• 18
  • 18
  • 18
  • 18
  • 18

SPOS
Savez pčelarskih organizacija Srbije

SPOS Ul. Dr Agostina Neta 30 A, 11070 Novi Beograd [email protected] 011/61-28-071 060/444-0-121 060/444-0-124 060/444-0-287

SPISAK NAGRAĐENIH ČLANOVA SPOS-a



Datum objavljivanja vesti:
Broj pregleda: 4.049

IO SPOS-a je na sednici od 10. avgusta 2008. godine prihvatio izveštaj Komisije za priznanja i doneo odluku da se objavi u časopisu Pčelar i na sajtu SPOS-a.

Komisija je izrazila stav da se Pravilnik o priznanjima mora hitno menjati, jer priznanja SPOS-a pokazuju izvesno devalviranje. Izvršni odbor se sa tim složio, i žali što na poslednjoj Skupštini to nije i učinjeno, iako je rigorozniji predlog bio na dnevnom redu, ali nije stavljen na glasanje. Zato će taj problem morati da se reši na predstojećoj Skupštini SPOS-a u januaru 2009. godine.

Списак добитника признања Савеза пчеларских организација Србије за 2007. годину

 
ДИПЛОМА „ПРОФЕСОР ЈОВАН ЖИВАНОВИЋ“
 
Савић Милијан, Ужице
Филиповић Богомир, Ужице
Милета Бранко, Ужице
Спасић Миливоје, УП „Ниш“, Ниш
Костић Тугомир, УП „Ниш“, Ниш
Петровић Живан, ДП „Обреновац, Обреновац
Вучковић Ранко, УП „Липа“, Књажевац
Бркић Чедомир, Врбас
Стојановић Милорад, Зајечар
Радојковић Живорад, ДП „Раваница“, Ћуприја
Збиљић Миљко, Брус
Ангеловски Веселин, Пландиште
Ристић Граде, Сурдулица
Стевовић Милан-Бане, председник СО Пожега, Пожега
Шојић Никола, директор АД Ливница-Пожега, Пожега
Удружење пчелара „Пријепоље“, Пријепоље
Туристички савез општине Пријепоље, Пријепоље
Ћукаловић Дејан, Инђија
Василијевић Иван, Крушевац
Маринковић Ненад, Крушевац
Иванчевић Слободан, Нова Пазова
Марковљев Димитрије, Кикинда
Марковић Срђан, ДП „Дубочица“, Лесковац
Марјановић Раде, Бајина Башта
Ђурић Јовица, Бајина Башта
Цветковић Драгослав, Алексинац
Јовановић Станислав, УП „Лесковац“, Лесковац
Ковачевић Иван, УП „Ваљево“, Ваљево
Младеновић Чедомир, ДП „Матица“ Врање
Манић Славољуб, Пирот
Ранчић Јовица, Пирот
Величковић Миливоје, ДП „Матица“, Ниш
Ћетковић Милоје, Прибој
Цвејић Радисав, УП „Будућност“, Лазаревац
Матејић Божидар, Крагујевац
Туцаковић Живомир, Крагујевац
Весовић Живадин, Крагујевац
Урошевић Лука, Смедеревска Паланка
Миладиновић Топлица, Смедеревска Паланка
Томашевић Радиша, ДП „Чачак“, Чачак
Милошевић Синиша, ДП „Чачак“, Чачак
Станковић Миодраг, Петровац
Стевић Живорад, Петровац
Ћурчиновић Добрица, Смедерево
Спасин Сава, ДП „Вршац“, Вршац
Чејић Драган, ДП „Вршац“, Вршац
Петровић Милијанко, ПО „С. Поповић“, Ариље
Брајковић Милош, ПО „С. Поповић“, Ариље
Брашњовић Милорад, ДП „Чачанска пчела“, Чачак
Славковић Мирољуб, Јагодина
Тодоровић Живорад, ДП „Београд“, Београд
Гачевић Миленко, ДП „Београд“, Београд
Тодоровски Срђан, ДП „Београд“, Београд
Лимановић Никола, ДП „Београд“, Београд
Павловић Бранко, Пожаревац
Пауцић Живорад, Пожаревац
Жуљевић Антун, Сомбор
 
ЗЛАТНА МЕДАЉА И ЗВАЊЕ „ЗАСЛУЖНИ ПЧЕЛАР“
 
Марић Зоран, Ужице
Бучевац Милован, Ужице
Стојановић Ј. Милан, Ужице
Полић Драган, Ужице
Новаковић Зарија, Ужице
Огњеновић Драган, Ужице
Анђелковић Драган, УП „Ниш“, Ниш
Стојановић Чедомир, УП „Ниш“, Ниш
Тошић Бранимир, УП „Ниш“, Ниш
Веселиновић Живорад, УП „Ниш“, Ниш
Врачар Слободан, ДП „Обреновац, Обреновац
Бановић Илија, ДП „Обреновац, Обреновац
Радивојевић Бојан, УП „Липа“, Књажевац
Јоцић Стеван, Врбас
Ђукић Никола, Зајечар
Ђенић Никола, Зајечар
Живановић Слободан, Зајечар
Сијарић др Заим, ДП „Раваница“, Ћуприја
Стошовић Божин, Брус
Исаиловић Никола, Брус
Тешмановић Милош, Прњавор
Врба Милко, Пландиште
Дојчиновић Душан, Сурдулица
Стаменковић Јовица, Сурдулица
Бојовић Стојадин, Пожега
Зарић Милојко, Пожега
Баковић Анђелко, Пријепоље
Хоџић Мирсад, Пријепоље
Цмиљановић Милан, Пријепоље
Вођевић Илија, Оџаци
Стјепић Станоје, Рума
Петковић Никола, ПД „Матица“, Чачак
Бежановић Бранислав, Инђија
Пантић Драгољуб, Крушевац
Ђелић Христивоје, Крушевац
Милојевић Славољуб, Крушевац
Ђорђевић Топлица, Крушевац
Добрић Петар, Нова Пазова
Белчић Васа, Кладово
Делић Милан, Коцељева
Јовановић Драган, ДП „Дубочица“, Лесковац
Анђић Предраг, Бајина Башта
Станојевић Милутин, Бајина Башта
Зекавица Милован, Бајина Башта
Стојановић Војислав, Алексинац
Пантић Милован, Младеновац
Грујић Александар, УП „Лесковац“, Лесковац
Димитријевић Петар, УП „Лесковац“, Лесковац
Савић Горан, УП „Ваљево“, Ваљево
Стевановић Велимир, ДП „Матица“ Врање
Димитров Стојан, ДП „Матица“ Врање
Ђокић Саво, Србобран
Костић Саша, Пирот
Јовановић Јовица, Пирот
Костић Ивица, Пирот
Раденковић Иван, ДП „Матица“, Ниш
Недељковић Драгиша, ДП „Матица“, Ниш
Милић Богомир, Прибој
Пурић Јовица, Прибој
Димитријевић Радисав, Деспотовац
Секулић Божо, Косјерић
Тодоровић Саво, УП „Будућност“, Лазаревац
Павловић Миодраг, Крагујевац
Матејић Александар, Крагујевац
Петковић Богић, Крагујевац
Гаљак Благица, Крагујевац
Ратковић Бранка, Крагујевац
Миловановић Велибор-Веца, Смедеревска Паланка
Николин Иван, Смедеревска Паланка
Марковић Светомир, Смедеревска Паланка
Стефановић Радивоје, ДП „Чачак“, Чачак
Букумировић Андрија, ДП „Чачак“, Чачак
Петровић Синиша, ДП „Чачак“, Чачак
Ђорђевић Стојадин, Петровац
Гогић Љубиша, Петровац
Ивић Предраг, Смедерево
Ђуричин Жива, ДП „Вршац“, Вршац
Киџин Горан, ДП „Вршац“, Вршац
Наумовски Тоде, ДП „Вршац“, Вршац
Топаловић Првослав, ПО „С. Поповић“, Ариље
Џелебџић Радојица, ПО „С. Поповић“, Ариље
Јовичић Томо, ПО „С. Поповић“, Ариље
Новитовић Свето, ПО „С. Поповић“, Ариље
Јовановић Томислав, ДП „Чачанска пчела“, Чачак
Рајчевић Предраг, ДП „Чачанска пчела“, Чачак
Милошевић Драгослав, Јагодина
Баштовановић Драган, Јагодина
Стојановић Братислав, УП „Бели Багрем“, Лесковац
Шешлија Владимир, ДП „Београд“, Београд
Анђелковић Павле, ДП „Београд“, Београд
Вуковић Марко, ДП „Београд“, Београд
Јелић Живан, ДП „Београд“, Београд
Николић Грујица, ДП „Београд“, Београд
Зечевић Бранислав, ДП „Београд“, Београд
Микуљевић Жарко, Пожаревац
Ђорђевић Антоније, Пожаревац
Ранђеловић Стојан, Пожаревац
Павловић Александар, Пожаревац
Лалошевић Радомир, Сомбор
Борковић Милорад, Сомбор
Петровић Радосав, Шабац
Џагић Милена, Шабац
Др вет. мед. Шашић Давор, Шабац
 
ДИПЛОМА „ПОЧАСНИ ЧЛАН СПОС-а“
 
Никић Михајло, ДП „Раваница“, Ћуприја
Ристић Миодраг, Сурдулица
Станић Јован, Бајина Башта
Манчић Г. Владимир, Пирот
Јовановић Владимир, Пирот
Ћирић Боривоје, Пирот
Ђурић Богдан, Смедеревска Паланка
Исаиловић Живорад, Смедеревска Паланка
Маричић Раја, Смедеревска Паланка
Враштановић Милан, Смедеревска Паланка
Милосављевић Александар, ДП „Чачак“, Чачак
„Исак“ – Исаковић Зоран, ПО „С. Поповић“, Ариље
„Сода Спорт“ – Живковић Владе, ПО „С. Поповић“, Ариље
Сабадош Владимир, Сомбор
Стојковић Момчило, Шабац
Ковановић Витомир, Шабац
 
ПОВЕЉА СПОС-а
 
Суботић Драган, ген. дир. Ваљаонице бакра Севојно АД
Туристичка организација „Апатин“, Апатин
Живковић Градимир, председник општине Књажевац
Николић Вујица, Александровац
Општина Зајечар, Зајечар
Вујчић Радиша, ДП „Раваница“, Ћуприја
Јовић Радослав, Брус
Удружење пчелара општине Брус, Брус
Младенов Славко, Сурдулица
Ковачевић Радомир, Пожега
Јовановић Љубивоје, Пожега
Предузеће „Стилекс“, Пријепоље
Жарковић Радиша, Пријепоље
Милутиновић Сима, Багрдан
Кулашевић Бранко, ПД „Матица“, Чачак
М. З. Нова Пазова, Нова Пазова
Симоновић Никодије, ДП „Дубочица“, Лесковац
Вујић Лазар, Бајина Башта
Ракочевић Славољуб, Алексинац
Стефановић Ратомир, УП „Лесковац“, Лесковац
Милошевић Винко, ДП „Матица“, Ниш
Милићевић Миленко, Прибој
Скупштина општине Косјерић, Косјерић
Стевановић Верољуб, Крагујевац
Јанчић Душан, Смедеревска Паланка
Радојевић Божидар, Смедеревска Паланка
Нешић Драгомир, Смедеревска Паланка
Пекић Илија, Смедеревска Паланка
Пантић Предраг, Смедеревска Паланка
Станојевић Мирослав, Смедеревска Паланка
Чакакревић Милан, ДП „Чачак“, Чачак
Кићановић Богдан, ДП „Чачак“, Чачак
Милојковић Мило, Петровац
Манастир Витовница, Петровац
Обрадовић Александар, Смедерево
Чубраковић Радомир, ПО „С. Поповић“, Ариље
Павловић Мишо, ПО „С. Поповић“, Ариље
Котлајић Младен, ПО „С. Поповић“, Ариље
Павловић Рацо, ПО „С. Поповић“, Ариље
Дирекција за изградњу општине Пожаревац, Пожаревац
Скупштина општине Сомбор, Сомбор
КПЗ „Елан“, Сомбор
Лазић Мирослав, Шабац
Дурутовић Петрашин, Шабац
Лончар Петар, Шабац
Пејановић Рајко, Шабац
 
ЗАХВАЛНИЦА
 
Стојковић Милун, УП „Ниш“, Ниш
Поповић Драгор, УП „Ниш“, Ниш
Стаменковић Мирољуб, УП „Ниш“, Ниш
Митић Славољуб, УП „Ниш“, Ниш
Радосављевић Саша, ДП „Обреновац, Обреновац
Живановић Небојша, ДП „Обреновац, Обреновац
Хегедиш Тамара, Апатин
Јованов Илија, Старчево
Живић Борко, УП „Липа“, Књажевац
Јанковић Миодраг, Врбас
Чолић Дејан, Александровац
Торма Иштван, Мужља
Станковић Верослав, Зајечар
Трандафиловић Властимир, Зајечар
Антанасијевић Момчило, Зајечар
Петковић Михајло, ДП „Раваница“, Ћуприја
Стевановић Душан, Брус
Арсић Никола, Брус
Ђорђић Милош, Прњавор
Батић Ђорђе, Сурдулица
Михајлов Сима, Сурдулица
Максимовић Радојко, Пожега
Васиљевић Зоран, Пријепоље
Виличић Рифо, Пријепоље
Петровић Гавра, Пријепоље
Папић Ратомир, Пријепоље
Ћујић Раде, Рума
Петровић Миленко, ПД „Матица“, Чачак
Чакаревић Ђорђе, ПД „Матица“, Чачак
Гужвић Живојин, Инђија
Боровац Ђорђе, Нова Пазова
Кос Јадранко, Кикинда
Николић Радисав, Коцељева
Стојановић Слободан, ДП „Дубочица“, Лесковац
Синђић Милосав, Бајина Башта
Лазић Владан, Бајина Башта
Милошевић Бобан, Алексинац
Стевановић Живан, Младеновац
Златковић Братислав, УП „Лесковац“, Лесковац
Бабастојански Драгиша, УП „Лесковац“, Лесковац
Спасојевић Милоје, УП „Ваљево“, Ваљево
Лекић Радинка, УП „Ваљево“, Ваљево
Арсић Зоран, ДП „Матица“ Врање
Јевтић Милорад, ДП „Матица“ Врање
Голубовић Властимир, Пирот
Бранковић Божидар, Пирот
Костић Милун, Пирот
Ђорђевић Јован, Пирот
Ресавска библиотека-Свилајнац, Свилајнац
Јанковић Обрад, ДП „Матица“, Ниш
Рађеновић Славољуб, Прибој
Трипковић Миодраг, Прибој
Чиндрак Изет, Прибој
Милојковић Мирослав, Деспотовац
Милорадовић Александар, Деспотовац
Мијатовић Златан, Косјерић
Радивојевић Звонко, УП „Будућност“, Лазаревац
Крсмановић Снежана, УП „Будућност“, Лазаревац
ТВ „Лидер“- Крагујевац, Крагујевац
Дечја телевизија Крагујевац, Крагујевац
Дом за незбринуту децу „Младост“, Крагујевац
Шапић Верица, нач. одељ. за пољопр. инсп., Крагујевац
Петрићевић Љиљана, дипл. инг. агрон.-одељ. за пољопр., Крагујевац
Ђорђевић Петар, Смедеревска Паланка
Земан Ненад, Смедеревска Паланка
Ивковић Зоран, Смедеревска Паланка
Јовановић Славко, Смедеревска Паланка
Дабић Томислав, Кучево
Мартиновић Воја, Кучево
Бошковић Станоје, ДП „Чачак“, Чачак
Симовић Ратко, ДП „Чачак“, Чачак
Поповић Љубиша, ДП „Чачак“, Чачак
Јеремић Синиша, Петровац
Тасић Југослав, Петровац
Новаковић Михајло, Петровац
Живковић Душан, Петровац
Живковић Јеврем, Смедерево
Кантар Мирко, Смедерево
Николић Благомир, ПО „С. Поповић“, Ариље
Стефановић Милош, ПО „С. Поповић“, Ариље
Николић Богдан, ПО „С. Поповић“, Ариље
Митрић драгиша, ПО „С. Поповић“, Ариље
Максимовић Ратко, ДП „Чачанска пчела“, Чачак
Теодоровић Радомир, ДП „Чачанска пчела“, Чачак
Васовић Љиљана, ДП „Чачанска пчела“, Чачак
Николић Хранислав, УП „Бели Багрем“, Лесковац
Пиљевић Милан, ДП „Београд“, Београд
Тодоровић Слободан, ДП „Београд“, Београд
Анђелковић Јовица, ДП „Београд“, Београд
Јанаћковић Бојан, ДП „Београд“, Београд
Стојановић Зоран, ДП „Београд“, Београд
Трајковић Велимир, ДП „Београд“, Београд
Пиљевић Ратко, ДП „Београд“, Београд
Јевтић Зоран, Пожаревац
Јевремовић Слободан, Пожаревац
Манић Миле, Пожаревац
Ђорђевић Првослав, Пожаревац
Шолар Фрањо, Сомбор
Драгнић Раде, Сомбор
Мр. Лончар Драгомир, Шабац
Јовановић Миле, Шабац
Тумбасевић Зоран, Шабац
Зарић Драгиша, Шабац
Билановић Душан, Шабац
 
ПОХВАЛНИЦА
 
Тановић Борко, Ужице
Несторовић Радован, Ужице
Друловић Драгутин, Ужице
Вучетић Никола, Ужице
Станковић Никола, Ужице
Тороман Бранислав, Ужице
Кузмановић Ђорђе, Ужице
Нешић Славиша, УП „Ниш“, Ниш
Ђорђевић Сртене, УП „Ниш“, Ниш
Илић Драгиша, УП „Ниш“, Ниш
Јаћимовић Драгана, УП „Ниш“, Ниш
Стевановић Паја, ДП „Обреновац, Обреновац
Корнић Страхиња, ПД „Шевац“, Кусић-Б. Црква
Спремо Радомир, Апатин
Орешковић Паја, Старчево
Николић Сретен, УП „Липа“, Књажевац
Тијанић Миро, Врбас
Ђорић Стојан, Александровац
Јашин Дејан, Мужља
Лацко Атила, Мужља
Првуловић Раденко, Зајечар
Урбановић Мирослав, Зајечар
Раденковић Слободан, Зајечар
Лазаревић Драги, Брус
Лапчевић Живојин, Брус
Грујић Мирослав, Прњавор
Савић Владимир, Пландиште
Борисов Ратко, Сурдулица
Јовановић Перица, Сурдулица
Остојић Мирко, Пожега
Лојаница Мирко, Пријепоље
Хајдаревић Рамиз, Пријепоље
Кијановић Раде, Пријепоље
Шаптић Адем, Пријепоље
Милановић Бранислав, Багрдан
Рајчевић Ђуро, Рума
Ружичић Радојко, ПД „Матица“, Чачак
Ракић Никола, Инђија
Стојковић Миломир, Крушевац
Копања Симо, Крушевац
Јеремић Миодраг, Крушевац
Цупара Мишо, Крушевац
Николић Живко, Крушевац
Кљајић Ранко, Нова Пазова
Ковачевић Владимир, Кикинда
Цветиновић Раде, Коцељева
Милосављевић Дејан, ДП „Дубочица“, Лесковац
Јевтовић Милован, Бајина Башта
Томић Миодраг, Бајина Башта
Станисављевић Мирослав, Алексинац
Игњатовић Момчило, Младеновац
Петковић Марина, УП „Лесковац“, Лесковац
Стојановић Дејан, УП „Лесковац“, Лесковац
Богићевић Зоран, УП „Ваљево“, Ваљево
Аничић Миладин, УП „Ваљево“, Ваљево
Ристић Миодраг, ДП „Матица“ Врање
Станковић Стојадин, ДП „Матица“ Врање
Минчић Марин, Пирот
Нешић Светислав, Пирот
Андрејевић Вујица, Пирот
Пљевачић Милорад, ДП „Матица“, Ниш
Газдић Миломир, Прибој
Шаховић Тахир, Прибој
Нинић Бранибор, УП „Будућност“, Лазаревац
Биорац Радомир, УП „Будућност“, Лазаревац
Петровић Милица, Крагујевац
Костадиновић Милош, Крагујевац
Степановић Милош, Крагујевац
Пантовић Бранислав, Крагујевац
Нешковић Зоран, Крагујевац
Бојковић Живољуб, Смедеревска Паланка
Борикић Саша, Смедеревска Паланка
Ивковић Ранђел, Смедеревска Паланка
Бабић Васа, Кучево
Вермешановић Ненад, Кучево
Спасовић Иван, ДП „Чачак“, Чачак
Крстовић Желимир, ДП „Чачак“, Чачак
Каранац Константин, ДП „Чачак“, Чачак
Митровић Синиша, Петровац
Ивковић Бориша, Петровац
Караџић Петар, Петровац
Јовић Саша, Петровац
Гашпар Сима, ДП „Вршац“, Вршац
Радовановић Родољуб, ДП „Вршац“, Вршац
Миловановић Радош, ДП „Вршац“, Вршац
Степановић Милош, ПО „С. Поповић“, Ариље
Ненадић Милош, ПО „С. Поповић“, Ариље
Џелебџић Зоран, ПО „С. Поповић“, Ариље
Ичелић Гојко, ПО „С. Поповић“, Ариље
Јефтовић Радомир, ДП „Чачанска пчела“, Чачак
Радосављевић Милош, ДП „Чачанска пчела“, Чачак
Савић Драган, УП „Бели Багрем“, Лесковац
Ивановић Зоран, ДП „Београд“, Београд
Аризановић Петар, ДП „Београд“, Београд
Карталија Војислав, ДП „Београд“, Београд
Млинаревић Предраг, ДП „Београд“, Београд
Колунџић Радослав, ДП „Београд“, Београд
Пантелић Петар, ДП „Београд“, Београд
Ђорђевић Добрица, Пожаревац
Перић Радомир, Пожаревац
Живковић Љубиша, Пожаревац
Максимовић Мирољуб, Пожаревац
Недељковић Андрија, Сомбор
Пријић Милорад, Сомбор
Биљетина Раде, Шабац
Чуле Ратко, Шабац
Кесеровић Милорад, Шабац

MORATE BITI ULOGOVANI DA BISTE VIDELI KOMENTARE

Izrada sajta Tirien