Аутор Тема: Pomoć  (Прочитано 7182 пута)

0 чланова и 1 гост прегледају ову тему.

Ван мреже Milan Sovrovic

• Starosedelac
  • Поруке: 755
  • Године: 51
  • Локација: Niš
  • Stacionarno-LR 500 m.n v - Zaplanje
Pomoć
« послато: 28-01-2010, 09:19:28 »
Neznam zasto mi nije omoguceno,da nastavim pisanje u temi Celivanje i zdravice?
Pa moram ovako.
Evo prijatelji moji,mucim se vec citav dan jer,poucen savetima vasim,resih i ja da  pozelim nekom dobrodoslicu,al mi ne ide nikako.
Otvorim prvu stranicu,pise."Dobar dan ja sam Miha iz Maribora,zelim iskreno druzenje jer i ja volim pcele" Genijalno! Ima li sta genijalnije,nego na formu ljubitelja pcela reci i ja volim pcele?!.Resih i ja da napisem "dobro dosao" i mahinalno mi podje pogled ka slici,kad tamo drvo,doduse lepo,razgranato,rekao bih Bukva. Au,sta cu sad,kako sa bukvom da razgovaram?.Mozda nije,pomislih.Ali opet valjda covek zna sta je,kako da mu ne verujem.Ili se krije,ili nece da je stavi.Zasto nece?Sta to skriva?A napisa da je iskren!
Vidim vi mu nazdraviste,pa pomislih mozda je to neko malo dete ili starina neka,pa ne zna,resih da mu napisem kako to da uradi.Ali hoces vraga,sakrivene godine!Ama,sto ih skriva?Od koga se to krije?Vidim vi mu nazdraviste,pa rekoh,sigurno i to nezna,pa resih da mu posaljem PP i objasnim kako se to radi.Opet,vraga,sakrivena adresa!Ama od koga se to krije,sta to skriva?Vidim vi mu nazdraviste,pa rekoh ajde mora da i to nezna,pa resih da zapocnem sa gospodine,ali i treci put,neda djavo.Ime je Miha.al ja neznam,musko li je il je zensko? Kako da zapocnem?
Kud ovog nadjo,pomislih u sebi,i otvori novo pretstavljanje,kad opet nema mira.Tamo na slici roj na grani!Vala Milane,rekoh sebi kad nisi sa bukvom,neces ni sa rojem da pricas.Otvorim trecu,kad tamo na slici stavljene pelene!Kako cu sa pelenama,Zar pelenama da nazovem,dobar dan?
Ja se vala nisam predstavio!Ali na ovom forumu,nacice te i moju sliku,i ime i godine,Ima tu medju odgovorima i moje pune adrese i mobilnog telefona,napisano je i ko sam i sta sam i gde radim i sta sam radio,pise cak i bracno stanje i koliko dece imam,ima slika i cime pcelarim....ali eto,mora da sam rdjav covek,kad se nisam pretstavio,A vala i necu,Kako da napisem na ovom mestu ljubitelja pcela,"dobar dan  ja volim pcele"
Ni vase predstavljanje nisam citao,niti cu,sta ce mi? Pa valjda sam neke stavove izvukao po tome sta i kako pisete! To ste vi. I dobri ste! Ne mora da mi napisete dobar dan ja sam dobar.
Nadam se da sam sada bio jasniji zasto sam protiv forme pretstavljanja,na ovom forumu ima dobrih lskrenih ljudi.

Ван мреже Goran Stanojevic

• Urednik foruma
  • Поруке: 4.675
  • Године: 47
  • Локација: Smederevska Palanka
Одг: Pomoć
« Одговор #1 послато: 28-01-2010, 09:52:34 »
 ;D ;D ;D ;D ;D

Ван мреже Milan Sovrovic

• Starosedelac
  • Поруке: 755
  • Године: 51
  • Локација: Niš
  • Stacionarno-LR 500 m.n v - Zaplanje
« Одговор #2 послато: 28-01-2010, 10:39:31 »
Smej se Gorance,smejem se i ja,ali gledaj,samo ti dodje da se smejemo zajedno,a bilo je 20 poseta.Koji su ti resto 19?
E to su ti,sto ce da pametuju,jer sam se usudio da kazem.A vala imaju i koga,samo nije problem u tome,nego je problem sto ja nemam kome da odgovorim.

Ван мреже Goran Stanojevic

• Urednik foruma
  • Поруке: 4.675
  • Године: 47
  • Локација: Smederevska Palanka
« Одговор #3 послато: 28-01-2010, 10:55:04 »
Nemoj samo ti da odgovaras vidis da je situacija napeta, moze neko pogresno da protumaci tvoj smisao za humor. I dalje se smejem dok se setim tvog teksta, ali vidi mislim da imam resenje da ti vise predstavljanje ne bode oci, naravno ako je moguce izzvesti.
Predlazem da pritiskom na "prikazi neprocitane poruke od moje poslednje posete" pored ostalih tema , ne izlaze sve dobrodoslicee posebno, nego samo" predstavljanje novih clanova", a kad tu kliknete vidi se svako predstavljanje pojedinacno.
El moze ovako?

Ван мреже marjanovic slobodan

• moderator
  • Поруке: 8.926
  • Године: 58
  • Локација: Uzice
« Одговор #4 послато: 28-01-2010, 11:06:56 »
Milane moj dragi ovu svaku tvoju potpisujem. I ja sam sto puta pisao da kada se predstave postave i sliku i godine, broj kosnica, od kada pcelare, lokaciju....
Hocu da znam sa kim pricam
Mislim da bi urednici trebali to da postave kao uslov

На мрежи Moma Milovanovic

• Starosedelac
  • Поруке: 9.006
  • Године: 70
  • Локација: Valjevo-Osecina-Gornje Crniljevo
« Одговор #5 послато: 28-01-2010, 15:14:29 »
Milane moj dragi ovu svaku tvoju potpisujem. I ja sam sto puta pisao da kada se predstave postave i sliku i godine, broj kosnica, od kada pcelare, lokaciju....
Tako je Slobo, pogledajte samo AVATAR, u vise od 50% nema mesto odakle je clan, a kamoli drugi podaci. Vise puta sam trazio da to urednici rese. Da znas
sa kim razgovaras.

Na jednom ruskom forumu, pored slike clana postoji lokacija, godine zivota, godine pcelarenja, sistem pcelarenja i broj kosnica i sl., tako da odmah imas podatke o sagovorniku.

Pozdrav Moma.

Ван мреже Nenad Ilic

• Starosedelac
  • Поруке: 8.992
  • Године: 55
  • Локација: Krusevac
« Одговор #6 послато: 28-01-2010, 15:39:12 »
U principu se slazem.Mada,svi smo mi razliciti.Neko ne voli da se predstavi javno,a kamoli jos i sliku da okaci.
Postoji mnostvo raznih foruma gde se ljudi prijavljuju pod raznim imenima biljaka,zivotinja i sta znam cega sve nema...Privatnost treba postovati,a generalno,ljudi koji se prijavljuju iza zavese i nisu ozbiljni clanovi bilo kog Foruma,pa ni ovog.
« Последња измена: 28-01-2010, 17:32:57 Nenad Ilic »
Govori samo o onom što razumeš, inače ćuti.

Ван мреже stojanovic predrag

• Starosedelac
  • Поруке: 5.723
  • Године: 72
  • Локација: Vlasotince
« Одговор #7 послато: 28-01-2010, 17:27:14 »
Moma je u pravu. Treba znati sa kim se dopisuješ. A ako je to biljka, znači nije iskren i prema njemu treba imati takav stav.

Pozdrav Peca
Uzimaj med kao hranu da ga ne bi uzimao kao lek.

Ван мреже Dragoljub Krstic

• Administrator foruma
  • Поруке: 3.788
  • Године: 39
  • Локација: Врбас
  • Следимо дух својих предака...
« Одговор #8 послато: 28-01-2010, 17:36:59 »

Слобо, све се слажем, мислим да то није до Саше а ни до нас, не можемо никог условити на тако нешто, све је то лични избор. Мада како је већ неко раније рекао, овде комуницирамо а сутра већ можеш проћи поред неког и ни незнаш ко је то, срећом па постоје онаква дружења као код Стелета.

• moderator
« Одговор #9 послато: 28-01-2010, 17:47:24 »
Nema mi nikakve logike da komuniciram sa nekim oko bilo cega a da ne znam ko je to. Kakva je namera bilo koga ja ne znam ali ne vidim kako neko moze da pita bilo sto ili da komentarise bilo sta a u njegovom profilu nema nista, ni ko je ni odakle je ni koliko kosnica ima nista....
Mozda nije bas popularno ali ja cu prestati da dajem bilo kakve odgovore onima o kojima ne znam nista izuzev ukoliko ih licno poznajem.
Ponovo predlazem urednicima da to uvedu kao pravilo, pa kome se svidja dobro dosao kome ne neka ide tamo negde i neka se potpisuje kako voli. Moze da se ostavi i neki rok posle predstavljanja (15 dana) dok se ne ovlada forumskom tehnikom.

Htedoh da posaljem ali da prokomentarisem poruku koja je u medjuvremenu stigla.

Слобо, све се слажем, мислим да то није до Саше а ни до нас, не можемо никог условити на тако нешто, све је то лични избор Dragoljub Krstic

Prijatelju, licni izbor je da dodje na Forum. Kad dodje postoje pravila pa ako mu se svidja, svidja, ako ne.. trazi bolje

• Administrator foruma
« Одговор #10 послато: 28-01-2010, 17:54:58 »
Prijatelju, licni izbor je da dodje na Forum. Kad dodje postoje pravila pa ako mu se svidja, svidja, ako ne.. trazi bolje

Потписујем!
То ја увек кажем, када дођеш код некога у кућу мораш да поштујеш његова правила а ако ти се не свиђа....
Не знам колико је тако нешто технички изводљиво али свакако је људски да то свако упише, уосталом региструјеш се пуним именом и презименом и онда не наведеш одакле си колико кошница имаш итд...шта се крије?

• moderator
« Одговор #11 послато: 28-01-2010, 18:01:45 »
Kad je Igor Buco prelomio i postavio sliku onda mogu svi ;D ;D ;D

Ван мреже Nenad Ilic

• Starosedelac
« Одговор #12 послато: 28-01-2010, 18:02:48 »
 ;D ;D ;D

• Administrator foruma
« Одговор #13 послато: 28-01-2010, 18:05:00 »
Буцо ;D
А, Нешу сте заборавили ??? ;D

Ван мреже Nenad Ilic

• Starosedelac
« Одговор #14 послато: 28-01-2010, 18:07:07 »
A sta meni fali,sem...,,,,,,,,,,.........,,,,,,,,,......... ;D ;D ;D

Ван мреже Igor Radunovic

• Starosedelac
  • Поруке: 1.463
« Одговор #15 послато: 28-01-2010, 18:08:06 »
Pa jes'.. i kad si ti sa onom vampirskom slikom izaso na videlo,zasto ne bih i ja..bolje sam da je postavim,nego kao tebe.. drugi da postavljaju.. :D

Ван мреже nenadpesic

• Starosedelac
  • Поруке: 304
  • Године: 40
  • Локација: Knjazevac, Srbija
  • Knjazevac
« Одговор #16 послато: 28-01-2010, 18:11:16 »
Слажем се и ја са Миланом, али морамо разумети нове чланове форума који се не сналазе баш најбоље. Полазим од себе исто тако нисам знао како и где написати, али временом човек научи.
Можда би требало да уредници среде да приликом пријављивања као што рече горе неко, то буду обавезна поља, одакле је члан, године, чиме пчелари и слично.

Поздрав за све колеге из хладног и завејаног Књажевца
Neša Knjaževac

• Administrator foruma
« Одговор #17 послато: 28-01-2010, 18:12:55 »
Већ сам рекао да не знам да ли је то технички изводљиво, морамо сачекати Салета ;)

Ван мреже Damljan Dramlić

• Clan IO SPOS-a
  • Starosedelac
  • Поруке: 743
  • Године: 71
  • Локација: Лучани
  • аутор пчеларских филмова,пчеларим ЛР и ДБ
« Одговор #18 послато: 28-01-2010, 18:55:34 »
Slažem se slobo, delimično, pa može neko na majstorstvo da doda mnogo više kako iskustva  tako meda i broj košnica,a opet nekolicina  može iz skromnosti da smanje  sve to i ti pomisliš  da si u " prednosti " a ono se  pokaže , nekad ,    da si se prevario. Za mene lično  je važno da je pod tim imenom ta  osoba što se predstavila.

Ван мреже zdravkoobradovic

• moderator
  • Поруке: 5.212
  • Године: 63
  • Локација: Bačka Palanka
« Одговор #19 послато: 28-01-2010, 18:58:54 »
Slažem se sa kolegama  ni meni nije prijatno pričati sa bukvom ili crtanim filmom. Vidite kako sam ja  napravio F i uslikao se.
Vidimo se u Beogradu pa se dogovaramo o svemu .

a što volem one što se ljute  :P