Аутор Тема: beli EU  (Прочитано 14919 пута)

0 чланова и 1 гост прегледају ову тему.

Ван мреже Vojo Brstina

• Starosedelac
  • Поруке: 6.573
  • Године: 57
  • Локација: Novo Milosevo
  • tel. 063 383 114 i 023 782 015
    • www.kosnicevoja.rs/forum
Одг: beli EU
« Одговор #20 послато: 01-12-2009, 13:42:14 »
Mislio sam nesto napisati al necu sad nista.
Sta god napisem dva puta procitam pa obrisem.
Dobro je i ovako. Ne daj Boze gore.

Neka je sve ovo samo jedna mala malecka zastita mira i bice dobro.

Pozdrav svima......

Српска решења за препород српског пчеларства.

Родна Воја, Еко Воја, РЕВ, Прелазни РВ и ЕВ наставци, Брстивар, Нозевој, Војвир.

Три века испред света!

Нека блиста српско пчеларство.

Нађи ме у потпису..
http://www.kosnicevoja.rs/forum

Ван мреже Sveto Stevanovic

• Starosedelac
  • Поруке: 4.055
  • Локација: Užice
« Одговор #21 послато: 01-12-2009, 14:01:59 »
Sad bi mi njima trebali uvesti vize!

Ван мреже Nenad Ilic

• Starosedelac
  • Поруке: 8.995
  • Године: 55
  • Локација: Krusevac
« Одговор #22 послато: 01-12-2009, 14:03:53 »
Tako je Sveto,da im pokazemo ko je Baja! ;D
Govori samo o onom što razumeš, inače ćuti.

Ван мреже Lazovic Zivojin

• Starosedelac
  • Поруке: 1.837
  • Локација: Горњи Милановац
???: beli EU
« Одговор #23 послато: 01-12-2009, 14:06:59 »
  eh nas srbe nista vise nemoze da obraduje  ;) ajte bre matorci niste ni svesni koji su benefiti nam pruzeni  :) kakvi bre pariz london di vec tamo ste se uputili ajmo malo manje korake da napravimo za pocetak ( pokojni djindjic je lepo pricao sa ribljom corbom ako se secate a to kosta ) mocicete ako skupite novce sledece godine otici na more u grcku a ne za crnu goru a to je veliiiiiiiiiiiiki korak a za iste novce mocicete otici u svabijui i sami kupite polovnjaka da ne da vas kosta ekstra mocicete svasta i da neidete na salter i da nosite gomilu dokumenata imate slobode niste vise u kavezu
  mom imenjaku porucujem da rakiju pece i da cuva kazan u EU se i to moze evo jedne slike piaca iz grcke uzo bez etikete markice  ;)
Ne znam Ne
Жить хорошо, а хорошо жить ещё лучше
Бити жив је добро, а добро живети је још боље...

Што више рупа у сиру, то мање сира ... што више сира, то више рупа >>> што више сира то мање сира

Ван мреже Nenad Ilic

• Starosedelac
« Одговор #24 послато: 01-12-2009, 14:32:48 »
Ja mislim da su Beograd i donekle Novi Sad jedini gradovi gde se koliko toliko nesto desava pozitivno.
A i to pozitivno sto se desava je zahvaljujuci velikim delom,parama koje dolaze iz centralne i juzne Srbije.
Krusevac je godinama izdvajao ogromna sredstva iz budzeta i slao za Beograd.Sada je ona izreka "sto juznije to tuznije"dobila na znacaju,a mislim da ce tek da dobije!

Ван мреже Vucic Dejan

• Starosedelac
  • Поруке: 1.798
  • Године: 44
  • Локација: Trstenik
  • DB12 moj izbor
« Одговор #25 послато: 01-12-2009, 14:42:37 »
ajde Neso malo optimizma.i ja sam juce nesto puko a od jutros sebe vidim u Spaniji i to ovako
Proizvodnja i prodaja parnih topionika i ostalih pcelarskih alata 063 81 27 515      vucic.dejan75@gmail.com 

http://spos.info/forum/index.php?topic=24072.0

• Starosedelac
« Одговор #26 послато: 01-12-2009, 14:46:31 »
Ja se mnogo lepo osećam kad mi Beograd ostane iza leđa...

Ван мреже Vucic Dejan

• Starosedelac
  • Поруке: 1.798
  • Године: 44
  • Локација: Trstenik
  • DB12 moj izbor
« Одговор #27 послато: 01-12-2009, 15:30:39 »
Ja se mnogo lepo osećam kad mi Beograd ostane iza leđa...
.......a ja kad mi ostane iza sesira sa prilozene slike ;D ;D ;D
Proizvodnja i prodaja parnih topionika i ostalih pcelarskih alata 063 81 27 515      vucic.dejan75@gmail.com 

http://spos.info/forum/index.php?topic=24072.0

Ван мреже nenad savic

• Starosedelac
  • Поруке: 5.767
« Одговор #28 послато: 01-12-2009, 15:49:19 »
Ne znam Nešo kako ovo izvesti.
 Daj savet kako sakupiti pare za bilo šta a da pri tom ne sediš pred crkvom i moliš.
Nemoj samo da kažeš radi nešto, jer nema posla koji se može raditi za bilo koje pare u gradiću gde ima više hiljada otpuštenih radnika.  GM je bio ekonomsko čudo, a sada je samo čudo. Uprava većine budzašto prodatih firmi je u Bgd i nama ostaje samo da dođemo u BGd i da tamo potražimo neki dinar, jer sve tamo ode...
  lazo znam za problem da nema posla nema para ali ako ikad bude bilo bice dovoljno sesti u auto i otici na zeljeno oni koji imaju srece oni ce imati prilike bez maltretiranja da se provedu mnogo bolje za iste novce nemora se ici nigde da bi se komotnije osecalo ajte molim vas mi smo u nekim godinama koje nose malo knonzervativnije razmisljanje gledajte malo svoje potomke kojima dajemo i ono malo novca koje imamo i bicemo zadovoljni sto je njima lepse no nama nama su uludo pojeli godine tek sad smo svesni toga ali nema nazad samo napred
Krusevac je godinama izdvajao ogromna sredstva iz budzeta i slao za Beograd.Sada je ona izreka "sto juznije to tuznije"dobila na znacaju,a mislim da ce tek da dobije!
  ime ovo mi nesto lici na pre 20 godina kad su nasa bivsa braca pricala ovu pricu "sve ode za beograd" znamo da sve nije tako i da nepravimo ponovne greske ajmo malo konstruktivnije znamo mi mnogo bolje nadam se da se samo salis
  znamo sta traze investitori dobru kumunikaciju gas kao energent dobru i jeftinu a i obucenu radnu snagu da ih nelazemo ... to je uspelo za sad da se stvori u vojvodini i ajde da kazem u beogradu ali sa vojvodjanske strane nadajmo se svi da ce juzni tok proci i da ce koridor 10 biti zavrsen sto pre tako da se ispraznjen jug vrati na mapu srbije da nebi branili virtuelne delove domovine za koju godinu
Kap nebusi kamen snagom nego cestim kapanjem

Ван мреже zdravkoobradovic

• moderator
  • Поруке: 5.212
  • Године: 63
  • Локација: Bačka Palanka
« Одговор #29 послато: 01-12-2009, 16:15:04 »
treba bar malo optimizma da unesemo , biće bolje pa makar i našoj deci ili unucima .neka oni bar malo vide svet.
inače mišljenja sam da što se posla tiče biće još teže i samo se u nekakvoj uslužnoj delatnosti može dobro zaraditi u proizvodnji veoma teško, stiže industrijska roba mnogo bolja i jeftinija od naše.
uzdati se treba samo use   i u svoje kljuse 
                   pozdrav

Ван мреже Nenad Ilic

• Starosedelac
« Одговор #30 послато: 01-12-2009, 16:37:50 »
                     Ma ime,traze investitori dobru i obucenu a jeftinu radnu snagu...Drugim recima traze budale i slepce gde ce to sto proizvedu moci da prodaju negde u svetu pet puta skuplje!Sto ne investiraju u Nemackoj recimo?
A i jadni ti ljudi koji budu radili za tamo neke investitore...Ali,sta ce mo kad smo mali i siromasni.

Ван мреже stojanovic predrag

• Starosedelac
  • Поруке: 5.745
  • Године: 72
  • Локација: Vlasotince
« Одговор #31 послато: 01-12-2009, 16:54:57 »
                     Ma ime,traze investitori dobru i obucenu a jeftinu radnu snagu...Drugim recima traze budale i slepce gde ce to sto proizvedu moci da prodaju negde u svetu pet puta skuplje!Sto ne investiraju u Nemackoj recimo?
A i jadni ti ljudi koji budu radili za tamo neke investitore...Ali,sta ce mo kad smo mali i siromasni.

Znam kako mi je pokraj investitora Bugarina.

A što se tiče "sve ode za Beograd" evo jednog primera: Avalski toranj je simbol Beograda, a gradi ga RTS od pretplate iz cele Srbije. Nego, idemo dalje.

Pozdrav Peca

Uzimaj med kao hranu da ga ne bi uzimao kao lek.

Ван мреже Nenad Ilic

• Starosedelac
« Одговор #32 послато: 01-12-2009, 17:03:01 »
Ma da je Peco samo Avlski toranj...sve sto se gradi vece je od nasih para,a moja majka na primer mora u Beograd kod lekara za svaku vecu intervenciju.
No,da prekinem ovu temu...

Ван мреже Nikola Ivankovic

• Starosedelac
  • Поруке: 312
  • Године: 48
  • Локација: Lazarevac
« Одговор #33 послато: 01-12-2009, 17:31:00 »
Nakon dobijanja bezviznog režima izgubio sam volju da putujem preko! Nije više tako izazovno ni uzbudljivo (čekati u redu ispred ambasade od 02,00... lagana jeza da se iz ne znam kog' razloga službenik ambasade ne naljuti ili šta već.... A više je i koštalo - tako da sam i više cenio kada mi odobre ulazak. Ovako...pih!  Naravno da se šalim  - Hvala pok.Đinđiću - iako nije među nama ovo je njegov rezultat. Samo što to sad' vešto hoće sebi da pripišu (da ih ne pominjem). Nek' mu je večna slava i još jednom veliko HVALA! Naravno hvala i EVROPI što nas pusta kod sebe ovakve musave i neumivene. Ali polako, naučićemo se... (možda)
''Ono što vodi i vuče svet, nisu lokomotive, nego ideje'' -  Viktor Igo

• Starosedelac
« Одговор #34 послато: 01-12-2009, 17:43:34 »
U mom gradu ne mogu da poprave rupe na ulici jer nema para. Pogledajte kada u Bgd popravljaju ulicu (i ne jednu), zahvat je nekoliko metara u dubinu.
Oni koji su van Beograda su ono što su nekad bili Crnotravci i ista ih sudbina čeka. Izgradili celu Jugu i Srbiju i pogledajte gde su sada. Zato svima savetujem , naročito mladima, ako već ne mogu u Evropu, onda mogu u Bgd, jer je bolje biti prosjak u Bgd nego predsednik neke male opštine recimo na jugu Srbije.
Pozdrav i srećan put omladino u Bgd ili u EU

Што више рупа у сиру, то мање сира ... што више сира, то више рупа >>> што више сира то мање сира

Ван мреже Nenad Ilic

• Starosedelac
« Одговор #35 послато: 01-12-2009, 18:07:36 »
A ti i ja Zico ce mo uz ladnu sljivku,mladi beli luk i kozji sir da uzivamo.Po mogucstvu u debelol ladovini! ;D ;D
A neko ce da kaze nama lako,eeejjj,treba to sve pomeziti i popiti... ;D

• Starosedelac
« Одговор #36 послато: 01-12-2009, 18:11:57 »
A ti i ja Zico ce mo uz ladnu sljivku,mladi beli luk i kozji sir da uzivamo.Po mogucstvu u debelol ladovini! ;D ;D
A neko ce da kaze nama lako,eeejjj,treba to sve pomeziti i popiti... ;D
A ladovinu da pravi Nešin A. toranj ;D ;D ;D

Ван мреже Nenad Ilic

• Starosedelac
« Одговор #37 послато: 01-12-2009, 18:14:05 »
 ;D ;D

• Starosedelac
« Одговор #38 послато: 01-12-2009, 18:45:14 »
Nemojte zaboraviti onu prasad...

Ван мреже nenad savic

• Starosedelac
  • Поруке: 5.767
« Одговор #39 послато: 01-12-2009, 18:49:15 »
  i vas dvoje ocete lovu  da zaradite  ;D u ladovini valjda  >:( a posle se zalite nema
  nema leba momci dok su livade zalivadjene i vise od pola se neradi ima posla samo sto se naprod naucio da nista neradi i samo kuka trazi socijalno i ceka vice nama nema pa misli pasce valjda iz beograda  ;D u svaku opstinu stize procentualno onoliko koliko se zaradi i zapamtite necu vise da branim prestoni grad ali on stvarno jeste zamislite da vam bude prestoni grad ko palanka valjda bi bili zadovoljni
  i samo vi u beograd bice po tarabicu svi srbi pod jednom sljivom zao mi sto su moji starosedeoci pa nemam gde inace bi u suprotnom smeru zao mi je ali neznate o cemu pisete
  zao mi sto moji srbi nevide otvorena vrata uljuljali se vole vise da su u zatvoru da su nebeski narod i da su sami protiv svih ali ce nakraju pobediti
  posto tema ode di netreba necu se vise javljati
Kap nebusi kamen snagom nego cestim kapanjem