Аутор Тема: Molbe i primedbe urednistvu foruma 2  (Прочитано 1350967 пута)

0 чланова и 1 гост прегледају ову тему.

Ван мреже Blagoja Daniloski

• Starosedelac
  • Поруке: 3.868
  • Године: 44
  • Локација: Тајмиште 1069м.н.в,Македонија
Одг: Molbe i primedbe urednistvu foruma 2
« Одговор #200 послато: 03-03-2018, 19:02:48 »
Порука је обрисана, упозорен је, а и човек је упутио извињење, немојмо га сад даље нападати.

Свакако је неко ко има шта и да каже и покаже.
Нико му то не брани,нити му је неко око тога оспорио нешто,знање нико не може да узме ником,али због знања не треба овде да дели људе,овакво понашање одавно је требало бити спречено!
Светот го разбирам единствено,како поле за културен натпревар меѓу народите!

Ван мреже Miodrag S Stanković

• Starosedelac
  • Поруке: 1.765
  • Године: 55
  • Локација: Beograd
Одг: Molbe i primedbe urednistvu foruma 2
« Одговор #201 послато: 10-11-2018, 12:35:57 »
Zahvaljujem se na brisanju posta u kome sam se pobunio zbog toga sto Ivanisevic Damir naziva srpski narod stokom pitajuci usput da li znamo ijednog postenog milicionera pa makar i saobracajnog. Takodje sam rekao da smatram da na forumu nema mesta politici koja se ocigledno protezira sa mesta odredjenih urednika ...

Sad post kojim se narod naziva stokom a milicija (ma kakva bila) bez ijednog postenog clana osta...

Ali i to je valjda demokratija koja vlada na forumu.

Sve ovo pisem kao znak zahvalnosti uredjivackom timu na ukazivanju kakobidem pogresnim putem.

Ван мреже Рајко Борић

• Starosedelac
  • Поруке: 1.260
  • Локација: Београд
Молбе и примедбе уредништву форума 2
« Одговор #202 послато: 14-11-2018, 20:44:28 »
Вероватно има неки разлог за закључавање бајатих тема али је мени логика тога нејасна.
Например, била је тема о књигама (осим пчеларских). Хтео сам данас да пар књига препоручим, можда би некоме биле занимљиве.
Али нема где. Не чини ми се довољно битно за отварање нове теме па ћу пропустити.