Sasvim opuštene teme, nevezane za pčelarstvo > Predstavljanje novih članova

Predstavljanje - Žarko Boljanović

(1/3) > >>

Žarko Boljanović:
Pozdrav svim članovima Foruma.
Ja sam Žarko Boljanović, diplomirani ekonomista rođen 1955 godine. Živim i radim u Gacku. Do sada se nisam bavio pčelarstvom ali sam na putu da ovog proljeća nabavim tri košnice. Nadam se da će mi Forum pomoći da prevladam početničke korake. Od mog prijatelja Petra Petrovića sam već dobio potrebne informacije i jedan dio literature. Nadam se dobrom druženju i očekujem da ću dosta toga naučiti na Forumu.

Moma Milovanovic:
Zarko dobro nam dosao i sve najlepse na Forumu...Ako je Petar mentor nece biti problema, slisaj ga i gledaj sta radi uspeh nece izostati...

Pozdrav za tebe i Petra iz Valjeva...

Raša Radivoje Stojanović:
Dobro došao, na pravom si mestu. :)

Tadić Savo:
Dobro došli na forum

Petar Petrović:

--- Цитат: Moma Milovanovic  25-03-2019, 10:05:59 ---Zarko dobro nam dosao i sve najlepse na Forumu...Ako je Petar mentor nece biti problema, slisaj ga i gledaj sta radi uspeh nece izostati...

Pozdrav za tebe i Petra iz Valjeva...

--- Крај цитата ---

Hvala Momo.
Žarko i ja radimo u istoj firmi, znamo se dugo i radi se o stručnom, vrijednom i odgovornom radniku. Vrijedan i odgovoran je i u privatnom životu, tako da ni malo ne sumnjam da će uspjeti i kao pčelar, pogotovu što u pčelarstvo ulazi iz ljubavi, a ne iz interesa.
Pozdrav iz Gacka.

Навигација

[0] Индекс порука

[#] Следећа страна

Иди на пуну верзију