SPOS logo
  • 18
  • 18
  • 18
  • 18
  • 18

SPOS
Savez pčelarskih organizacija Srbije

SPOS Ul. Dr Agostina Neta 30 A, 11070 Novi Beograd [email protected] 011/61-28-071 060/444-0-121 060/444-0-124 060/444-0-287

SPISAK PRIZNANJA SPOS-a ZA 2010. GODINU



Datum objavljivanja vesti:
Broj pregleda: 6.119

Normal
0

21

false
false
false

SR-CYR
X-NONE
X-NONE

MicrosoftInternetExplorer4

IO SPOS-a usvojio je spisak dobitnika priznanja SPOS-a, koji je na osnovu predloga ovlašćenih predlagača, sastavila Komisija za priznanja.

 

 

 

Diploma „Profesor Jovan Živanović“

 

Žarković Radiša, Prijepolje

Dr Smiljanić Živorad, Apatin

Medić Rade, Apatin

Vasić Tomislav, DP „Valjevo“, Valjevo

Đurić Zoran, DP „Šabac“, Šabac

Mladen Krasić, UP „Beli Bagrem“, Leskovac

Pantović Branislav, Kragujevac

Čeliković Zoran, Kragujevac

Pantović Milan, Čajetina

Spasić Radoslav, Beogradsko udruž. pčelara

Nikolovski Boško, DP „Vršac“, Vršac

Naumovski Tode, DP „Vršac“, Vršac

Milošević Branko, Smederevo

Stanisavljević Siniša, DP „Dubočica“, Leskovac

Šulejić Slobodan, Kučevo

Lekić Slobodan, Lazarevac

Marinković Zoran, Vrbas

Erčević S.Milijan, Kosjerić

Čabrović Ljubinko, DP „S.Adžić“, Trstenik

Šolar Josif, Sombor

Drobnjaković Dragan, Priboj

Matić Miloš, Loznica

Simić Dušan, Aranđelovac

Grbić Drago, Kikinda

Milošević Duško, Knjaževac

Milošević Dejan, Požarevac

Trailović Slobodan, Zaječar

Cvetkov Novica, Surdulica

Ašanin Nikola, Jagodina

Ivković Tihomir, Petrovac

DP „Hajduk Veljko“, Negotin

DP "Aleksinac", Aleksinac

Andrejić Vojislav, Kruševac

Trailović Mića, DP „Matica“, Niš

Divac Dragan, Nova Varoš

Marković Rodoljub, Pecka

Nikodijević Aleksandar, Svilajnac

Puzderliski Jordan, UP „Nukleus“, Valjevo

Stojanović Čedomir, UP „Niš“, Niš

Arsenović Miroslav, Obrenovac

Prof. dr Stanimirović Zoran, DP „Beograd“, Beograd

Radovanović Dobrosav, DP „Beograd“, Beograd

Jašović Raša, DP „Beograd“, Beograd

Milanović Zoran, DP „Beograd“, Beograd

Topalović Prvoslav, PO "S. Popović", Arilje

Kovačević Goran, Užice

 

 

Zlatna medalja i zvanje „Zaslužni pčelar“

 

Pušica Zoran, Prijepolje

Jovičić Gvozden, Lučani

Hegediš Marija, Apatin

Stanković Bogoljub, DP „Valjevo“, Valjevo

Đukić Tomislav, Aleksandrovac

Vuletić Branislav, DP „Šabac“, Šabac

Predrag Petković, UP „Beli Bagrem“, Leskovac

Petronijević Miroljub, Kragujevac

Rakonjac Ivo, Kragujevac

Dabić Svetozar, Čajetina

Marković Dragan, Beogradsko udruž. pčelara

Radovanović Rodoljub, DP „Vršac“, Vršac

Jelisavčić Zlatko, DP „Vršac“, Vršac

Milosavljević Zoran, Smederevo

Todorović Sreten, DP „Dubočica“, Leskovac

Dukić Dragan, Mali Zvornik

Vermešanović Nenad, Kučevo

Milosavljević Radoslav, Lazarevac

Jović Puniša, Starčevo

Krstić Dragoljub, Vrbas

Sekulić Božo, Kosjerić

Veselinović Dušica, DP „S.Adžić“, Trstenik

Prijić Milorad, Sombor

Mrdaković Danilo, Priboj

Maksić Stojan, Loznica

Čakarević Božidar, PD „Matica“, Čačak

Pandurević Rajko, Aranđelovac

Kovalski Miomir, Kikinda

Jović Bogiša, Knjaževac

Janus Zoran, Požarevac

Đorđević Dragan, Zaječar

Dimić Borivoje, DP „Beli bagrem“, Vranje

Mladenov Slavča, Surdulica

Ivanović Stoiša, Jagodina

Karadžić Života, Petrovac

Vasović Ljiljana, DP „Čačanska pčela“, Čačak  

Stefanović Dejan, Negotin

Tucić Željko, Prnjavor

Manojlović Miroljub, Kruševac

Milovanović Dobrosav, DP „Matica“, Niš

Filipović Ratomir, Nova Varoš

Plančić Mevludin, UP „Matica“, Vršac

Slavković Panto, PO „S.Popović“, Arilje

Sekulić Dimitrije, Pecka

Rušnov Radenko, Inđija

Milošević Dragan, Svilajnac

Evtić Milorad, UP „Nukleus“, Valjevo

Jevremović Nebojša, UP „Nukleus“, Valjevo

Milaković Žarko, UP „Nukleus“, Valjevo

Milojević Dušan, Vel. Plana

Filipović Dobrivoje, UP „Niš“, Niš

Milčanović Marica, DP „Beograd“, Beograd

Arsenijević Dragan, DP „Beograd“, Beograd

Jelić Zlatoljub, DP „Beograd“, Beograd

Trbojević Boža, DP „Beograd“, Beograd

Knežević Mirko, Obrenovac

 

 

Diploma „Počasni član SPOS-a“

 

Dmitrić Milenko, Lučani

Nađ Janoš, Stara Moravica i Pačir

Marković Dragutin, DP „Šabac“, Šabac

Srdanović Slobodan, DP „Šabac“, Šabac

Ječmenica Milivoje, Čajetina

Miloradović Slobodan, Beogradsko udruž. pčelara

Vujinović Miroslav, Beogradsko udruž. pčelara

Letić Miodrag, Beogradsko udruž. pčelara

Juhović Božidar, Beogradsko udruž. pčelara

Lukić Dragoslav, Kučevo

Prodanović Nešo, Lazarevac

Janićijević Slavoljub, DP „S.Adžić“, Trstenik

Trajić Borisav, DP „S.Adžić“, Trstenik

Đorđević Živorad, DP „S.Adžić“, Trstenik

Pavlović Novica, DP „S.Adžić“, Trstenik

Sakač Čaba, Sombor

Đunić Stevan, Loznica

Petrov Petar, Kikinda

Bogdanović Branislav, Petrovac

Stevanović Stojan, Negotin

Vidojević Slobodan, Kruševac

Lukić Božidar, Kruševac

Milovanović Svetislav, Kruševac

Plužnikov Snežana, Kruševac

Đergović Petar, DP „Matica“, Niš

Đuković Vera, vet.inspektor, PO „S.Popović“, Arilje

Marinković Živorad, Svilajnac

Lazović Momir, Vel. Plana

Petrović Boža, DP „Beograd“, Beograd

Piljević Milan, DP „Beograd“, Beograd

Popović Slavomir, DP „Beograd“, Beograd

Popović Georgije, DP „Beograd“, Beograd

 

 

Povelja SPOS-a

 

Mandić Marko, Prijepolje

Joković Ratko, Lučani

Poljoprivredna stručna služba, DP „Valjevo“, Valjevo

Todosijević P. Pavle, Aleksandrovac

Zarić Dragiša, DP „Šabac“, Šabac

Tomić Ratko, DP „Šabac“, Šabac

Skupština Grada Kragujevca, Kragujevac

Vesović Živadin, Kragujevac

Milovanović Pavle, Beogradsko udruž. pčelara

Ćećez Milorad, Beogradsko udruž. pčelara

Stojanović Slobodan, Smederevo

Marković Cvetko, DP „Dubočica“, Leskovac

Lazić Miodrag, Mali Zvornik

Tadić Radovan, Mali Zvornik

Radio Lazarevac, Lazarevac

Privredna komora Beograd, Lazarevac

Nedeljković Petar, DP „S.Adžić“, Trstenik

Glišić Dušan, DP „S.Adžić“, Trstenik

Prof. dr Grković Milica, Sombor

Dr Protić Ljiljana, Sombor

Milenović Miodrag, Sombor

Dr Tripković Miodrag, Priboj

Obradović Saša, zamenik Gradonačelnika, PD „Matica“, Čačak

RVI Opštine Knjaževac, Knjaževac

Radio Požarevac, Požarevac

JKP „Kraljevica“, Zaječar

Milanov Aleksandar, Surdulica

Dragojević Radiša-Predsednik Opštine, Petrovac

Simović Milan, DP „Čačanska pčela“, Čačak  

Skupština Opštine, Negotin

Srdanović Predrag, Prnjavor

Društvo pčelara "Šabac", Šabac

JP „Poslovni centar“, Kruševac

Kulturni centar, Kruševac

Regionalna Televizija, Kruševac

JKP „Kruševac“, Kruševac

Dinić Ratomirka, Kruševac

Pavlović Naum, PO „S.Popović“, Arilje

Skupština Opštine, Inđija

Dr Andrić Branislav, UP „Nukleus“, Valjevo

 

 

Pohvalnica

 

Vidaković Ljubiša, Prijepolje

Rovčanin Vahidin, Prijepolje

Marković Miloš, Lučani

Kuruc Spomenka, Apatin

Rohaček Jovan, Apatin

Soldatović Milan, DP „Valjevo“, Valjevo

Baratović Mladen, DP „Valjevo“, Valjevo

Stanković Radovan, Aleksandrovac

Mandić Rafailo, DP „Šabac“, Šabac

Dragaš Milorad, DP „Šabac“, Šabac

Apostolovski Ljube, DP „Šabac“, Šabac

Jovanović Dalibor, UP „Beli Bagrem“, Leskovac

Jajić Koviljka, Kragujevac

Šandor Josip, Kragujevac                   

Odobašić Muhamed, Kragujevac

Ilić Svetislav, Kragujevac

Holik Pavel, Kovačica

Škodrić Vladan, Čajetina

Jevtović Petar, Čajetina

Ignjatović Vladimir, Beogradsko udruž. pčelara

Živadinović Soka, Beogradsko udruž. pčelara

Milovanović Dragan, Beogradsko udruž. pčelara

Mihajlović Dragiša, Beogradsko udruž. pčelara

Mitrović Toplica, Smederevo

Savić Dragoljub, Smederevo

Arsić Novica, DP „Dubočica“, Leskovac

Bojić Milovan, Mali Zvornik

Pavlović Rade, Mali Zvornik

Martinović Mića, Kučevo

Blagojević Ljubiša, Kučevo

Davidović Božidar, Lazarevac

Karamarković Zoran, Lazarevac

Paunović Miodrag, Lazarevac

Belović Dejan, Lazarevac

Kojić Aleksandar, Starčevo

Gvozdenović Novak, Starčevo

Marinković Vasilija-Vaja, Vrbas

Pavlović Mirko, Kosjerić

Dukić Milan, DP „S.Adžić“, Trstenik

Malićanin Života, DP „S.Adžić“, Trstenik

Babić Radosav, DP „S.Adžić“, Trstenik

Milenković Jovan, Sombor

Iđuški Vojislav, Sombor

Prodanović Milenko, Priboj

Prijović Budimir, Priboj

Sparić Milenko, Priboj

Dragojević Zlatomir, Loznica

Pavlović Predrag-„Uspon“, PD „Matica“, Čačak

Milošević Živomir, Aranđelovac

Rosić Ratomir, Aranđelovac

Jerković Dragan, Kikinda

Mitrović Negovan, Knjaževac

Paunović Nikola, Požarevac

Stanković Dragoslav, Požarevac

Najdanović Zdravko, Zaječar

Prvulović Radomir, Zaječar

Mladenović Srbislav, Zaječar

Živković Milomir, Zaječar

Ogrizović Jovan, Zaječar

Cekić Ratomir, DP „Beli bagrem“, Vranje

Petrušijević Svetislav, DP „Beli bagrem“, Vranje

Arizanović Slavko, Surdulica

Stamenković Srđan, Surdulica

Bogdanović Milena, Surdulica

Tasić Milomir, Petrovac

Miladinović Borivoje, Petrovac

Milić Vladan, Petrovac

Ilić Dragiša, Petrovac

Lasica Mile, DP „Čačanska pčela“, Čačak

Savić Petronije, DP „Čačanska pčela“, Čačak 

Anđelković Miodrag, Negotin

Jović Dušan, Negotin

Jeremić Dimitrije, Negotin

Brzulović Borivoje, Negotin

Kukić Jovo, Prnjavor

Avramović Dragi, Kruševac

Jovanović Milan, Kruševac

Stanković Radoslav, Kruševac

Šakotić Ljubica, Kruševac

Anđelković Bojan, Kruševac

Vesić Radmila, Kruševac

Manojlović Živadinka, Kruševac

Žujić Nenad, Kruševac

Dobrić Dragoljub, DP „Matica“, Niš

Nikolić Jovica, DP „Matica“,Niš

Niška Televizija, DP „Matica“, Niš

MK „Božidar Adžija“, DP „Matica“, Niš

Zorić Milan, Nova Varoš

Bošković Milenko, Nova Varoš

Nikačević Aleksa, Nova Varoš

Šaponjić Miroljub, Nova Varoš

Lučić Branko, DP „Ariljska pčela“, Arilje

Milivojević Mladomir, DP „Ariljska pčela“, Arilje

Jeveričić Tomo, PO „Savo Popović“, Arilje

Radojević Milijanko, PO „Savo Popović“, Arilje

Dželebdžić Zoran, PO „S. Popović“, Arilje

Marjanović Radoljub, PO „S. Popović“, Arilje

Sredojević Milan, Krupanj

Đalović Radislav, Krivelj

Nikolić Isidor, Krivelj

Radojčić Miodrag, Krivelj

Jankucić Dragomir, Krivelj

Obradović B. Dragan, Inđija

Vujasinović Dragan, Inđija

Radosavljević Tomislav, Pecka

Simić Srbislav, Pecka

Vilotić Nenad, Pecka

Vasić Vladeta, Svilajnac

Kovačević Ljiljana, UP „Nukleus“, Valjevo

Radin Dragan, UP „Nukleus“, Valjevo

Radovanović Aleksandar, UP „Nukleus“, Valjevo

Marković Đorđe, UP „Nukleus“, Valjevo

Đuričić Milorad, UP „Nukleus“, Valjevo

Terzić Radovan, UP „Nukleus“, Valjevo

Nikolić Dragan, Vel. Plana

Mitrović Milorad, Vel. Plana

Okičić Radoš, UP „Niš“, Niš

Balaban Kosovka, UP „Niš“, Niš  

Bojić Danilo, DP „Beograd“, Beograd

Kelečević Jovo, DP „Beograd“, Beograd

Vasiljević Damnjan, DP „Beograd“, Beograd

Piljević Danica, DP „Beograd“, Beograd

Matić Rajko, DP „Beograd“, Beograd

Ivanović Zoran, DP „Beograd“, Beograd

Knežević Tomislav, Obrenovac

 

 

Zahvalnica

 

Rajlić Vasilije, Prnjavor

Musajbegović Alija, Prijepolje

„ES-Komerc“, Prijepolje

Kuzmanović Milan, Lučani

Šimunov Mato, Apatin

Družanić Dušan, DP „Valjevo“, Valjevo

Kačarević Dragica, DP „Valjevo“, Valjevo

Živković Z. Zoran, Aleksandrovac

Sekulić Slavko, DP „Šabac“, Šabac

Veselinović Zoran, DP „Šabac“, Šabac

Marić Zvonko, DP „Šabac“, Šabac

Ljubiša Veličković, UP „Beli Bagrem“, Leskovac

Todorović Ratko, Kragujevac

Jovanović Ljubiša, Kragujevac

Milenković Zora, Kragujevac

Avramović Zoran, Kragujevac

RTV Opštine Kovačica, Kovačica

Turistička organizacija „Zlatibor“, Čajetina

Vukmanović Dragoje, Čajetina

Janković Željko, Beogradsko udruž. pčelara

Lukšić Miodrag, Beogradsko udruž. pčelara

Carević Milivoje, Beogradsko udruž. pčelara

Jovanović Blagoje, Beogradsko udruž. pčelara

Đurčinović Dobrica, Smederevo

Kedžić Vladislav, Smederevo

Mitić Blagoje, DP „Dubočica“, Leskovac

Petrović Vidojko, Mali Zvornik

Petrović Stevo, Mali Zvornik

Milekić Zoran-Predsednik Opštine, Kučevo

Stevanović Slobodan, Lazarevac

Antonijević Sreten, Lazarevac

Trifunović Nenad, Lazarevac

Kovačević Slobodan, Lazarevac

Vlajković Sekula, Starčevo

Dubljević Božidar, Starčevo

Mesna zajednica „Trstenik“, DP „S.Adžić“, Trstenik

Opština Trstenik, DP „S.Adžić“, Trstenik

Malbaški Radomir, Sombor

Tadić Savo, Sombor

Miković Nikola, Priboj

Milinković Uroš, Priboj

Raković Rastko, Priboj

Čolić Svetomir, Loznica

Krstić Vladimir-„Uspon“, PD „Matica“, Čačak

Marković Svetomir, „Staklopan-plus  29“, PD „Matica“, Čačak

Riznić Ilija, Aranđelovac

Ravić Saša, Aranđelovac

Kovljenić Petar, Kikinda

Radovanović Danko, Knjaževac

Ivanović Ljubiša, Požarevac

Radojčić Milan, Požarevac

Stojanović Miroslav, Zaječar

Đurđević Ostoja, Zaječar

Bocić Borivoje, Zaječar

Petković Miodrag, Zaječar

Krstić Hranislav, Zaječar

Aranđelović Dragoljub, DP „Beli bagrem“, Vranje

Aleksov Vlado, DP „Beli bagrem“, Vranje

Ćuruvija Nikola, UP „Niš“, Niš

Miletić Dragan, UP „Niš“, Niš  

Kreculj Dejan, DP „Beograd“, Beograd

Dubac Zoran, DP „Beograd“, Beograd

Vukosavljević Marinko, DP „Beograd“, Beograd

Anić Vladislav, DP „Beograd“, Beograd

Bićanin Rade, DP „Beograd“, Beograd

Bogdanović Šćepo, DP „Beograd“, Beograd

Miletić Ljubiša, DP „Beograd“, Beograd

 

 

MORATE BITI ULOGOVANI DA BISTE VIDELI KOMENTARE

Izrada sajta Tirien