Аутор Тема: LETOVANJE U ŠUŠNJU  (Прочитано 13195 пута)

0 чланова и 1 гост прегледају ову тему.

Ван мреже Zoran Sević

• Starosedelac
  • Поруке: 497
  • Године: 52
  • Локација: Љубовија, Соколске планине
  • Zimi kolko leda, leti tolko meda
Одг: LETOVANJE U ŠUŠNJU
« Одговор #20 послато: 03-02-2010, 23:30:10 »
Bio sam ja tu na plažama, ali nisam obraćao pažnju na tu pekaru i restoran!!!
Pozdrav od Sokola Alekse!

Ван мреже ZORAN CUBRILO

• Starosedelac
  • Поруке: 425
  • Године: 63
  • Локација: PANČEVO VOJVODINA Bar Crna Gora
    • PCELARSTVOCUBRILO
« Одговор #21 послато: 03-02-2010, 23:32:01 »
Цитат
Imam li popusta za doručak kada je na programu med? Da ponesem svoj!!!!!!!

Obečavam da ima čak imaš i čašicu domače loze ili medovače.

pozdrav

Ван мреже Goran Stanojevic

• Urednik foruma
  • Поруке: 4.675
  • Године: 47
  • Локација: Smederevska Palanka
« Одговор #22 послато: 03-02-2010, 23:34:25 »
Znam sve, :) Reci ti meni da li izdajes samo apartmane bez klope?
Za parking je tamo gusto, ali Zoki je pun iznenadjenja!

Ван мреже Zoran Sević

• Starosedelac
« Одговор #23 послато: 03-02-2010, 23:54:00 »
Lepo pakovanje! Znači medovača pre doručka! Ako dođem, ja donosim moju šljivovicu sa Sokolskih planina, gde je krečnjačka podloga, koja je vrlo bitna za kvalitet šljive - madžarke.

• Urednik foruma
« Одговор #24 послато: 03-02-2010, 23:56:11 »
Ali da stoji u frizederu, pa posle nekoliko na barku pa na panulanje!

Ван мреже Zoran Sević

• Starosedelac
« Одговор #25 послато: 03-02-2010, 23:57:35 »
Kada je bilo organizovano putovanje po Evropi za one koji nikada nisu bili vani, posle ukidanja viza, ona rakija što je G-din Božidar Đelić poklonio onom nemcu (neznam sada ime) i predstavio "Ovo je najbolje iz Srbije", to je bila moja rakija!

Ван мреже ZORAN CUBRILO

• Starosedelac
    • PCELARSTVOCUBRILO
« Одговор #26 послато: 03-02-2010, 23:59:49 »
Цитат
Znam sve,  Reci ti meni da li izdajes samo apartmane bez klope?
Za parking je tamo gusto, ali Zoki je pun iznenadjenja!

Gorane ja nudim samo ono što stoji u gornjem postu ali zato imam dva partkinga skupa može da se parkiraju oko dvanajest vozila.
Zoki stojim ti na raspolaganju ti donesi šljivu a ja ću nešto za oštar niož i biče OK

pozdrav

• Urednik foruma
« Одговор #27 послато: 04-02-2010, 00:00:04 »
Cestitam!!!! Onda mora da se proba! :)

Ван мреже Rancic Zoran

• Starosedelac
  • Поруке: 4.533
  • Године: 48
  • Локација: Velika Plana
« Одговор #28 послато: 04-02-2010, 14:23:25 »
Tri poslednje godine sam letovao s porodicom u Susnju-kod Branka Delibasica.Svidelo mi se sto je Bar blizu i sto ima lepo setaliste sa puno borova.Zato je more ocajno prljavo i to pobija sve ostalo.Kanalizacija se uliva na 2 mesta u sred plaze,a za te tri godine nisam primetio ni da je kriv ekser zabijen od lokalne uprave.Pogotovo ona "nicija zemlja" je interesantna izmedju Susnja i Bara-puno zaba,zmija i trske!Zadnje 2 godine nisam bio jer mi je dete malo.Mozda se nesto promenilo pa se izvinjavam unapred-ali sumljam.I preko magistrale treba neki nadvoznjak da postave.Svaki put me je zivi strah pojeo kad sam ga prelazio-dok neko ne napravi masakr kolima niko to nece videti!Uh,nagrdi Susanj.Ima i puno lepih stvari.Bar je bilo jeftino u odnosu na druga mesta i ima uvek vode za tusiranje sto je za Crnu Goru retkost.Ove godine cu opet negde pa kolega ako ima neki popust za forumase eto mene u punom sastavu.A mi smo ti ko kaznena ekspedicija-ja jadan i cetiri zenskaca!Poz....

Ван мреже ZORAN CUBRILO

• Starosedelac
    • PCELARSTVOCUBRILO
« Одговор #29 послато: 04-02-2010, 17:39:52 »
Цитат
Tri poslednje godine sam letovao s porodicom u Susnju-kod Branka Delibasica.Svidelo mi se sto je Bar blizu i sto ima lepo setaliste sa puno borova.Zato je more ocajno prljavo i to pobija sve ostalo.Kanalizacija se uliva na 2 mesta u sred plaze,a za te tri godine nisam primetio ni da je kriv ekser zabijen od lokalne uprave.Pogotovo ona "nicija zemlja" je interesantna izmedju Susnja i Bara-puno zaba,zmija i trske!Zadnje 2 godine nisam bio jer mi je dete malo.Mozda se nesto promenilo pa se izvinjavam unapred-ali sumljam.I preko magistrale treba neki nadvoznjak da postave.Svaki put me je zivi strah pojeo kad sam ga prelazio-dok neko ne napravi masakr kolima niko to nece videti!Uh,nagrdi Susanj.Ima i puno lepih stvari.Bar je bilo jeftino u odnosu na druga mesta i ima uvek vode za tusiranje sto je za Crnu Goru retkost.Ove godine cu opet negde pa kolega ako ima neki popust za forumase eto mene u punom sastavu.A mi smo ti ko kaznena ekspedicija-ja jadan i cetiri zenskaca!Poz....

Kao prvo Zoki da ti kažem da prihvatam izvinjenje jer vidim da nisi skoro bio u Šušanj tačnije na plažu"Žukotrlica"ono što si vidjao godinama nepostoji više svi montažni objekti su uklonjeni sa plaže ali zato je restoran"Anfoira"u punom sjaju sav blista šetalište je i plaža maksimalno uredjeno i čisto a ono što kažeš"ničija"zemlja to je opštinska zemlja na kojij se ove godine radi prelep park a od iduće i hotel tako da dolaskom na vlast gos.Žarka Pavičevića u SO Bar mnogo toga je lošeg uklonjeno i dobrog doneto,zaboravih da kažem da na svim raskrsnicama magistrale naspram plaže je od prošle godine postaljen po ceo dan policajac tako da i oni svojim prisustvom omogučavaju dodatni konfor gostiju jer su vozači više poštuju i uvažavaju pešaka inače cene u marketima i ugostiteljskim objektima su odgovorno tvrdim niže nego kod nas u Pančevu.

pozdrav

Ван мреже ZORAN CUBRILO

• Starosedelac
    • PCELARSTVOCUBRILO
« Одговор #30 послато: 08-02-2010, 21:57:47 »
U ponudi je vila"Kolović"koja se nalazi u Šušnju,naselje"Žukotrlica"u neposrednoj blizini mora naspram istoimene plaže"Žukotrlica".Vila "Kolović"nudi aražmane u vidu P/P(doručak-večera ili ručak)i P/A (doručak-ručak-večera),ishrana se vrši u restoranu vile,koji je zatvorenog tipa i namenjen samo za goste vile(dostavićemo  konpletan jelovnik za deset dana tako da gost već sad može da ima uvid koja jela su u ponudi).U ponudi je 1/3 soba sa kupatilom,3/3 i 7/4 apartmana,svi su prostrani i opremljeni TV aparatom,hladnjakom,el.štednjakom,klima uredjajem,nameštaj je u celoj vili nov te gostima daje dodatni konfor,kupatila su uradjena od skupocene keramike i luksuznih sanitarija,svi apartmani imaju zaseban ulaz a ulazna vrata apartmana su blindirana i zvučno izolovana što isto gostu pruža dodatni konfor.Gostima su na uslugu i veš-mašine koje se nalaze u prizemlju vile.Dvorište je urbano i oivičeno kovanom ogradom,gde pored pripadajučih terasa apartmana gosti sede i druže se sa drugim gostima vile.Na dudaljenosti oko 20 m.nalazi se prodavnica mešovite rode i pržionica kafe a u blizini je i prvi  restoran.
Centar Bara je na oko 1.5 km.,pošta i dom zdravlja na oko 600 m.Sutomore na 5 km.
Plaža je udaljena oko 70 m.i dužine je oko 2 km.šljunkovita(ne naplacuje se).

van sezona aražman za gosta bez popusta P/A=167 €      P/P=149 €
                      za decu od 4-8 g.popust 30%   P/A=117 €      P/P=105 €
                      deca do 4 god.neplačaju ali dele krevet,ukoliko bi gost ponudio da plati krevet za dete do 4 god.onda je doplata 40 € i ima  gratis doručak.Pod "van sezonom"podrazumevano smene dolaska 22 juna i druga smena dolaska 24 avgusta.

sezona aražman za gosta bez popusta      P/A=185 €       P/P=129 €
                 za decu od 4-8 g.popust 30% P/A=117 €      P/P=105 €
deca do 4 god.neplačaju ali dele krevet,ukoliko bi gost ponudio da plati krevet za dete do 4 god.onda je doplata 60 € i ima gratis doručak.Pod "sezonom"podrazumevano smene dolaska od 1 jula,10 jula,19 jula,28 jula,6 avgusta i 15 avgusta.

U aražman ulazi deset dana P/A ili P/P i plačena boravišna taksa.                        

pozdrav