Аутор Тема: Светско првенство у фудбалу Русија 2018  (Прочитано 5154 пута)

Matić Milan и 1 гост прегледају ову тему.

Ван мреже Randjic Jovica

• Starosedelac
  • Поруке: 4.758
  • Године: 54
  • Локација: Bela Crkva
Одг: Светско првенство у фудбалу Русија 2018
« Одговор #140 послато: 12-07-2018, 07:28:10 »
Hrvatska reprezentacija je zasluzeno dosla u finale,sto se navijanja tice,gledao sam bez nekih emocija i bilo mi je svejedno ko ce dalje jer su me nasi razocarali i ne treba mi jos nerviranja...ovako gledam opusteno i svejedno mi je a igra je odlicna...mislim da ce finale biti pravo uzivanje...neka bolji pobedi....

Ван мреже IVANISEVIC DAMIR

• Starosedelac
  • Поруке: 371
  • Године: 35
  • Локација: Indjija
« Одговор #141 послато: 12-07-2018, 08:31:14 »
Zao mi je sto Belgija nije prosla.Mislio sam da ce finalna utakmica biti izmedjuHrvatske i Belgije.Svaka cast Hrvatskoj reprezentaciji na igri.Trce 120 minuta i ne igraju kukavicki fudbal.Zasluzeno u finalu i da pobede,to im iskreno zelim!

Ван мреже slobodanpejovic

• Starosedelac
  • Поруке: 5.848
  • Године: 41
  • Локација: rudnik
« Одговор #142 послато: 12-07-2018, 10:35:57 »
Сва срећа што се не кладим све би паре погубио. Честитам хрватској на заслуженој победи!
 А што се навијања тиче,то вам је ко партизан- звезда. Волим звездаше као људе исто као и партизановце,ал не могу да навијам за звезду. Тако и хрвате доживљавам.  Нека врста ривалства,ал само у спортском смислу.
Ал оно што ме стварно нервира на овом форуму,јесте толеранција некултуре! Треба да буде сучељавања,дискусије. Ал не могу да схватим потребу појединих да нешто што се не слаже са њиховим ставом( што још не значи да су у прву) неартикулисано ,самозаљубљено,као победнички,прокоментаришу,и таква порука остане на форуму. Нити да одговориш на глупост,нити да прећутиш. Па шта би било од писања кад би сви имали за право да одговоре некултурно.
Ако су неке предходне поруке биле тако глупе да заслужују да им се одговори са бла,бла,бла,онда се таквој поруци може одговорити са му,му,му!

Ван мреже Milan D. Djordjevic

• Starosedelac
  • Поруке: 2.205
  • Године: 56
  • Локација: Kragujevac
« Одговор #143 послато: 12-07-2018, 19:17:01 »
Nekako sticem utisak  da ce Francuzi lagano pobediti u finalu. Dosta su bolji...
Hrvati su na silu, na trcnje pobedili Engleze. tesko je bilo gledati ovu utakmicu kada nemas osecaj navijaca. Ne znam za koga da navijam, ne mogu za nikoga i onda nema drazi gledanje.
Ali u finalu znam za koga navujati i znam ko ce pobediti. Siguran sam u to....

Ван мреже Zvone Tokić

• Stanovnik
  • Поруке: 201
  • Године: 42
  • Локација: Mostar
« Одговор #144 послато: 13-07-2018, 14:40:09 »
Kolega hvala na podršci svaka ti čast! ☺
Meni je iskreno bilo žao kad je Srbija ispala, nažalost vidim stvari se slabo pomiču nabolje u odnosima, možda to naša djeca dožive a možda i ne...

Ван мреже Marko Volarevic

• Starosedelac
  • Поруке: 1.464
  • Године: 34
  • Локација: Novi Banovci
  • 10xLR, 3xNukleus
    • http://mojmed.rs
« Одговор #145 послато: 13-07-2018, 15:11:48 »
Meni je iskreno bilo žao kad je Srbija ispala, nažalost vidim stvari se slabo pomiču nabolje u odnosima, možda to naša djeca dožive a možda i ne...
Tesko, kada bude bilo para da se ide na letovanje, zimovanje da se kupe barem pristojna polovna kola da deca ne budu glada i bude moglo da se zivi ne zivotari od svog rada na ovim prostorima onda cemo da zakopamo ustase, cetnike, partizane i da nas bole uvo da ne kazem nesto drugo.
Onda ce glavna diskusija biti da li je bolja staza za skijanje na Kopu, Jahorini ili Slo. Kao i gde su lepse plaze na moru a gde konobari neljubazni.
A do tada aj se koljemo i tako u krug....

Ван мреже Vasiljevic Dejan

• Starosedelac
  • Поруке: 728
  • Године: 40
  • Локација: Beograd
« Одговор #146 послато: 13-07-2018, 19:03:26 »
Tesko, kada bude bilo para da se ide na letovanje, zimovanje da se kupe barem pristojna polovna kola da deca ne budu glada i bude moglo da se zivi ne zivotari od svog rada na ovim prostorima onda cemo da zakopamo ustase, cetnike, partizane i da nas bole uvo da ne kazem nesto drugo.
Onda ce glavna diskusija biti da li je bolja staza za skijanje na Kopu, Jahorini ili Slo. Kao i gde su lepse plaze na moru a gde konobari neljubazni.
A do tada aj se koljemo i tako u krug....

Ova vremena su došla, možda ne i za letovanje i za zimovanje ali jedno od ta dva može sigurno. A i bez toga smo mogli da pričamo o koječemu osim o politici, ratovima i svim sranjima koja su se izdešavala ovde za zadnjih xx godina.
Najgore od svega je kada klinac od 24-5 godina počne da drvi o ratu, netrpeljivosti između naroda, kosovu..., alo bre balavac, rodio si se 94, o čemu ti pričaš... E to je Marko problem, tj otac i majka tog balavca kome svakodnevno pune glavu, bez obzira gde, to se dešava i u Srbiji i u Hrvatskoj

Ван мреже Anto Dankić

• Doseljenik
  • Поруке: 124
  • Године: 53
  • Локација: Slavonski Brod, Hrvatska
« Одговор #147 послато: 13-07-2018, 19:41:57 »
Najgore od svega je kada klinac od 24-5 godina počne da drvi o ratu, netrpeljivosti između naroda, kosovu..., alo bre balavac, rodio si se 94, o čemu ti pričaš... E to je Marko problem, tj otac i majka tog balavca kome svakodnevno pune glavu, bez obzira gde, to se dešava i u Srbiji i u Hrvatskoj
Očito ćemo morat čekat da izumru stari ustaše i četnici a broj njihove (ne)odgojene djece padne ispod 30% :( . Jedna druga stvar mi se jako svidjela na prvenstvu, navijači pomiješani i navijaju zajedno sa ženama i djecom. To nisam skoro vidio ni na našim seoskim utakmicama. A da uvezemo nešto Rusa da naprave reda na utakmicama?

Ван мреже Milanko Nedeljkov

• Stanovnik
  • Поруке: 216
  • Године: 33
  • Локација: Obrovac, Bačka Palanka
« Одговор #148 послато: 13-07-2018, 20:57:03 »
Što reče balašević ne treba mrzeti narode a ako ti se već mrzi - mrzi jednog po jednog pa dokle stigneš

• Starosedelac
  • 10xLR, 3xNukleus
« Одговор #149 послато: 13-07-2018, 21:18:06 »
Mirni su svi kao bubice tamo. Zato sto prvo kao I ovde sve huligane drzi sluzba I policija. Imaju izricitu naredbu da ode lepa slika o Rusiji pogotovo zbog trenutnog loseg imidza rusije u svetu. Zato sve mora biti savrseno.
A gostujuci navijaci ma koliko bili ludi nece da zavrse u Ruskom zatvoru. Toliko niko nije lud!

Ван мреже Blagoja Daniloski

• Starosedelac
  • Поруке: 3.787
  • Године: 44
  • Локација: Тајмиште 1069м.н.в,Македонија
« Одговор #150 послато: 13-07-2018, 22:59:03 »
Људи,пријатељи,колеге пчелари,годинама граѓани свих бивших YU република,негују пријатељства,фамилијарне везе,другарства и тд...
Нама,свима,не требају политичари да нам кажу шта и како,то смо МИ обични,мирнољубиви граѓани својих реублика Доказали да се може живети у добрим пријатељским добросуседским односима!
Годинама нас трују,сатане и убијају пропагандом,историју не можемо променити,и нико то није успео,али можемо будуќност пробати да променимо,и да се бар трудимо бити мирнодопски људи,то можемо сигурно ако ништа да се трудимо ширити љубав,је 50% људи који су били криви за сва срања нису више меѓу нама,не мојмо њихове идеје и замисли продужавати даље!
Поздрав
Светот го разбирам единствено,како поле за културен натпревар меѓу народите!

Ван мреже Sasa Blagojevic

• Starosedelac
  • Поруке: 809
  • Године: 37
  • Локација: Negotin
  • Lr+fr, f8
« Одговор #151 послато: 13-07-2018, 23:06:01 »
Kada se ne bi pitali ovi iz fotelja bila bi druga priča. Ali oni sastanče i od njih sve to polazi.

• Starosedelac
  • 10xLR, 3xNukleus
« Одговор #152 послато: 14-07-2018, 17:36:41 »
E ti sto se pitaju su najbolji drugari sa ovima na drugoj strani. Samo dele lovu nasu lovu a mi delimi jad I bol!
Sto se mene tice u celoj bivsoj Jugi ja imam kucu.
Odnosno gde uvek mogu da dodjem I pozovem.
Lazem, u Sloveniji slabo. Ne iz namere nego mi se nisu putevi ukrstali nisakim iz SLO.
Inace Makedonac kod vas mi je najlepse!
A kada zovem drugara iz SK ko brata ja ga pitam sta ima u juznoj Srbiji a on mene sta ima u severnoj Makedoniji. ;D

Ван мреже Randjic Jovica

• Starosedelac
  • Поруке: 4.758
  • Године: 54
  • Локација: Bela Crkva
« Одговор #153 послато: 18-07-2018, 18:39:01 »
Zvone i Ante cim ste na nasem forumu ljudi ste siroka srca i duse,tolerantni ali ovo je Balkan...bas malo treba da se mrznja pokrene..a rana je mnogo..i sa jedne i druge strane...drago mi je zbog uspeha Hrvatske reprezentacije ali tompson pokvari ..Jasenovac i Gradiska Stara to je kuca jurinih mesara...sta na to reci..''cavoglava...a opet radost je velika,uspeh neverovatan i u radosti se mozda i ne zeleci ode u krajnje desno...radujte se a na nama je na Forumu da budemo ljudi i da se druzimo gde god se moze..

• Starosedelac
  • 10xLR, 3xNukleus
« Одговор #154 послато: 19-07-2018, 14:54:05 »
Upravo zbog toga sam i rekao da ne zelim nikakvo zlo i da treba da spustimo loptu.
Ali NIKADA ne bih mogao da navijam za njih.
Nazovimo stvari pravim imenom. Bili smo i ostali na suprotnim stranama. Oni zale za 1945 mi je slavimo kao oslobodjenje. Oni kao propast.
Mislim da je cak bolja pocetna pozicija za buducu saradnju da se makar zna da smo bili a na zalost i ostali neprijatelji. Pa odatle graditi dalje pricu.
Steta svakako.

На мрежи Jakovljevic Vladan

• Starosedelac
  • Поруке: 405
  • Локација: Loznica
« Одговор #155 послато: 19-07-2018, 15:23:54 »
Мислим да и поред свега што се у прошлости десило српски народ не осећа колективну мржњу ни према којем народу. Имам пријатеља у Хрватској али за Хрватску не могу навијати. То је јаче од мене.
Могу само да им честитам на спортском успеху. Неспортско понашање пре, за време и после Мондијала говори о њима и не желим да се тиме оптерећујем.

„Čovek koji može pobediti druge – jak je; čovek koji pobedi sebe – svemoćan je.“

Ван мреже Dušan Miladinović

• Starosedelac
  • Поруке: 342
  • Године: 48
  • Локација: Okruglica 205m, Trstenik
« Одговор #156 послато: данас у 00:04:41 »
Hrvatska je imala apsolutno najjaču ekipu na Mundijalu i igrali su najlepši fudbal. Postigli su autogol posle dvostruke sudijske greške. Grizman je odglumio faul od Brozovića koji nije postojao. Izvođenjem tog faula Pogba je bio u ofsajdu dok je skakao sa Mandžukićem u duel igri, dakle, bio je aktivan u tom napadu i tu se obavezno svira ofsajd. A penal, od Perišića, da je bilo obrnuto, nikada ne bi bio sviran za Hrvatsku, kao ni za bilo koju malu zemlju. Naravno ne bi ni za nas dosudili, a to smo već i videli-za "velike" "moraju" da sviraju. Čak se Argentinac Pitana navraćao da pogleda snimak još jednom, što jasno ukazuje da ni sam do kraja nije bio siguran da li je penal postojao. Vrv su mu iz "studia" rekli da sam odluči.
Realno gledano u 3/4 vremena trajanja utakmice, imajući u vidu igru na terenu, sticao se utisak kao da igraju dva tima iz različitih liga (prva i druga). I na kraju, Francuzi su "junački" odugovlačili, prenemagali se i čuvali nezasluženu rezultatsku prednost, što je svojstveno ekipi koja oseća da igra sa boljim protivnikom. Žargonski rečeno u većem delu trajanja utakmice Hrvati su ih razvlačili kao harmoniku. Žao mi je što su izgubili. Navijao sam za njih, odmah po ispadanju naših.
Kako god, momci iz ove ekipe imaju na šta da budu ponosni. Vicešampioni sveta, sa najboljim fudbalerom Svetskog prvenstva u onakvoj areni je veliki uspeh. Ne preostaje ništa drugo, sem da se čestita igračima, selektoru i njihovom savezu i da se eventualno i naši ugledaju na njih. Kraće rečeno-da se u prvi plan stave interesi i uspeh reprezentacije ispred pojedinačnih ličnih interesa "selektora", ljudi u savezu, nekih fudbalera i većeg dela menadžera.
Čestitam Hrvatskoj fudbalskoj reprezentaciji na osvojenom drugom mestu.

Ван мреже Milan D. Djordjevic

• Starosedelac
  • Поруке: 2.205
  • Локација: Kragujevac
« Одговор #157 послато: данас у 06:15:48 »
Disane pretera ga.
Bolje o pcelama.