SPOS logo
  • 18
  • 18
  • 18
  • 18
  • 18

SPOS
Savez pčelarskih organizacija Srbije

SPOS Ul. Dr Agostina Neta 30 A, 11070 Novi Beograd [email protected] 011/61-28-071 060/444-0-121 060/444-0-124 060/444-0-287

SPISAK NAGRAĐENIH PRIZNANJIMA SPOS-a ZA 2008. GODINU



Datum objavljivanja vesti:
Broj pregleda: 7.425

IO SPOS-a usvojio je, po predlogu Komisije, spisak nagrađenih priznanjima SPOS-a za 2008. godinu, koji u celini možete pogledati ovde:
 
 
 
SPISAK NAGRAĐENIH PRIZNANJIMA SPOS-a ZA 2008. GODINU 
 
Diploma „Profesor Jovan Živanović“
 
1.     Stevanović Petar, Mladenovac
2.     Zečević Branislav, DP „Beograd“, Beograd
3.     Jelić Prvoslav, DP „Beograd“, Beograd
4.     Mitrović Siniša, DP „Beograd“, Beograd
5.     Nikolić Grujica, DP „Beograd“, Beograd
6.     Korica Nikola, Novi Sad
7.     Past Robert, Novi Sad
8.     Kancko Andrija, Šid
9.     Aleksić Radojica, Loznica
10.   TV „Galaksija 32“, DP „Čačak“, Čačak
11.   TV „Čačak“, DP „Čačak“, Čačak
12.   Maksimović Ljubomir, Aranđelovac
13.   Jovanović Ljubiša, Aranđelovac
14.   Spasić Predrag, DP „Matica“ Niš
15.   Skupština Opštine Prijepolje, Prijepolje
16.   Hodžić Mirsad, Prijepolje
17.   Rakočević Slavoljub, Aleksinac
18.   Kovačević Vitomir, Koceljeva
19.   Stanimirović Jovan, Svešt. i monaško društvo pčelara
20.   Stevanović Gvozden, Užice
21.   Radojičić Spasoje, Užice
22.   Nikolić Dragan, Surdulica
23.   Teofilović Dobrivoje, DP „Obrenovac“, Obrenovac
24.   Vasiljević Dragoslav, Zaječar
25.   Tošić Jugoslav, Zaječar
26.   Boranijašević Damljan, Nova Varoš
27.   Bihorac Adem, Novi Pazar
28.   Ćirković Dragan, Novi Pazar
29.   Damnjanović Vladeta, Požarevac
30.   Dragosavac Zoran, Požarevac
31.   Mihić Branko, Mali Zvornik
32.   Perišić Radojle, Požega
33.   Miletić Milisav, Medveđa
34.   Basta Mile, Apatin
35.   Božanić Života, Kovin
36.   Janković Dušan, Svrljig
37.   Novković Petar, Vrbas
38.   Golubović Božidar, Svilajnac
39.   Zarić Zoran, Gornji Milanovac
40.   Ognjanović Jovan, Gornji Milanovac
41.   Jovičić Nenad, DP „Čačanska pčela“ Čačak
42.   Obradović Dragoslav, PO „Savo Popović“ Arilje
43.   Kovačević Milovan, PO „Savo Popović“ Arilje
44.   Jašin Dejan, Zrenjanin
45.   Dražić Slavoljub, UP „Budućnost“ Lazarevac
46.   Ivković Dobrica, Smederevo
47.   Marinov Stevan, Sombor
48.   Đorđević Dragan, Petrovac
49.   Branković Jovan, DP „Dubočica“ Leskovac
50.   Rađenović Slavoljub, Priboj
51.   Nikolić Momir, DP „Beli bagrem“ Vranje
52.   Milisavljević Vukašin, Knjaževac
53.   Mihajlović Ljubiša, Veliko Gradište i Golubac
54.   Kostadinović Rade, Kragujevac
55.   Davidović Dragan, Kragujevac
56.   Todorović Zvonimir, UP „Niš“ Niš
57.   Dimitrijević Nenad, UP „Niš“ Niš
58.   Stojanović Milorad, DP „Ravanica“ Ćuprija
59.   Urošević Mirko, DP „Valjevo“ Valjevo
60.   PD „Prnjavor“ M.Prnjavor
61.   Toman Adam, Kovačica
62.   Dr Jevtić Goran, Kruševac
63.   Plužnikov Lev, Kruševac
 
Zlatna medalja i zvanje „Zaslužni pčelar“
 
1.     Vuksanović Miladin, Mladenovac
2.     Đuričić Dušan, DP „Beograd“, Beograd
3.     Cvetkov Stanoje, DP „Beograd“, Beograd
4.     Ignjatović Milenko, DP „Beograd“, Beograd
5.     Vujičić Zlatko, DP „Beograd“, Beograd
6.     Gero Karlo, Novi Sad
7.     Stefanović Vladimir, Novi Sad
8.     Arsenović Slobodan, Šid
9.     Jeremić Živojin, Loznica
10.   Petković Milan, Loznica
11.   Voštić Vaso, DP „Čačak“, Čačak
12.   Vujanović Dragan, Aranđelovac
13.   Vojinović Predrag, Aranđelovac
14.   Kostić Siniša, DP „Matica“ Niš
15.   Fijatović Duško, DP „Matica“ Niš
16.   Lojanica Mirko, Prijepolje
17.   Fazlić Zećo, Prijepolje
18.   Žarković Radiša, Prijepolje
19.   Nikolić Miroslav, Koceljeva
20.   Mijatović Vasilije, Šabac
21.   Mitrović Milojko, Šabac
22.   Đurđević Veroljub, Svešt. i monaško društvo pčelara
23.   Šipetić Predrag, DP „Matica“ Čačak
24.   Vasiljević Vlastimir, Užice
25.   Masal Aleksandar, Užice
26.   Vasić Tomislav, Užice
27.   Petaković Milisav, Užice
28.   Stamenković Vuja, Surdulica
29.   Radulović Stoimen, Surdulica
30.   Čolić Miroslav, Bogatić
31.   Matić Steva, DP „Obrenovac“, Obrenovac
32.   Čabrović Ljubinko, DP „S.Adžić“ Trstenik
33.   Žikić Nenad, Zaječar
34.   Brajković Predrag, Zaječar
35.   Miletić Mijailo, Nova Varoš
36.   Lapčević Vjekoslav, Nova Varoš
37.   Redžović Selim, Novi Pazar
38.   Milojević Zoran, Novi Pazar
39.   Milošević Dejan, Požarevac
40.   Škrinjar Jugoslav, Požarevac
41.   Aćimović Slaviša, Požarevac
42.   Pantelić Savo, Mali Zvornik
43.   Đoković Ilija, Požega
44.   Maksimović Radojko, Požega
45.   Nešković Tatijana, DP „Ariljska pčela“ Arilje
46.   Holo Ferenc, Stara Moravica-Pačir
47.   Bajović Pavle, Medveđa
48.   Rohaček Josip, Apatin
49.   Radić Gligor, Kovin
50.   Antonijević Miodrag, Svrljig
51.   Savić Milomir, Vrbas
52.   Milić Borivoje, Svilajnac
53.   Žižović Srećko, Gornji Milanovac
54.   Milovanović Miliša, Gornji Milanovac
55.   Pavlović Vladimir, Gornji Milanovac
56.   Vasović Vojimir, DP „Čačanska pčela“ Čačak
57.   Stevanović Dobrivoje, DP „Čačanska pčela“ Čačak
58.   Popović Vidan, PO „Savo Popović“ Arilje
59.   Alempijević Periša, PO „Savo Popović“ Arilje
60.   Petronijević Nikola, PO „Savo Popović“ Arilje
61.   Marinkov Dušan, Zrenjanin
62.   Milić Verica, Zrenjanin
63.   Paunović Dragiša, UP „Budućnost“ Lazarevac
64.   Dragaš Pero, Smederevo
65.   Aleksijević Tomislav, Smederevo
66.   Martonoški Čedomir, Sombor
67.   Crnogorac Boško, Sombor
68.   Simić Zlatibor, Petrovac
69.   Nikolić Svetislav, DP „Dubočica“ Leskovac
70.   Mrdak Savo, Priboj
71.   Šehović Hivzo, Priboj
72.   Antić Dragan, DP „Beli bagrem“ Vranje
73.   Pavlović Milan, Vladimirci
74.   Šestok Zlatko, Knjaževac
75.   Dražić Dragomir, Veliko Gradište i Golubac
76.   Petrović Sveta, Veliko Gradište i Golubac
77.   Smiljanić Dejan, Kragujevac
78.   Pantović Branislav, Kragujevac
79.   Stojanović Vojislav, UP „Niš“ Niš
80.   Janković Miroljub, UP „Niš“ Niš
81.   Stanković Dobrivoje, UP „Niš“ Niš
82.   Milosavljević Zoran, DP „Ravanica“ Ćuprija
83.   Bogićević Zoran, DP „Valjevo“ Valjevo
84.   Džinović Milan, M.Prnjavor
85.   Milivojević Milivoje, Bagrdan
86.   Slivka Jan, Kovačica
87.   Milojković Velibor, Jagodina
88.   Jovanović Žarko, Inđija
89.   Vasilijević Miroslav, Kruševac
90.   Živković Vojkan, Blace
91.   Golubović Životije, Kikinda
 
Diploma „Počasni član SPOS-a“
 
1.     Bajić Vitomir, Mladenovac
2.     Malešević Srđan, potpred. Opštine Šid, Šid
3.     Janjić Miroslav, dir. Turističke organizacije Šid, Šid
4.     Gavrić Dragomir, Loznica
5.     Savić Miroslav, Šabac
6.     Stanimirović Živorad, Šabac
7.     Žunić Matija, Užice
8.     Maksimović Ljubiša, Užice
9.     Đorđević Petar, Surdulica
10.   Dimić Ljuba, DP „S.Adžić“, Trstenik
11.   Veselinović Branka, DP „S.Adžić“, Trstenik
12.   Etemović Ramiz, Novi Pazar
13.   Vasović Timotije, Novi Pazar
14.   Mitrović Radomir, Požarevac
15.   Strahinović Milorad, Požarevac
16.   Gluščević Zdravko, Mali Zvornik
17.   Petrović Janko, Požega
18.   Kovač Karolj, Stara Moravica-Pačir
19.   Janjić Milutin, DP „Beli Bagrem“ Leskovac
20.   Lazarević Miroljub, Svrljig
21.   Janošević Jefta, Svilajnac
22.   Miljković Miroslav, Svilajnac
23.   Preduzeće „Stefan“ d.o.o., PO „Savo Popović“ Arilje
24.   Metalska industrija „Proleter“, PO „Savo Popović“ Arilje
25.   Momčilo Končar, posthumno, Zrenjanin
26.   Ćirić Milan, UP „Budućnost“ Lazarevac
27.   Stojčić Miroljub (gradonačelnik), DP „Beli bagrem“ Vranje
28.   Stevanović Veroljub (gradonačelnik), Kragujevac
29.   Dr Snežana Živanović-Katić (pom.gradonačelnika za poljopr.), Kragujevac
30.   Vasić Milutin, DP „Ravanica“ Ćuprija
31.   Jovanović Dragić, Kruševac
32.   Đinđić Dušan, Kruševac
33.   Miljković Agaton, Kruševac
34.   Velemirov Bogoljub, Kikinda
35.   Ivan Dimić (pred. Opštine), Aleksinac
 
Povelja SPOS-a
 
1.     Vučić Mića, Šid
2.     Dečija ustanova „Miša Cvijović“, Prijepolje
3.     Turković Tahir, Prijepolje
4.     Čolić Rajko, Svešt. i monaško društvo pčelara
5.     Đurakić Ljubodrag, DP „Matica“ Čačak
6.     Dejić Dragan, Užice
7.     Vučić Stanko, Surdulica
8.     Stamenić Tihomir, Surdulica
9.     Babić Miloš, DP „S.Adžić“, Trstenik
10.   Đonić Milutin, DP „S.Adžić“, Trstenik
11.   „Timomed“ AD, Zaječar
12.   Visokoj Tehničkoj školi „Požarevac“, Požarevac
13.   DP „Matica“ Mali Zvornik, Mali Zvornik
14.   Korać Miloš, Požega
15.   Filić Blagoje, Medveđa
16.   Džamić Miloš, Aleksandrovac
17.   Petrović Svetislav, PO „Savo Popović“ Arilje
18.   Mlekara „Moravica“ d.o.o., PO „Savo Popović“ Arilje
19.   Ekološki pokret Lazarevca, UP „Budućnost“ Lazarevac
20.   Glišić Miodrag, Smederevo
21.   Gradski muzej, Sombor
22.   Prof. Biljana Protić (Prirod. muzej Beograd), Sombor
23.   Skupština opštine Petrovac, Petrovac
24.   Veljković Vitomir, DP „Dubočica“ Leskovac
25.   Dragojlović Vasilije (direktor gimnazije), Priboj
26.   Tomanović Milenko (direktor Maš.-elektroteh.škole), Priboj
27.   Bećirović Hajro, (pom.predsednika opšt.za poljopr.), Priboj
28.   DP „Beli bagrem“, Vranje
29.   DOO „Timomed“, Knjaževac
30.   Marinković Miroslav, Kragujevac
31.   Kosta Kostov (Bugarska, pred. Balkan. pčel. federacije), UP „Niš“ Niš
32.   Savet MZ Bagrdan, Bagrdan
33.   DP „Pomoravlje“ Jagodina
34.   Turistički savez Inđije, Inđija
35.   Miladinov Ćirilo, Kikinda
36.   Radomir Stojanović (pred. Fonda za razvoj polj.), Aleksinac
 
Pohvalnica
 
1.     Davidović Dušan, Mladenovac
2.     Pavlović V. Miroslav, Mladenovac
3.     Piljević Ratko, DP „Beograd“, Beograd
4.     Jovanović Aleksandar, DP „Beograd“, Beograd
5.     Džogaz Ratko, DP „Beograd“, Beograd
6.     Donić Milorad, DP „Beograd“, Beograd
7.     Daničić Dragan, DP „Beograd“, Beograd
8.     Bakić Svetislav, DP „Beograd“, Beograd
9.     Jakobović Tomislav, Novi Sad
10.   Grbić Nebojša, Novi Sad
11.   Vukša Lazar, Novi Sad
12.   Jastrebić Bora, Šid
13.   Filipović Borivoje, Loznica
14.   Jovanović Miroljub, Loznica
15.   Sandić Radoslav, Loznica
16.   Cvetanović Petko, Loznica
17.   Popović Milorad, Aranđelovac
18.   Kovačević Stojan, Aranđelovac
19.   Marković Ljubiša, DP „Matica“ Niš
20.   Đurić Svetislavka, DP „Matica“ Niš
21.   Rovčanin Vahidin, Prijepolje
22.   Petrović Kata, Prijepolje
23.   Golubović Milorad, Prijepolje
24.   Stanković Dušica, Aleksinac
25.   Ivanović Tomislav, Koceljeva
26.   Makević Dragan, Svešt. i monaško društvo pčelara
27.   Dojčilović Radojko, DP „Matica“ Čačak
28.   Lazović Milorad, DP „Matica“ Čačak
29.   Radojičić Radenko. Užice
30.   Filipović Nenad, Užice
31.   Jovanetić Milojko, Užice
32.   Gros Nikola, Užice
33.   Kukuljac Zejnik, Ribariće
34.   Ilić Borislav, Sokobanja
35.   Mihajlov Dimitar, Surdulica
36.   Vasilev Slađan, Surdulica
37.   Stevanović Pavle, DP „Obrenovac“, Obrenovac
38.   Lukić Damnjan, DP „S.Adžić“, Trstenik
39.   Milovanić Malina, DP „S.Adžić“, Trstenik
40.   Stojanović Nenad, Zaječar
41.   Mitić Miodrag, Zaječar
42.   Ceković Miroljub, Zaječar
43.   Džambasović Radoica, Nova Varoš
44.   Jelić Prvoslav, Nova Varoš
45.   Vukotić Goran, Novi Pazar
46.   Čarovac Ibrahim, Novi Pazar
47.   Trtovac Ibrahim, Novi Pazar
48.   Lazić Nebojša, Požarevac
49.   Marković Živoslav, Požarevac
50.   Ignjatović Miomir, Požarevac
51.   Katanić Živan, Mali Zvornik
52.   Mandić Nenad, Požega
53.   Nijemčević Desimir, Požega
54.   Lukić Mladomir, DP „Ariljska pčela“ Arilje
55.   Petrović Stevan, Starčevo
56.   Šic Pero, Starčevo
57.   Petković Predrag, DP „Beli Bagrem“ Leskovac
58.   Divljaković Živko, Krupanj
59.   Novič Pal, Apatin
60.   Radosavljević Svetislav, Svrljig
61.   Milošević Dragan, Svilajnac
62.   Zarić Bratislav, Gornji Milanovac
63.   Marijanović Obren, Gornji Milanovac
64.   Popović Dragan, Gornji Milanovac
65.   Tešić Tomislav, Gornji Milanovac
66.   Čeković Dragovan, Gornji Milanovac
67.   Ivanović Živojin, Kučevo
68.   Zarić Milivoje, Kučevo
69.   Stepić Slavoljub, Aleksandrovac
70.   Otašević Dušan, DP „Čačanska pčela“ Čačak
71.   Pantović Stojanka, DP „Čačanska pčela“ Čačak
72.   Đorđević Slavomir, DP „Čačanska pčela“ Čačak
73.   Petrović Milutin, DP „Čačanska pčela“ Čačak
74.   Nenadić Miloš, PO „Savo Popović“ Arilje
75.   Rangelov Milan, PO „Savo Popović“ Arilje
76.   Lakatuš Milenko, Zrenjanin
77.   Milićev Jovan, Zrenjanin
78.   Mirić Dušan, UP „Budućnost“ Lazarevac
79.   Terzić Miodrag, UP „Budućnost“ Lazarevac
80.   Radoičić Goran, UP „Budućnost“ Lazarevac
81.   Marinković Milija, Smederevo
82.   Lazić Slobodan, Smederevo
83.   Kelč Julije, Sombor
84.   Turner Jovan, Sombor
85.   Paskaš Jovica, Sombor
86.   Stojanović Miloš, Petrovac
87.   Tasić Milomir, Petrovac
88.   Pejčić Ljubiša, DP „Dubočica“ Leskovac
89.   Turistička organizacija Priboj, Priboj
90.   Grabović Milun, Priboj
91.   Udruženje penzionera Priboj, Priboj
92.   Stojanović Aleksandar, DP „Beli bagrem“ Vranje
93.   Mladenović Dragan, DP „Beli bagrem“ Vranje
94.   Milovanović Milosav, Sremska Mitrovica
95.   Grbić Goran, Sremska Mitrovica
96.   Gligorić Stanko, Vladimirci
97.   Filipović Zoran, Vladimirci
98.   Pujić Miodrag, Knjaževac
99.   Pavlović Miroslav, Veliko Gradište i Golubac
100. Martinović Živorad, Veliko Gradište i Golubac
101. Vasić Zorica, Veliko Gradište i Golubac
102. Ilić Miladin, Kragujevac
103. Stepanović Živojko, Kragujevac
104. Miletić Milisav, Kragujevac
105. Vučetić Milinko, Kragujevac
106. Jajić Koviljka, Kragujevac
107. Ostojić Vlastimir, UP „Niš“ Niš
108. Momčilović Zoran, UP „Niš“ Niš
109. Arsić Vlastimir, UP „Niš“ Niš
110. OŠ „Đura Jakšić“, DP „Ravanica“ Ćuprija
111. Spasojević Miloje, DP „Valjevo“ Valjevo
112. Stanković Bogoljub, DP „Valjevo“ Valjevo
113. Jeremić Milisav, M.Prnjavor
114. Tomić Petar, Bagrdan
115. Puškar Jano, Kovačica
116. Vučenović Dragan, Inđija
117. Kovalski Milomir, Kikinda
 
Zahvalnica
 
1.     Đurđević Dragomir, Mladenovac
2.     Simić Pavle, Mladenovac
3.     Branković Mile, DP „Beograd“, Beograd
4.     Kelečević Jovo, DP „Beograd“, Beograd
5.     Škorić Dragoljub, DP „Beograd“, Beograd
6.     Jakšić Milan, DP „Beograd“, Beograd
7.     Mlinarević Novak, DP „Beograd“, Beograd
8.     Jelić Zlatoljub, DP „Beograd“, Beograd
9.     Tančić Radonja, DP „Beograd“, Beograd
10.   Simović Siniša, Novi Sad
11.   Korica Petar, Novi Sad
12.   Laličić Velimir, Novi Sad
13.   Lečić Mihajlo, Novi Sad
14.   Kulačanin Duško, Šid
15.   Pavlović Sreta, Šid
16.   Matić Rade, Šid
17.   Panić Dragan, Loznica
18.   Jovanović Budimir, Loznica
19.   Matić Milutin, Loznica
20.   Kukić Dragan, Loznica
21.   Grujić Mileta, Aranđelovac
22.   Petrović Boško, Aranđelovac
23.   Gradska opština „Crveni krst“-Niš, DP „Matica“ Niš
24.   Gradska opština „Mediana“-Niš, DP „Matica“ Niš
25.   Radulović Sretko, Prijepolje
26.   Kajević Nail, Prijepolje
27.   Šantić Adem, Prijepolje
28.   Pušica Zoran, Prijepolje
29.   Nikolić Ljubisav, Aleksinac
30.   Ivanović Slavoljub, Koceljeva
31.   Mitrović Željko, Šabac
32.   Timotić Živorad, Šabac
33.   Malešević Dragan, Šabac
34.   Marić Zvonko, Šabac
35.   Jakovljević Miroslav, Svešt. i monaško društvo pčelara
36.   Šekularac Radan, DP „Matica“ Čačak
37.   Dojčilović Radun, DP „Matica“ Čačak
38.   Katić Mileta, Užice
39.   Antović Dobrilo, Užice
40.   Jovanović Branislav, Užice
41.   Obućina Sreten, Užice
42.   Milošević Saša, Surdulica
43.   Tošev Rangel, Surdulica
44.   TV Trstenik, DP „S.Adžić“, Trstenik
45.   Marković Aleksandar, Zaječar
46.   Narodno pozorište „Zoran Radmilović“, Zaječar
47.   Muzička škola „Stevan Mokranjac“, Zaječar
48.   Mandić Ljubomir, Nova Varoš
49.   Paunović Đorđe, Nova Varoš
50.   Đorović Radojica, Novi Pazar
51.   Tatarević Alija, Novi Pazar
52.   Ljajić Kasim, Novi Pazar
53.   Stojadinović Miodrag, Požarevac
54.   Paunović Nikola, Požarevac
55.   Nikolić Dragan, Požarevac
56.   Šrndić Hajrudin, Mali Zvornik
57.   Ostojić Mirko, Požega
58.   Joković Miroslav, Požega
59.   Gačević Dragoljub, DP „Ariljska pčela“ Arilje
60.   Kostić Ivan, DP „Beli Bagrem“ Leskovac
61.   Ranković Svetozar, Krupanj
62.   Siniša Stojšić, Apatin
63.   Đuriš Imre, Kovin
64.   OŠ „Dobrila Stambolić“, Svrljig
65.   Ivanović Miroslav, Svilajnac
66.   Glišović Milan, Gornji Milanovac
67.   Ikonić Miloš, Gornji Milanovac
68.   Radojičić Miloje, Gornji Milanovac
69.   Makuljević Miroslav, Kučevo
70.   Tomić Ratomir, Kučevo
71.   Radisavljević Saša, Aleksandrovac
72.   Surudžić Ljubinko, DP „Čačanska pčela“ Čačak
73.   Mićić Miodrag, DP „Čačanska pčela“ Čačak
74.   Živković Radomir, DP „Čačanska pčela“ Čačak
75.   Šutić Avram, DP „Čačanska pčela“ Čačak
76.   Lukić Mito, PO „Savo Popović“ Arilje
77.   Davidović Radovan, PO „Savo Popović“ Arilje
78.   Jeveričić Momčilo, PO „Savo Popović“ Arilje
79.   Mulić Mihajlo, Zrenjanin
80.   Stojkov Milenko, Zrenjanin
81.   Jovanović Dragoljub, UP „Budućnost“ Lazarevac
82.   Rajić Vlada, UP „Budućnost“ Lazarevac
83.   Nedeljković Rajko, UP „Budućnost“ Lazarevac
84.   Milošević Dragiša, Smederevo
85.   Relić Milivoj, Sombor
86.   Milanović Dimitrije, Sombor
87.   Kanurić Slobodan, Sombor
88.   Ramović Borisav, Petrovac
89.   Milojković Svetlana, Petrovac
90.   Todorović Ljubica, DP „Dubočica“ Leskovac
91.   Mrdaković Danilo, Priboj
92.   Novaković Bogdan, Priboj
93.   Ivanović Miodrag, Priboj
94.   Milosavljević Dragan, DP „Beli bagrem“ Vranje
95.   Pavlović Časlav, DP „Beli bagrem“ Vranje
96.   Kostić Tomislav, Sremska Mitrovica
97.   Šavija Ratko, Sremska Mitrovica
98.   Cvetković Branislav, Vladimirci
99.   Preduzeće „S.O.S. Plus“ DOO, Knjaževac
100. Šmigić Boba, (novinar TV Kragujevac), Kragujevac
101. Jovanović Miša (novinar TV „K-9“), Kragujevac
102. Krstić Bojana (novinar TV „IN“), Kragujevac
103. Jakovljević Mirko (novinar TV „Lider“), Kragujevac
104. Korać Čedo (novinar „Nova Svetlost“), Kragujevac
105. Icić Milovan, UP „Niš“ Niš
106. Radenković Božidar, UP „Niš“ Niš
107. Slavković Trajko, UP „Niš“ Niš
108. Viša medicinska škola, DP „Ravanica“ Ćuprija
109. Vasiljević Milivoje, DP „Valjevo“ Valjevo
110. Ćirić Marjan, DP „Valjevo“ Valjevo
111. Isailović Slobodan, M.Prnjavor
112. Jaško Pavel, Kovačica
113. Grad Jagodina, Jagodina
114. Bozoljac Petar, Inđija
115. Škuljec Pavle, Kikinda
 
 
Posebnim odlukama Izvršnog odbora Saveza pčelarskih organizacija Srbije, za izuzetan doprinos u radu foruma, kao dela zvaničnog sajta SPOS-a, nagrađeni su:
 
Diplomom „Profesor Jovan Živanović“
Urednik foruma Saša Čolak iz Banatskog Velikog Sela;
 
Zahvalnicama Saveza pčelarskih organizacija Srbije, pojedinačni urednici delova foruma i to:
Krstić Dragoljub iz Vrbasa;
Petrović Boban iz Paraćina;
Dinić Vesna iz Vladičinog Hana;
Zečević Đoko iz Nove Varoši,
Janković Dejan iz Štrpca,
Brajković Predrag iz Zaječara;
 
Sva dodeljena priznanja, kako po predlozima udruženja za prošlu, 2008. godinu, tako i ova po posebnim odlukama IO SPOS-a, ispisana su od strane SPOS-a prvi put posle mnogo godina, a udruženja će moći da ih preuzimaju u prostorijama Saveza pčelarskih organizacija Srbije, Molerova 13, Beograd, uz prethodni telefonski dogovor sa Stručnom službom Saveza. 

  

MORATE BITI ULOGOVANI DA BISTE VIDELI KOMENTARE

Izrada sajta Tirien