li ima sanse da je kod nas postavljena antena kao sto se prica ( u Barajevu ), a odgovor je da su to gluposti i da misli da su male i gotovo nikakve sanse da je jedna takva  antena postavljena negde kod nas ( ne garantuje 100 % ),..ali zato moze vrlo lako da se postavi na Kosovu, tako da nam isto dodje.

Ван мреже nenad savic

• Starosedelac
  • Поруке: 5.767
« Одговор #4 послато: 12-10-2012, 12:52:06 »
  barajevska glupost  ;D tu glupost je prouzrokovala jedna karta gde je upisana jedna antena "brojac" koja uopste nije u barajevu nego na nekom fakultetu u beogradu ali lepo je kad se napise bonbasticna vest pa se proturi kroz vise mas medija pa ovaj narod odmah poveruje i razne prirodne znake prilagodi toj gluposti elem to su polja antena u barajevu bi se to videlo na satelitu ili bi bar neko znao gde je to polje antena ustvari na oznacenoj parceli uredno se kosi trava  ;D kad se popunjava u katastru popunilo bi se kao pasnjak a ne kao HAARP
  http://amitzdulniker.com/2012/08/11/u-srbiji-ne-postoji-haarp/
Kap nebusi kamen snagom nego cestim kapanjem

Ван мреже Slobodan Stanojkovic

• Starosedelac
  • Поруке: 8.209
  • Године: 62
  • Локација: vranje
  • ko zna i zna da zna, sledi ga
« Одговор #5 послато: 12-10-2012, 12:58:44 »
Sa HAARP-om ili ne ova godina je bila divota jedna, nisu retki krajevi gde kisa nija pala preko 6 meseci, a i to sto je palo moze se racunati kao statisticka greska. Lepo je ljudima verovati u zaveru protiv Srba!
Za bolesne - postoji bolnica, za lude - postoji ludnica, za budale nema nista, zato ih ima svuda!

Ван мреже Саша Вуковић

• Gost
  • Поруке: 42
  • Године: 55
  • Локација: Болеч
« Одговор #6 послато: 12-10-2012, 13:13:49 »
шта кажу амери

Jesse Ventura HAARP Full Length

шта кажу баћушке

HAARP- Ko upravlja vremenom? ( I -dio)

и шта кажу наши

Šta je HAARP projekat! (Atlantis ultra br. 30) (Embedding disabled, limit reached)

Ван мреже Петар Пантелић

• Starosedelac
  • Поруке: 2.653
  • Године: 54
  • Локација: Гроцка -Пударци
« Одговор #7 послато: 12-10-2012, 17:48:01 »
    Поздрав колега Милоше!

Неких пута када погледам ишарано пругама па личи на рибарску мрежу. Незнам само дал смо ми у овом рибе.
Раније доста раније бавио сам се радио аматерством па је доста тога остало у сећању. Колко сам нашао по интернету харп је дуготаласни предајник снаге преко 3мегавата. Својевремено ре радио Београд имао средњеталасни предајник 2,056 мегавата. Не знам колко је Обреновац где су биле постављене антене удаљен ваздушно од мене, али има сигурно 30км. И имао сам пријем тј могао се чути само са једном диодом и слушалицама без додатног појачања сигнала. Радио Тирана предајник преко 4мегавата! Сви ти предајници су емитовали таласе на свестране у круг. Сад замисли да се сва та снага фокусира у једној тачки. Изгледа да се неко досетио како то може, код харпа.  Једноставно поређење. Једна обична лупа на сунчевој светлости кад се фокусира нађе жижа па шта се деси, гори, Колика је лупа и колика је то снага а колико је то кад се нађе жижа за милионе вати снаге. Неби желео сигурно да си на том месту. Ако може да се фокусира сигнал да кажем на небу па може и на површини земље јел да.

Ван мреже stojanovic predrag

• Starosedelac
  • Поруке: 5.699
  • Године: 72
  • Локација: Vlasotince
« Одговор #8 послато: 12-10-2012, 17:51:23 »
Uzimaj med kao hranu da ga ne bi uzimao kao lek.

Ван мреже nenad savic

• Starosedelac
« Одговор #9 послато: 12-10-2012, 18:46:51 »
Zar ti misliš da ću ovo pročitati?    ;) :D ;D ;D ;D
   Pozdrav Peca

jes peco neozbiljno je to stivo za starije od "bulsita" pa nadlaje posto volite samo citati naucne radove evo tu je pismo coveka sa tog fakulteta koji je objansio sta mi imamo od tog HAARP-a oni su objavili kartu za koju su se nafatali ovi iz pravde pa nadalje ustvari corak ili bulsit
http://istokpavlovic.com/beleske/pismo-iz-stenforda
  evo kako izgleda srpski HAARP
https://maps.google.com/maps?q=beljina&hl=sr&ie=UTF8&ll=44.515219%2C20.393283&spn=0.001654%2C0.004128&num=100&safe=off&hnear=%D0%91%D0%B5%D1%99%D0%B8%D0%BD%D0%B0%2C+%D0%93%D1%80%D0%B0%D0%B4+%D0%91%D0%B5%D0%BE%D0%B3%D1%80%D0%B0%D0%B4%2C+%D0%A6%D0%B5%D0%BD%D1%82%D1%80%D0%B0%D0%BB%D0%BD%D0%B0+%D0%A1%D1%80%D0%B1%D0%B8%D1%98%D0%B0%2C+%D0%A1%D1%80%D0%B1%D0%B8%D1%98%D0%B0&t=h&z=19

Ван мреже Blagoja Daniloski

• Starosedelac
  • Поруке: 4.079
  • Године: 45
  • Локација: Тајмиште 1069м.н.в,Македонија
« Одговор #10 послато: 12-10-2012, 19:36:28 »
Ево пошто сам ја чини ми се први написао на форуму(потенцирам написао а не објавио) око HAARP-антене,морам да кажем још једну ствар
а то је да сви моќници овога света као на пр.Амери,Руси,Кинези и тд. никада вам не кажу праву истину о нечему,као ни сада,све су ово додатне
заврзламе које одвуку пажњу са теме и крену у другом правцу(у лавиринт података),да не би више објашњавали шта се ту у ствари крије.
Какав црни Земун,каква бре ту црна антена на крову факултета,па једноставно ќе и балавци да наслуте циљ(који се тачно још увек не зна)
овакве антене.И нама то пазите пакују у црну најлон кесу и у бели џак,и после кажу ово је бели џак,има ту нешто црно али се уствари и не види и није неки проблем,то је веома мало црно
наспрем овог белог,што вам дајемо Још много сличних ствари(које ми још и незнамо ќе се десити или се веќ дешавају,али изгледа смо ми (балканци)ипак зајебали све живо и диво и много смо жилави
ми смо бре папирус,лака књига која све трпи,али ипак кварљива Роба,која све зна и све научи,али на крају приче.Изгледа да нам је качамак спасио наш ген.поздрав
« Последња измена: 13-10-2012, 18:27:46 Dragoljub Krstic »
Светот го разбирам единствено,како поле за културен натпревар меѓу народите!

На мрежи Predrag Ivanković

• Starosedelac
  • Поруке: 3.295
  • Године: 37
  • Локација: Barajevo
« Одговор #11 послато: 12-10-2012, 20:15:07 »
U Barajevu se stvarno dešava nešto čudno od kad se pojavio HAARP , niko više ne priča o Nati i Dači , a sad se pojavio i neki Vlada
Oprostite mi moju prošlost.

Ван мреже nenad savic

• Starosedelac
« Одговор #12 послато: 12-10-2012, 20:34:42 »
U Barajevu se stvarno dešava nešto čudno od kad se pojavio HAARP , niko više ne priča o Nati i Dači , a sad se pojavio i neki Vlada
BzzzZZZzzzzzzzzzzzZZZZzzzz
----------------------------------------
  uh popusti jel komso kod tebe jace drma blizi si beljini  ;D ma nata je zakon :P

Ван мреже Радосављевић Ненад

• Starosedelac
  • Поруке: 7.385
  • Локација: Осаоница
  • Чини другима оно што би волео да други чине теби.
« Одговор #13 послато: 12-10-2012, 21:00:57 »
Hemijski tragovi iznad Srbije 2012
Добро чини , добру се надај.
Помозимо слабијим и немоћним и људима у невољи јер се добро се добрим враћа.
Да су људи само мало бољи и да имају више вере у Бога , било би нам боље свима.
http://www.pouke.org/forum/index

Ван мреже Blagoja Daniloski

• Starosedelac
  • Поруке: 4.079
  • Године: 45
  • Локација: Тајмиште 1069м.н.в,Македонија
« Одговор #14 послато: 12-10-2012, 21:57:17 »
BzzzZZZzzzzzzzzzzzZZZZzzzz
----------------------------------------
  uh popusti jel komso kod tebe jace drma blizi si beljini  ;D ma nata je zakon :P
Савиќу,и на Ирак  нису бацали бомбе са ураниумом,али од када су помрли преко 50 људи(војници НАТО-а) чини ми се
Итаљани,почело је клупко да се одмотава,е кад до тога доѓе овде код нас,тада ќе бити веќ касно.

Још много сличних ствари(које ми још и незнамо ќе се десити или се веќ дешавају,али изгледа смо ми (балканци)ипак зајебали све живо и диво и много смо жилави
ми смо бре папирус,лака књига која све трпи,али ипак кварљива Роба,која све зна и све научи,али на крају приче.
Светот го разбирам единствено,како поле за културен натпревар меѓу народите!

Ван мреже Саша Вуковић

• Gost
  • Поруке: 42
  • Локација: Болеч
« Одговор #15 послато: 13-10-2012, 06:16:10 »
Гуглати, изгуглати, огуглати
Играти се речима, дубљима и пречима
Употребити, а не злоупотребити

YouTube референце
Dr. Nick Begich | Angels Don't Play This HAARP & Tesla Technology
HAARP - Angels Still Don't Play This Harp (Nick Begich)

Етимологија
HAARP - High Frequency Active Auroral Research Program
HARP - харфа, свирати на харфи; усна хармоника

Значи ово је мој Харп
http://soundcloud.com/sal2011/harp-tribute-to-jean-michael

Велики поздрав колеги Петру од бившег радио-аматера
http://soundcloud.com/sal2011/sets

Ван мреже Milos Bogdanovic

• Starosedelac
  • Поруке: 952
  • Године: 31
  • Локација: Galibabinac-Svrljig
    • Pcelarstvo M. Bogdanovic
« Одговор #16 послато: 13-10-2012, 12:17:08 »
Kolega Nenade, tom ko je postavio taj snimak u vezi tragova na nebu mozete reci slobodno da nema pojma sa zivotom. Taj trag moze ostati nekoliko sekundi, do nekoliko minuta a ako se steknu uslovi moze ostati i nekoliko sati.

http://hr.wikipedia.org/wiki/Kondenzacijski_tragovi

Uzastopna poruka: 13-10-2012, 12:52:13
A sad sam uzeo i knjigu iz meteorologije, da potvrdim to. Citiram: "U visim slojevim troposfere pri odredjenim meteoroloskim uslovima pri prolasku aviona dolazi do formiranja kondenzacionih tragova slicnih visokim oblacima. Ove bele trake nastaju jer pri sagorevanju kerozina dolazi do obrazovanja vodene pare i cestica sagorevanja koje povecavaju vlaznost vazduha i koncentraciju kondenzacionih jezgara. Koliko ce se avionski tragovi zadrzati na nebu zavisi od zasicenosti vodene pare u okolnom vazduhu. Ako je vazduh nezasicen vodenom parom oni brzo isparavaju i iscezavaju. Kada je vazduh zasiceniji vodenom parom, tada se kondenzacioni tragovi mogu zadrzati i nekoliko casova, postepeno se transformisuci u oblake cirusnih oblika (Ci, Cs, Cc)"

To je rec nauke, ne laika.

Za oblike cirusnih oblaka prilazem ovaj sajt:

http://sr.wikipedia.org/sr/%D0%A6%D0%B8%D1%80%D1%83%D1%81

« Последња измена: 13-10-2012, 12:52:13 Milos Bogdanovic »
Zvali su ga dar bogova, sok nebeske rose i tecno zlato prirode jer je od vajkada bio i hrana i lek...

Prezentacija pcelinjaka:
http://pcelarstvombogdanovic.weebly.com/

Ван мреже Randjić Jovica

• Starosedelac
  • Поруке: 5.254
  • Локација: Bela Crkva
« Одговор #17 послато: 13-10-2012, 12:53:16 »
Ma spzili su nam ozonski omotac iznad nas 1999 i po meni smo zato najtopliji deo Evrope..A kad ne umemo da Dunav razlijemo po Vojvodini ko nas sisa nek susa uzima danak..A za Haarp da je tu pa video bi ga neko.

Ван мреже Slobodan Stanojkovic

• Starosedelac
  • Поруке: 8.209
  • Године: 62
  • Локација: vranje
  • ko zna i zna da zna, sledi ga
« Одговор #18 послато: 13-10-2012, 13:11:17 »
Nama 1999-ta polako dolazi glave, a sve gore i gore ce biti, jos u kombinaciji sa radioaktivnom municijom, bice svasta. Od moje kuce na samo 1 kilometar je koriscena, na releju RTS-a. Susa je samo dodatak problemima
Za bolesne - postoji bolnica, za lude - postoji ludnica, za budale nema nista, zato ih ima svuda!

Ван мреже Tadić Savo

• moderator
  • Поруке: 11.647
  • Године: 42
  • Локација: Stanišić
  • što ne želiš sebi ne poželi ni drugom.......
« Одговор #19 послато: 13-10-2012, 13:38:09 »
Susa nema veze sa Harpom vec sa globalnim otopljavnjem ,topljenjem polarnih kapa ,koje opet zbog slatke vode koja je laksa menjaju kretanje morskih struja sto dovodi do menjanja klime .... inace pre desetak godina sam slusao metereologa (nisam slusao nego mi kum prepricavao islo je na madjarskoj televiziji) koji predvidja da ce ovo nase podrucije biti izlozeno zarkim susnim letima i hladnim i dugim zimama...a na otopljenje utice i covek zagadjenjem i sunce svojom aktivnoscu mada mi je interesantan podatak da vulkanske erupcije dovode do zahladjenja na planeti.... sve u svemu suvis je komplikovan taj sistem da bi neko tek tako ciljano moga da gadja neko podrucije (bas smo mi u Srbiji zapeli za oko svetskim mocnicima) ... 
http://spos.info/forum/index.php?topic=15387.0

...pčelarstvo je postojalo pre nas ,nadajmo se da će i posle...