Sasvim opuštene teme, nevezane za pčelarstvo > Predstavljanje novih članova

Predstavljanje - Miroslav Novaković

(1/2) > >>

Miroslav Novaković:
Pozdrav svim članovima foruma. Moje ime je Miroslav Novaković, a za prijatelje Miki Uča. Iz Kruševca sam. Od pre neki dan krenuo sam u novu avanturu sa tri košnice. Ljubitelj sam prirode i lova, a iskreno nikad nisam pomislio da ću zavoleti pčele (pogotovo NE u 52 godine), jer sam o njima razmišljao kao o insektima koji bodu. Zahvaljujući svom pobratimu koji ima veliki broj društava i svojoj supruzi koja je izrazila interesovanje za uzgoj pčela, upustio sam se u ovu, za mene novu avanturu. S obzirom da o pčelama nemam pojma, biću zadovoljan ako uspem da sačuvam ova tri društva tokom zime i spremno dočekamo proleće. Od pčela ne očekujem ama baš ništa. Zadovoljan sam time što sam uvideo da nisam alergičan, da mogu kod njih da idem i bez neke posebne opreme, mada sam više puta odlazio kod njih kao da idem na Mesec. Nisam mogao da verujem da ću ih za dvadesetak dana toliko zavoleti i da će me toliko zainteresovati. Pokušao sam da ubacim slike svojih košnica ali nisam uspeo na osnovu uputstava na forumu.

Tadić Savo:
dobro nam dosao kolega

milijan trifunovic:
Dobro nam došao.

Akik Zoran:
Добро нам дошао!

Radoicic Miodrag:
Nikad nije kasno , dobro nam dosao .     ;)

Навигација

[0] Индекс порука

[#] Следећа страна

Иди на пуну верзију