Аутор Тема: sugestija urednicima  (Прочитано 7369 пута)

0 чланова и 1 гост прегледају ову тему.

Ван мреже Petrović Boban

• Starosedelac
  • Поруке: 635
Одг: sugestija urednicima
« Одговор #20 послато: 10-06-2010, 23:55:11 »
Glupost je nešto sto svako ima pravo da kaže ali nemoj sa dostojanstvom izgovarati!
Svaku dalju diskusiju sa tobom prekidam.
P.S. Niš se piše velikim slovom!

Slobo može biti da si u pravu a da ja to ne vidim, naravno da se ne ljutim a i kako da se naljutim na tebe?!

Није више узастопна Тања
« Последња измена: 12-06-2010, 01:30:25 Tatjana Mrdak »
Obraz...On se ne uči...On se ne stiče...To nije ispit koji spremaš...On se ne pere...Ne pozajmljuje...Ili ga imaš, ili ga nemaš...Tvoja je slika...On te odaje...Ne kupuje se i ne prodaje...Kad se izgubi, ne vraća se...Nekom nagrada, a nekom kazna...Neko, tako, bez njega živi, a da ga nema i ne sazna

Ван мреже Goran Stanojevic

• Urednik foruma
  • Поруке: 4.675
  • Године: 47
  • Локација: Smederevska Palanka
« Одговор #21 послато: 11-06-2010, 00:38:46 »
Drugari, nek ste mi živi i zdravi.

Dogodine će bagrem dobro da medi i ništa nam neće smetati.
A neće biti ni takvih velikih vremenskih neprilika i meteoroloških osicilacija.
Pre nedelju dana pali grejanje a sada da pobegneš u zamrzivač pa ni životinje ovo ne mogu da izdrže a ne ljudi.

Biće to za koji dan sve mnogo mnogo mirnije i bolje.

Pozdrav svima...... 

Veceras sam preselio rojeve sa stare, na novu lokaciju. Imao sam prvo otvaranje kosnica u transportu, jer sam stavio teske grede preko krovova, pa je jedna pomerila hranilicu. Bilo je oko 20 uboda, nije strasno, ali strasno je ovo sto sad citam, bas ovde.
Od ljudi koje sam licno upoznao sa foruma, imam stvarno mnogo lepo misljenje, a ima ih dosta. Ni o kome ne mogu da kazem nista lose, samo reci hvale.
Mislim da Dragan R. nije zeleo da se ova diskusija ovako vodi, verujem da je imao krajnje pozitivne namere kako da unapredimo forum da bude jos bolji. Ocekujem i ja od njega, da se ukljuci oko organizacije rada foruma.
Nikad nisam bio urednik foruma, niti bih istu obavezu ikad prihvatio, ali sam siguran da svi urednici ( bivsi i sadasnji ), se uvek osecaju prozvani, i ako to nekad nije bio cilj.
Ja vas sve puno pozdravljam sa zeljom da ovakvih rasprava nikad vise ne bude!

Ван мреже dukanac rodoljub

• Starosedelac
  • Поруке: 560
  • Године: 43
  • Локација: kraljevo
« Одговор #22 послато: 11-06-2010, 10:51:59 »
Nisam imao nameru nikog da ljutim, samo sam izneo svoju konstataciju u cilju svih nas. Inače pratim ovaj forum mnogo duže ali nisam želeo da se registrujem baš zbog ovakvih stvari i nekih iskustava sa drugih foruma. Forum mi se generalno dopada i zato ga korisnim a nadam se da ću i ubuduće. Veliki pozdrav za sve!

Ван мреже Рајко Борић

• Starosedelac
  • Поруке: 1.388
  • Локација: Београд
sugestija urednicima
« Одговор #23 послато: 11-06-2010, 11:09:34 »
Одајем признање уредницима на мери, ефикасности и толеранцији. Ништа не треба мењати, овај форум је узоран.
Пчелари су најконструктивнија и најпристојнија група људи коју сам видео. Има понеко гомбање али и то је за људе. Чланови који су понекад склони свађи такође и доприносе форуму корисним информацијама, па верујем да их пчелари разумеју јер њихови љубимци им дају и мед и убоде.

Можда некоме смета количина друштвених порука, поздрава и честитки? Зашто, кад су у посебном делу форума и ко неће не мора да иде тамо? Можда је могуће наместити да се не појављују у „Погледајте најсвежије поруке на форуму“ и „Прикажи непрочитане поруке од моје последње посете“. Ја сам на Ви са рачунаром (low tech) па не знам и нисам покушавао да наштелујем а и веселе ме.

Ван мреже stojanovic predrag

• Starosedelac
  • Поруке: 5.723
  • Године: 72
  • Локација: Vlasotince
« Одговор #24 послато: 11-06-2010, 14:28:22 »
Drugari, nek ste mi živi i zdravi.

Dogodine će bagrem dobro da medi i ništa nam neće smetati.
A neće biti ni takvih velikih vremenskih neprilika i meteoroloških osicilacija.

Pozdrav svima...... 

E ovakvog te volim. Bolesni optimista. Vojo da si mi živ i zdrav.

Pozdrav Peca
Uzimaj med kao hranu da ga ne bi uzimao kao lek.

Ван мреже Rodoljub Živadinović

• Predsednik SPOS-a
  • Starosedelac
  • Поруке: 11.658
  • Године: 46
  • Локација: Житковац
« Одговор #25 послато: 11-06-2010, 17:02:16 »
Glupost je nešto sto svako ima pravo da kaže ali nemoj sa dostojanstvom izgovarati!

Има ли уредника на овом форуму? Ја изрекох својевремено много мању увреду, па ме није било две недеље! Какво је ово понашање? Шта ви, људи, мислите да сте? Хоћете да забраните људима да пишу о чему желе? Свашта. Лепо је рекао Игор: Да ли има неке теме из пчеларства које нема? Да ли неко није добио одговор на своје питање? И за које време га је добио, углавном за 24 сата!
Невероватно, који смо ми људи.
Уредници ем раде бесплатно, ем их критикују они који виде туђу длаку, а свога брвна не виде. 
« Последња измена: 11-06-2010, 22:09:37 Damljan Dramlić »
Ако немате непријатеље, значи да нешто нисте урадили како треба (Конфучије).

Веома је тужна судбина оног ко нема непријатеље (Публилије).

"I'm not sorry they stole my ideas, I'm sorry they didn't have their own" - Nikola Tesla

Ван мреже zdravkoobradovic

• moderator
  • Поруке: 5.212
  • Године: 63
  • Локација: Bačka Palanka
« Одговор #26 послато: 11-06-2010, 17:33:17 »
Drugari čuvajmo forum , znamo mi ko je ko i treba po svaku cenu zadržati ovakav vid rasprava i razgovora i o pčelarskim a i nekim drugim temama.Sve nesuglasice urednici da srede po kratkom postupku .
        Pozdrav svima ja odoh na Frušku Goru   brzo će lipa

Ван мреже nenad savic

• Starosedelac
  • Поруке: 5.767
« Одговор #27 послато: 11-06-2010, 19:37:34 »
  svi u urednistu volimo kad je mir kad se pise o pcelama zasto smo se skupili i trosimo deo dana svkodnevno da bi bili ovde na ovom mestu nemojte nas stavljati u losu situaciju da moramo raditi nesto sto nevolimo sto izbegavamo i po tome smo jedinstveni na e nebu
  molim vas razumni smo ljudi samo sugestije za popravku naseg vaseg foruma zato sam podelio jednu i napravio drugu temu ostale lose momente zaboravite ili obavite na nekom drugom mestu
Kap nebusi kamen snagom nego cestim kapanjem

Ван мреже Rodoljub Živadinović

• Predsednik SPOS-a
  • Starosedelac
  • Поруке: 11.658
  • Године: 46
  • Локација: Житковац
« Одговор #28 послато: 11-06-2010, 21:51:50 »
Ако си ти моју дискусију схватио тако да је упућена теби, грдно си се преварио. Ти си потпуно у праву за подтеме, те уопште нисам мислио на тебе, већ на оне од којих ништа не могасмо да научимо на овом форуму, осим како се прави свађа, и који користе сваки добронамерни предлог (овог пута твој) да заподену кавгу.
Са тобом се не слажем једино у томе да треба забранити неке разговоре, то НИКАКО, али да треба боље расподелити по темама, то СВАКАКО. Али, морамо имати разумевања за уреднике који су прихватили да све ово раде бесплатно.
Ако немате непријатеље, значи да нешто нисте урадили како треба (Конфучије).

Веома је тужна судбина оног ко нема непријатеље (Публилије).

"I'm not sorry they stole my ideas, I'm sorry they didn't have their own" - Nikola Tesla

Ван мреже Nenad Ilic

• Starosedelac
  • Поруке: 8.992
  • Године: 55
  • Локација: Krusevac
« Одговор #29 послато: 12-06-2010, 01:51:40 »
Ja procitah sve poruke u ovoj temi,dosta je toga vec receno.Napisao bih i neko moje misljenje...
Ko hoce da cita napisane poruke na Forumu neka cita.
Ko hoce da pise poruke neka pise.
Onaj ko sebe ne pronalazi ni u jednoj od ove dve kategorije,neka potrazi Forum koji mu vise odgovara po sadrzaju.
Ja stvarno ne razumem ljude koji se dugo zadrzavaju na mestu koje im ne odgovara, a nicim primorani.
Forum obradjuje more tema o pcelarstvu,moze se mnogo toga nauciti(ko hoce)Tezi se ka tome,da se sa prakticnim savetima pcelarstvo sto vise priblizi pocetnicima,razmene iskustva i steknu brojna prijateljstva.Mislim da ovaj Forum to u velikoj meri uspeva ali nije carobni stapic.
Ipak,pcelarstvo se moze samo dobro nauciti na samom pcelinjaku u znoju i bolu pcelinjih uboda.

« Последња измена: 12-06-2010, 01:58:45 Nenad Ilic »
Govori samo o onom što razumeš, inače ćuti.

Ван мреже Zoran Todorovic

• Starosedelac
  • Поруке: 487
  • Године: 48
  • Локација: Nis-Krastavce
« Одговор #30 послато: 12-06-2010, 06:47:44 »
Nenade  ja se slazem sa tobom.Da nije Vas urednika i pcelara koji hoce da svoje znanje pranesu mladjim  mnogi nebi znali nista.Ja Vas podrzavam 100 posto samo napred.Pozdrav
Zoki-Nis

Ван мреже Dragoljub Krstic

• Administrator foruma
  • Поруке: 3.788
  • Године: 39
  • Локација: Врбас
  • Следимо дух својих предака...
« Одговор #31 послато: 12-06-2010, 14:17:28 »
Пошто су сви сугерисали уредницима шта су имали, тема је закључана до даљњег.