Аутор Тема: Светско првенство у фудбалу Русија 2018  (Прочитано 30145 пута)

0 чланова и 1 гост прегледају ову тему.

Ван мреже Jakovljevic Vladan

• Starosedelac
  • Поруке: 536
  • Године: 57
  • Локација: Loznica
Одг: Светско првенство у фудбалу Русија 2018
« Одговор #120 послато: 04-07-2018, 14:45:22 »
Виђење Милојка Пантића:
https://youtu.be/glE9vuthG6I
„Čovek koji može pobediti druge – jak je; čovek koji pobedi sebe – svemoćan je.“

Ван мреже Jakovljevic Vladan

• Starosedelac
  • Поруке: 536
  • Године: 57
  • Локација: Loznica
« Одговор #121 послато: 07-07-2018, 17:40:05 »
И тако....Србија ће изгледа увек рађати " великане", "умове", "геније" и остале натпросечне синове и кћери који ће нас обичне, просечне и испод просечне просветљавати и упућивати на прави пут у свему па и за кога навијати вечерас.
1.Ja sam se i prije početka izjasnio da su mali favoriti Belgija i Hrvatska. Objektivno gledajuć Srbija je podijeljena i u ovom pitanju. Građanska će Srbija navijati za Hrvatsku sigurno. Postoji u Srbiji i jaka druga strana, klerofašistička Srbija, koja sanja da će Rusija pobijediti nogometnu Hrvatsku, rekao je sportski komentator Milojko Pantić.

2.https://govorisrbija.rs/video-necete-verovati-naprednjak-u-majici-delija-rekao-ko-navija-za-hrvatsku-mora-u-ludnicu/
„Čovek koji može pobediti druge – jak je; čovek koji pobedi sebe – svemoćan je.“

Ван мреже Savo Todorović La

• Starosedelac
  • Поруке: 429
  • Године: 52
  • Локација: Lazarevac
« Одговор #122 послато: 08-07-2018, 06:10:22 »
Nevidim zašto bi u opšte neko u Srbiji i navijo i za jedne ili za druge,sastaju se dve prijateljske države da igraju fudbal mi bismo za promenu mogli samo sediti i gledati kako igraju.Nitibismo bili građanska niti klerofašistička nacija.

Ван мреже Угљеша Булатовић

• Starosedelac
  • Поруке: 499
  • Године: 36
  • Локација: Фекетић
« Одговор #123 послато: 08-07-2018, 08:22:06 »
Ок Перо,не дијелимо еуфорију. Промашио си форум.

Uzastopna poruka: 08-07-2018, 10:19:59
Мислим годину дана нисам видио пост од господина Пера,па ми није јасно сад да се одједном јавља.
« Последња измена: 08-07-2018, 10:19:59 Угљеша Булатовић »

Ван мреже slobodanpejovic

• Starosedelac
  • Поруке: 6.682
  • Године: 42
  • Локација: rudnik
« Одговор #124 послато: 08-07-2018, 12:36:41 »
Искрен да будем навијао сам за русе. Али морамо признати да су стару фудбалску југу наследили хрвати. Ми смо системски уништили наш фудбал,као што то и обично радимо ( слично је и са откупом меда),а хрватска већ одавно редовно избацује нове добре играче,иако смо ми имали можда  већег успеха са млађим селекцијама. Нарочито су ти везни играчи у питању.

Uzastopna poruka: 08-07-2018, 12:38:17
Док је са кошарком обрнуто

Ван мреже Goran.Popović

• O Tim
  • Поруке: 611
  • Године: 50
  • Локација: Зајечар
« Одговор #125 послато: 08-07-2018, 20:02:13 »
možemo mi ovde da se ‚‚ nadgornjavamo ‚‚ kako neko reče sa drugog foruma. problem kod nas SRBA je što se u sve razumemo da li je sport, trgovina politika ili ovo naše što nas je spojilo ovde pčelarstvo uvek mi nešto znamo i pametujemo. i da stavim ...  uvek se nadju prozvani i oni što više ‚‚ znaju ‚‚  ;)
moj pčelinjak     ‚‚ GAP ‚‚
http://spos.info/forum/index.php?topic=29636.0

- sa pčelarima ne pričati o pčelarstvu uvek dođe do duge i mučne rasprave. Kada im dokažeš da nisu u pravu ( ili obratno ) oni smatraju i dalje da su u pravu -

Ван мреже Marko Volarevic

• Starosedelac
  • Поруке: 1.545
  • Године: 35
  • Локација: Novi Banovci
  • 10xLR, 3xNukleus
    • http://mojmed.rs
« Одговор #126 послато: 09-07-2018, 09:59:26 »
Искрен да будем навијао сам за русе. Али морамо признати да су стару фудбалску југу наследили хрвати. Ми смо системски уништили наш фудбал,као што то и обично радимо ( слично је и са откупом меда),а хрватска већ одавно редовно избацује нове добре играче,иако смо ми имали можда  већег успеха са млађим селекцијама. Нарочито су ти везни играчи у питању.

Uzastopna poruka: 08-07-2018, 12:38:17
Док је са кошарком обрнуто
Isto za Ruse ako se moze nazvati navijanjem.
Samo nije ti tacna ova kostatacija da su Hrvati nasledili staru fudbalsku jugu. Na njihovu srecu nisu! Mi smo.
Meni stvarno nije jasno dokle cete bre da velicate nesto sto nikada nije valjalo. Juga nikada nije bila sila u fudbalu vec u najboljnem slucaju teski prosek.
Nikada nije imala kontinuitet nekog kvaliteta, vec se malo kvalifikuje pa onda nista i tako. To smo nasledili mi kao i sve ostalo sto nije valjalo iz te juge.
HR je ozbiljna reprezentacija koja ima kontinuitet u takmicenjima na medjunarodnoj sceni od sticanja nezavisnosti. Sto mi svakako nemamo a i kada odemo to je jedini uspeh.
Pa danas je barem lako pogledati podatke na netu je sve dostupno.

Ван мреже Nenad Tucakov

• Starosedelac
  • Поруке: 2.293
  • Године: 59
  • Локација: Pančevo
    • Pčelarska i radio-amaterska stranica
« Одговор #127 послато: 09-07-2018, 10:59:32 »
Ali zato, na svu sreću, imamo uspešne vaterpoliste, košarkaše, atletičare, kajakaše, strelce, solidne odbojkaše, promaljaju se i solidni skijaši, plivači i neka oproste svi oni, koje sam izostavio.
Ali ne. Fudbal, fudbal i samo fudbal. U proseku gledano, jedna dugotrajna, dosadna igra. Igra uglavnom neškolovanih igrača i problematičnih i nasilnih navijača.
Znam da je Dinamo iz Pančeva, čak i kad nije bilo niže lige, u koju je mogao da ispadne (valjda neka medjuopštinska), dobijao više para, nego svi ostali sportski klubovi Pančeva zajedno. Bruka...
Kupujmo domaće
www.yu2m.rs/prodavnica

Ako se ne preteruje u količinama šećera i pravilnim prihranjivanjem nema bojazni da šećer dospe u med za vrcanje i nema bojazni da se slabi imunitet pčela.  - Rade Stanković
Kakvih nas ima, takvih nas i treba - Radićeva baba

• Starosedelac
  • 10xLR, 3xNukleus
« Одговор #128 послато: 09-07-2018, 11:48:16 »
Ali zato, na svu sreću, imamo uspešne vaterpoliste, košarkaše, atletičare, kajakaše, strelce, solidne odbojkaše, promaljaju se i solidni skijaši, plivači i neka oproste svi oni, koje sam izostavio.
Ali ne. Fudbal, fudbal i samo fudbal. U proseku gledano, jedna dugotrajna, dosadna igra. Igra uglavnom neškolovanih igrača i problematičnih i nasilnih navijača.
Znam da je Dinamo iz Pančeva, čak i kad nije bilo niže lige, u koju je mogao da ispadne (valjda neka medjuopštinska), dobijao više para, nego svi ostali sportski klubovi Pančeva zajedno. Bruka...
To je vec druga tema, poznato je da se u fudbalu oduvek skupljano najvece dno. U svakom pogledu, od rukovodecih "drugova" do igraca....
A zato tu u Pancevu nije bilo para da se obezbedi Nadji Higl da trenira. Sta ces, nije zanimljivo to nikome. Kako da se ugrade svi menadzeri i drugovi.

Da se vratimo na temu, Hrvati mogu da uzmu prvenstvo vrlo lako. Zbog nase velike ljubavi se nadam iskreno da nece... Pogotovo sto ce kompleki na obe strane samo da se podgreju jos sa tim.

Ван мреже Nenad Tucakov

• Starosedelac
  • Поруке: 2.293
  • Локација: Pančevo
    • Pčelarska i radio-amaterska stranica
« Одговор #129 послато: 09-07-2018, 12:47:09 »
Da se vratimo na temu, Hrvati mogu da uzmu prvenstvo vrlo lako. Zbog nase velike ljubavi se nadam iskreno da nece... Pogotovo sto ce kompleki na obe strane samo da se podgreju jos sa tim.
Svom Nikoli sam još na završetku grupne faze prognozirao finale Francuska-Hrvatska.
U tom bih slučaju navijao za komšije. A ako ćemo i sa tog stanovišta, bar me nisu bombardovali 1999. Francuzi jesu.

Mnogo je vremena prošlo od III Balkanskog rata. Previše sam star da bih menjao svet. Ali, svoj doprinos dajem tako što pokušavam da promenim sebe. I tako što svoju decu vaspitavam da ne mrze. Nikog.
Kupujmo domaće
www.yu2m.rs/prodavnica

Ako se ne preteruje u količinama šećera i pravilnim prihranjivanjem nema bojazni da šećer dospe u med za vrcanje i nema bojazni da se slabi imunitet pčela.  - Rade Stanković
Kakvih nas ima, takvih nas i treba - Radićeva baba

• Starosedelac
  • 10xLR, 3xNukleus
« Одговор #130 послато: 09-07-2018, 13:49:13 »
Bolje da ne ulazimo u detalje ko je uspeo vise Srba da pobije... Tu vode komsije ubedljivo. Biju sve ostale u zbiru u poslednjih 200god!
Tako da necu nikoga da mrzim ali vala necu ni da navijam za njih to je sigurno!

На мрежи Dobrica Vulićević

• Starosedelac
  • Поруке: 584
  • Локација: smederevska palanka
« Одговор #131 послато: 09-07-2018, 14:45:11 »
Kada su Hrvati igrali sa Rusima navijao sam za Ruse, mada mi nije baš krivo što su izgubili, jer objektivno Hrvatska ima bolji tim. Želim im da postanu prvaci sveta i sigurno su mi draži nego englezi ili francuzi. Pratio sam ankete - ovi mlađi, naši i njihovi,  imaju manje predrasuda.

Ван мреже IVANISEVIC DAMIR

• Starosedelac
  • Поруке: 647
  • Локација: Indjija
« Одговор #132 послато: 09-07-2018, 15:03:15 »
Kada bude medilo i nama i njima da se zivi lepo mrznja ce nestati!Do tada ce manjina i mladji biti bez prefrasuda a ostali ce nasedati na provokativne izjave,uticaj medija i slicno...Drago mi je sto su napravili uspeh na SP,jos draze bi mi bilo da su to nasi,ali to se nece desiti u skorijoj buducnosti :-\

Uzastopna poruka: 09-07-2018, 15:05:15
Kod nas je problem debeo kriminal u fudbalu!!!

Ван мреже Savo Todorović La

• Starosedelac
  • Поруке: 429
  • Локација: Lazarevac
« Одговор #133 послато: 09-07-2018, 15:13:36 »
Isti problem i hrvati imaju sa kriminalom u fudbalu,samo za razliku od naših p...... oni igraju srcem za svoju domovinu i ginu na terenu i na tome im ja debelo zavidim.Mi jednostavno nemamo nacionalnu svest a da zaboravljamo po tome smo opšte poznati.

Ван мреже IVANISEVIC DAMIR

• Starosedelac
  • Поруке: 647
  • Локација: Indjija
« Одговор #134 послато: 09-07-2018, 15:30:52 »
Tacnije nemamo toliku zelju za pobedom.Kada povedes a protivnik ne zna gde mu je dupe gde glava treba da ga dokusuris i resis mec...tako rade pobednici!Slazem se sa tobom Savo u potpunosti.Kada smo igrali u Juznoj Africi,a selektor bio Radomir Antic nisam rec rekao jer smo se borili i trcali...licilo je na nesto..sada bunare,ispucavaju onu loptu,ma muka za gledati.Nema protrcavanja,trcanja bez lopte,a trce samo kada jureprotivnickog igraca.Kazu taktika!Ma koja bre taktika?!Ako ne mozemo sa jednom Svajcarskom i onim buranija reprezentacijama iz kvalifikacija da igramo ofanzivni fudbal onda ni ne treba da ga igramo nikako.Sve je to skup sebicnih pojedinaca koji nemaju nacionalnu svest.Alo igras za svoju zemlju!Pa gini 90 minuta kada si dobio priliku da nosis taj dres,ostavi licne interese po strani..Jednog Ivanovica ponizavaju i drze ga na klupi protiv Brazila!Trener ni dana staza u nekom klubu,a odma selektor!!!

Ван мреже slobodanpejovic

• Starosedelac
  • Поруке: 6.682
  • Године: 42
  • Локација: rudnik
« Одговор #135 послато: 09-07-2018, 20:20:36 »
једноставно,хрвати су за нијансу тренутно бољи,много више среће,као и  са жребом ( и форми Аргентине). 2 пута на пенале прошли,генерално лошије тимове од нас. Нигерију смо и ми победили 2:0. Нису имали судије против себе. Исланд није у оној форми као на ЕП.
Једноставно,биће како је Ширер изјавио,одучиће их Енглези од фудбала,а тек неко у борби за треће место.
Кад ови наши,што су били прваци света сазре,а Модрић( који се 100% са нечим допингује јер у 112 минуту трчи као да је 12 мин) оматори,бићемо доста бољи од њих. Овде ме интересује спорт а остало је за друге теме( мада и сами фудбалери Вида и Огњен су показали и политичке амбиције)

Ван мреже ilic igor

• Starosedelac
  • Поруке: 2.432
  • Године: 43
  • Локација: Beograd-Borca
« Одговор #136 послато: 09-07-2018, 21:24:22 »
Mene samo nervira ta prica ko je zapravo bolji.
Igralo se 120+minuta i doslo do penala.
Tu je veliki faktor i sreca.
Rusi su jednako dobri,  a ovi drugi jednako losi i tu je kraj.
Mozda individualno vise vrede ili su im bolji menadzeri ili, ili...
Ne zalim sto su drugi pokrali moje ideje. Zalim sto nemaju svoje.           Nikola Tesla

063--711-6-345
065--820-75-10

IZRADA KOSNICA
http://spos.info/forum/index.php?topic=20736.0  

Moj pcelinjak
http://spos.info/forum/index.php?topic=18340.0

Ван мреже goran radic

• Starosedelac
  • Поруке: 1.435
  • Локација: Bijeljina,Republika Srpska
  • Goran Radic
« Одговор #137 послато: 11-07-2018, 22:49:20 »

Ван мреже Anto Dankić

• Novi stanovnik
  • Поруке: 164
  • Године: 54
  • Локација: Slavonski Brod, Hrvatska
« Одговор #138 послато: 12-07-2018, 00:03:32 »
Ljudi, pročitajte Đokovićevu izjavu za koga će navijati i zašto, ipak je on veliki sportaš i čovjek. Nemojte navijati protiv nekog. Da je Srbija igrala dalje,  meni bi bilo drago da pobjede (osim protiv Hrvatske) jer ste nam bliže i od Rusije i od Engleske.

Ван мреже Dušan Miladinović

• Starosedelac
  • Поруке: 353
  • Године: 49
  • Локација: Okruglica 205m, Trstenik
« Одговор #139 послато: 12-07-2018, 00:35:35 »
Naravno Anto! Mnogi smo navijali za vas, najiskrenije. A verujem i da bi i mnogi od vas za nas, kao što se i događalo inače. Slika br.1.
A ako se pogledaju rezultati kvalifikacija Srbije i Hrvatske i postignuto na Mundijalu. Ko nije slep shvatiće sve igre oko smene Muslina i kako se zbog ličnih interesa upropaštavaju i malinari i fudbal i mnoge druge stvari u Srbiji.  Slika br.2.