Аутор Тема: Помозимо НАЛЕД-у у борби за труднице  (Прочитано 6258 пута)

0 чланова и 1 гост прегледају ову тему.

Ван мреже Vlada Jovanovic

• Starosedelac
  • Поруке: 1.152
  • Године: 49
  • Локација: Nis,
Одг: Помозимо НАЛЕД-у у борби за труднице
« Одговор #20 послато: 11-09-2016, 23:17:35 »
Ako pogledamo sustinu inicijative vidimo da ne vladina organizacija  radi za dobrobit naroda,a da sama vlada  to ne cini.

Sinisa, navedi mi samo jednu ne vladinu organizaciju koja radi za dobrobit naroda, a ne za neku interesnu grupu ili poprilicne kolicine novca od "dobrocinitelja" koji zele da "pomognu i prosvetle" ovaj neuki narod

Pozdrav

Uzastopna poruka: 11-09-2016, 22:08:26
P.S. kada je nadjes pogledaj ko je finansira
i SPOS i udruzenje golubara je nevladina organizacija ali kako rece pogledaj ko je finansira i sve ce ti biti jasno.

Koliko je meni poznato to su udruzenja gradjana
pozdrav
Pcelinjak na Oblacinskom jezeru
43*18' 08" N, 21*40'30" E
303m.n.v.

Ван мреже Mirovic Sinisa

• Starosedelac
  • Поруке: 1.634
  • Године: 54
  • Локација: Negotin
  • Negotin
« Одговор #21 послато: 12-09-2016, 07:54:46 »
https://sh.wikipedia.org/wiki/Nevladina_organizacija

udruzenje gradjana= NVO=civilno drustvo,strana agentura.
http://pcelarmirovic.weebly.com/
Ne bacaj bisere pred svinje jer ce se okrenuti i rastrgnuti te ,a bisere pogaziti.
Bolje ih odnesi u zlataru i prodaj .

Ван мреже Slobodan Stanojkovic

• Starosedelac
  • Поруке: 8.209
  • Године: 61
  • Локација: vranje
  • ko zna i zna da zna, sledi ga
« Одговор #22 послато: 12-09-2016, 09:02:53 »
Rukovodstvo SPOS-a je aprila 2013-te i maja ove godine, a verovatno i izmedju, imalo sastanke sa NALED-om!

Uzastopna poruka: 12-09-2016, 09:09:05
::)
« Последња измена: 12-09-2016, 09:09:06 Slobodan Stanojkovic »
Za bolesne - postoji bolnica, za lude - postoji ludnica, za budale nema nista, zato ih ima svuda!

Ван мреже Rade Stevanovic

• Ambasador SPOS-a
  • O Tim
  • Поруке: 3.380
  • Године: 53
  • Локација: Apatin
  • Član DP "Dunav" Apatin, SPOS-a i SPOV-a
« Одговор #23 послато: 12-09-2016, 10:41:02 »
pa šta, jesu trebali da pitaju vas skim će da razgovaraju, jeste se vi učlanili u SPOS, ako jeste dostavite pismeno sekretaru da tražite objašnjenje zašto su se sastajali sa NALED-om, verujem da će vam odgovoriti. Pojedinci bi se pre toga trebali učlaniti u neko od lokalnih pčelarskih udruženja

• Starosedelac
« Одговор #24 послато: 12-09-2016, 11:51:39 »
Jos kad bi rekao koji problem imaš? Niti sam ja nešto pitao, niti sam tražio nekakav odgovor a ako ti smatraš da tebe neko proziva za nešto ili si se prepoznao negde, imaš grešku neku. Ili pises da bi napisao nešto a i da teras nekoga na nešto iz tebi znanih razloga, ja da budem clan SPOS- neću, bas zbog takvih! NALED mi ne smeta, naprotiv.
Za bolesne - postoji bolnica, za lude - postoji ludnica, za budale nema nista, zato ih ima svuda!

Ван мреже Mirovic Sinisa

• Starosedelac
  • Поруке: 1.634
  • Године: 54
  • Локација: Negotin
  • Negotin
« Одговор #25 послато: 12-09-2016, 19:01:03 »
Slobodane  kako ti ne smeta NALED,pa valjda si ti gradjanin Srbije i kako ni jedno udruzenje ne moze da svoje primedbe progura ,a svaka strana NVO nazovimo ih kako bilo mora da dobije sta hoce .Da li to znaci da gradjanin Srbije nema veze sa drzavnom administracijom i njegov interes brani nekakva NVO ili da u ministarstvu sede ljudi koji nemaju bas veze sa poslom kojim se bave pa treba neko sa strane da ih gura .Koliko se secam veci broj od izaslih na izbore ,a to je oko 25 gradjana ove zemlje je podrzalo tadasnju i sadasnju politiku i ljude.Sad ispade da mi pcelari treba da podrzavamo NVO jer su one mocne u nasoj zemlji i one ce pomoci nama .Koliko se secam bilo je sijaset sastanaka sa ministrima kako bivsim tako i sa sadasnjim,cak i sa premijerom pa i sa presednikom od koga inicijator teme dobi i orden.I sve to ne vredi ako stvar ne pogura neka NVO zato sto ima veze u ambasadi SAD i oni ce tel.izdiktirati cati sta da radi.
Vi to udvoristvo podrzavate?
http://pcelarmirovic.weebly.com/
Ne bacaj bisere pred svinje jer ce se okrenuti i rastrgnuti te ,a bisere pogaziti.
Bolje ih odnesi u zlataru i prodaj .

• Starosedelac
« Одговор #26 послато: 12-09-2016, 19:04:55 »
Pa, vidiš da ovi iz rukovodstva skacu k'o popareni kad im kažeš da imaju kontakte sa njima, pa reko' da vidim kome to najviše smeta i video sam. Na trik pitanje se najbolje sazna prava istina.