Аутор Тема: Chemical trails  (Прочитано 549744 пута)

0 чланова и 1 гост прегледају ову тему.

Ван мреже Петар Пантелић

• Starosedelac
  • Поруке: 2.732
  • Године: 55
  • Локација: Гроцка -Пударци
Chemical trails
« послато: 08-10-2013, 15:33:40 »
 Четири дана непрекидно а и данас се наставља. Хиљаде тона  "Нечега" се изручујуе над нашим главама!? Небо прекривено таговима, који се развлаче и покривају небо. Уместо лепог плавог неба, беличаста копрена.
  Они који знају шта се дешава, ћуте . Колико кошта савест? Истину нам дајте!!!

http://zelenenovine.wordpress.com/feljton/dosije-kemtrilshemijski-tragovi-na-nebu/%D1%82%D1%80%D0%BE%D0%B2%D0%B0%D1%9A%D0%B5-%D1%81%D1%80%D0%B1%D0%B8%D1%98%D0%B5-%D0%B4%D0%BE%D0%BA%D0%B0%D0%B7%D0%B8-%D0%BE-%D0%BF%D0%BE%D1%81%D1%82%D0%BE%D1%98%D0%B0%D1%9A

Ван мреже Петар Пантелић

• Starosedelac
Одг: Chemical trails
« Одговор #1 послато: 20-10-2013, 09:37:47 »
 Небо изнад Србије јутрос!

Riblja Čorba - Pogledaj dom svoj anđele
« Последња измена: 20-10-2013, 09:52:34 zdravkoobradovic »

Ван мреже Sasha Mrkailo

• Starosedelac
  • Поруке: 853
  • Локација: Sombor
« Одговор #2 послато: 20-10-2013, 10:07:40 »
KO da ti da istinu? Razmisli malo i ispitaj tj procitaj na netu kako funkcionisu avioni i zasto se pojavljuje taj trag. Ja iz nacina na koji si postavio pitanje vidim da ti vec imas odgovor. Trazis odgovor a vec ga znas, sto je logicka besmislica. Primeni zdrav razum. Teorije zavere su gubljenje vremena na besmislice. Pozdrav.
Ubi apis, ibi salus. - Gaius Plinius Secundus
Gde su pčele, tu je zdravlje. - Gaj Plinije Stariji

Ван мреже Gradimir Avramovic

• O Tim
  • Поруке: 5.538
  • Године: 53
  • Локација: Beograd
« Одговор #3 послато: 20-10-2013, 12:38:00 »

Petre, potpuno isti prizor samo jutros video na nebu iznad Vinče, gledano iz pravca groblja Lešće. U jednom momentu sam zažalio što nisam poneo aparat ali onda mi je postalo jasno da bih morao da fotografišem u pravcu sunca- a pitanje kako bi to uspelo...

Ван мреже Aca Arandjelovic

• Starosedelac
  • Поруке: 369
  • Године: 67
  • Локација: Vlasotince
« Одговор #4 послато: 20-10-2013, 18:29:39 »
Danas lep sunčan dan,dok sam gledao u plavo nebo video sam da avioni ostavljaju tragove koji se relativno brzo gube i taman sam pomislio da je sve OK,gledajući iz pozicije da mi tenda štiti direktno gledanje u sunce,primetim neke odsjaje niti koje su lebdele kroz vazduh i padale tako da su se zakačale za kablove koji su bili isprepletani iznad asfalta ili se zakačle za drveće ,bile su jako duge a neke su pokidane izgledale sakupljeno i bolje uočljive u vazduhu i padale na zemlju,Ljudi su prolazili ulicom neznajući šta im pada sa neba, sada sam pročitao ovaj članak koji želim da podelim sa vama   http://www.ujet.si/senzacionalno-razkrit-namen-chemtrailov/

Ван мреже Петар Пантелић

• Starosedelac
« Одговор #5 послато: 20-10-2013, 18:44:42 »
  Прочитах Ацо, мада баш нисам најбоље све разумео, али разумео сам суштину. Тешко, тешко нама!

Што не слика те нити, да се види?

• Starosedelac
« Одговор #6 послато: 20-10-2013, 19:11:44 »
Te niti ne mogu da slikam pošto sa ovim aparatom koji imam nije moguće izoštriti ,ostaje samo da veruješ na reč,a razlog da izmišljam nemam već samo delim zabrinutost istomišljenika kojima ove pojave privlače pažnju i zabrinjavaju a nismo u stanju da ništa učinimo

Ван мреже дејандстефановић

• Starosedelac
  • Поруке: 372
  • Године: 52
  • Локација: Požarevac
  • члан Надзорног Одбора СПОС-а
« Одговор #7 послато: 20-10-2013, 20:14:51 »
Без панике људи, још мало неће бити више ко и да слика овако нешто од будуће глобализације. ;D >:( :o

Ван мреже Petkovic Dragan

• Starosedelac
  • Поруке: 529
  • Локација: srpski miletic
« Одговор #8 послато: 20-10-2013, 21:03:49 »
Svako tumaci kako njemu odgovara.Ono diglo se i kuso i repato da nas satre??  :o 8)

A da probamo sa malo vedrijim tumacenjima,osim ako ona nisu jeres....

http://hr.wikipedia.org/wiki/Bablje_ljeto
Kako posijem tako cu i pozeti plodove svog zivota..

Ван мреже Tihomir Mačkić

• Starosedelac
  • Поруке: 2.008
  • Године: 46
  • Локација: Banja Luka
« Одговор #9 послато: 20-10-2013, 22:06:27 »
Moje mišljenje je da se ti cirusi formiraju usljed procesa adijabatske ekspanzije, koja traje duže jer je povećana vlažnost u troposferi. Moguće je da ta ekspanzija traje toliko dugo zbog vezivanja zaleđene vode sa elementima ili česticama koje su produkti sagorijevanja kerozina, npr. CO2, ali i sa aluminijumom koji se dodaje gorivu da se ne zaledi ili barijum koji se dodaje u antifriz, a može biti i nešto drugo. Po prirodi sam optimista, pa ne želim da vjerujem da je to drugo.

Ван мреже Петар Пантелић

• Starosedelac
« Одговор #10 послато: 21-10-2013, 19:23:40 »
  Ма није ништа ???

TOP SECRET Mission - Chemtrail Pilots SPRAYING BLOOD Cause Face to Face Near Mid-Air Collisions !!!

• Starosedelac
« Одговор #11 послато: 21-10-2013, 20:10:09 »
Evo upravo sam na[ao članak na srpskom    http://facebookreporter.org/све-што-нисте-знали-разоткривена-сврх/?fb_source=pubv1

Uzastopna poruka: 21-10-2013, 20:15:45
Kemtrejls   http://facebookreporter.org/све-што-нисте-знали-разоткривена-сврх/?fb_source=pubv1
« Последња измена: 21-10-2013, 20:15:45 Aca Arandjelovic »

Ван мреже Петар Пантелић

• Starosedelac
« Одговор #12 послато: 25-10-2013, 18:28:14 »
 Овако изгледа вечерас залазак  сунца! Јасно се уочавају трагови!

Ван мреже Петар Пантелић

• Starosedelac
« Одговор #13 послато: 03-11-2013, 18:02:55 »
 Мало сам претурао по албуму са сликама о пчелама. И Изненадио сам се! Невероватно шта сам усликао, а да тада нисам ни знао о чему се ради!
 Прва слика. Сликао сам прочисни излет пчела 29 јанура 2006. године. Јасно се уочава хемијски траг на плавом небу!

Друга слика, слика из 2005- те. тек што сам отерао на сунцокрет. Јасно се уочавају остаци од хемијских трагова!

Е, а трећа слика, просто не могу да верујем очима! Слика је  сликана апаратом са филмом, па скенирана у рачунар. Слика је из октобра 2000. те. Када је мој пчелињак и мене посетио чика Божа. На небу се уочавају, ни мање ни више него хемијски трагови!!!
 Значи ово запрашивање траје још од две хиљадите, када је дошла демократија.

Ван мреже Sreten Puzic

• Starosedelac
  • Поруке: 3.201
  • Локација: Власотинце
« Одговор #14 послато: 03-11-2013, 20:27:00 »
      Петре,
превише си оптерећен Хемијом  па те молим да ми-нама објасниш каква је Хемија у питању приликом стварања облака и магле. ??? Више пута у планинском лову сам присуствовао тој појави али није било авиона :(, зато немам објашњење.  ;)

Поздрав из Власотинца

Ван мреже Петар Пантелић

• Starosedelac
« Одговор #15 послато: 03-11-2013, 21:02:56 »
 Сретене, ово нема везе са маглом и облацима, оним природним, који се стварају од водене паре, као и магла.  На овим горе сликама, нисам ни знао шта се дешава. Ово нема везе са природним појавама. Овоме је узрок човек. То је толико очигледно, да је то таутологија. Не треба ништа доказивати. Само је питање, ко, због чега, и шта, просипа на нас?

Ван мреже Sreten Puzic

• Starosedelac
  • Поруке: 3.201
  • Локација: Власотинце
« Одговор #16 послато: 03-11-2013, 21:49:33 »
Сретене, ово нема везе са маглом и облацима, оним природним, који се стварају од водене паре, као и магла.  На овим горе сликама, нисам ни знао шта се дешава. Ово нема везе са природним појавама. Овоме је узрок човек. То је толико очигледно, да је то таутологија. Не треба ништа доказивати. Само је питање, ко, због чега, и шта, просипа на нас?

Петре, слажем се с`тобом да има некаквог "фајтања у научне сврхе" нама непознатог. На жалост оно не оставља никакве видљиве трагове (док не признају као са прислушкивањем).

Ван мреже Sasha Mrkailo

• Starosedelac
  • Поруке: 853
  • Локација: Sombor
« Одговор #17 послато: 04-11-2013, 08:15:02 »
Tako je. Ne treba nista dokazivati. U pitanju su tragovi koji ostaju posle prolaska aviona. Zao mi je sto smo i u ovome zaostali, mnogo zaostali za svetom. Danas se ljudi voze avionom, kao sto smo se nekad vozili autobusom. Ljudi lete sa kontinenta na kontinent, za poslom, odmorom, zabavom, ucenjem. Samo mi u Srbiji u tome vidimo neku zaveru. Naravno, uglavnom oni koji nikad nisu isli na neki dalji put. Avioni su kao pokretni leteci hoteli, gde se dobro jede i pije dobro vino. Celo vreme mozes da gledas filmove ili slusas muziku. Mnogo je zabavno, a putuju ljudi iz svih krajeva sveta, svih nacija, vera i boja. Samo smo mi malo u prikrajku, u nasoj provinciji, i gledamo nebo i smisljamo teorije zavere. A svet? Pa, njih je bas briga, oni zive... Putuju ovamo, onamo. Pozdrav.
Ubi apis, ibi salus. - Gaius Plinius Secundus
Gde su pčele, tu je zdravlje. - Gaj Plinije Stariji

Ван мреже Slobodan Stanojkovic

• Starosedelac
  • Поруке: 8.209
  • Године: 62
  • Локација: vranje
  • ko zna i zna da zna, sledi ga
« Одговор #18 послато: 04-11-2013, 08:23:33 »
E, ali mi nismo "svet", i necemo biti jos dugo.
Za bolesne - postoji bolnica, za lude - postoji ludnica, za budale nema nista, zato ih ima svuda!

Ван мреже Tadić Savo

• moderator
  • Поруке: 11.761
  • Године: 43
  • Локација: Stanišić
  • što ne želiš sebi ne poželi ni drugom.......
« Одговор #19 послато: 04-11-2013, 09:02:40 »
Tako je. Ne treba nista dokazivati. U pitanju su tragovi koji ostaju posle prolaska aviona. Zao mi je sto smo i u ovome zaostali, mnogo zaostali za svetom. Danas se ljudi voze avionom, kao sto smo se nekad vozili autobusom. Ljudi lete sa kontinenta na kontinent, za poslom, odmorom, zabavom, ucenjem. Samo mi u Srbiji u tome vidimo neku zaveru. Naravno, uglavnom oni koji nikad nisu isli na neki dalji put. Avioni su kao pokretni leteci hoteli, gde se dobro jede i pije dobro vino. Celo vreme mozes da gledas filmove ili slusas muziku. Mnogo je zabavno, a putuju ljudi iz svih krajeva sveta, svih nacija, vera i boja. Samo smo mi malo u prikrajku, u nasoj provinciji, i gledamo nebo i smisljamo teorije zavere. A svet? Pa, njih je bas briga, oni zive... Putuju ovamo, onamo. Pozdrav.
nisi skroz u pravu Sasa ,ta teorija je uvezena spolja ,nije domaci produkt.
http://spos.info/forum/index.php?topic=15387.0

...pčelarstvo je postojalo pre nas ,nadajmo se da će i posle...