Аутор Тема: sugestija urednicima  (Прочитано 7409 пута)

0 чланова и 1 гост прегледају ову тему.

Ван мреже Dragan_Rakita

• Gost
  • Поруке: 49
  • Локација: Калуђерица
sugestija urednicima
« послато: 10-06-2010, 12:59:58 »
A danas sam shvatio ono sto sam reko pre 20 god. da su ti nukleusi upravo za stare ljude veruj mi.
Znaci da kada si to rekao nisi shvatao sta pricas,mada,20 god.cas prodju.
Ja nemam vise komentara...bolje da se "sklonim"

Ајд да се и ја умешам. Колико сам ја приметио већина од тих 2000 порука садржи корисне информације оваквог типа. Иначе је 90% података на форуму бескорисно (рођендани, позивање на ракију, препуцавања, кумовање)
Учествовао сам на много форума и ниједан није имао теме од 60 страна. Свака тема би требала да има свој наслов и да се у тој теми бави само тиме, па кад се дође до новог питања отвори се нова тема. Тако се лакше претражује.

Поздрав

Ван мреже dukanac rodoljub

• Starosedelac
  • Поруке: 560
  • Године: 43
  • Локација: kraljevo
Одг: sugestija urednicima
« Одговор #1 послато: 10-06-2010, 13:18:55 »
Pridružujem se sugestijama i da dodam da su mnoge korisne teme obrisane!

Ван мреже samir piragić

• Starosedelac
  • Поруке: 448
  • Године: 47
  • Локација: Srebrenik
« Одговор #2 послато: 10-06-2010, 13:30:07 »
Sugestija na mjestu, al ipak je to dosta i do nas jer svi želimo da imamo svoju temu tj.da bi lakše našao odgovor a šta će biti sa ostalim manje više.... ja sam tražio nešto oko mravlje kiseline i našao na više mjesta pa sam morao to sve da sklopim u jednu cjelinu al ipak pomoglo mi je zahvaljujući ovom forumu.
Lijepo bi bilo kad bi se moglo malo objedinit al i ovako pomaže(bolje išta nego ništa). poz svima
ko zna, zna, a ko nezna može da nauči

Ван мреже Tatjana Mrdak

• Član Izvršnog odbora SPOS-a
  • Starosedelac
  • Поруке: 2.515
  • Локација: Сивац
  • Какве су ти мисли такав ти је живот!
    • www.pcelarisivac.co.rs
« Одговор #3 послато: 10-06-2010, 15:38:39 »
 @ Одговор Драгану Ракита.

Драгане дали ти заиста мислиш да на овом Форуму само 10% порука је исписано са разлогом и дају корисне информације а 90 % бескорисно и непотребно! :o :o

Ти хоћеш да кажеш да је 10 % оног што су ови људи овде написали бескорисно:

Слободан Јевтић        - 6318 порука- 116 покренутих тема
 Стево Стевановић      - 3653 порука -72 покренутие теме
 Ненад Савић              - 2876 - порука - 59 - покренуте теме
 Војо Брстина              - 2764 поруке -73 -покренуте теме
 Слободан Марјановић  -2478 порука - 102 - покренутих тема
 Ненад Илић                -2365 порука - 11- покренутих тема
 Саша Чолак               - 2258 порука - 110- покренутих теме
 Здравко Обрадовић    - 2171 порука - 24 покренуте теме
 Мома Миловановић     - 1707 порука- 25 покренутих тема
 Лазовић Живојин       - 1706 порука - 27 покренутих тема
........итд.....итд

Ако ти тако мислиш онда мислим да Форум нечиташ! Или ако то мишљење има било ко други.Ти би да кажеш да је 106 дана, 3 сата 9 минута које је Слободан Јевтић провео на форуму да нешто напише, одговори па и сам научи и подели са нама на Форуму узалудно или 64 дана 9 сати 14 минута Ненада Савића исто узалудно или 40 дана 20 сати 12 минута Слободана Марјановића исто узалудно...Грешиш !

Pridružujem se sugestijama i da dodam da su mnoge korisne teme obrisane!

Које корисне теме ? Родољубе за 1 дан 3 сата и 9 минута на Форуму колико си присутан како ти то закључи молићу  ::) ?

Ја лично мислим а сигурна сам да ће се самном сложити већина да је ствар обрнута у бројкама у корист корисних и вредних писања и информација. :D ;)

Свака добронамерна, корисна, вредна пажње сугестија је пожељна.На предходне мој одговор је као што сте прочитали. :D ;)

Ван мреже Petrović Boban

• Starosedelac
  • Поруке: 635
« Одговор #4 послато: 10-06-2010, 15:53:23 »
Kada bi neko od članova foruma ovako odgovorio nekom uredniku vi bi ste na sva zvona pozivali kako je to vređanje i omalovažavanje urednika. Nije ni čudo što ljudi sami sebe isključuju sa foruma zbog urednika!
Obraz...On se ne uči...On se ne stiče...To nije ispit koji spremaš...On se ne pere...Ne pozajmljuje...Ili ga imaš, ili ga nemaš...Tvoja je slika...On te odaje...Ne kupuje se i ne prodaje...Kad se izgubi, ne vraća se...Nekom nagrada, a nekom kazna...Neko, tako, bez njega živi, a da ga nema i ne sazna

На мрежи marjanovic slobodan

• moderator
  • Поруке: 8.927
  • Године: 58
  • Локација: Uzice
« Одговор #5 послато: 10-06-2010, 16:21:17 »
Kada bi neko od članova foruma ovako odgovorio nekom uredniku vi bi ste na sva zvona pozivali kako je to vređanje i omalovažavanje urednika. Nije ni čudo što ljudi sami sebe isključuju sa foruma zbog urednika!

:o :o :o
Osecam se prozvanim.
Prijatelju, voleo bih da ovo malo obrazlozis. Da ne ostane konstatacija.

Ван мреже Dragan_Rakita

• Gost
  • Поруке: 49
  • Локација: Калуђерица
« Одговор #6 послато: 10-06-2010, 16:31:18 »
Управо тако. Није мерило квантитет него квалитет. Неки људи овде се изгледа и такмиче да имају што више порука, па пишу свуда само да би били присутни.  
Не само да користим интернет него сам и део њега јер имам више сервера на интернету.
Сигурно користим форуме више од свих наведених особа. Када не би постојало форума могао бих слободно да дам отказ на послу, јер наравно увек ми је потребна додатна информација.

Ја сам дао добронамерну информацију, а ви је прихватите ако хоћете, а не морате. Почетник сам у пчеларењу, али не у коришћењу форума и схватите ово као мој добронамеран савет.

Овај форум стварно изгледа чудно. Тако например усред нормалне пчеларске теме, неко види приколицу на слици па се на следећих 2 стране прича о евентуалној продаји те приколице. И тако неко скупи додатних 10 порука. Скоро сам ја поставио питање о медној капи
http://spos.info/forum/index.php?topic=6918.msg97081#msg97081
и утицају исте на друштво , и добио сам брз али погрешан одговор, нико није рекао ништа о значају капе иако сам то питао. Мислим да је поштеније не добити одоговор, него  некорисну информацију. Молим вас пребројте само број порука у истој теми које немају никакве везе са питањем.
Одговор на ово сам нашаo у омиљеној теми форумаша: Која је кошница боља.  :)

Не кажем да се не треба дружити, али: лаку ноћ, коју музику слушате.......

Опет понављам . Нисам никад видео форум са темом од 60 страна. Тако нешто се једноставно не ради. Уредници форума то не дозвољавају. Свака тема мора да има свој наслов. Природно је имати више подтема, а не једну као што је Пчеларење родном војом. Замислите када би на аутомеханичарском форуму била тема Поправка мерцедеса, а не кочница за мерцедеса, карбуратор итд.

Што се тиче проведеног времена и ја имам 29 сати на форуму, али сам га провео у учењу. Вероватно би потрошио мање да су теме доступније. Тако сам извукао неке теме са разних страница. Ево можда буде неком корисно:

http://docs.google.com/View?id=dwtkngr_41gdr87ngn

Не знам што ми је ово требало, али ето кренух у расправу.

Ево и ја написах десету поруку  ;)

Поздрав.

Ван мреже Petrović Boban

• Starosedelac
« Одговор #7 послато: 10-06-2010, 16:44:56 »

:o :o :o
Osecam se prozvanim.
Prijatelju, voleo bih da ovo malo obrazlozis. Da ne ostane konstatacija.

Nema potrebe da se ti osećaš prozvanim, prijatelju moj! Ovo se odnosi na odgovor koji je dala gospođa Mrdak koja je urednica foruma dok se drugi deo mog posta odnosi na urednika Nenada Savića.

Izvini ako si se uvredio jer se stvarno nije odnosilo na tebe.
Obraz...On se ne uči...On se ne stiče...To nije ispit koji spremaš...On se ne pere...Ne pozajmljuje...Ili ga imaš, ili ga nemaš...Tvoja je slika...On te odaje...Ne kupuje se i ne prodaje...Kad se izgubi, ne vraća se...Nekom nagrada, a nekom kazna...Neko, tako, bez njega živi, a da ga nema i ne sazna

Ван мреже Tatjana Mrdak

• Član Izvršnog odbora SPOS-a
  • Starosedelac
  • Поруке: 2.515
  • Локација: Сивац
  • Какве су ти мисли такав ти је живот!
    • www.pcelarisivac.co.rs
« Одговор #8 послато: 10-06-2010, 17:03:02 »
  Драгане ево мог предлога . :)

С обзиром да уредници Форума теже да овај Форум буде много бољи и савршенији . Ја те позивам да те упутим на Домаћина Форума па у једном лепом опуштеном разговору објасниш шта и где можеш да помогнеш а да то буде у корист свих на Форуму.  :) Дали се слажеш ?

Ван мреже nenad savic

• Starosedelac
  • Поруке: 5.767
« Одговор #9 послато: 10-06-2010, 17:09:06 »
  kad bobane napises na forumu koliko sam napisao podelio saveta oseticu potrebu da te razumem ovako nisi brate dobronameran i to osecam odavno pritisak koji trpim nicim nisam zasluzio ali drago mi je sto si osetio potrebu da se osvrnes na moj lik i delo znaci da nesto vredim
  svi koji su osetili potrebu da odu sa ovog foruma zbog mene ovde su na forumu nisu otisli to tvrdim a ti navedi jedno ime nemoj molim te tako ofrlje da neko nepomisli da je to istinato to je jedno a drugo dali sam ja uzrok ili je nesto drugo posredi znas uvek ima dvoje sagovornika dali je urednik u pravu nemora da bude uvek nije ni ljudski a da je urednik uvek na meti i to moras priznati i sam si bio urednik ja od te odgovornosti nebezim da nisam prihvatio odgovornost nebi ni bio tu gde jesam
  udaras bobane samo gde smes  ;)
Управо тако. Није мерило квантитет него квалитет. Неки људи овде се изгледа и такмиче да имају што више порука, па пишу свуда само да би били присутни. 
Не само да користим интернет него сам и део њега јер имам више сервера на интернету.
Сигурно користим форуме више од свих наведених особа. Када не би постојало форума могао бих слободно да дам отказ на послу, јер наравно увек ми је потребна додатна информација.

Ја сам дао добронамерну информацију, а ви је прихватите ако хоћете, а не морате. Почетник сам у пчеларењу, али не у коришћењу форума и схватите ово као мој добронамеран савет.

Овај форум стварно изгледа чудно. Тако например усред нормалне пчеларске теме, неко види приколицу на слици па се на следећих 2 стране прича о евентуалној продаји те приколице. И тако неко скупи додатних 10 порука. Скоро сам ја поставио питање о медној капи
http://spos.info/forum/index.php?topic=6918.msg97081#msg97081
и утицају исте на друштво , и добио сам брз али погрешан одговор, нико није рекао ништа о значају капе иако сам то питао. Мислим да је поштеније не добити одоговор, него  некорисну информацију. Молим вас пребројте само број порука у истој теми које немају никакве везе са питањем.
Одговор на ово сам нашаo у омиљеној теми форумаша: Која је кошница боља.  :)

Не кажем да се не треба дружити, али: лаку ноћ, коју музику слушате.......

Опет понављам . Нисам никад видео форум са темом од 60 страна. Тако нешто се једноставно не ради. Уредници форума то не дозвољавају. Свака тема мора да има свој наслов. Природно је имати више подтема, а не једну као што је Пчеларење родном војом. Замислите када би на аутомеханичарском форуму била тема Поправка мерцедеса, а не кочница за мерцедеса, карбуратор итд.

Што се тиче проведеног времена и ја имам 29 сати на форуму, али сам га провео у учењу. Вероватно би потрошио мање да су теме доступније. Тако сам извукао неке теме са разних страница. Ево можда буде неком корисно:

http://docs.google.com/View?id=dwtkngr_41gdr87ngn

Не знам што ми је ово требало, али ето кренух у расправу.

Ево и ја написах десету поруку  ;)

ma sve si u pravu ja nemam sta da ti osporim forum se sredjuje ali nemoj da trazis od volontera da imaju sve perfektno ima momenata kad stizu poruke neznas sta da radis sa njima ima kad podelis temu a onda te prozivaju dve nedelje sto si to uradio pa zasto ovo pa zasto ono jer toga ima na drugim forumima nema tamo je urednik urednik ovde se svi ucimo svemu mnogi ucesnici su prvi put za racunarom pa nepisem vise a imam sta
  dobra sugesitija radice se na popravci tema ;)
  evo dosla i poruka moje koleginice dobar predlog
Kap nebusi kamen snagom nego cestim kapanjem

Ван мреже Moma Milovanovic

• Starosedelac
  • Поруке: 9.010
  • Године: 70
  • Локација: Valjevo-Osecina-Gornje Crniljevo
« Одговор #10 послато: 10-06-2010, 17:18:19 »
Mislim da je kolega Rakita pokrenuo temu sa zeljom da se  unapredi rad i sadrzaj Foruma i ne sumnjam u ovu njegovu zelju. Medjutim, mora se imati u vidu
i to da svi urednici na celu sa domacinom Foruma, vode ovaj Forum potpuno volonterski vodeci se  jedino ljubalju prema pcelama i medjusobnom druzenju
pcelara. Takodje, mora se imati i na umu da veliki broj clanovva foruma ima vrlo skromna znanja u koriscenju kompjuterske tehnike, pa u neznjanju da pro-
nadju pojedine teme koje vec postoje, otvaraju nove.

Digresije u pojedinim temema, mislim da ne stete i da su one i pozeljne, jer se uvek skoro radi o aktuelnim desavanjima u pcelarstvu.

I na kraju mi smo se okupili na ovom Forumu da se kao zaljubljenici u jednu oblast zivotnog delanja, medjusobno druzimo i kroz to druzenje prosirimo nasa znjanja
o svetu pcela.

Medjusobno druzenje i upoznavanje pcelara je ipak najveca vrlina ovog Foruma. Da njega nije kad bih ja znao Bobana iz Paracina, SLobu iz Uzica,
Stela iz Vladimiraca i da ne nabrajam druge. Da kolega Rakita ne pomisli da sam ja protiv njegovih stavova, naprotiv, svaki predlog koji vodi necemu boljem
potpuno uvazavam.

Pozdrav iz Valjeva - Moma.

ps: Boban i ostali ucesnici u ovoj temi znaju kakav je osecaj posle medjusobnih susreta pcelara naTasu ili na Sajmu, pa ce se i kolega Rakita
     u to uveriti ubrzo.

Sasa Colak

• Гост
« Одговор #11 послато: 10-06-2010, 19:31:23 »
@ Moma Milovanovic

Sve si rekao. Ne bih nista ni dodao ni oduzeo i hvala ti na konstatacijama u kompletu.

@ Dragan_Rakita

Ako si toliki poznavalac cele tematike (i nemam razloga da sumnjam u to), dobronamerne sugestije su vise nego dobrodosle i uvek mozemo o tome da pricamo i telefonom i emailom i na pp....

Kolega Moma je dao odlican presek faktickog stanja a koleginica Tanja ti je vec pruzila ruku saradnje. Jedino sto bih ja dodao na njene konstatacije je to da je ovo koliko edukativni, toliko i forum za druzenje pcelara i ljubitelja pcela, mada u osnovi treba da bude edukativan i informativan, pa zato ponekad izgleda i sareno.

Mozda ne bi bilo lose da kontaktiras sa SPOS-om kao vlasnik vise servera na internetu i ponudis neki dobar a istovremeno i jeftin hosting. Koliko ja znam, organi odlucivanja u SPOS-u su uvek spremni za dobru i korektnu saradnju. Eto nacina za pomoc....

Ceo sajt SPOS Info je sam po sebi vrlo informativno i obrazovno orijentisan, a forum ipak nije bas takvo mesto i treba da znas da je vrlo tesko svima udesiti.

Ван мреже Slobodan Jevtic

• Dokazani prijatelj foruma SPOS Info
  • moderator
  • Поруке: 18.362
  • Године: 69
  • Локација: St.Kostolac
???: sugestija urednicima
« Одговор #12 послато: 10-06-2010, 20:05:26 »
Neznam
« Последња измена: 10-06-2010, 20:34:50 Slobodan Jevtic »

Ван мреже Petrović Boban

• Starosedelac
« Одговор #13 послато: 10-06-2010, 20:12:24 »
Nenade Saviću glavni uredniče foruma, svakome smem da kažem sve u lice bez dlake na jeziku i ti to vrlo dobro znaš jer sam i tebi reko sve bez uvijanja. Da li si to zaboravio?! Mnogo većim facama izvan ovog našeg pčelarskog sveta nisam ćutao, pa zašto misliš da bih ovde nekom ućutao?!

Dok sam ja bio urednik niko mi nije rekao da "uređujem sam sebe" niti mi je javno držao časove pravopisa.
Da ljudi ne pomisle da teram silu jer si nejak i ugrožen ovde ću da prekinem i neću više da te pominjem osim ako baš ne budem primoran na takav potez.

@ Moma

Slažem se sa tobom i velikom broju kolega sa foruma se obradujem kada ih vidim ili čujem telefonom i vrlo rado bih ih ugostio u pola noći ili im pomogao kad god zatreba, dok neke ne bih želeo da sretnem nikada i nigde. Po meni ovaj forum je izgubio baš tu glavnu osobinu koja je bila njegova duša i pretvorio se u ličnu promociju.

Ван мреже nenad savic

• Starosedelac
  • Поруке: 5.767
« Одговор #14 послато: 10-06-2010, 20:38:09 »
  bobane petrovicu gde su imena forumasa koji nisu tu bla bla bla ali dokaza nema uglavnom uskocis da nekom pijes krv na slamcicu lepi maniri
  ciju licnu promociju ??? pa budi direktan ljudi koji maju iskustva koji maju dosta kosnica trebaju licnu promociju ili nesto znaju pa to zele da podele nemaju tajnu pa bi mozda oni trebali da zacute uglavnom ti ljudi nemaju bas nikakvog uticaja u pcelarskom svetu nisu nagradjivani samo im treba promocija ma bravo majstora pogodio si
  coveka kojeg branis je pisao nesto sto blago receno jako sumljivo umesto da objasni naljutio se do bola i otisao u ilegalu da je napisao o cemu se radi licno bi mu se izvinio na lose sastavljeno pitanje pa makat isao cak u nis ovako izgleda da sam bio u pravu mada pravopisno lose ali u pravu
Kap nebusi kamen snagom nego cestim kapanjem

Ван мреже Igor Radunovic

• Starosedelac
  • Поруке: 1.463
« Одговор #15 послато: 10-06-2010, 20:49:07 »
Evo i moj stav o ovom.. na ovom forumu ima mnogo tema van pcelarstva,ok,a koja to tema FALI u pcelarstvu,jel je neko vama kao clanovima oduzeo mogucnost da otvarate nove teme ? Pcelarstvo je velika oblast itd,sad cete da pocnete,slazem se,jeste velika,ali pisite sve sto znate a da to vec nije napisano..
Forum je jedan veoma zanimljiv vid komunikacije,ali ne mozemo braniti ljudima da pisu u temama van ove oblasti,prvo,ovim neobaveznim temama,odrzavamo nase veliko drustvo na okupu,tako da odgovor na pitanje iz nase oblasti dobijete za par minuta,jer su ljudi prisutni,dopisuju se itd..
Probajte na drugom nekom forumu,postavite pitanje,pa sacekajte odgovor.. dobicete ga za par dana,nedelja..
Ako im zabranimo takvo pisanje,to ce uticati na aktivnost foruma,nece biti niceg novog i ljudi ce odlaziti.. ovako,neobavezne teme se brisu sa vremena na vreme,a ostaje ono najbolje,ko misli da nesto fali,neka pokrene temu,pita itd..  ;)

На мрежи marjanovic slobodan

• moderator
  • Поруке: 8.927
  • Године: 58
  • Локација: Uzice
« Одговор #16 послато: 10-06-2010, 22:28:46 »
STOP!!!!!!!!
U sve mi dirajte ali u pcelare i forum ne.
Narocito ne u moje PRIJATELJE.
Hocete da se ovaj Forum pretvori u puku formalnost pitenja i odgovora iz kurtoazije.
"Dobar dan kako mogu....."
"Dobar dan ..tako i tako..."
Hvala. Meni takav Forum ne treba.
Sve sto se moze reci o pcelarstvu ovde je receno.
Sve sto se moze reci o opremi ovde je receno
Sve ovde sto se vidi izaziva bar kod mene neku vrstu takmicenja. Da bude bolje i lepse.
Od prvih dana sam na Forumu i sto se tice pcelarstva nisam toliko prijatelja stekao kroz ceo pcelarski staz.
Sutra treba da idem u BG na svadbu i vec se razmisljam kako cu.. vrucina..
Kad smo isli na druzenja Tas, Vladimirci, BVS... nije bilo dileme ide se kako bilo. I nikad se nisam pokajao. Samo smo potvrdili koliko nas je Forum spojio.
Nije bilo lako ici 350 km u sred sezone ali kako sam tamo docekan (i ja i svi koji su dosli) jos 350 bih isao....
Nisam se sladje smejao nekim komentarima odavno. "Krivac" za to je moje ime Gr. Cuvek koji ima duha za stotinu forumasa.
Sad kad sam sticajem okolnosti i ja postao urednik procitao sam mnoge njegove sale koje i sada kod mene izazivaju odusevljenje.
Bilo je i ljudi koji su na ovom Forumu pokusali da samo promovisu sebe i kojima nije bila sveta ni ona hrana koju jedu za vasim stolom a ispod stola noga je bila spremljena za podmetanje, mozda i sada ima takvih....
Ima i onih koji misle da si im neprijatelj ako pricas sa onim drugim o kome nemaju dobro misljenje.
Ima nas sa svih strana i ovakvih i onakvih...
Nesa Savic je moj drug. Jedan od prvih forumasa koje sam upoznao. I celu njegovu porodicu. Divni i predivni.
Malo je pravopis problem ;) ali Nesa je takav. To ne znaci da nije covek za 10.
Ali to ne znaci da je Boban moj neprijatelj. Juce smo se culi telefonom i drugarski ispricali. Ali Bobane, mislim da malo vuces na pogresnu stranu. Ja to smem da ti kazem jer znam da neces zameriti, a i da hoces na kraju ces shvatiti da sam u pravu.
Isto sam te pitao i kad su kradene poruke i morao si reci kako jeste jer je istina samo jedna.
Kako reagovati kada neki dan izvesna osoba postavi u prvoj poruci pitanje bez predstavljanja a u drugoj kaze sto da se predstavlja kad mi i onako ne znamo odgovor.

Svega i svacega na ovom Forumu. Meni se zato i svidja zato sto je opusten i ima dusu.
I na njemu pisu moji PRIJATELJI

Ван мреже Vojo Brstina

• Starosedelac
  • Поруке: 6.496
  • Године: 56
  • Локација: Novo Milosevo
  • tel. 063 383 114 i 023 782 015
    • www.kosnicevoja.rs/forum
« Одговор #17 послато: 10-06-2010, 22:41:35 »
Drugari, nek ste mi
Српска решења за препород српског пчеларства.

Родна Воја, Еко Воја, РЕВ, Прелазни РВ и ЕВ наставци, Брстивар, Нозевој, Војвир.

Три века испред света!

Нека блиста српско пчеларство.

Нађи ме у потпису..
http://www.kosnicevoja.rs/forum

Ван мреже Vladimir Kovacevic

• Član redakcije časopisa "Pčelar"
  • Starosedelac
  • Поруке: 4.742
  • Године: 51
  • Локација: Kikinda
« Одговор #18 послато: 10-06-2010, 23:17:25 »
Vojo,ti si Car  ;)

Slobo Marjanovicu,Prijatelju dragi-sve si rekao-ko razume shvatiće,ko nerazume nevredi objašnjavati.
Ovaj forum ima DUŠU za razliku od većine,znamo to mi,znaju mnogi koji su svakodnevno prisutni.Zato smo se i okupili,pojačali i ojačali da ga takvim i još boljim učinimo.
Istina je da internet,pa i forum na njemu ume da stvori iluziju i pogrešnu percepciju ličnosti,ali na ovom forumu se lako prepoznaje ko je ko,opet zato što ima DUŠU.
Ja sam lično pre našeg upoznavanja u Banatskom Velikom Selu poznavao par pčelara sa foruma,stekao određenu sliku o ljudima koje ću upoznati i,kada sam to dočekao,bio sam presrećan što su ama baš svi koji su došli mnogo bolji u prirodi negoli sa one,druge strane ekrana,a već sam imao dobru i pozitivnu sliku o svima.Ostala je velika žal za mnogima koji iz raznih razloga nisu mogli doći.Zato nastavljamo i nastavićemo druženja gde god da stignemo i da se dešava,kako bi lično što više dobrih i pozitivnih ljudi upoznao.Ovde na forumu ih ima srećom puno...biće dana i vremana za sve.

Dragi pčelari,ljubitelji pčela,prirode,posetioci  foruma...Pozivam Vas sve na korektnost u pisanju,na toleranciju,na strpljenje...Imamo ovde jedan naš mali svet,svet u kome volimo da provedemo manje ili više vremena,svet koji se stvara već dve godine i koji će se stvarati sa svakim novim članom i sa svakom novom porukom,svakako smislenom a ne zlonamernom.
U nadi da će ubuduće zaista biti znatno manje neželjenih konflikata,jer,nemoguće na ovako velikom forumu da nema niti jedne provokacije,sve vas pozdravljam i pozivam da eventualne nesuglasice rešavate u PP a ne na očigled ostalih kolega.

Pozdrav svima na forumu
http://spos.info/forum/index.php?topic=14201.msg220345#msg220345
"Baci dobro niz vodu, voda će opet tebi da donese"

Ван мреже Lazovic Zivojin

• Starosedelac
  • Поруке: 1.837
  • Локација: Горњи Милановац
« Одговор #19 послато: 10-06-2010, 23:31:58 »
Pro?itao sam mnogo raznih knjiga i knji
Жить хорошо, а хорошо жить ещё лучше
Бити жив је добро, а добро живети је још боље...

Што више рупа у сиру, то мање сира ... што више сира, то више рупа >>> што више сира то мање сира