SPOS logo
  • 18
  • 18
  • 18
  • 18
  • 18

SPOS
Savez pčelarskih organizacija Srbije

SPOS Ul. Dr Agostina Neta 30 A, 11070 Novi Beograd [email protected] 011/61-28-071 060/444-0-121 060/444-0-124 060/444-0-287

SPISAK UDRUŽENJA SA POZIVOM NA BROJ KOJI TREBA UPISATI NA VIRMAN, PRILIKOM PRENOSA ČLANARINE SPOS-u



Datum objavljivanja vesti:
Broj pregleda: 1.966

Objavljujemo spisak udruženja i društava članica SPOS-a, sa pozivom na broj koji treba upisati na virman prilikom prenosa članarine SPOS-u, radi lakše identifikacije udruženja, kada banka ne dostavi na izvodu sve neophodne podatke, što je česta pojava, pa je teško utvrditi čija je uplata.

Mesto Naziv Društva Poziv na broj
Ada „Tamaško Jožef“ 202
Aleksandrovac „Župa“  5
Aleksinac ,,Aleksinac“ 6
Alibunar „Bagrem“ 7
Apatin „Dunav“ 9
Aranđelovac   4
Arilje „Savo Popović“ 10
Arilje „Ariljska Pčela“ 214
Babušnica „Babušnica“ 243
Babušnica „Lužnica“ 28
Bač „Mostonga“ 8
Bačka Palanka „Pčela“ 14
Bačka Topola   13
Bački Monoštor   33
Bački Petrovac „Pčela“ 213
Badovinci „Milutin Rajlić“ 12
Bagrdan „Pčelar“ 26
Bajina Bašta „Omorika“ 103
Bajina Bašta „Polen“ 18
Bajmok „Roj“ 23
Baljevac   19
Banatski Karlovac „Pčelica B.K“ 246
Banatsko Veliko Selo „Matica“ 17
Barajevo PD „Barajevo“ 222
Batočina „Rogot“ 21
Bavanište   259
Bečej „Tisa“ 22
Bela Crkva „Češko selo“ 16
Bela Palanka „Kovanluk“ 24
Belušić „Levač“ 25
Beograd „Beograd“ 27
Beograd „Beogradsko Udruženje Pčelara“ 20
Beograd Udruženje za apiterapiju i unapređenje integrativne zaštite 247
Blace   30
Bogatić „Mačva“ 31
Bogojevo „Tamaško Jožef“ 15
Bojnik   34
Boljevac „Rtanj“ 29
Bor „Albina“ 32
Bor „Krivelj“  66
Bor Slatina 181
Bosilegrad „Radilica“ 39
Boževac „Matica“ 221
Brus   36
Bujanovac „Apicula“ 38
Bujanovac Polen 2012 218
Crna Trava   49
Crnajka „Deli Jovan“ 44
Čačak „Čačak“ 42
Čačak „Čačanska Pčela“ 43
Čačak „Gradac Čačak“ 207
Čačak „Matica“ 192
Čajetina „Zlatibor“ 45
Ćićevac   3
Ćuprija „Nemanja“ 2
Ćuprija „Ravanica“ 1
Despotovac „Nektar“ 40
Dimitrovgrad Udruženje pčelara Opštine Dimitrovgrad 41
Donja Šatornja „Gornja Jasenica“ 241
Donji Milanovac „Poreč“ 245
Elemir „Okanj“ 257
Erdevik „Lipa“ 186
Gadžin Han ,,Suva Planina“ 029
Gložane „Lipa“ 233
Golubac „Golubački grad“ 55
Gornji Milanovac „Matica“ 46
Grgurevci „Pčelari Fruške Gore“ 98
Grljan   116
Grocka „Pčela“ 48
Inđija „Roj“ 201
Irig „Irig“ 50
Ivanjica   51
Jagodina „Pomoravlje“ 52
Jarmenovci Orlovac 160
Kalište „Stig“ 74
Kamenovo ,,Kalina“ 190
Kanjiža „Nektar“ 189
Karavukovo „Matica“ 184
Kikinda   89
Kladovo   54
Kladovo Đerdap 254
Kljajićevo „Matica“ 288
Knjaževac Udruženje pčelara za proizvodnju organskog meda „Organik“ 253
Knjaževac „Lipa“ 56
Koceljeva   57
Koceljeva Svešteničko i monaško društvo pčelara eparhije šabačke 131
Konak „Čeda Vojnov“ 59
Kosjerić „Miladin Zarić-Mišo“ 60
Kovačica Kovačičko pčelarsko društvo 61
Kovin  „Peščara“ 62
Kragujevac   63
Kraljevo   64
Krepoljin „Gornjak“ 65
Krupanj   67
Krupanj Udr.pčelar.porodica „Sokolske planine“ 244
Kruševac „Dr Bogoljub Konstantinović“ 68
Kučevo Udruženje homoljskih pčelara „Pek“ 69
Kuršumlija ,,Toplica“ 72
Lajkovac   71
Lapovo   73
Lazarevac „Budućnost“ 84
Lazarevo „Cvet Banata“ 230
Lebane „Jablanica“ 75
Leposavić „Ibarski Cvet“ 220
Leskovac „Beli Bagrem“ 215
Leskovac „Dubočica“ 77
Leskovac „Leskovac“ 76
Lešnica „Vidojevica“ 178
Loznica   79
Lučani „Dragačevski Pčelari“ 70
Ljig „Rajac“ 81
Ljubovija „Azbukovica“ 78
Melenci DP „Rusanda“  
Mali Iđoš   95
Mali Zvornik „Matica“ 82
Medveđa Pčelarsko društvo Medveđa 80
Merošina „Padina“ 242
Mladenovac „Kosmaj“ 87
Mužlja „Akac“ 185
Negotin „Hajduk Veljko“ 97
Nikinci „Srem“ 206
Niš „Matica“ 91
Niš  „Niš“ 90
Niška Banja „Suva Planina“ 211
Nova Pazova „Polen“ 92
Nova Varoš „Zlatarka“ 93
Novi Bečej Društvo pčelara Novi Bečej 94
Novi Kneževac „Suncokret“ 107
Novi Pazar   96
Novi Pazar „MOUPU“ Granski klub pčelara 224
Novi Sad „Jovan Živanović“ 118
Novo Miloševo „Nektar“ 102
Obrenovac   99
Odžaci „Suncokret“ 100
Osečina „Pera Jovanović Komirićanac“ 199
Pančevo Podružnica 104
Paraćin „Grza“ 105
Pecka „P. Vragolić“ 115
Perućac „Tara“ 117
Petrovac „Mlava“ 109
Pirot „Pirotska dolina“ 110
Pirot „Stara planina“ 287
Plandište „Banatska Matica“ 111
Požarevac   113
Požega „Matica“ 114
Preševo „Bleta“ 108
Priboj   119
Prijepolje   126
Prijepolje „Roj“ 238
Prnjavor   112
Prokuplje „Jastrebac“ 252
Prokuplje „Pčelica“ 121
Rača Kragujevačka „Karađorđevo Trmčište“ 123
Raška   124
Ražanj   122
Resavica „Gornja Resava“ 83
Ripanj   125
Rosica „Jastrebac“ 236
Rudnik   127
Ruma „Nikola Mileusnić“ 209
Ruma ,,Maslačak“ 187
Sečanj „Banatska Matica“ 129
Senta i Čoka   130
Sivac „Sivac“ 204
Sjenica „Sjenička Pčela“ 132
Smederevo   133
Smederevska Palanka „Jasenica“ 134
Sokobanja   135
Sombor Udruženje pčelara „Avram Maksimović“ 165
Srbobran „Suncokret“ 136
Sremska Mitrovica „Jovan Živanović“ 139
Sremski Karlovci „Jovan Živanović“ 147
Sremski Karlovci „Stražilovo“ 250
Stara Moravica i Pačir Udruženje pčelara „Pčela“ 143
Stara Pazova ,,Jedinstvo“ 174
Starčevo   141
Stragari   140
Stubal Pčelarsko udruženje „Morava-RS“ 289
Subotica „Pčela“ 138
Surdulica „Matica“ 144
Svilajnac „Resava“ 145
Svrljig   146
Šabac   128
Šabac „Pčelarski farmeri“ Podrinja 225
Šabac „Cer“ 263
Šid   081
Štrpce „Šarski roj“ 177
Temerin „Šigeti Šandor“ 196
Titel „Titelsko udruženje pčelara“ 149
Topola „Oplenac“ 148
Trgovište „Pčinja“ 197
Trstenik „Pomoravlje“ 150
Trstenik „Sreten Adžić“ 151
Tutin „Pešterska matica“ 172
Ub „Sveta Popović“ 153
Užice   152
Valjevo „Nukleus“ 169
Valjevo  UP „Valjevo“  154
Varvarin „Temnić“ 155
Velika Plana „Radilica“ 156
Veliko Gradište Društvo pčelara opština Veliko gradište i Golubac 157
Vladičin Han „Medena“ 158
Vladimirci   159
Vlasotince   161
Vranje „Pčelica“ 162
Vranje Lipa2012 176
Vranje „Matica“ 163
Vrbas UP „Vrbas“  179
Vrnjačka Banja „Trmka“ 232
Vrnjačka Banja „Vrnjačka Banja“ 183
Vršac DP „Vršac“ 166
Zaječar DP „Timok“ 168
Zavlaka „Rađevina“ 171
Zrenjanin PD „Milivoj Bugarski“ 167
Zubin Potok UP „Ibarski kolašin“ 164
Zvečan DP „Sokolica“ 173
Žabari „Medna Kosa“ 223
Žabari „Propolis“ 194
Žagubica Opštinsko udruženje pčelara „Homolje“ 210
Žagubica UP „Vrelo Mlave“ 170
Žitorađa „Agrotim“-udruženje za razvoj poljoprivredne proizvodnje 234
Žitište Stari Begej

58

 

Ćuprija „Ravanica“ 1
Ćuprija „Nemanja“ 2
Ćićevac   3
Aranđelovac   4
Aleksandrovac „Župa“  5
Aleksinac ,,Aleksinac“ 6
Alibunar „Bagrem“ 7
Bač „Mostonga“ 8
Apatin „Dunav“ 9
Arilje „Savo Popović“ 10
Badovinci „Milutin Rajlić“ 12
Bačka Topola   13
Bačka Palanka „Pčela“ 14
Bogojevo „Tamaško Jožef“ 15
Bela Crkva „Češko selo“ 16
Banatsko Veliko Selo „Matica“ 17
Bajina Bašta „Polen“ 18
Baljevac   19
Beograd „Beogradsko Udruženje Pčelara“ 20
Batočina „Rogot“ 21
Bečej „Tisa“ 22
Bajmok „Roj“ 23
Bela Palanka „Kovanluk“ 24
Belušić „Levač“ 25
Bagrdan „Pčelar“ 26
Beograd „Beograd“ 27
Babušnica „Lužnica“ 28
Boljevac „Rtanj“ 29
Gadžin Han ,,Suva Planina“ 029
Blace   30
Bogatić „Mačva“ 31
Bor „Albina“ 32
Bački Monoštor   33
Bojnik   34
Brus   36
Bujanovac „Apicula“ 38
Bosilegrad „Radilica“ 39
Despotovac „Nektar“ 40
Dimitrovgrad Udruženje pčelara Opštine Dimitrovgrad 41
Čačak „Čačak“ 42
Čačak „Čačanska Pčela“ 43
Crnajka „Deli Jovan“ 44
Čajetina „Zlatibor“ 45
Gornji Milanovac „Matica“ 46
Grocka „Pčela“ 48
Crna Trava   49
Irig „Irig“ 50
Ivanjica   51
Jagodina „Pomoravlje“ 52
Kladovo   54
Golubac „Golubački grad“ 55
Knjaževac „Lipa“ 56
Koceljeva   57
Žitište Stari Begej 58
Konak „Čeda Vojnov“ 59
Kosjerić „Miladin Zarić-Mišo“ 60
Kovačica Kovačičko pčelarsko društvo 61
Kovin  „Peščara“ 62
Kragujevac   63
Kraljevo   64
Krepoljin „Gornjak“ 65
Bor „Krivelj“  66
Krupanj   67
Kruševac „Dr Bogoljub Konstantinović“ 68
Kučevo Udruženje homoljskih pčelara „Pek“ 69
Lučani „Dragačevski Pčelari“ 70
Lajkovac   71
Kuršumlija ,,Toplica“ 72
Lapovo   73
Kalište „Stig“ 74
Lebane „Jablanica“ 75
Leskovac „Leskovac“ 76
Leskovac „Dubočica“ 77
Ljubovija „Azbukovica“ 78
Loznica   79
Medveđa Pčelarsko društvo Medveđa 80
Ljig „Rajac“ 81
Šid   081
Mali Zvornik „Matica“ 82
Resavica „Gornja Resava“ 83
Lazarevac „Budućnost“ 84
Mladenovac „Kosmaj“ 87
Kikinda   89
Niš  „Niš“ 90
Niš „Matica“ 91
Nova Pazova „Polen“ 92
Nova Varoš „Zlatarka“ 93
Novi Bečej Društvo pčelara Novi Bečej 94
Mali Iđoš   95
Novi Pazar   96
Negotin „Hajduk Veljko“ 97
Grgurevci „Pčelari Fruške Gore“ 98
Obrenovac   99
Odžaci „Suncokret“ 100
Novo Miloševo „Nektar“ 102
Bajina Bašta „Omorika“ 103
Pančevo Podružnica 104
Paraćin „Grza“ 105
Novi Kneževac „Suncokret“ 107
Preševo „Bleta“ 108
Petrovac „Mlava“ 109
Pirot „Pirotska dolina“ 110
Plandište „Banatska Matica“ 111
Prnjavor   112
Požarevac   113
Požega „Matica“ 114
Pecka „P. Vragolić“ 115
Grljan   116
Perućac „Tara“ 117
Novi Sad „Jovan Živanović“ 118
Priboj   119
Prokuplje „Pčelica“ 121
Ražanj   122
Rača Kragujevačka „Karađorđevo Trmčište“ 123
Raška   124
Ripanj   125
Prijepolje   126
Rudnik   127
Šabac   128
Sečanj „Banatska Matica“ 129
Senta i Čoka   130
Koceljeva Svešteničko i monaško društvo pčelara eparhije šabačke 131
Sjenica „Sjenička Pčela“ 132
Smederevo   133
Smederevska Palanka „Jasenica“ 134
Sokobanja   135
Srbobran „Suncokret“ 136
Subotica „Pčela“ 138
Sremska Mitrovica „Jovan Živanović“ 139
Stragari   140
Starčevo   141
Stara Moravica i Pačir Udruženje pčelara „Pčela“ 143
Surdulica „Matica“ 144
Svilajnac „Resava“ 145
Svrljig   146
Sremski Karlovci „Jovan Živanović“ 147
Topola „Oplenac“ 148
Titel „Titelsko udruženje pčelara“ 149
Trstenik „Pomoravlje“ 150
Trstenik „Sreten Adžić“ 151
Užice   152
Ub „Sveta Popović“ 153
Valjevo  UP „Valjevo“  154
Varvarin „Temnić“ 155
Velika Plana „Radilica“ 156
Veliko Gradište Društvo pčelara opština Veliko gradište i Golubac 157
Vladičin Han „Medena“ 158
Vladimirci   159
Jarmenovci Orlovac 160
Vlasotince   161
Vranje „Pčelica“ 162
Vranje „Matica“ 163
Zubin Potok UP „Ibarski kolašin“ 164
Sombor Udruženje pčelara „Avram Maksimović“ 165
Vršac DP „Vršac“ 166
Zrenjanin PD „Milivoj Bugarski“ 167
Zaječar DP „Timok“ 168
Valjevo „Nukleus“ 169
Žagubica UP „Vrelo Mlave“ 170
Zavlaka „Rađevina“ 171
Tutin „Pešterska matica“ 172
Zvečan DP „Sokolica“ 173
Stara Pazova ,,Jedinstvo“ 174
Vranje Lipa2012 176
Štrpce „Šarski roj“ 177
Lešnica „Vidojevica“ 178
Vrbas UP „Vrbas“  179
Bor Slatina 181
Vrnjačka Banja „Vrnjačka Banja“ 183
Karavukovo „Matica“ 184
Mužlja „Akac“ 185
Erdevik „Lipa“ 186
Ruma ,,Maslačak“ 187
Kanjiža „Nektar“ 189
Kamenovo ,,Kalina“ 190
Čačak „Matica“ 192
Žabari „Propolis“ 194
Temerin „Šigeti Šandor“ 196
Trgovište „Pčinja“ 197
Osečina „Pera Jovanović Komirićanac“ 199
Inđija „Roj“ 201
Ada „Tamaško Jožef“ 202
Sivac „Sivac“ 204
Nikinci „Srem“ 206
Čačak „Gradac Čačak“ 207
Ruma „Nikola Mileusnić“ 209
Žagubica Opštinsko udruženje pčelara „Homolje“ 210
Niška Banja „Suva Planina“ 211
Bački Petrovac „Pčela“ 213
Arilje „Ariljska Pčela“ 214
Leskovac „Beli Bagrem“ 215
Bujanovac Polen 2012 218
Leposavić „Ibarski Cvet“ 220
Boževac „Matica“ 221
Barajevo PD „Barajevo“ 222
Žabari „Medna Kosa“ 223
Novi Pazar „MOUPU“ Granski klub pčelara 224
Šabac „Pčelarski farmeri“ Podrinja 225
Lazarevo „Cvet Banata“ 230
Vrnjačka Banja „Trmka“ 232
Gložane „Lipa“ 233
Žitorađa „Agrotim“-udruženje za razvoj poljoprivredne proizvodnje 234
Rosica „Jastrebac“ 236
Prijepolje „Roj“ 238
Donja Šatornja „Gornja Jasenica“ 241
Merošina „Padina“ 242
Babušnica „Babušnica“ 243
Krupanj Udr.pčelar.porodica „Sokolske planine“ 244
Donji Milanovac „Poreč“ 245
Banatski Karlovac „Pčelica B.K“ 246
Beograd Udruženje za apiterapiju i unapređenje integrativne zaštite 247
Sremski Karlovci „Stražilovo“ 250
Prokuplje „Jastrebac“ 252
Knjaževac Udruženje pčelara za proizvodnju organskog meda „Organik“ 253
Kladovo Đerdap 254
Elemir „Okanj“ 257
Bavanište   259
Šabac „Cer“ 263
Pirot „Stara planina“ 287
Kljajićevo „Matica“ 288
Stubal Pčelarsko udruženje „Morava-RS“ 289

MORATE BITI ULOGOVANI DA BISTE VIDELI KOMENTARE

Izrada sajta Tirien