Аутор Тема: Манастир "Свете Петке"  (Прочитано 6820 пута)

0 чланова и 1 гост прегледају ову тему.

Ван мреже zdravkoobradovic

• moderator
  • Поруке: 5.214
  • Године: 64
  • Локација: Bačka Palanka
Манастир "Свете Петке"
« послато: 01-09-2009, 07:50:21 »
manastir svete petke je pod zemljom
« Последња измена: 02-09-2009, 21:36:15 Драгољуб Крстић »

Ван мреже nenad savic

• Starosedelac
  • Поруке: 5.767
Одг: Манастир "Свете Петке"
« Одговор #1 послато: 04-09-2009, 22:29:35 »
  na pola puta kroz klanac tempi nalazi se manastir svete paraskeve prvi put kada sam vozio tim delom malo sam se uplasio na tom mestu je tolika guzva ali ono odjednom iza jedne krivine parkialiste sa obe strane magistrale velika ali sve puno mislili smo da posetimo to mesto u povratku ali za to nije bilo vremena pa smo morali da to ucinimo posle dva dana sam klanac je nestvaran sa jadne strane masiv olimp a sa druge osi lepo je putovati kroz takvu prirodu ali kad se spusti u sam klanac ceka vas raj za oci sam manastir je smesten u jednoj spilji a u drugoj je izvor ( za malo popunjenije je malo teskobno  :) ) do njega se dolazi preko viseceg mosta preko smaragdno zelene  nestvarno ciste reke ispod same stene sa svih strana izvire ledena voda
  putniku namerniku moze samo malo pokvariti raspolozenje sto ce pri odlasku morati da predje i drugu polovinu klanca da bi okrenuli polukruzno i vratili u mesto stanovanja mada kroz takvu prirodu i takve puteve nije neki napor naravno posto su grci snlazljivi poput nas to se za nestrpljive moze uciniti i na drugi nacin na drugom parkingu se dobro osmotri i okrene preko duple pune mada paznja mislim da je kazna za taj prekrsaj 300-400e ha pogodite koji sam put izabrao
Kap nebusi kamen snagom nego cestim kapanjem

На мрежи Vojo Brstina

• Starosedelac
  • Поруке: 6.723
  • Године: 57
  • Локација: Novo Milosevo
  • tel. 063 383 114 i 023 782 015
    • www.kosnicevoja.rs/forum
« Одговор #2 послато: 04-09-2009, 23:00:29 »
dobro osmotri i okrene preko duple pune mada paznja mislim da je kazna za taj prekrsaj 300-400e ha pogodite koji sam put izabrao.

Kao i uvek dobro si osmotrio :D i preko duple pune ;).
 Ti nebi bio Neša ni ripanjac da to nisi uradio!!! ;)
Српска решења за препород српског пчеларства.

Родна Воја, Еко Воја, РЕВ, Прелазни РВ и ЕВ наставци, Брстивар, Нозевој, Војвир.

Три века испред света!

Нека блиста српско пчеларство.

Нађи ме у потпису..
http://www.kosnicevoja.rs/forum

Ван мреже nenad savic

• Starosedelac
  • Поруке: 5.767
« Одговор #3 послато: 04-09-2009, 23:08:55 »
  voja me vec dobro upoznao a i iz srbije smo brale ko da ide skroz na brdo kad sam sve vec video pre dva dana naravno sam dobro pripazio tamo je bas gust saobracaj a desilo se da zive duse nije bilo pa zet i ja u paru pre toga smo pitali grkinju pa nam zena sve lepo objasnila  ;)
Kap nebusi kamen snagom nego cestim kapanjem

Ван мреже zdravkoobradovic

• moderator
  • Поруке: 5.214
  • Године: 64
  • Локација: Bačka Palanka
« Одговор #4 послато: 05-09-2009, 16:41:19 »
ja sam tamo bio po mraku pa nisam ni vidio duplu punu