Аутор Тема: Против модерног фудбала!  (Прочитано 13789 пута)

0 чланова и 1 гост прегледају ову тему.

Ван мреже Marko Volarevic

• Starosedelac
  • Поруке: 1.547
  • Године: 36
  • Локација: Novi Banovci
  • 10xLR, 3xNukleus
    • http://mojmed.rs
Одг: Против модерног фудбала!
« Одговор #20 послато: 07-12-2017, 08:53:09 »
Немам ништа прећерано против пара,али сигурно не бих дао да ми неки гонич робова филује дијете разним блокадама,стимулансима,да га шаље под нож као да иде код фризера итд. Играч који никад није био повријеђен и који је изјавио да ће баталити каријеру ако буде морао под нож.

Uzastopna poruka: 06-12-2017, 23:29:12
Поздрав Рашо,занима ме живо шта си играо,цијеним неки бек или можда полутка. У овим новијим формацијама код мене би,осјећам, био неки задњи везни,типа Влада Ивић,волио сам га својевремено.

Sasa Ilic iz Partizana. Stoji da nije ostavio ime u nekim velikim klubovima. Ali je postao legenda Partizana. Nikada se nije povredjivao, odigrao brdo utakmica. Meni je bas dobar igrac.

Ван мреже Nenad Tucakov

• Starosedelac
  • Поруке: 2.368
  • Године: 59
  • Локација: Pančevo
    • Pčelarska i radio-amaterska stranica
« Одговор #21 послато: 07-12-2017, 09:34:05 »
Цитат
Sasa Ilic iz Partizana. Stoji da nije ostavio ime u nekim velikim klubovima. Ali je postao legenda Partizana. Nikada se nije povredjivao, odigrao brdo utakmica. Meni je bas dobar igrac.
Pa šta je tu protiv modernog fudbala? ;D ;D ;D ;D
Kupujmo domaće
www.yu2m.rs/prodavnica

Ako se ne preteruje u količinama šećera i pravilnim prihranjivanjem nema bojazni da šećer dospe u med za vrcanje i nema bojazni da se slabi imunitet pčela.  - Rade Stanković
Kakvih nas ima, takvih nas i treba - Radićeva baba

• Starosedelac
  • 10xLR, 3xNukleus
« Одговор #22 послато: 07-12-2017, 09:41:30 »
To je bilo na temu operacija, povreda it. Posto je on igrac koji se nije povredjivao a isto je rekao da kada vise ne bude mogao da igra, da mu trebaju neke operacije da ce da okaci kopacke o klin.

Ван мреже Nenad Tucakov

• Starosedelac
  • Поруке: 2.368
  • Године: 59
  • Локација: Pančevo
    • Pčelarska i radio-amaterska stranica
« Одговор #23 послато: 07-12-2017, 09:55:40 »
Jel okačio?

U stvari, kada počinje taj "moderni" futbal? Poklapa li se sa onim "totalnim" - kad nemci besomučno trče 90 minuta i melju sve pred sobom?
Kupujmo domaće
www.yu2m.rs/prodavnica

Ako se ne preteruje u količinama šećera i pravilnim prihranjivanjem nema bojazni da šećer dospe u med za vrcanje i nema bojazni da se slabi imunitet pčela.  - Rade Stanković
Kakvih nas ima, takvih nas i treba - Radićeva baba

• Starosedelac
  • 10xLR, 3xNukleus
« Одговор #24 послато: 07-12-2017, 10:31:16 »
Igra covek. Nije povredjen, ima jos sta da ponudi za nase uslove.

Ван мреже Zdravko Trmčić

• Starosedelac
  • Поруке: 480
  • Године: 66
  • Локација: Pančevo- Ban. Brestovac
« Одговор #25 послато: 07-12-2017, 10:41:21 »
Citat:
"Нажалост,у фудбалу су одавно изчезли сви елементи који су га чинили оним што јесте,традиција,игра,вјештина,спортски дух,патриотизам,здрав дух. Што се тиче нашег националног савеза,а није боље ни у осталима,дефилују рециклирани политичари,црногорски удбаши средњег ранга,продани новинари,нарко-босови,плаћене убице и остали разни полусвијет. Уштројене трибине са селфи армијама,ограничени младићи на терену,са слушалицама.качкетом,розе копачкама и истетовираним рукавом. "

E vidiš, zbog ovih stvari nikada u svom životu nisam otišao na fudbalsku utakmicu, a voleo bi to. Zapravo se oduševim kada pogledam na TV ligu šampiona i vidim , ne fudbal, već publiku koja uljudno sedi, uljudno navija, prosto uživa u fudbalskoj predstavi, kao da su u pozorištu.
A ja bi voleo da sada kao penzioner uzmem unuka za ruku i odvedem ga na neku utakmicu, da uživamo obojica, a ne da gledam hoće li mi huligani koji sa sportom nemaju ama baš ništa, naneti neku neprijatnost, tipa razbijene glave, gađanje bakljom i slično.
Dok se to ne istrebi ostaje mi da čekam.....

Ван мреже Угљеша Булатовић

• Starosedelac
  • Поруке: 511
  • Локација: Фекетић
« Одговор #26 послато: 07-12-2017, 16:18:27 »
Мало романтике

Ван мреже Угљеша Булатовић

• Starosedelac
  • Поруке: 511
  • Локација: Фекетић
« Одговор #27 послато: 27-07-2018, 10:31:57 »
Адидас више не крије да лопте имају чип. То може да објасни неке појаве типа ове преваре.

Uzastopna poruka: 27-07-2018, 10:33:39
Гледати од 1.30

Uzastopna poruka: 27-07-2018, 10:34:48
Ево једног циркусанта,дакле не може нико да ме увјери да је ово могуће извести,можда из ваздушне пушке. Познато је да су рађени експерименти са разним чиповима у лопти,а Руси су оптужили Фудбалски савез Јапана да су имали намагнетисане стативе у задњем мечу у групи на оној бруки од Светског 2002,када их је Јапан побједио са 1-0 и отишао у осмину финала. Последње иоле ваљано Светско је било 1994 у САД-у.
https://www.youtube.com/watch?v=Z6JdxaDDzb8]

Uzastopna poruka: 27-07-2018, 10:34:48
Ево једног циркусанта,дакле не може нико да ме увјери да је ово могуће извести,можда из ваздушне пушке. Познато је да су рађени експерименти са разним чиповима у лопти,а Руси су оптужили Фудбалски савез Јапана да су имали намагнетисане стативе у задњем мечу у групи на оној бруки од Светског 2002,када их је Јапан побједио са 1-0 и отишао у осмину финала. Последње иоле ваљано Светско је било 1994 у САД-у.
https://www.youtube.com/watch?v=Z6JdxaDDzb8