Аутор Тема: Да ли форум губи своју "драж"?!  (Прочитано 16137 пута)

0 чланова и 1 гост прегледају ову тему.

На мрежи Moma Milovanovic

• Starosedelac
  • Поруке: 8.279
  • Године: 69
  • Локација: Valjevo-Osecina-Gornje Crniljevo
Одг: Да ли форум губи своју "драж"?!
« Одговор #360 послато: 04-01-2018, 15:06:55 »
Da, da Rajko nije bilo ćiriličnih pisanih mašina ali ja sam 1966. negde iskopao jednu i otkucao svoj diplomski rad u Tehničkoj školi. Ala sam imao ‚‚problema". Nisam dobio peticu, već četvorku.  :D :D

Pozdrav Peca

Peco ali to je bilo *tvoja matura* pre IV plenuma.... ;)

Ван мреже Nenad Tucakov

• Starosedelac
  • Поруке: 1.380
  • Године: 58
  • Локација: Pančevo
    • Pčelarska i radio-amaterska stranica
« Одговор #361 послато: 04-01-2018, 15:20:13 »
Цитат
Разлог што постављам то питане лежи у томе да све земље које су прихватиле ћирилично писмо, можеш да видиш ћириличне рекламе на сваком кораку, а код нас где је то писмо настало,ретко где можеш да видиш рекламу на ћирилици. Све радимо наопако.
Ма опусти се. Није наопако. Ми, као држава, водимо рачуна и о онима, којима ћирилица није матерње писмо. И они троше новац, као и ми, који би рекламе гледали на ћирилици.

Не треба заборавити да је "мајстор" владао 35 година, а да је од те владавине прошло 40. И рекламе и даље нису на ћирилици. ;)
Kupujmo domaće
www.yu2m.rs/prodavnica

Čim sam video da babo nosi Ridjinu kožu na štapu,
znao sam da sa Ridjom nešto nije u redu...
Možda mleko i nije najlepši napitak,
ali nema lepše ambalaže od dojke... :)

На мрежи Moma Milovanovic

• Starosedelac
  • Поруке: 8.279
  • Године: 69
  • Локација: Valjevo-Osecina-Gornje Crniljevo
« Одговор #362 послато: 04-01-2018, 16:03:54 »
Не треба заборавити да је "мајстор" владао 35 година, а да је од те владавине прошло 40. И рекламе и даље нису на ћирилици. ;)

Ima jos pojedinaca  kojima je drug Tito kriv za sve i svasta, a njega nema skoro pola veka....ali je dezurni krivac....pa od 90-te je proslo 27 godina, a mi nista nismo uradili i onda nam djavo kriv....od kada nam firme nose *Trade*... razna imena sve nam ide naopako....a mi i dalje grdimo Cara u grobu....

Ван мреже Miodrag S Stanković

• Starosedelac
  • Поруке: 1.678
  • Године: 55
  • Локација: Beograd
« Одговор #363 послато: 04-01-2018, 16:38:25 »
Bili izbori sreli se stari i novi predsednik ... daje stari predsednik novom dva pisma i kaze mu - kad upadnes u velike nevolje otvori prvo pismo a kad upadnes sledeci put u jos vece ti otvori drugo...

Prodje par godina pocese demonstracije diglo se i staro i mlado i novi predsednik iskopa iz neke fioke prvo pismo i otvori ga - a u pismu pise - okrivi za sve nedace mene pa teraj dalje... i sve se smiri.

Prodje jos neko vreme jos gore demonstracije potegle se i motke i ko zna sta jos seti se predsednik drugog pisma i otvori ga a u pismu pise - sedi prika i napisi dva pisma  ;D

Kod nas niko ne pise ovo drugo jos uvek imamo ono prvo od pre 30 i kusur godina ko testament kod Topalovica svako svoj ...

Ван мреже Радосављевић Ненад

• Starosedelac
  • Поруке: 7.237
  • Локација: Осаоница
  • Чини другима оно што би волео да други чине теби.
« Одговор #364 послато: 10-01-2018, 20:59:58 »
Данас баш нешто опала активност на форуму.
Добро чини , добру се надај.
Помозимо слабијим и немоћним и људима у невољи јер се добро се добрим враћа.
Да су људи само мало бољи и да имају више вере у Бога , било би нам боље свима.
http://www.pouke.org/forum/index

Ван мреже zoran petrovic 374

• Starosedelac
  • Поруке: 2.590
  • Године: 48
  • Локација: Lajkovac
« Одговор #365 послато: 10-01-2018, 21:24:00 »
Pomalo sumoran dan, neizvesnost kakva će biti sezona i eto pada posećenosti Forumu. Ako zvizne dnevni unos od nekoliko kg bagrema, vratiše se svi ovde kao u svoju kuću  :).
,,Pčelice PETROVIĆ'' Lajkovac

Ван мреже Радосављевић Ненад

• Starosedelac
  • Поруке: 7.237
  • Локација: Осаоница
  • Чини другима оно што би волео да други чине теби.
Одг: Да ли форум губи своју \"драж\"?!
« Одговор #366 послато: 10-01-2018, 21:52:33 »
А када је нама сезона била извесна Зоране? Нама није сто посто сигурно ни када је мед у канти. :)  Ја сам остао без једног посла, и определио се за овај који ни он није сигуран. Зар треба да клонем духом због тога? Главу горе и идемо даље, ми пчелари треба да будемо велики борци и оптимисти.  ;D
Иде хладан период , заауставиће вегетацију, што је најважније, а не верујем да ће и са леглом бити нешто лоше.

Uzastopna poruka: 10-01-2018, 22:19:12
А када је нама сезона била извесна Зоране? Нама није сто посто сигурно ни када је мед у канти. :)  Ја сам остао без једног посла, и определио се за овај који ни он није сигуран. Зар треба да клонем духом због тога? Главу горе и идемо даље, ми пчелари треба да будемо велики борци и оптимисти.  ;D
Иде хладан период , заауставиће вегетацију, што је најважније, а не верујем да ће и са леглом бити нешто лоше.

Немој да дозволите да буде по јеној нашој старој пословици која гласи:
,,Сви јунаци ником поникоше па у земљу црну пропадоше"  :)
« Последња измена: 10-01-2018, 22:19:12 Радосављевић Ненад »
Добро чини , добру се надај.
Помозимо слабијим и немоћним и људима у невољи јер се добро се добрим враћа.
Да су људи само мало бољи и да имају више вере у Бога , било би нам боље свима.
http://www.pouke.org/forum/index