• 18
  • 18
  • 18
  • 18
  • 18

SPOS
Savez pčelarskih organizacija Srbije

SPOS Ul. Dr Agostina Neta 30 A, 11070 Novi Beograd spos.rs@gmail.com 011/61-28-071 060/444-0-121 060/444-0-124 060/444-0-287

MALOPRODAJNA BERZA MEDA

Na ovoj strani možete videti listu opština sa brojem ponuđača.

Aleksinac, 7 ponuđača.

Goran Ilić, Donje Suhotno

Rodoljub Živadinović, Žitkovac

Branko Nikolić, Bovan

Ljubisav Nikolić, Aleksinac

Radoslav Antić, Ljupten

Slobodan Marković, Vrćenovica

Momir Damjanić, Aleksinac

Tomislav Milojević, Moravac

Rade Đurđević, Trnjane

Marjan Krstić, Aleksinac

Alibunar, 1 ponuđača.

Branislav Bakurski, Dobrica

Predrag Ilić, Seleuš

Apatin, 4 ponuđača.

Aranđelovac, 3 ponuđača.

Aleksandar Stanković, Aranđelovac

Marko Moskic, Aranđelovac

Tomislav Ilić, Aranđelovac

Vitomir Pavlović, Aranđelovac

Dejan Manojlović, Aranđelovac

Babušnica, 2 ponuđača.

Radoslav Stojanović, Babušnica

Danijel Nikolić, Babušnica

Milan Stamenković, Babušnica

Bačka Palanka, 1 ponuđača.

Milka Šešum, Bačka Palanka

Miloš Karanović, Bačka Palanka

Bački Petrovac, 2 ponuđača.

Jan Sljuka, Bački Petrovac

Jaroslav Javornik, Kulpin

Bajina Bašta, 1 ponuđača.

Zlatan Vasić, Bajina Bašta

Predrag Vučičević, Bajina Bašta

Batočina, 3 ponuđača.

Bela Palanka, 2 ponuđača.

Zoran Petrović, Bela Palanka

Goran Živić, Bela Palanka

Beograd-Čukarica, 1 ponuđača.

Miodrag Jovanović, Sremčica

Vladimir Kovrlija, Beograd (Čukarica)

Jovo Todorović, Beograd (Čukarica)

Beograd-Lazarevac, 3 ponuđača.

Vukašin Matejić, Lazarevac

Nenad Cvejić, Lazarevac

Vladislav Milić, Lazarevac

Vladimir Milošević, Čibutkovica

Božidar Davidović, Rudovci

Milan Stevanović, Vrbovno

Beograd-Novi Beograd, 3 ponuđača.

Dejan Ivančević, Beograd (Novi Beograd)

Milenko Pušić, Beograd (Novi Beograd)

Dušan Zarković, Beograd (Novi Beograd)

Stefan Stevanović, Beograd (Novi Beograd)

Milan Prodanović, Beograd (Novi Beograd)

Predrag Trajković, Beograd (Novi Beograd)

Beograd-Palilula, 1 ponuđača.

Boža Mladenović, Beograd (Palilula)

Negoslav Matić, Borča

Beograd-Rakovica, 2 ponuđača.

Dragan Tasić, Beograd (Rakovica)

Goran Novković, Beograd (Rakovica)

Prvoslav Jelić, Beograd (Rakovica)

Beograd-Sopot, 1 ponuđača.

Dragan Babić, Mala Ivanča

Beograd-Stari Grad, 1 ponuđača.

Slobodan Jovanović, Beograd (Stari Grad)

Beograd-Surčin, 2 ponuđača.

Beograd-Voždovac, 3 ponuđača.

Goran Makivić, Beograd (Voždovac)

Rajko Dulović, Beograd (Voždovac)

Savo Račanović, Beograd (Voždovac)

Živoslav Živojinović, Ripanj

Damnjan Vasiljević, Beograd (Voždovac)

Beograd-Zemun, 3 ponuđača.

Petar Dobrić, Beograd (Zemun)

Dušan Lončar, Beograd (Zemun)

Blagoje Mihaljica, Beograd (Zemun)

Vladimir Nesovanović, Beograd (Zemun)

Slobodanka Kalajdžić, Beograd (Zemun)

Goran Kalajdžić, Beograd (Zemun)

Blace, 1 ponuđača.

Bogatić, 2 ponuđača.

Radiša Maletić, Bogatić

Zoran Arsenović, Badovinci

Dragorad Kovačević, Crna Bara

Bojnik, 1 ponuđača.

Boljevac, 1 ponuđača.

Ivan Ilić, Boljevac

Bosilegrad, 2 ponuđača.

Miroslav Aleksandrov, Bosilegrad

Igor Antimov, Bosilegrad

Miodrag Asenov, Bosilegrad

Čačak, 4 ponuđača.

Čoka, 1 ponuđača.

Bogdan Đuza, Čoka

Crna Trava, 1 ponuđača.

Ćuprija, 1 ponuđača.

Milan Nikolić, Ćuprija

Miloš Marić, Ćuprija

Despotovac, 1 ponuđača.

Bojan Stanojević, Despotovac

Dimitrovgrad, 4 ponuđača.

Vladimir Nikolov, Dimitrovgrad

Mitko Dončev, Dimitrovgrad

Marko Sokolov, Dimitrovgrad

Danilo Nikolov, Dimitrovgrad

Gadžin Han, 1 ponuđača.

Dobrosav Milovanović, Gadžin Han

Gornji Milanovac, 4 ponuđača.

Obrad Milinković, Majdan

Srećko Damljanović, Gornji Milanovac

Vladimir Paunović, Gornji Milanovac

Branislav Jakovljević, Gornji Milanovac

Vladimir Knežević, Brđani

Milan Glišović, Gornji Milanovac

Milijan Trifunović, Gornji Milanovac

Inđija, 2 ponuđača.

Milan Jevtić, Čortanovci

Dejan Ćukalović, Inđija

Nenad Babić, Inđija

Nada Ćukalović, Inđija

Irig, 1 ponuđača.

Ivanjica, 4 ponuđača.

Jagodina, 1 ponuđača.

Vojkan Đokić, Jagodina

Nikola Stamenkovski, Jagodina

Danijel Milanović, Glogovac

Daniel Janković, Jagodina

Radmilo Matić, Jagodina

Kikinda, 3 ponuđača.

Saša Čolak, Banatsko Veliko Selo

Marko Sekulić, Banatsko Veliko Selo

Ranko Samardžija, Nakovo

Dragomir Sivački, Mokrin

Knjaževac, 1 ponuđača.

Ljubiša Nedeljković, Knjaževac

Tomislav Mitić, Knjaževac

Koceljeva, 1 ponuđača.

Miloš Antonić, Koceljeva

Slobodan Gajić, Koceljeva

Kosjerić, 1 ponuđača.

Nenad Tripković, Mrčići

Ivica Starčević, Makovište

Kovačica, 1 ponuđača.

Milan Erski, Crepaja

Kovin, 3 ponuđača.

Kragujevac - grad, 3 ponuđača.

Slađan Jevtić, Kragujevac

Saša Cvetković, Kragujevac

Marko Rakočević, Kragujevac

Dejan Nedeljković, Kragujevac

Nebojša Stevanović, Kragujevac

Ljubiša Jovanović, Kragujevac

Ivan Petrović, Kragujevac

Kraljevo, 3 ponuđača.

Krupanj, 1 ponuđača.

Kruševac, 1 ponuđača.

Kula, 2 ponuđača.

Lajkovac, 1 ponuđača.

Nikola Teofilović, Lajkovac (varoš)

Zoran Lučić, Pridvorica

Leskovac, 5 ponuđača.

Srboljub Krstić, Leskovac

Zoran Stefanović, Leskovac

Boban Đorđević, Leskovac

Nebojša Nikolić, Velika Grabovnica

Boško Kostić, Gornja Bunuša

Žika Kostić, Vučje

Jovan Ilic, Bobište

Božidar Anđelković, Leskovac

Dragan Stanić, Leskovac

Ivan Janković, Leskovac

Ljubovija, 2 ponuđača.

Vladan Jevtić, Ljubovija

Nikola Petrović, Ljubovija

Loznica, 2 ponuđača.

Miloš Perišić, Banja Koviljača

Slobodan Grujić, Loznica

Lučani, 1 ponuđača.

Majdanpek, 1 ponuđača.

Vlada Vuković, Majdanpek

Medveđa, 1 ponuđača.

Negotin, 2 ponuđača.

Niš-Crveni Krst, 3 ponuđača.

Vasilije Nikolić, Donja Trnava

Sveta Veljković, Niš (Crveni Krst)

Miloš Mitić, Niš (Crveni Krst)

Niš-Mediana, 3 ponuđača.

Dragoljub Dobrić, Niš (Mediana)

Vladan Mišić, Niš (Mediana)

Predrag Dejanović, Niš (Mediana)

Milan Marković, Niš (Mediana)

Ljubiša Stojanović, Niš (Mediana)

Stevan Đorđević, Niš (Mediana)

Niš-Niška Banja, 1 ponuđača.

Marislav Ilić, Niška Banja

Niš-Palilula, 1 ponuđača.

Zoran Milojković, Niš (Palilula)

Dragan P Todorović, Niš (Palilula)

Vladan Stojanović, Niš (Palilula)

Niš-Pantelej, 1 ponuđača.

Oliver Nikolić, Niš (Pantelej)

Mario Ćopić, Donja Vrežina

Nova Varoš, 1 ponuđača.

Dragan Divac, Nova Varoš

Novi Bečej, 3 ponuđača.

Ištvan Bereš, Novi Bečej

Čaba Kiralj, Novi Bečej

Veselin Nićin, Novi Bečej

Miloš Pavić, Novi Bečej

Novi Sad - grad, 2 ponuđača.

Nebojša Grbić, Novi Sad

Milan Milanović, Novi Sad

Sava Anđelić, Novi Sad

Jovica Marić, Novi Sad

Nikola Komšo, Novi Sad

Dušan Malešević, Novi Sad

Odžaci, 2 ponuđača.

Marijana Jovanović, Karavukovo

Milovan Milenković, Karavukovo

Pančevo, 2 ponuđača.

Jovan Tomić, Pančevo

Toplica Paunović, Pančevo

Siniša Aleksić, Glogonj

Paraćin, 1 ponuđača.

Nikola Nikolić, Paraćin

Dragan Vasilijević, Paraćin

Vladimir Rajić, Svojnovo

Petrovac, 2 ponuđača.

Milan Miladinović, Petrovac

Ljubiša Radojković, Stamnica

Siniša Mitrović, Veliko Laole

David Lazarević, Starčevo

Darko Lazarević, Starčevo

Venkica Lazarević, Starčevo

Danica Karadžić, Kamenovo

Vladan Đukić, Lopušnik

Pirot, 1 ponuđača.

Plandište, 1 ponuđača.

Goran Brezičanin, Hajdučica

Mladen Grozdanovski, Plandište

Požarevac, 3 ponuđača.

David Dinić, Požarevac

Alisa Lecić, Živica

Nikola Budić, Ćirikovac

Aleksandar Pavlović, Požarevac

Bojan Milenković, Požarevac

Miloš Đorđević, Požarevac

Aleksandar Stoimirović, Bare

Igor Milutinović, Ćirikovac

Dragan Nikolić, Požarevac

Požega, 1 ponuđača.

Milojko Zarić, Gugalj

Prijepolje, 1 ponuđača.

Vasilije Puzović, Prijepolje

Budimir Tešević, Prijepolje

Prokuplje, 1 ponuđača.

Tomislav Ivanović, Prokuplje

Miloš Nestorović, Beloljin

Branimir Denić, Prokuplje

Ivan Strugar, Beloljin

Bogdan Bogdanović, Prokuplje

Rača, 1 ponuđača.

Raška, 1 ponuđača.

Ruma, 2 ponuđača.

Šabac, 6 ponuđača.

Sečanj, 2 ponuđača.

Jožef Sabo, Konak

Gordana Pajić, Sutjeska

Jovčov Vladimir, Jaša Tomić

Senta, 2 ponuđača.

Šid, 2 ponuđača.

Smederevo, 2 ponuđača.

Miloš Dragutinović, Malo Orašje

Bojan Marković, Smederevo

Aleksandar Pirić, Smederevo

Radomir Stefanović, Smederevo

Vlastimir Jović, Saraorci

Goran Nikolić, Smederevo

Smederevska Palanka, 2 ponuđača.

Milan Vulićević, Smederevska Palanka

Stevan Stevanović, Smederevska Palanka

Milan Matejić, Vlaški Do

Dušan Veličković, Smederevska Palanka

Sokobanja, 1 ponuđača.

Jelena Miković, Sokobanja

Borislav Ilić, Sokobanja

Sombor, 2 ponuđača.

Savo Tadić, Stanišić

Boris Salaj, Sombor

Dario Ačai, Svetozar Miletić

Marijan Jelić, Sombor

Sremski Karlovci, 1 ponuđača.

Aleksandar Bikar, Sremski Karlovci

Subotica, 1 ponuđača.

Jovan Šimić, Subotica

Svilajnac, 3 ponuđača.

Svrljig, 1 ponuđača.

Temerin, 1 ponuđača.

Ilija Šunjka, Sirig

Marko Savić, Temerin

Trstenik, 1 ponuđača.

Dejan Kostić, Odžaci

Miloš Obrović, Trstenik

Ivan Vukojević, Trstenik

Mileta Vukomanović, Počekovina

Ub, 3 ponuđača.

Užice, 3 ponuđača.

Valjevo, 3 ponuđača.

Velika Plana, 4 ponuđača.

LJubomir Kuzmanović, Staro Selo

Aleksandar Stojković, Velika Plana

Nenad Bjelić, Velika Plana

Milorad Mitrović, Velika Plana

Zlatan Milovanović, Velika Plana

Veliko Gradište, 2 ponuđača.

Željko Milovanović, Carevac

Nebojša Jakovljević, Kisiljevo

Aleksandar Stojanović, Veliko Gradište

Goran Arsić, Zatonje

Vladičin Han, 1 ponuđača.

Danijel Mladenović, Vladičin Han

Srđan Veličković, Prekodolce

Vladimirci, 2 ponuđača.

Dragan Stekić, Jalovik

Dragoljub Vuletić, Vladimirci

Vlada Pavličić, Provo

Vlasotince, 2 ponuđača.

Božidar Jovanović, Konopnica

Nenad Mladenović, Vlasotince

Zorica Petković, Vlasotince

Nikola Mitrović, Vlasotince

Aleksandar Jovanović, Vlasotince

Snežana Dragojlović, Vlasotince

Vladimir Stojanović, Svođe

Vranje, 5 ponuđača.

Vršac, 3 ponuđača.

Zaječar, 1 ponuđača.

Zrenjanin, 4 ponuđača.

Despot Cukić, Elemir

Dragan Pajić, Zrenjanin

Zoran Boronbožin, Zrenjanin

Radoslav Micić, Elemir

Željko Rakić, Lazarevo

Izrada sajta Tirien