Аутор Тема: Ураган кроз Сивац....  (Прочитано 5657 пута)

0 чланова и 1 гост прегледају ову тему.

Ван мреже Jugoslav Perović

• Starosedelac
  • Поруке: 820
  • Године: 59
  • Локација: Raska
Одг: Ураган кроз Сивац....
« Одговор #20 послато: 16-05-2010, 20:29:24 »
Prosto neverovatno!Klima se drastično menja,sve češće smo svedoci ekstremnih prirodnih pojava,klimatskih posebno,što je verovatno posledica ljudskog nemara i nebrige prema prirodi!Ko zna šta nas još sve čeka!

Ван мреже Momčilo Janjičić

• Rado viđen gost
  • Поруке: 58
« Одговор #21 послато: 17-05-2010, 11:34:47 »
      Све чешће екстремне појаве су очигледан доказ да се природе "свети" због претераног искориштавања, немара и небриге према њој...

Ван мреже Tatjana Mrdak

• Član Izvršnog odbora SPOS-a
  • Starosedelac
  • Поруке: 2.515
  • Године: 47
  • Локација: Сивац
  • Какве су ти мисли такав ти је живот!
    • www.pcelarisivac.co.rs
« Одговор #22 послато: 17-05-2010, 11:48:14 »
 Па на жалост ми и поред свих ових упозорења се не окрећемо природи и ослушкивању ЊЕНИХ потреба. Нај важније је да ми (људи ) своје потребе остваримо.А гарант да испоштујемо природу да би нам вишеструко вратила. Ја се надам да ће све више бити* покрета зелених*, *еко покрета*...и њима сличних и да ће својим упорним радом и залагањем као и пчелари, цвећари...учинити да се више обрати пажња на околину здравију и чистију...Па самим тим и смањимо могућност оваквих појава које могу донети велике штете.

Ван мреже Momčilo Janjičić

• Rado viđen gost
  • Поруке: 58
« Одговор #23 послато: 23-05-2010, 16:48:09 »
     Татјана, слажем се са Вашим размишљањем, будућност наших пчелица је у питању!

Медно!  :) ;) ;D

Ван мреже Tatjana Mrdak

• Član Izvršnog odbora SPOS-a
  • Starosedelac
  • Поруке: 2.515
  • Године: 47
  • Локација: Сивац
  • Какве су ти мисли такав ти је живот!
    • www.pcelarisivac.co.rs
« Одговор #24 послато: 23-05-2010, 19:39:45 »
     Татјана, слажем се са Вашим размишљањем, будућност наших пчелица је у питању!

Медно!  :) ;) ;D

Да управо тако Момчило! Хвала! Да и вама бурићи буду проблем јер ће бити више меда него бурића  ;D ;)

п.с.Иначе разговарала сам са човеком који је направио први снимак који сам ја поставила и нико није приметио да је један торнадо или шта већ  ;D прошао атаром поред Сивца а други је онај са снимком из Сомбора. ;) Значи два Сивачки мало мањи .