SPOS logo
  • Bulgarian
  • Croatian
  • English
  • French
  • German
  • Hungarian
  • Macedonian
  • Romanian
  • Russian
  • Serbian
  • Slovenian
  • Spanish

SPOS
Savez pčelarskih organizacija Srbije

SPOS Ul. Dr Agostina Neta 30 A, 11070 Novi Beograd [email protected] 011/61-28-071 060/444-0-121 060/444-0-124 060/444-0-287

MALOPRODAJNA BERZA MEDA

Na ovoj strani možete videti listu opština sa brojem ponuđača, a klikom na opštinu otvara se spisak pčelara koji Vam nude med. Klikom na ime pčelara otvarate njegovu ponudu meda:

Aleksinac, 6 ponuđača.

Goran Ilić, Donje Suhotno

Rodoljub Živadinović, Žitkovac

Radoslav Antić, Ljupten

Momir Damjanić, Aleksinac

Marjan Krstić, Aleksinac

Stanimir Despotović, Trnjane

Alibunar, 1 ponuđača.

Apatin, 2 ponuđača.

Milan Zobenica, Apatin

Josip Ceber, Apatin

Aranđelovac, 2 ponuđača.

Marko Moskić, Aranđelovac

Dejan Manojlović, Aranđelovac

Arilje, 1 ponuđača.

Milinko Žunić, Arilje

Babušnica, 2 ponuđača.

Miroslav Ćirić, Babušnica

Igor Tošić, Donje Krnjino

Bač, 1 ponuđača.

Batočina, 1 ponuđača.

Miodrag Lazarević, Crni Kao

Bela Palanka, 1 ponuđača.

Zoran Petrović, Bela Palanka

Beograd-Čukarica, 2 ponuđača.

Vladimir Kovrlija, Beograd (Čukarica)

Božo Zorić, Beograd (Čukarica)

Beograd-Grocka, 2 ponuđača.

Beograd-Lazarevac, 1 ponuđača.

Nenad Tošić, Lazarevac

Beograd-Obrenovac, 1 ponuđača.

Nenad Simić, Obrenovac

Beograd-Palilula, 2 ponuđača.

Ranko Šironja, Beograd (Palilula)

Ivana Pešikan, Borča

Beograd-Rakovica, 2 ponuđača.

Dragan Tasić, Beograd (Rakovica)

Goran Novković, Beograd (Rakovica)

Beograd-Voždovac, 3 ponuđača.

Rajko Dulović, Beograd (Voždovac)

Damnjan Vasiljević, Beograd (Voždovac)

Miroslav Mitrović, Beograd (Voždovac)

Beograd-Zemun, 1 ponuđača.

Petar Dobrić, Beograd (Zemun)

Blace, 1 ponuđača.

Goran Lazić, Blace

Bojnik, 1 ponuđača.

Boljevac, 1 ponuđača.

Dušan Miletić, Boljevac

Bor, 1 ponuđača.

Bujanovac, 1 ponuđača.

Besnik Dzelili, Breznica

Čačak, 2 ponuđača.

Crna Trava, 1 ponuđača.

Ćuprija, 3 ponuđača.

Despotovac, 1 ponuđača.

Bojan Stanojević, Despotovac

Dimitrovgrad, 1 ponuđača.

Danilo Nikolov, Dimitrovgrad

Gadžin Han, 1 ponuđača.

Dobrosav Milovanović, Gadžin Han

Golubac, 1 ponuđača.

Dragi Aleksić, Šuvajić

Gornji Milanovac, 5 ponuđača.

Obrad Milinković, Majdan

Milan Glišović, Gornji Milanovac

Milijan Trifunović, Gornji Milanovac

Tomislav Jovanović, Gornji Milanovac

Rade Veljović, Gornji Milanovac

Inđija, 2 ponuđača.

Irig, 1 ponuđača.

Kikinda, 1 ponuđača.

Kladovo, 1 ponuđača.

Koceljeva, 3 ponuđača.

Miloš Antonić, Koceljeva

Jovan Todorović, Batalage

Duško Jovičić, Koceljeva

Kovačica, 1 ponuđača.

Janko Dišpiter, Padina

Kovin, 3 ponuđača.

Kragujevac - grad, 3 ponuđača.

Nebojša Stevanović, Kragujevac

Dragomir Radaković, Kragujevac

Dalibor Pantović, Kragujevac

Kraljevo, 3 ponuđača.

Krupanj, 1 ponuđača.

Kula, 3 ponuđača.

Lajkovac, 1 ponuđača.

Zoran Radoičić, Ćelije

Leskovac, 5 ponuđača.

Žika Kostić, Vučje

Jovan Ilic, Bobište

Božidar Anđelković, Leskovac

Dragan Stanić, Leskovac

Jugoslav Stanković, Oraovica (kod Grdelice)

Ljig, 1 ponuđača.

Ljubovija, 1 ponuđača.

Zoran Sević, Ljubovija

Lučani, 4 ponuđača.

Zoran Dimitrijević, Lis

Momčilo Đedović, Lučani (varošica)

Milan Obradović, Lučani (varošica)

Milisav Radosavčević, Lučani (varošica)

Negotin, 1 ponuđača.

Dejan Paunović, Negotin

Niš-Crveni Krst, 3 ponuđača.

Vasilije Nikolić, Donja Trnava

Sveta Veljković, Niš (Crveni Krst)

Svetislav Dejanović, Niš (Crveni Krst)

Niš-Mediana, 4 ponuđača.

Dragoljub Dobrić, Niš (Mediana)

Stevan Đorđević, Niš (Mediana)

Rade Stojanović, Niš (Mediana)

Goran Stanimirović, Niš (Mediana)

Niš-Palilula, 3 ponuđača.

Nebojša Dejanović, Niš (Palilula)

Ivana Stanković, Niš (Palilula)

Boban Dinić, Niš (Palilula)

Niš-Pantelej, 1 ponuđača.

Mario Ćopić, Donja Vrežina

Novi Bečej, 2 ponuđača.

Čaba Kiralj, Novi Bečej

Veselin Nićin, Novi Bečej

Novi Kneževac, 2 ponuđača.

Ervin Balog, Novi Kneževac

Milan Miščević, Novi Kneževac

Novi Sad - grad, 3 ponuđača.

Neđeljko Zorić, Novi Sad

Goran Stojkovski, Novi Sad

Dušan Nićetić, Novi Sad

Odžaci, 1 ponuđača.

Milovan Milenković, Karavukovo

Osečina, 1 ponuđača.

Aleksandar Nikolić, Osečina (varošica)

Pančevo, 2 ponuđača.

Jovan Tomić, Pančevo

Željko Popov, Pančevo

Petrovac, 4 ponuđača.

Plandište, 1 ponuđača.

Mladen Grozdanovski, Plandište

Požarevac, 3 ponuđača.

Igor Milutinović, Ćirikovac

Slavča Stoilkov, Požarevac

Miloš Milićević, Ćirikovac

Požega, 2 ponuđača.

Prokuplje, 2 ponuđača.

Bogdan Bogdanović, Prokuplje

Miroslav Tošković, Prokuplje

Rača, 1 ponuđača.

Raška, 1 ponuđača.

Šabac, 5 ponuđača.

Sečanj, 2 ponuđača.

Jožef Sabo, Konak

Veroljub Jeličič, Jarkovac

Senta, 1 ponuđača.

Tamaš Bata, Senta

Smederevo, 3 ponuđača.

Miloš Dragutinović, Malo Orašje

Lazar Mitić, Lipe

Toplica Mitrović, Smederevo

Sokobanja, 2 ponuđača.

Jelena Miković, Sokobanja

Branislav Ilić, Dugo Polje

Sombor, 3 ponuđača.

Savo Tadić, Stanišić

Marijan Jelić, Sombor

Vitomir Rajić, Sombor

Subotica, 2 ponuđača.

Svrljig, 2 ponuđača.

Trstenik, 2 ponuđača.

Mileta Vukomanović, Počekovina

Vladica Obradovic, Trstenik

Tutin, 1 ponuđača.

Ub, 2 ponuđača.

Valjevo, 3 ponuđača.

Varvarin, 1 ponuđača.

Dragoljub Vasić, Bačina

Velika Plana, 4 ponuđača.

LJubomir Kuzmanović, Staro Selo

Nenad Bjelić, Velika Plana

Saša Mitrović, Velika Plana

Srđan Manić, Velika Plana

Veliko Gradište, 1 ponuđača.

Goran Arsić, Zatonje

Vladimirci, 2 ponuđača.

Vlasotince, 2 ponuđača.

Nenad Mladenović, Vlasotince

Zoran Krstić, Vlasotince

Vranje, 2 ponuđača.

Zaječar, 1 ponuđača.

Aleksandar Šestok, Selačka

Zrenjanin, 5 ponuđača.

Dragan Pajić, Zrenjanin

Radoslav Micić, Elemir

Željko Rakić, Lazarevo

Milan Rajkov, Lazarevo

Anica Batinić, Lazarevo