Sasvim opuštene teme, nevezane za pčelarstvo > Moj grad, moje selo...

50 godina FK Jedinstvo Godačica - Kraljevo

(1/1)

Rade Kostadinovic:
U ponedeljak, 15. aprila 2019.g. velicanstvenom Manifestacijom obeleženo je 50 godina postojanja FK Jedinstva.
Tim povodom u Godačici je odigrana fudbalska utakmica Veterana Kluba i Crvene Zvezde iz Beograda,
predvodjenje Legendarnim Vladimirom Petrovicem Pižonom, Milosem Šestićem, Kuletom Aćimovicem, Zdravkom Borovnicom, i mnogim drugim.

Tim povodom promovisana je prva Monografija Kluba.

Samo jednu stranicu ću Vam preneti iz tog kapitalnog dela.
Da se podsetimo kakav je entuzijazam vladao tada,

MARINKO PETROVIC 4:
Rade ,odusevio si me pricom o precki i mrezi,to je bilo pravo vreme i fudbal se voleo.Drago mi je sto su Zvezdasi uvelicali vasu proslavu.Pozdrav

Rade Kostadinovic:

--- Цитат: MARINKO PETROVIC 4  25-04-2019, 21:27:36 ---Rade ,odusevio si me pricom o precki i mrezi, to je bilo pravo vreme i fudbal se voleo.
Drago mi je sto su Zvezdasi uvelicali vasu proslavu.Pozdrav

--- Крај цитата ---

Hvala Marinko, decenijski sportski radniku na divnom komentaru.

Na zalost, samo 12 pregleda ovde, ove priče koja opisuje kako su se ljudi snalazili i medjusobno pomagali pre tačno 50 godina.
Duboko sam ubedjen, da danas te sloge ne bi bilo, a o entuzijazmu da ne govorim.
Ko bude pročitao ovu priču, verovatno će potvrditi moju sumlju.

MARINKO PETROVIC 4:
Rade,slazem se sa tobom i potpuno si u pravu,doslo je neko cudno vreme,nema vise postovanja, nema ljubavi izgubili smo se neznamo gde.Drago mi je sto su moji dragi prijatelji Pizon,Sele i Crni uvelicali vase slavlje i sigurno bili najveseliji.Pozdrav.

Навигација

[0] Индекс порука

Иди на пуну верзију