Аутор Тема: Danci namerno istrebljuju 13 rasa pasa!  (Прочитано 75910 пута)

0 чланова и 1 гост прегледају ову тему.

Ван мреже Sreten Puzic

• Starosedelac
  • Поруке: 3.141
  • Локација: Власотинце
Одг: Danci namerno istrebljuju 13 rasa pasa!
« Одговор #20 послато: 26-09-2013, 08:57:34 »
Ja imam LABRADORA  jako je pametan obozava decu i ne da nikome da dira moju decu

И, да ли је он као такав опасан по околину   ?   ???

Ван мреже ŽIVKOVIĆ MOMČILO

• Starosedelac
  • Поруке: 409
  • Године: 45
  • Локација: Boljetin , Donji Milanovac
« Одговор #21 послато: 26-09-2013, 22:20:40 »
Ja imam LABRADORA  jako je pametan obozava decu i ne da nikome da dira moju decu

И, да ли је он као такав опасан по околину   ?   ???

Zavisi ako je na lanac vezan onda je opasan .
      Kada je odvezan i sama pojava svi koji dolaze kod mene u dvorište misle da če ih ujesti ali on je miran ko bubica
Čovek se ući dokle je živ

Ван мреже Slobodan Jakovljevic

• Starosedelac
  • Поруке: 3.280
  • Године: 34
  • Локација: Nis
  • Pcelarimo DB 12 kosnicama
« Одговор #22 послато: 26-09-2013, 22:41:02 »
Evo lepse strane ovih zivotinja, zbog kojih mislim da su itekako vredne za coveka. Umalo me ne rasplaka ova prica  :'(
Ovo je samo jedan od primera kako oni mogu da pomognu coveku.
Pcelinjak u okolini Niša
Na forumu ga mozete posetiti ovde ;)

“Žao mi što nisam rođen ili malo gluplji, ili malo pametniji. Gluplji da ne primećujem neke stvari oko sebe, ili pametniji da ih primećene, ne komentarišem.”

Ван мреже nenad svetozarevic

• Novi stanovnik
  • Поруке: 167
  • Године: 39
  • Локација: Kamenovo selo pcelara :)
  • Pidza 062-333-640
« Одговор #23 послато: 27-09-2013, 12:03:22 »
Ja sam sa svojih 20 godina ima 8 pit bulova i pustao borbe  isvasta radio kasnije sam imao staforda i preporucio bi kao ljubimca.
Ali sada kad vidim mlade ljude da setaju bez korpe a ja setam decu ja vidim de sam gresio.
Ako nece istrebljenje onda ko seta opasnog psa bez korpe ili ga pusti pa ide pored njega, 30 dana zatvora bez mogucnosti placanja novcane kazne.

A ovako kad se nesto desi trebala bi da se vrati smrtna kazna...

http://www.vestinet.rs/svet/copor-pit-bulova-rastrgao-dvogodisnje-dete

Ван мреже Randjić Jovica

• Starosedelac
  • Поруке: 5.345
  • Године: 56
  • Локација: Bela Crkva
« Одговор #24 послато: 27-09-2013, 13:17:05 »
Za prvih pet sa spiska se apsolutno slazem,jednostavno se najezim kad ih vidim pored dece ili na ulici..Nisam da se uspavaju ali neka ih drze u svom dvoristu..Svaku lutalicu sa ulice treba skloniti bilo u azil ako je jaka i bogata kao mi ili uspavati kao u Rumuniji...Nabildovan kratko osisan momak jednostavno nije IN ako nema pored sebe neko opasno zivince..a ja treba da gatam dal ce da mi napadne dete....Dzaba bi mu ja posle pomlatio pola familije ako mi je dete obogaljeno ili nedaj Boze nesto gore.

Ван мреже Radovan Mandic

• Starosedelac
  • Поруке: 932
  • Године: 44
  • Локација: Vrbas
  • http://www.youtube.com/watch?v=ogWzNuj3Kw4
« Одговор #25 послато: 27-09-2013, 13:41:25 »
Ceo zivot drzim pse i pola zivota sam proveo sa satanizovanim pit bulovima u avliji. Mozda ce ovo saznanje srozati moj kredibilitet na ovom forumu 8) ali jos bih dodao da se kratko sisam i da sam jedno vreme redovno posecivao teretanu  :o Jedino sto se ne uklapa u klise je sto pse stvarno volim a nema boljeg kucnog ljubimca od pit buull terrijera ;)
Pcelarska zadruga TRUT Vrbas

Ван мреже Tadić Savo

• moderator
  • Поруке: 11.722
  • Године: 43
  • Локација: Stanišić
  • što ne želiš sebi ne poželi ni drugom.......
« Одговор #26 послато: 27-09-2013, 14:03:35 »
slazem se sa tobom ,nema boljeg KUCNOG ljubimca i tu nek i bude .na ulici mu nije mesto bez korpe i povodca . A kad već imaš pitove šta znaći termin kad pit proradi i po tvom mišljenju da li je bezbedno da takva životinja bude u svačijim rukama
http://spos.info/forum/index.php?topic=15387.0

...pčelarstvo je postojalo pre nas ,nadajmo se da će i posle...

Ван мреже nenad svetozarevic

• Novi stanovnik
  • Поруке: 167
  • Године: 39
  • Локација: Kamenovo selo pcelara :)
  • Pidza 062-333-640
« Одговор #27 послато: 27-09-2013, 14:11:31 »
Kad pit proradi znaci da je spreman da se bori zasta je ta rasa preodredjena
i stvarno mislim da vise pate kada neulaze u ring nego kad se bore.
Dok neproradi ponsa se kao i ostale vrste odbija borbu.

Ван мреже Dragan Blagojevic

• Starosedelac
  • Поруке: 427
  • Године: 38
  • Локација: Vlasotince
  • CARPE DIEM !!!
    • BAN`s ANGELS - AMSTAFF KENNEL
« Одговор #28 послато: 27-09-2013, 14:22:56 »
Zato umesto pita uzmes staforda koji ne proradi, izuzetni psi umiljati. Deca se moja igraju sa njima. Neobavestenost i losi vlasnici su krivi, njih treba kazniti . Ja kao zvanicno registrovani odgajivac od strane FCI-a za AST-a nisam hteo da se javljam na ovom forumu jer postoje drugi specializovani za to ali morao sam, jer su ljudi puni predrasuda. Svako ko ne veruje neka dodje kodmene  da   se uveri.
CARPE DIEM !!!

http://www.ban.rs

Ван мреже Tadić Savo

• moderator
  • Поруке: 11.722
  • Године: 43
  • Локација: Stanišić
  • što ne želiš sebi ne poželi ni drugom.......
« Одговор #29 послато: 27-09-2013, 14:31:59 »
Dragane verujem da ti svoje pse vodis na povodcu i sa korpom na njuski i da su ti u kuci obezbeđeni tako da ne mogu tek tako istrčati na ulicu . Zbog onih koji ne poštuju pravo drugih se na zalost sve ovo dešava.Imam prijatelja odgajivača šarplaninaca ,njemu su psi u prostranim boksovima kad ih vodi na ulicu vezani su i nose korpu . Ni jedan njegov pas nikad nije nikog napao .
To je jedna stana slke a na drugoj su klinci od 15 godina koji nabave štene pit bula i jedva čekaju da proradi ... daju mu testesteron...i kojekakava sranja...
http://spos.info/forum/index.php?topic=15387.0

...pčelarstvo je postojalo pre nas ,nadajmo se da će i posle...

Ван мреже Rancic Zoran

• Starosedelac
  • Поруке: 4.542
  • Године: 48
  • Локација: Velika Plana
« Одговор #30 послато: 27-09-2013, 14:34:18 »
Ja sam imao Staforda sampionskog porekla i tvrdim da je perfektan pas za porodicu!I lako se socijalizuje...sem kad vidi nekog veceg psa-jednostavno kao da ogladni! ;D Prijavio sam se u ovoj peticiji ako ona uopste ima nekog smisla.Meni se ne svidjaju ajkule,ajd njih da istrebimo! :o

Ван мреже Dragan Blagojevic

• Starosedelac
  • Поруке: 427
  • Године: 38
  • Локација: Vlasotince
  • CARPE DIEM !!!
    • BAN`s ANGELS - AMSTAFF KENNEL
« Одговор #31 послато: 27-09-2013, 14:37:48 »
Tako je vlasnici su krivi ne pas. Zato ja i biram vlasnike ali ne po novcu vec uslovima i psihickom razvoju. A te klince od 15 bi ja lako opametio, ne samo za to.
CARPE DIEM !!!

http://www.ban.rs

Ван мреже Radovan Mandic

• Starosedelac
  • Поруке: 932
  • Године: 44
  • Локација: Vrbas
  • http://www.youtube.com/watch?v=ogWzNuj3Kw4
« Одговор #32 послато: 27-09-2013, 16:52:24 »
Vidim ja da se ovde mnogi razumeju u borbe pasa 8). Problem i jeste sto se ti psi pretstavljaju kao ubice pa kad neko ko je blago ogranicen hoce da bude opasan obavezno nabavi pit bula i seta. Psi koji su pobednici u borbama su najuravnotezeniji psi. Tim psima ne pada mrak na oci i ne polude pa izujedaju protivnika nego tacno znaju sta zele a borbe mogu da traju i po vise sati.  Ovo je ipak pcelarski forum pa da ne pametujem mnogo. Hteo sam samo reci da su to pravi kucni ljubimci ali istina je da u pogresnim rukama mogu da naprave mnogo vise stete nego bilo koja druga rasa. Ko god ima vremena i voli pse predlazem da uzme pit bula za ljubimca i tesko ce se vratiti na bilo koju drugu rasu.  Trenutno pokusavan naci kvalitetno stene vojvodjanskog pulina. Postajem lokalpatriota... ;D ;D ;D
Pcelarska zadruga TRUT Vrbas

Ван мреже Slobodan Jakovljevic

• Starosedelac
  • Поруке: 3.280
  • Године: 34
  • Локација: Nis
  • Pcelarimo DB 12 kosnicama
« Одговор #33 послато: 27-09-2013, 18:06:27 »
Vidim ja da se ovde mnogi razumeju u borbe pasa 8). Problem i jeste sto se ti psi pretstavljaju kao ubice pa kad neko ko je blago ogranicen hoce da bude opasan obavezno nabavi pit bula i seta. Psi koji su pobednici u borbama su najuravnotezeniji psi. Tim psima ne pada mrak na oci i ne polude pa izujedaju protivnika nego tacno znaju sta zele a borbe mogu da traju i po vise sati.  Ovo je ipak pcelarski forum pa da ne pametujem mnogo. Hteo sam samo reci da su to pravi kucni ljubimci ali istina je da u pogresnim rukama mogu da naprave mnogo vise stete nego bilo koja druga rasa. Ko god ima vremena i voli pse predlazem da uzme pit bula za ljubimca i tesko ce se vratiti na bilo koju drugu rasu.  Trenutno pokusavan naci kvalitetno stene vojvodjanskog pulina. Postajem lokalpatriota... ;D ;D ;D
Radovane potpuno se slazem sa vama :), a kad sam rekao da nije za neuravnotezene, vise sam mislio na ovo sto sam podebljao u vasem citatu i mislim da 90% ih ljudi gaji bas iz ovog razloga i cast izuzecima. Iz tog razloga je verovatno i satanizovan kao rasa. Inace nisam protivnik takvih rasa... skoro sam imao priliku da upoznam jednog vlasnika, ciji je pit bul toliko pitom i dobar prema ljudima i psima da nisam mogao da verujem :) Ali kad covek zna sta cuva i kako treba da cuva, to je druga stvar.
Pcelinjak u okolini Niša
Na forumu ga mozete posetiti ovde ;)

“Žao mi što nisam rođen ili malo gluplji, ili malo pametniji. Gluplji da ne primećujem neke stvari oko sebe, ili pametniji da ih primećene, ne komentarišem.”

Ван мреже Радосављевић Ненад

• Starosedelac
  • Поруке: 7.385
  • Локација: Осаоница
  • Чини другима оно што би волео да други чине теби.
« Одговор #34 послато: 27-09-2013, 19:15:53 »
И ја волим једну много опасну расу пса   :D  :D . Надам се да ћу имати једног дана Папиллона.

Добро чини , добру се надај.
Помозимо слабијим и немоћним и људима у невољи јер се добро се добрим враћа.
Да су људи само мало бољи и да имају више вере у Бога , било би нам боље свима.
http://www.pouke.org/forum/index

Ван мреже Slobodan Jevtic

• Dokazani prijatelj foruma SPOS Info
  • moderator
  • Поруке: 18.366
  • Године: 70
  • Локација: St.Kostolac
« Одговор #35 послато: 29-09-2013, 08:30:47 »
Sklonio sam nekoliko postova
gde je pisano o ovome a
sledeći se nadovezuju na isti
http://www.blic.rs/tag/22040/Borbe-pasa

Ван мреже Slobodan Stanojkovic

• Starosedelac
  • Поруке: 8.209
  • Године: 62
  • Локација: vranje
  • ko zna i zna da zna, sledi ga
« Одговор #36 послато: 29-09-2013, 09:27:08 »
Cega se pametan stidi, budala se hvali, kazu nasi stari! Juce sam prosao pored "azila" za pse u selu Davidovac, nemam nameru da branim Dance niukom slucaju, ali je ono horor, u kakvim uslovima drze pse lutalice i sta rade sa njima. A po papirima, tu su uslovi kao u hotelu. Pogledajmo prvo u nase dvoriste, ima tu dosta posla i oko tih uslova, a Bogami i u vezi sa linkom koji je Sloba postavio a ne radi se nista u vezi toga.
Radovane potpuno se slazem sa vama :), a kad sam rekao da nije za neuravnotezene, vise sam mislio na ovo sto sam podebljao u vasem citatu i mislim da 90% ih ljudi gaji bas iz ovog razloga i cast izuzecima. Iz tog razloga je verovatno i satanizovan kao rasa. Inace nisam protivnik takvih rasa... skoro sam imao priliku da upoznam jednog vlasnika, ciji je pit bul toliko pitom i dobar prema ljudima i psima da nisam mogao da verujem :) Ali kad covek zna sta cuva i kako treba da cuva, to je druga stvar.

Pas je onakav, kakav mu je gazda, ali bukvalno!! Makar bio i pekinezer!
Za bolesne - postoji bolnica, za lude - postoji ludnica, za budale nema nista, zato ih ima svuda!

Ван мреже Petkovic Dragan

• Starosedelac
  • Поруке: 529
  • Локација: srpski miletic
« Одговор #37 послато: 29-09-2013, 09:45:00 »
Ocigledno strasan problem u drzavi Danskoj?Nesto trulo???

http://www.nadlanu.com/pocetna/info/vesti/Stravicno-Kuvaju-zive-pse-ljudi-sirom-sveta-potpisuju-peticiju-da-se-zaustavi-ovaj-teror-nad-zivotinjama-FOTO.a-169319.293.html

Pogledajte ako vec niste,pa recite koju....ili je ovo ok a i nije Danska  >:(

p.s.Razmisljam ...kakav li bi bio moj pulin i za koju priliku da ga "spremim"
Kako posijem tako cu i pozeti plodove svog zivota..

Ван мреже Slobodan Stanojkovic

• Starosedelac
  • Поруке: 8.209
  • Године: 62
  • Локација: vranje
  • ko zna i zna da zna, sledi ga
Za bolesne - postoji bolnica, za lude - postoji ludnica, za budale nema nista, zato ih ima svuda!

Ван мреже Vladimir Kovacevic

• Član redakcije časopisa "Pčelar"
  • Starosedelac
  • Поруке: 4.742
  • Године: 52
  • Локација: Kikinda
« Одговор #39 послато: 29-09-2013, 13:50:06 »
 Još malo o Dancima >:( :(

Izvinjavam se na velikim slovima ali ih kopiram u originalu sa neta da nebih prekucavao...sledi tekst:

IAKO ZVUČI NEVJEROJATNO, OVO SUROVO I KRVAVO UBIJANJE NA FESRKIM OTOCIMA KOJI SU DIO DANSKE, PONAVLJA SE IZ GODINE U GODINU. U DANSKOJ KOJA BI TREBALA BITI "CIVILIZIRANA DRŽAVA", ČLANICA EUROPSKE UNIJE. PREMALO LJUDI NA SVIJETU ZNA ZA OVU GROZNU I UNZNEMIRUJUĆU TRADICIJU KOJA SE PONAVLJA SVAKE GODINE. KRVAVO KLANJE DJELO JE MLADIH MOMAKA KOJI SVOJIM SUDJELOVANJE POTVRĐUJU DA SU PREŠLI IZ DJETINJSTVA U SVIJET ODRASLIH(!!!). POTPUNO JE NEVJEROJATNO DA NIJE UČINJENO NIŠTA DA BI SE OVO BARBARSKO KLANJE ZAUSTAVILO. BARBARSKI POHODI NA DELFINE VRSTE CALDERON KOJI SU IZUZETNO INTELIGENTNI I DRUŽELJUBIVI I SVOJOM SU ZNATIŽELJOM BLISKI ČOVJEKU.

SRAMOTA ZA DANSKU!!!

Neka svatko sazna da u Danskoj svake godine ubijaju super inteligentne i druželjubive delfine samo za zabavu, kao da je blagdan.
http://spos.info/forum/index.php?topic=14201.msg220345#msg220345
"Baci dobro niz vodu, voda će opet tebi da donese"